PDA

View Full Version : Γενικη συζητηση για τα V-Strom



gcrook
20/05/2006, 00:00
Εδω μπορουμε να συζηταμε για τα αγαπημενα μας μηχανακια, καθως και για συνταγες μαγειρικης, για τον κολλητο μας που δεν του καθεται θηλυκια γατα,για καφριλικια, τουμπες, καγκουριες,και για οτι αλλο μας βοηθαει απο το να κρατησουμε τα υπολοιπα τοπικ, ειδικα αυτα που αναφερονται σε προβληματα,ερωτησεις νεων κατοχων, ανταλλακτικα, σχετικα καθαρα.:wave2: :wave2:

THEOD
20/05/2006, 11:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
εχω μπει σε μια καπως επιπονη διαδικασια κοπτοραπτικης(ναι εχει και τα καλα του η ολη φαση:sad: ), wave2:


Ωραία, ωραία....και μόλις τελειώσεις χρησιμοποίησε την πείρα που θα έχεις αποκτήσει για να φτιάξεις την προίκα σου....:rotflmao:

Ξέρεις...μπλουζάκια, ζιπουνάκια, καλτσούλες.....Αλήθεια, παραγγελίες δέχεσαι ???:a22: :a22: :a22:

gcrook
20/05/2006, 11:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
Ωραία, ωραία....και μόλις τελειώσεις χρησιμοποίησε την πείρα που θα έχεις αποκτήσει για να φτιάξεις την προίκα σου....:rotflmao:

Ξέρεις...μπλουζάκια, ζιπουνάκια, καλτσούλες.....Αλήθεια, παραγγελίες δέχεσαι ???:a22: :a22: :a22:

Μα καλα δεν το ηξερες οτι οι μοντς του μοτο ειναι οι πιο περιζητητοι γαμπροι;
Θες να σε κανω κανα κονε; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

wild_cat/anima
20/05/2006, 11:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
Ωραία, ωραία....και μόλις τελειώσεις χρησιμοποίησε την πείρα που θα έχεις αποκτήσει για να φτιάξεις την προίκα σου....:rotflmao:

Ξέρεις...μπλουζάκια, ζιπουνάκια, καλτσούλες.....Αλήθεια, παραγγελίες δέχεσαι ???:a22: :a22: :a22:

μήπως μπ-ορεις να μου κεντήσεις και κανένα σεμεν για το home cinema?? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

THEOD
20/05/2006, 12:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Μα καλα δεν το ηξερες οτι οι μοντς του μοτο ειναι οι πιο περιζητητοι γαμπροι;
Θες να σε κανω κανα κονε; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Ντροπή....σε παντρεμένο άνθρωπο μιλάς...:a05: :a05: :a05:


































Να σε πώ .....τώρα που το ξανασκέφτομαι....αν εχεις τίποτα υπ' όψιν που να φέρνει σε Κλώντια, Σκλεναρίκοβα κλπ, τότε....

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ :a8: :a8: :a8:




:a27: :a27: :a27:

gcrook
20/05/2006, 12:08
Τι λεγαμε Ταναααας:
Α ναι λοιπον σε εχω κατι κομματια μουρλια.
:rotflmao:

THEOD
20/05/2006, 12:11
Παρακαλώ για πρόσφατη ολόσωμη φωτό με μπικίνι για εξονυχιστική διερεύνηση του θέματος.....:a9: :a9: :a9:

gcrook
20/05/2006, 12:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
Παρακαλώ για πρόσφατη ολόσωμη φωτό με μπικίνι για εξονυχιστική διερεύνηση του θέματος.....:a9: :a9: :a9:

Να σε πω μπικινι η καλυτερα με κανα ταγιερακι και πουκαμισο με βατες;
Γιατι για μπικινι, θα πρεπει να παρω ειδικην αδειαν, αφου πρωτα συμπληρωσω την αναλογη αιτηση και περιμενω 2 μηνες να εγκριθει, απο την διευθυνση.
Και ειναι νεα κοπελα θα γερασει μεχρι τοτενες.

Οι κανονες βλεπεις.....:sad:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

costas81
24/05/2006, 10:33
Μου την πεταξαν κατω!!!!


:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Μια αριστερη χουφτα που θα βρουμε ρε παιδια???????????

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=23295

gcrook
24/05/2006, 10:45
Ωχ!
Αυτα ειναι τα κερατιατικα:bigcry:
Τι να σε πω για χουφτες τωρα...
....ε μηπως στην αντιπροσωπεια:confused:
:rotflmao:

costas81
24/05/2006, 11:20
Ασε ρε φιλαρακι και ειμαι πολυ αρρωστος με την μηχανη!
Καθε βδομαδα καθαρισμα και πλυσιμο και γιαλισμα και αλυσιδες και ολα!
Και τωρα τα εχω δει ολα!!!

Tsakalaki
25/05/2006, 16:19
Μάγκες θέλω τα φώτα σας, γιατί μπαίνει το καλοκαίρι….


Πήρα το Stromάκι μου στα τέλη του Αυγούστου, και ήδη του έχω κάνει 16500 χλμ. Όπως καταλαβαίνετε, τα περισσότερα, για να μην πω σχεδόν όλα, είναι χλμ χειμωνιάτικα. Θέλω αν με βοηθήσετε εσείς που έχετε βγάλει καλοκαίρια με το μου πείτε τι χρειάζεται να προσέχω και γενικά αν υπάρχει κάτι που αλλάζει στη συμπεριφορά το καλοκαίρι, λόγω των θερμοκρασιών που επικρατούν…..




ΥΓ επίσης αν μπορεί να ρίξετε καμία ιδέα, γιατί θα αρχίζω να το βάζω και στη πίστα……

makaronachis
26/05/2006, 07:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tsakalaki
Μάγκες θέλω τα φώτα σας, γιατί μπαίνει το καλοκαίρι….


Πήρα το Stromάκι μου στα τέλη του Αυγούστου, και ήδη του έχω κάνει 16500 χλμ. Όπως καταλαβαίνετε, τα περισσότερα, για να μην πω σχεδόν όλα, είναι χλμ χειμωνιάτικα. Θέλω αν με βοηθήσετε εσείς που έχετε βγάλει καλοκαίρια με το μου πείτε τι χρειάζεται να προσέχω και γενικά αν υπάρχει κάτι που αλλάζει στη συμπεριφορά το καλοκαίρι, λόγω των θερμοκρασιών που επικρατούν…..





ΥΓ επίσης αν μπορεί να ρίξετε καμία ιδέα, γιατί θα αρχίζω να το βάζω και στη πίστα……
Για το καλοκαίρι ένα καλό αντηλιακό δεν έιναι άσχημη ιδέα....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Γελάσαμε ε?

gcrook
26/05/2006, 07:36
:rotflmao: :rotflmao:

gcrook
26/05/2006, 07:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tsakalaki
Μάγκες θέλω τα φώτα σας, γιατί μπαίνει το καλοκαίρι….


Πήρα το Stromάκι μου στα τέλη του Αυγούστου, και ήδη του έχω κάνει 16500 χλμ. Όπως καταλαβαίνετε, τα περισσότερα, για να μην πω σχεδόν όλα, είναι χλμ χειμωνιάτικα. Θέλω αν με βοηθήσετε εσείς που έχετε βγάλει καλοκαίρια με το μου πείτε τι χρειάζεται να προσέχω και γενικά αν υπάρχει κάτι που αλλάζει στη συμπεριφορά το καλοκαίρι, λόγω των θερμοκρασιών που επικρατούν…..




ΥΓ επίσης αν μπορεί να ρίξετε καμία ιδέα, γιατί θα αρχίζω να το βάζω και στη πίστα……

Ναι να προσεχεις τους αλλους στον δρομο, και οχι τα γκομενακια.
Νο1 αιτια ατυχηματος την ανοιξη:wave2:

makaronachis
26/05/2006, 14:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Ναι να προσεχεις τους αλλους στον δρομο, και οχι τα γκομενακια.
Νο1 αιτια ατυχηματος την ανοιξη:wave2:
Σωστά!Το νου σου στα τάνγκα,τα μάτια σου στο δρόμο:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

miraze
26/05/2006, 14:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tsakalaki
Μάγκες θέλω τα φώτα σας, γιατί μπαίνει το καλοκαίρι….


Πήρα το Stromάκι μου στα τέλη του Αυγούστου, και ήδη του έχω κάνει 16500 χλμ. Όπως καταλαβαίνετε, τα περισσότερα, για να μην πω σχεδόν όλα, είναι χλμ χειμωνιάτικα. Θέλω αν με βοηθήσετε εσείς που έχετε βγάλει καλοκαίρια με το μου πείτε τι χρειάζεται να προσέχω και γενικά αν υπάρχει κάτι που αλλάζει στη συμπεριφορά το καλοκαίρι, λόγω των θερμοκρασιών που επικρατούν…..




ΥΓ επίσης αν μπορεί να ρίξετε καμία ιδέα, γιατί θα αρχίζω να το βάζω και στη πίστα……

Το πιό σημαντικό δεν του το είπατε του ανθρώπου!!!

φίλε, το καλοκαίρι ΠΑΝΤΑ πηγαίνεις στην πόλη με μία ταχύτητα κάτω γιατί μπορεί οποιαδήποτε στιγμή να σταματήσεις για νέες γνωριμίες
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Και φυσικά έχεις μαζί σου ΠΑΝΤΑ δεύτερο κράνος γιατί ποτέ δεν ξέρεις ποιός ή ακόμα καλύτερα ποιά θα γουστάρει βολτίτσα!!! :sun: :sun: :sun:

makaronachis
26/05/2006, 14:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από miraze
Το πιό σημαντικό δεν του το είπατε του ανθρώπου!!!

φίλε, το καλοκαίρι ΠΑΝΤΑ πηγαίνεις στην πόλη με μία ταχύτητα κάτω γιατί μπορεί οποιαδήποτε στιγμή να σταματήσεις για νέες γνωριμίες
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Και φυσικά έχεις μαζί σου ΠΑΝΤΑ δεύτερο κράνος γιατί ποτέ δεν ξέρεις ποιός ή ακόμα καλύτερα ποιά θα γουστάρει βολτίτσα!!! :sun: :sun: :sun:
Βέβαια,βέβαια και δεύτερο κράνος και τρίτο ίσως.Πρέπει να προσέχουμε όλα μας τα κεφάλια......:eyepop: :uplate: :hypnotize

miraze
26/05/2006, 14:40
..........Πρέπει να προσέχουμε όλα μας τα κεφάλια......:[/B]


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Αυτό το ξέχασα.......ΣΩΣΤΟΣ!!! : :a46: :a46: :a46: :a46:

Tsakalaki
27/05/2006, 18:49
Λοιπόν....έχουμε και λέμε....


1)Να έχω τα μάτια μου στο δρόμο
2)Να έχω δεύτερο κράνος για κανα γκομενάκι
3)Να πηγαίνω σιγά για να γνωρίσω κανα γκομενάνι
4)Να έχω μαζί μου αντηλιακό



Με όλα αυτά θα γίνω σίγουρα καλύτερος οδηγός...........ρε για τη μηχανή τι χρειάζεται.......τα άλλα αφήστετα επάνω μου:lol: :lol: :lol:


Στο τέλος θα βρω γκόμενα και θα μου χαλάσει η μοτόρα....

suzukimaniac
10/06/2006, 19:15
Επισης να ρωτησω...Ξερει κανεις κανενα υλικο που να βγαζει ψιλες γραντζουνιες απο τζαμι?Καθαριζα το κουκλι σημερα και στο ταχυμετρο κατα λαθος του εκανα κατι ψιλες γραμμουλες ρε γαμωτο....Ευχαριστω.

gcrook
10/06/2006, 20:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από suzukimaniac
Δεν ξερω αν κανω καλα που στελνω μηνυμα εδω αλλα μιας και εδω μιλαμε γενικα για τα μηχανακια μας, παραθετω μερικα links που εχω βρει κυριως σχετικα με αξεσουαρ....Ριξτε μια ματια...

Radiator
http://www.radguard.com.au/index.htm

Sw-Motech accessories
http://www.twistedthrottle.com/trade/productlist/203/

V-Strom Accessories
http://www.romatech.de/shop/assets/s2dmain.html?http://www.romatech.de/shop/suzuki/502224949308d3c16/50222494f609ca204.html

V-Strom Accessories1
http://www.touratech.de/shop_uk/en-us/dept_272.html

V-Strom Accessories2
http://www.amotostuff.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=CTGY&Category_Code=dl650

Crash Protectors
http://www.rg-racing.com//showproducts/Crash_Protectors/Suzuki_Crash_Protectors/DL650_V_Strom_Crash_Protectors.aspx

Makan
http://www.touratech.gr/vstorm.html

:beer:
Μπορεις αν θες να τα μεταφερεις αυτουσια και ΕΔΩ!!!!!!! (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=5516)

suzukimaniac
11/06/2006, 08:16
Σορρυ, δεν το ειχα δει....Μολις τα μετεθεσα στο σωστο link...Thanks

NikdeV82
30/06/2006, 21:58
Έχω ένα πρόβλημα εδώ και 3-4 μήνες έχω κάνει ένα λογαριασμό username nikdev αλλά ενώ κάνω login δεν μπορώ να γραψω μηνύματα.Έστειλα πολλά email αλλά δεν μου απάντησατε.
Δημιούργησα αυτόν τον λογαριασμό για να σας γραψω .
Παρακαλώ βοηθείστε

suzukimaniac
30/06/2006, 22:08
Γεια χαρα. Δυστυχως δεν νομιζω να μπορεσω να σε βοηθησω και πολυ παρα μονο να σε παραπεμψω στα f.a.q ή να περιμενεις απαντηση απο καποιο παλαιοτερο μελος που ισως να ξερει. Θα σου προτεινα να συνεχισεις να χρησιμοποιεις το λογαριασμο που χρησιμοποιεις τωρα...Ελπιζω να βρεις την λυση...

leonas
09/09/2006, 16:36
:sad: Είμαι καινούργιος στον χώρο τον μηχανών και θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι απλό

Για να σβήσουμε την μηχανή μας ο διακόπτης ανάφλεξης (κόκκινο διακόπτη δεξιά) τον πατάμε για να σβήσει ο κινητήρας και μετά γυρίζουμε το κλειδί στην θέση OFF.
Και το ανάποδο για να την βάλουμε μπροστά??? Κόκκινος διακόπτης στην θέση ΑΝΟΙΚΤΟ και μετά γυρίζουμε το κλειδί και πατάμε την μίζα???
Το ξέρω ότι μπορεί να είναι αυτονόητα μερικά πράγματα αλλά εγώ ακόμα μαθαίνω
:look:

panoc
09/09/2006, 19:43
εμενα μου ειπανε να μη χρησιμοποιώ το κουμπί καθόλου, ειναι για εκτακτες αναγκες. απευθειας με το κλειδί στο off.

beholder
09/09/2006, 21:57
Εχει γινει ολοκληρη συζητηση εδω (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=23945&highlight=%EA%EB%E5%E9%E4%DF) οπου υπαρχουν φυσικα αντιθετες γνωμες

Επειδη με ειχε προβληματισει και εμενα ρωτησα στη SUZUKI και μου απαντησαν οτι το kill switch (το κοκκινο) ειναι για περιπτωσεις αναγκης. Να το σβηνω κανονικα απο το διακοπτη με το κλειδι
Και φυσικα ετσι κανω. :wave2:

leonas
10/09/2006, 02:26
:uplate: Τελικά θα πάω στην suzuki από δευτέρα να ρωτήσω.....άσε που θα ρωτάω μέχρι τότε όποιον δω μπροστά μου από πού κλείνει ο κινητήρας:confused: .....Πάντως για άλλη μια φορά αυτά τα φόρουμ είναι χρήσιμα και σε βοηθούν σε πολλές σου απορίες :sun:

taksidiotis25
03/10/2006, 16:16
λοιπον εχω μια απορια.το vstrom μου εμενα ειναι παραεισαγωγης,το πηρα καινουριο,απο το μαγαζι που το πηρα μου ειπε για 2 χρονια εγγυηση απο αυτον,αν χτυπα ξυλο παθει κατι η μηχανη τι κανουμε?

Nostra
03/10/2006, 16:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από taksidiotis25
λοιπον εχω μια απορια.το vstrom μου εμενα ειναι παραεισαγωγης,το πηρα καινουριο,απο το μαγαζι που το πηρα μου ειπε για 2 χρονια εγγυηση απο αυτον,αν χτυπα ξυλο παθει κατι η μηχανη τι κανουμε?

H εγγύηση είναι βάσει νόμου πανευρωπαική...

Μη σας ψαρώνουνε.... ισχύει ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ η εγγύηση είτε είναι αντιπροσωπείας είτε παραεισαγωγής.....

:wave2:

taksidiotis25
03/10/2006, 16:57
ναι αλα δεν μου εχουν δωσει καποιο βιβλιο η αποδεικτικο της εγγυησης.

Mototaxidiotis
10/10/2006, 13:14
ο ΝΟΣΤΡΑ εχει δίκιο...αρκει να εχεις το βιβλιο εγγυησης...
εγω το πηρα παραεισαγωγης....και σε προβλημα (κολαρα,κλασικο για το 1000) τα εσκασα κανονικα και δεν με καλυψε ο καραγκιοζης....μου τα μασαγε και προκειμενου να παιζαμε ξυλο τον εγραψα...και ειναι μεγαλο καταστημα......

εισαγωγης και παλι εισαγωγης!

και οπως εχω πει και στο παρελθον ...γνωριζετε αν το παραεισαγωγης μηχανακι δεν εχει ανακληθει;;;;;:confused:

taksidiotis25
22/10/2006, 17:38
παιδια ερωτηση,παιζει κανενας τροπος ωστε να βγει το πισω φτερο?να υπαρχει καποιο after market μηπως?

karanti
24/10/2006, 11:55
δυστυχως ο μονος τροπος ειναι το πριονι.
η βαση του φτερου ειναι ταυτοχρονα και βαση του φαναριου και το κατω τμημα της ουρας.
ετσι το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να το κοψεις....:bigcry: και να το κοντυνεις.

taksidiotis25
09/11/2006, 02:47
οποτε δεν αξιζει κατι τετοιο δυστυχως,και θα ηταν ομορφο και πολυ αγριο αν γινοταν.

taksidiotis25
13/01/2007, 04:34
ερωτηση,τριζει η ζελατινα της μηχανης μου,τι μπορω να κανω για να σταματησει αυτο?ιναι αρκετα ενοχλητικο.

kakofonixx
13/01/2007, 14:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από taksidiotis25
ερωτηση,τριζει η ζελατινα της μηχανης μου,τι μπορω να κανω για να σταματησει αυτο?ιναι αρκετα ενοχλητικο.

Προσπαθησε να τη βιδωσεις λιγο πιο σφιχτα...
Καμια φορα χαλαρωνουν απο τους κραδασμους

taksidiotis25
13/01/2007, 14:51
ελπιζω να μην σπασει.

Respect
14/01/2007, 04:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από taksidiotis25
ελπιζω να μην σπασει. Μη το παρακάνεις.

DPF
14/05/2007, 23:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από taksidiotis25
οποτε δεν αξιζει κατι τετοιο δυστυχως,και θα ηταν ομορφο και πολυ αγριο αν γινοταν.

ΜΗΠΩΣ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΣΕ R ΚΑΙ ΠΗΡΕΣ VSTROM ? ΑΣΕ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΜΟΡΦΗ ΕΙΝΑΙ .ΧΩΡΙΣ ΦΤΕΡΡΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑ ............... ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΩ ΚΑΙ ΠΕΣΕΙ ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ.

:beer: :beer:

tbaris
01/06/2007, 16:42
Ρε παιδία μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε?

Ενδιαφέρομαι για βαλίτσες, κανονική αλλά και πλαϊνες.

Έχετε να προτείνεται κάτι?

thanks

alex-vstrom
01/06/2007, 19:59
tbaris
για δες αυτο
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=37607

tbaris
04/06/2007, 22:24
Σκέφτομαι αυριο να πάω να κλείσω το V-strom. Είμαι απο Θεσσαλονίκη.

Μήπως μπορεί κανείς να βοηθήσει απο πιο κατάστημα να πάω. Έχω μπερδευτεί τελείως, ο ένας μου λέει για παραεισαγωγή ο άλλος δεν παίρνει το δικό μου (έχω ένα X9 250).

Αν γνωρίζει κανείς ας βοηθήσει..

Thanks

Thessalos
05/06/2007, 09:24
Μια ερώτηση μιας και ειμαι καινουριος,
απο τι προέρχεται το σφύριγμα των φρένων ή αλλιώς σκούξιμο που λένε και στο χωριό?

alex-vstrom
05/06/2007, 10:04
ΜΑΚΑ-ΣΚΟΥΡΙΑ-ΣΚΟΝΗ
ΚΑΙ ΠΙΘΑΝΟΝ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ

nikostz9
05/06/2007, 16:07
ασχετο αλλα δειτε το παρακατω videaki VSTROM VS VARADERO


http://www.youtube.com/watch?v=7W9JRrdHg2Q&mode=related&search=

jimakos10
06/06/2007, 18:01
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!!! ΒΙΒΑ v-strom :a013: :a013: :a013:

athandim
07/06/2007, 00:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimakos10
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!!! ΒΙΒΑ v-strom :a013: :a013: :a013:
:rolleyes:

Αδερφέ πιστεύεις ότι το βιντεάκι αποτελεί, έστω και σε ποσοστό 1%, συγκριτικό μεταξύ των δύο μοντέλων;

Και εγώ είμαι φανατικός με το μασίνι μας, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα....

:wave2:

Respect
07/06/2007, 04:11
Άσε που έχει ξαναμπεί εδώ.. (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=36968/)

jimakos10
07/06/2007, 16:38
Εμένα προσωπικά μου άρεσε αυτό που είδα. Δεν εγραψα για καμιά σύγκριση χαρακτηριστικών των 2 μηχανών και δεν με απασχολεί να τις συγκρίνω και ούτε με ενδιαφέρει το varadero.
Απλά είδα ενα ωραίο βιντεάκι με την μηχανή που γουστάρω σαν τρελός να βάζει γυαλιά στο varadero που για μένα δεν μου λέει και τίποτα.
Τώρα εαν εθιξα το varadero μπορούμε...............................................................................
να αλλαζαμε την ονομασία απο Γενικη συζητηση για τα V-Strom σε Γενικη συζητηση για τα V-Strom-varadero..............ώστε να μην βγάζει κανένας τετοια βιντεάκια..........
:mad: :mad: :mad:

costas81
08/06/2007, 12:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimakos10
Εμένα προσωπικά μου άρεσε αυτό που είδα. Δεν εγραψα για καμιά σύγκριση χαρακτηριστικών των 2 μηχανών και δεν με απασχολεί να τις συγκρίνω και ούτε με ενδιαφέρει το varadero.
Απλά είδα ενα ωραίο βιντεάκι με την μηχανή που γουστάρω σαν τρελός να βάζει γυαλιά στο varadero που για μένα δεν μου λέει και τίποτα.
Τώρα εαν εθιξα το varadero μπορούμε...............................................................................
να αλλαζαμε την ονομασία απο Γενικη συζητηση για τα V-Strom σε Γενικη συζητηση για τα V-Strom-varadero..............ώστε να μην βγάζει κανένας τετοια βιντεάκια..........
:mad: :mad: :mad:


αρχηγέ μου απλά ο οδηγος του vara ειναι κουλός!~

Nik0s
08/06/2007, 13:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από athandim
:rolleyes:

Αδερφέ πιστεύεις ότι το βιντεάκι αποτελεί, έστω και σε ποσοστό 1%, συγκριτικό μεταξύ των δύο μοντέλων;

Και εγώ είμαι φανατικός με το μασίνι μας, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα....

:wave2:

Επαυξάνοντας, αν νομίζετε οτι το συγκεκριμένο video των 40 δευτερολέπτων, λέει το οτιδήποτε , είτε για τις μηχανές, είτε για τους οδηγούς τους, κούνια που σας κούναγε.....

Παρακαλώ μην το πάμε σε διαμάχη.

:D

jimakos10
09/06/2007, 08:40
Ok Εχεις Δίκιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:smilea: :smilea: :smilea:

jimmis5
19/09/2011, 11:44
Τι κανει το εργαλειο !! τεστ ραιντ απο τους Γαλατες:D

http://dai.ly/qNgstq