PDA

View Full Version : Πολύ πλάκα!!!



dimmeneidis
19/05/2006, 23:27
Γειά σας, είμαι καινούριος,

Δεν ξέρω αν κανένας σας έχει ξαναδεί κάτι τέτοιο;
Είμουνα σε ένα μαγαζί στην καλλιθέα για να κάνω Σέρβις στη μηχανή μου και μπαίνει ένας που ήθελε να πάρει το Beverly 250, με τα πολλά πολλά αφου το είδε του ήρθε να πάρει το 500άρι για να είναι κιριλέ κατα τη γνώμη του. Άλλαξε 7-8 μηχανάκια και όλα ήταν σκούτερ. Την επομένη που πήγα να παραλάβω την μηχανή μου τον βλέπω να καβαλάει καθε Σπορτ που έβλεπε στο μαγαζί.
Εν τέλη εχτές το απόγευμα που πέρασα να πληρώσω ήταν πάνω σε ενα R6 2006 model ντυμένος έτοιμος για Moto GP και με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά!!! Πρίν οδηγούσε ένα GLX 50.
Αυτό είδα και σας το είπα έτσι, μπας και γελάσει κανεις.

Αυτά.

zolotas
19/05/2006, 23:49
αυτο τωρα για γελια η για κλαμματα ειναι????? γιατι εγω τον βλεπω σε 3 μηνες να οδηγαει πορσε??:confused:

μηπως το R6 ειναι μπανικο και θα εντυπωσιασει?? ενω το μπεβερλι χιλς για να τον κλαινε οι ρεγγες??


η φαση ειναι να γραφτει και μελος εδω .......:smilea: ......ο αναποφασιστος αγοραστης......

integrale
19/05/2006, 23:56
Μήπως ήταν ένας κοντός ,χοντρό και μαυριδερός?Γιατι έναν τέτοιο πέτυχα σήμερα στην Suzuki Μιχαλακοπούλου!

AFTER
20/05/2006, 00:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από integrale
Μήπως ήταν ένας κοντός ,χοντρό και μαυριδερός?Γιατι έναν τέτοιο πέτυχα σήμερα στην Suzuki Μιχαλακοπούλου!

Απο δευτερα τον κοβω να πηγαινει στην ΒΜW :lol:

dimmeneidis
20/05/2006, 01:37
Μπά, δεν ήταν σαν αυτόν που λες.

dimmeneidis
20/05/2006, 01:44
Απο την άλλη σκέφτομαι:
Αυτός ο άνθρωπος με τί εμπειρία θα οδηγήσει αυτή τη μηχανή; Με τί γνώσεις θα τη στρίψει κάπως σωστά; δέν θα τον γλυκάνει το γκάζι της; Πως θα την κουμαντάρει σε μια δύσκολη κατάσταση;

AFTER
20/05/2006, 09:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimmeneidis
Απο την άλλη σκέφτομαι:
Αυτός ο άνθρωπος με τί εμπειρία θα οδηγήσει αυτή τη μηχανή; Με τί γνώσεις θα τη στρίψει κάπως σωστά; δέν θα τον γλυκάνει το γκάζι της; Πως θα την κουμαντάρει σε μια δύσκολη κατάσταση;

Γιατι οι περισσοτεροι με τι εμπειρια αγοραζουν ολες αυτες τι varadero και τις 1200gs?

banditgr
20/05/2006, 22:16
kai pou 3eretai oti den exei empeiria apo moto?epidei eixai glx50 ?

zolotas
21/05/2006, 00:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Γιατι οι περισσοτεροι με τι εμπειρια αγοραζουν ολες αυτες τι varadero και τις 1200gs?

αν σου ελεγαν να διαλεξεις............μεταξυ varadero ....bmw ......η τιποτα ???????

zolotas
21/05/2006, 01:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από integrale
Μήπως ήταν ένας κοντός ,χοντρό και μαυριδερός?Γιατι έναν τέτοιο πέτυχα σήμερα στην Suzuki Μιχαλακοπούλου!

εγω πετυχα μια ψηλη ,μελαχρινη και μαυριδερη .........αλλα δεν πηρε τιποτα...........:smilea:

SUPERMARIO
01/06/2006, 23:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από integrale
Μήπως ήταν ένας κοντός ,χοντρό και μαυριδερός?Γιατι έναν τέτοιο πέτυχα σήμερα στην Suzuki Μιχαλακοπούλου!





οχι ρε Γιωργο.για αλλο ειχα παει στη suzuki Μιχαλακοπουλου.

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

vaskunito
01/06/2006, 23:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimmeneidis
Γειά σας, είμαι καινούριος,

Δεν ξέρω αν κανένας σας έχει ξαναδεί κάτι τέτοιο;
Είμουνα σε ένα μαγαζί στην καλλιθέα για να κάνω Σέρβις στη μηχανή μου και μπαίνει ένας που ήθελε να πάρει το Beverly 250, με τα πολλά πολλά αφου το είδε του ήρθε να πάρει το 500άρι για να είναι κιριλέ κατα τη γνώμη του. Άλλαξε 7-8 μηχανάκια και όλα ήταν σκούτερ. Την επομένη που πήγα να παραλάβω την μηχανή μου τον βλέπω να καβαλάει καθε Σπορτ που έβλεπε στο μαγαζί.
Εν τέλη εχτές το απόγευμα που πέρασα να πληρώσω ήταν πάνω σε ενα R6 2006 model ντυμένος έτοιμος για Moto GP και με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά!!! Πρίν οδηγούσε ένα GLX 50.
Αυτό είδα και σας το είπα έτσι, μπας και γελάσει κανεις.

Αυτά.

Θα διαβάσουμε γι αυτόν σε καμιά εφημερίδα.