PDA

View Full Version : Διήμερο Moto Party στο Μεσολόγγι!



TManiac
18/05/2006, 11:51
Χαιρετώ παλαιούς και νέους... :wave2:

Ελπίζω να είσαστε όλοι καλά, να περνάτε υπέροχα και να με σκέφτεστε και εμένα πού και πού όπως σας σκέφτομαι και εγώ... Λύγμ λύγμ, κλάψτε καλέ λίγο!!!! :bigcry: :bigcry:

Λοιπόν αλήτες, παλιομηχανόβιοι ήθελα να σας ενημερώσω για αυτό:

http://www.motos.gr/adverts/mesolongi%20moto%20party%200300.jpg

Περισσότερες πληροφορίες εδώ: http://www.motos.gr/dt_diimero_moto_party_mesolongi8_90706.htm

Ελπίζω να σας δω εκεί!

Σας φιλώ σταυρωτά!

Θείεεεεεεεεεεεεεεεεεε! Τί κανς ωρέ???

costas81
18/05/2006, 12:18
Ωραια ειναι αλλα καπος τις μακρια!!!!

:(

Cpt. Haddock
18/05/2006, 12:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
Ωραια ειναι αλλα καπος τις μακρια!!!!

:(

:confused: :confused: :confused:

Μακριά το Μεσολλόγγι;

:confused: :confused:

2,5 ωρίτσες είναι μπρε...

:beer:

TManiac
18/05/2006, 12:34
Είναι όμως διήμερο καλά μου παιδάκια... :rolleyes:

Άντε για ξεκουνάτε!!! :sun:

howlingkast
18/05/2006, 20:40
poly kafe kai aragma mou fainetai h fash..th moto party einai auto an den exei kai moto-voltes..!

tha ginei kamia sovarh ekdromoula???giati to 3 gnwstoi arxaiologikoi xwroi einai ligo geniko ki aoristo..

Tropeas
19/05/2006, 01:16
Ξενοδοχεία για διαμονές?
κόστη?
Κάνα rafting θα κανονίσουμε?αν και είναι εύκολος ο Εύηνος είναι πολύ γέλιο για τους Πρωτάριδες... ;)

m1ke
19/05/2006, 01:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από TManiac
Χαιρετώ παλαιούς και νέους... :wave2:

Ελπίζω να είσαστε όλοι καλά, να περνάτε υπέροχα και να με σκέφτεστε και εμένα πού και πού όπως σας σκέφτομαι και εγώ... Λύγμ λύγμ, κλάψτε καλέ λίγο!!!! :bigcry: :bigcry:



Κωνσταντίνα :wave2: που σε βρε :wacko: Χρόνια και ζαμάνια.

Ιούλιο εεε. Πολύ κουνούπι όμως τέτοια εποχή. :sick: Για να δούμε ....

TManiac
19/05/2006, 08:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από howlingkast
poly kafe kai aragma mou fainetai h fash..th moto party einai auto an den exei kai moto-voltes..!

tha ginei kamia sovarh ekdromoula???giati to 3 gnwstoi arxaiologikoi xwroi einai ligo geniko ki aoristo..

Νομίζω πως ήδη η μετάβαση στο Μεσολόγγι είναι μία σοβαρή εκδρομούλα, απο εκεί και ύστερα όμως ακόμη είναι αρκετά νωρίς για να το οργανώσεις απο τώρα! Η Κυριακή σίγουρα θα έχει εκδρομές.

Από το link: http://www.motos.gr/dt_diimero_moto_party_mesolongi8_90706.htm
"Διήμερο Moto Party στο Μεσολόγγι! Ελάτε το Σάββατο και την Κυριακή, 8 & 9 Ιουλίου 2006 στην Ιερή Πόλη του Μεσολογγίου για να γνωριστούμε απο κοντά και να μοιραστούμε το πάθος μας για τους δύο τροχούς! Το Moto Party μας περιλαμβάνει διάφορες εκδηλώσεις όπως συναυλίες (Σάββατο βράδυ), αλλά και εκδρομές σε διάφορους κοντινούς προορισμούς. Μερικούς απο αυτούς μπορείτε να διακρίνετε στις φωτογραφίες δεξιά. Άγιος Συμεών: Μοναστήρι που βρίσκεται στις ρίζες του όρους Αράκυνθος στην περιοχή Μεσολογγίου (6km απο το κέντρο της πόλης) σε υψόμετρο 190μ. Κτίστηκε το 1740 και υπήρξε το καταφύγιο της φρουράς του Μεσολογγίου το 1826. Του Αγίου Πνεύματος γίνεται μεγάλο πανηγύρι, με συμμετοχή καβαλάρηδων με παραδοσιακές φορεσιές! Αιτωλικό: Πυκνοκατοικημένο νησάκι, 8km απο το Μεσολόγγι που συνδέεται με την ξηρά μέσω μιας πέτρινης πολύτοξης γέφυρας, η οποία χρονολογείται απο τπ 1898. το Αιτωλικό είναι μία παλιά, ναυτική πολιτεία με ιδιαίτερο χρώμα και γραφικότητα. Ναύπακτος: Μικρή ιστορική, γραφική πόλη σε απόσταση 56km απο το Μεσολόγγι. Είναι κτισμένη αμφιθεατρικά στην πλαγιά του λόφου που φτάνει ως την θάλασσα, απέναντι απο την Πελοπόννησο. Στην ευρήτερη περιοχή γύρω απο το Μεσολόγγι μπορεί κανείς να ασχοληθεί με πάρα πολλές ενδιαφέρουσες δραστηριότητες όπως αναρρίχηση (βουνό Βαράσοβα, παραλία Κρυονερίου), ιππασία, ράφτινγκ στον ποταμό Εύηνο και Canoe - Kayake στην λιμνοθάλασσα του Μεσολογγίου... Ειδικές τιμές έχουν καθοριστεί για όσους επιθυμούν να καταλύσουν σε κάποιο απο τα ξενοδοχεία της πόλης μας αλλά θα υπάρχει και χώρος στον οποίο θα μπορεί κανείς να μείνει και με την σκηνη του. Σχετικά με την διαμονή και τα ωράρια των διάφορων εκδηλώσεων επικοινωνήστε με τον κο Βασίλη στα τηλέφωνα: 6977715327 & 6942848970."



[i]Ξενοδοχεία για διαμονές?
κόστη?
Κάνα rafting θα κανονίσουμε?αν και είναι εύκολος ο Εύηνος είναι πολύ γέλιο για τους Πρωτάριδες...[/B]
Για αυτά θα πρέπει να επικοινωνήσετε με τον Βασίλη στα: 6977715327 & 6942848970.


[i]Κωνσταντίνα που σε βρε Χρόνια και ζαμάνια.

Ιούλιο εεε. Πολύ κουνούπι όμως τέτοια εποχή. Για να δούμε ....[/B]
Γειά σου γειά σου! Χρόνια και ζαμάνια πράγματι!
Όσο για τα κουνούπια, AUTAN! :cool:

howlingkast
19/05/2006, 16:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από TManiac
Νομίζω πως ήδη η μετάβαση στο Μεσολόγγι είναι μία σοβαρή εκδρομούλα,

oxi gia tous erxomenous apo patra!

elpizw toulaxiston na xei polles :beer: