PDA

View Full Version : Ειμαι ερωτευμενος.......



iannis
18/05/2006, 10:57
και ειχα πολλα χρονια να το παθω αυτο:a49: :a49: :a49: .Πηγα και εκανα τεστ ride σε μια moto guzzi griso 1100 και επαθα ηττα στην κυριολεξια:a30: μου εκανε κλικ το μηχανημα αμεσως. τωρα να σας αναλυσω το γιατι, το πως, και το διοτι ουτε εγω το ξερω ,ανεβηκα βολευτηκα με την μια (ειμαι 1.97) την πηγα βολτα και αυτο ηταν, ροπη, γουργουριτο ν2 ,ανετη ,και επεσα στον ερωτα. Τωρα βεβαια δεν ξερω αν θα ολοκληρωθει ο ερωτας μου γιατι θελει και 12 χιλαρικα και η μηχανη που εχω (afrika twin) μια χαρα ειναι και δεν εχω παραπονο, και τα φραγκα δεν τρεχουν οποτε δυσκολα :bigcry: απλα ηθελα να το μοιραστω.

ΥΣ1 εμενα τα on off μ' αρεσουν πως την επαθα ετσι ........

ΥΣ2 πριν λιγες ημερες πηρα και οδηγησα ενα bmw 1200 gs ενως φιλου και ξενερωσα τελειως, καλο μηχανημα, αλλα τα λεφτα που ζητανε ουτε σε φωτογραφια δεν τους τα εδινα

iannis
18/05/2006, 11:01
.


48373

Alexander
18/05/2006, 11:28
Muscle bike... :smokin:

Άστα φίλε, την οδήγησα κι εγώ για λίγο στην έκθεση, ωμή δύναμη ! Ρίχνεις ξερογκαζιά και δονείται όλη η μηχανή λες και σε κλωτσάνε από πίσω ! :eek:

Να 'χαμε λεφτά να παίρναμε μηχανές αβέρτα... :bigcry:

:beer:

ΓκαζοφωνιΞ
18/05/2006, 12:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alexander
Muscle bike... :smokin:

Άστα φίλε, την οδήγησα κι εγώ για λίγο στην έκθεση, ωμή δύναμη ! Ρίχνεις ξερογκαζιά και δονείται όλη η μηχανή λες και σε κλωτσάνε από πίσω ! :eek:

Να 'χαμε λεφτά να παίρναμε μηχανές αβέρτα... :bigcry:

:beer:

Σιγουρα μετα απο cbf 250 φαινεται πολυ δυνατο...:a9:

Αλλα ειναι ομως πολυ εντυπωσιακη μηχανη...


:beer: :beer: :beer:

Alexander
18/05/2006, 13:05
Πφ... κι άλλος κακός...:nono:

Το CBFάκι δεν είναι το μόνο μηχανάκι που έχω οδηγήσει... Στην έκθεση υπήρχε ένας σκασμός από άλλες μηχανές...

Βέβαια, το CBFάκι ήταν το μόνο που με περίμένε μετά το τέλος της έκθεσης... :bawl:

ΓκαζοφωνιΞ
18/05/2006, 21:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alexander
Πφ... κι άλλος κακός...:nono:





Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.....


Ειμαι πολυ κακος....




...και αιμοβωρος...:a29: :a29: :a29: :a45: :a45: :a45:







:beer: :beer: :beer: