PDA

View Full Version : ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ Trip Master



gmak
19/05/2006, 19:38
Σήμερα πήρα την μεγαλη απόφαση να ενεργοποιησω τον χιλιομετρητη στο trimaster.αφορμη ήταν ενα αφρικα που ειδα και ζηλεψα.Τελικά ήταν πανεύκολο.Πηγα σε ενα ηλεκτροτεχνιο αγορασα μια αντισταση με 0,5 λεπτα ελυσαν το οργανοκαι με βαση το σχεδιο απο το φορουμ τοποθετησαν την αντισταση.χρονος? μιση ωρα.Ευτυχως ολα δουλεψαν σωστα και η αφρικα μου απεκτησε και χιλιομετρητη.:p

afrotwin
23/05/2006, 18:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmak
Σήμερα πήρα την μεγαλη απόφαση να ενεργοποιησω τον χιλιομετρητη στο trimaster.αφορμη ήταν ενα αφρικα που ειδα και ζηλεψα.Τελικά ήταν πανεύκολο.Πηγα σε ενα ηλεκτροτεχνιο αγορασα μια αντισταση με 0,5 λεπτα ελυσαν το οργανοκαι με βαση το σχεδιο απο το φορουμ τοποθετησαν την αντισταση.χρονος? μιση ωρα.Ευτυχως ολα δουλεψαν σωστα και η αφρικα μου απεκτησε και χιλιομετρητη.:p

o opios dixni sosta mexri ta 160 xiliometra ke iparxi periptosi na mplokari ke na 8eli reset pou simeni vgazis ton polo tis mpatarias ke to ksanavazis

gmak
25/05/2006, 16:56
να σου πω την αλήθεια σήμερα που περασα τα 160κμ(συγκεκριμενα 195) δεν το παρατηρησα διοτι δεν το κοιταγα...ευτυχως δεν μπλοκαρε..οπως δεν μπλοκαρε και η αφρικα που ήταν πίσω μου και που προσπαθουσε να με περασει..:p βλεπεις ο φιλαρακος μου αγορασε τη αφρικα που πουλουσε ο νασος (βλεπε αγγελια) και την τεσταραμε στην περιμετρικη της πατρας...βεβαια για να μην ειμαι αδικος φορουσαμε διαφορετικο γραναζι με αποτελεσμα να με πιανει στις "ανηφοριές" αλλά να με χανει στις ευθειες..

παντως μιας και το ανεφερα..ζηλευω το φιλαρακι μου διοτι αγορασε μια αφρικα "αστακός" οσο αφορα τα εξτρα και τον εξοπλισμό και σε φοβερη κατάσταση

afrotwin
02/06/2006, 10:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmak
να σου πω την αλήθεια σήμερα που περασα τα 160κμ(συγκεκριμενα 195) δεν το παρατηρησα διοτι δεν το κοιταγα...ευτυχως δεν μπλοκαρε..οπως δεν μπλοκαρε και η αφρικα που ήταν πίσω μου και που προσπαθουσε να με περασει..:p βλεπεις ο φιλαρακος μου αγορασε τη αφρικα που πουλουσε ο νασος (βλεπε αγγελια) και την τεσταραμε στην περιμετρικη της πατρας...βεβαια για να μην ειμαι αδικος φορουσαμε διαφορετικο γραναζι με αποτελεσμα να με πιανει στις "ανηφοριές" αλλά να με χανει στις ευθειες..

παντως μιας και το ανεφερα..ζηλευω το φιλαρακι μου διοτι αγορασε μια αφρικα "αστακός" οσο αφορα τα εξτρα και τον εξοπλισμό και σε φοβερη κατάσταση

ke ego pira kati orees gamates kaltses sosonakia
ala to trip master eksakolou8i na dixni vlakies meta ta 160
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

matmat
02/06/2006, 10:31
Ρε συ Αφρο δεν μου λές τα σοσνάκια
τι χρώμα τα πήρες ???:lol: :rotflmao:

καμιά βελτίωση εκτός απο το τρίπ είδες ???
μηπως αν ηταν πλεκτές μς βελονάκι να ήταν πιο καλά :rolleyes: :eyepop: :evil:


:lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol:












Πάει αυτό :wacko: :sick: :look:

gmak
04/06/2006, 20:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
ke ego pira kati orees gamates kaltses sosonakia
ala to trip master eksakolou8i na dixni vlakies meta ta 160
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

den xero giati to les ayto..mallon profanos epidi xefyga apo to thema thelontas na kano plaka...:confused: ok lathos moy...den nomizo oti tha prepi na to tsakisoyme stin eironia...xilia signomi :(