PDA

View Full Version : ΑΓΟΡΑ Fazer 2006



smavrid
19/05/2006, 11:59
Πρίν από 5 μήνες αγόρασα το fazer1000 του 05 και χθές παρήγγειλα το 1000άρι 06 ελπίζω να με "αποζημιώσει" για αυτήν την επιλογή. Πάντως όλα τα τέστ και οι δημοσιεύσεις (εκτός κάποιων εξαιρέσεων) το βγάζουν κορυφαίο για αυτό που είναι, και για αυτό που σου προσφέρει. Μήπως είχε κάποιος το 05 και πήρε 06, για να μας πεί από πρώτο χέρι τις ουσιαστικές διαφορές??. Το 0-300 έχει συγκριτικό CBF1000 vs fazer και οι διαφορές είναι έντονες για να μην πω σαρωτικες υπερ του fazer

xtapodias
19/05/2006, 17:23
προσωπικά δεν είχα ποτέ fazer για να σου πω. Μια και το ανέφερες όμως πόσο χρόνο παράδοσης σου είπε ο αντιπρόσωπος και ποιός είναι? (αν επιτρεπεται!!!!). Επίσης δώσε και καμιά λεπτομέρια της προσφοράς που σου έκανε!!!! Το εχώ παραγγείλει από τη Δευτέρα αλλά μου είπε οτι θα το πάρω σε κανα μήνα (απο την Δευτέρα). Μιλάω για μπλέ χρώμα. ΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!! Καλορίζικη και καλοτάξιδη από τώρα.

smavrid
24/05/2006, 14:34
Χθές το παρέλαβα και μπορώ να πω ότι οι πρώτες εντυπώσεις είναι πολύ καλές, με γενική παραδοχή, ότι πρόκειται για ΑΛΛΟ μηχανάκι (σε σχέση με τον προκάτοχο του)

Nitse4
24/05/2006, 17:39
Παιδες κανω την ερωτηση σε εσας σε που γνωριζεται τη παιζεται με τα fazer. εχω βρει καπου fz6 05' σε καλη τιμη, ομως με προβληματιζει το γεγονος οτι η μηχανη ειναι απο γερμανια.υπαρχει καμια περιπτωση να εχει κατι διαφορετικο απο τα fazer που εισαγονται εδω? ιπποδυναμη κ.τ.λ.

RapidShade
24/05/2006, 17:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nitse4
Παιδες κανω την ερωτηση σε εσας σε που γνωριζεται τη παιζεται με τα fazer. εχω βρει καπου fz6 05' σε καλη τιμη, ομως με προβληματιζει το γεγονος οτι η μηχανη ειναι απο γερμανια.υπαρχει καμια περιπτωση να εχει κατι διαφορετικο απο τα fazer που εισαγονται εδω? ιπποδυναμη κ.τ.λ.



ΧΛΩΜΟ... ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ!

:beer: :sun: :beer:

Nitse4
24/05/2006, 21:08
ok rapidshade thanks

xtapodias
26/05/2006, 21:24
Ξέρει κανείς τιμες από κάποια έξτρα? Εμαθα οτι τα μαμίσια μανιτάρια έχουν γύρω στα 150 ευρώ. Δεν ξέρω όμως πόσο παει το fering και οι πλαινές μπαγκαζιέρες. Αν ξέρετε πείτε μου!