PDA

View Full Version : Ιταλία 1-5 Ιουνίου-Εκπροσώπηση Moto.gr



argy_kap
19/05/2006, 19:14
Η συζήτηση γίνεται εδώ και αρκετό καιρό στην υποκατηγορία V-Strom στο forum αλλά νομίζο είναι και καιρός να το βάλουμε και εδώ.

Γίνεται η ετήσια παν-ιταλική(ευρωπαϊκή) V-Strom συνάντηση στο Campo Imperatore που βρίσκεται στην L'aquila σχετικά κοντά στην Ρώμη. Το πρόγραμμα είναι εδώ. (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=19078)

Μέτα απο άπειρες συζητήσεις αποφασίσαμε τελικά 3 μηχανάκια να πάμε εγώ, integrale και juan pablo. Ο προγραματισμός έχει γίνει, εισητήρια, ξενοδοχεία μέχρι και φαγητό είναι όλα έτοιμα και 1/6 αναχωρούμε από Πάτρα για Ιταλια και επιστρέφουμε στις 5/6.

Ελπίζω μέχρι τότε να έχω καταφέρει να πάρω και απο τον SF τα μπλουζάκια μου για να βγούμε και καμιά ΄φωτο με τους 300-400 Ιταλούς με τα moto.gr μπλουζάκια μας!!

Φωτογραφίες και υλικό στην επιστροφή!

integrale
19/05/2006, 20:45
Ιταλία????????Ποιά Ιταλία??????:a13: :a13:

integrale
19/05/2006, 20:47
Εγώ που έχω και το μπλουζακι του Vstrom.gr?Τι να πρωτοφορέσω?Αποφάσισα,θα βάλω από ένα μανίκι!:lol: :lol:

matsamitsou
19/05/2006, 20:56
Άστα τα μανίκια και κοίτα μη μπερδευτείς και σκάσεις με κράνος μέσ'τη lancia :yuck:

:wave2:

integrale
19/05/2006, 22:02
:a13: :a13: :a13:

juan pablo
22/05/2006, 14:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από argy_kap
Η συζήτηση γίνεται εδώ και αρκετό καιρό στην υποκατηγορία V-Strom στο forum αλλά νομίζο είναι και καιρός να το βάλουμε και εδώ.

Γίνεται η ετήσια παν-ιταλική(ευρωπαϊκή) V-Strom συνάντηση στο Campo Imperatore που βρίσκεται στην L'aquila σχετικά κοντά στην Ρώμη. Το πρόγραμμα είναι εδώ. (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=19078)

Μέτα απο άπειρες συζητήσεις αποφασίσαμε τελικά 3 μηχανάκια να πάμε εγώ, integrale και juan pablo. Ο προγραματισμός έχει γίνει, εισητήρια, ξενοδοχεία μέχρι και φαγητό είναι όλα έτοιμα και 1/6 αναχωρούμε από Πάτρα για Ιταλια και επιστρέφουμε στις 5/6.

Ελπίζω μέχρι τότε να έχω καταφέρει να πάρω και απο τον SF τα μπλουζάκια μου για να βγούμε και καμιά ΄φωτο με τους 300-400 Ιταλούς με τα moto.gr μπλουζάκια μας!!

Φωτογραφίες και υλικό στην επιστροφή!

hello kai apo mena,
egw pws mporw na vrw mplouzakia moto.gr?

argy_kap
22/05/2006, 20:50
Κώστα,

στείλε ένα ΠΜ στον SF να σου πει που τα κάναμε να πας να κάνεις...

integrale
22/05/2006, 21:33
Κωστή πάρε τηλ αύριο να σου πω.Θα βρω διευθυνση και τηλ.!