PDA

View Full Version : Ναι ρε, Finland rules.....



Nostra
21/05/2006, 00:44
Και μετά από καμιά 16-ξαριά τραγουδάκια (εξαιρείται αυτό της Λιθουανίας που είχε ΑΠΟΨΑΡΑ) φάνηκε ο αρχι -ΟΡΚ και η μυστική παρέα του Σάρουμαν...



Δε ξέρω για σας αλλά μιας και με υποχρεώσανε να δω το γαμ0show τελικά το χάρηκα πολύ που βγήκαν οι "όμορφοι". Πιστεύω ότι ίσως για πρώτη φορά κάποιοι΄κάτοικοι της Ευρώπης ενεργοποιήθηκαν και ψήφισαν για το κέφι τους... οι περισσότεροι ψήφοι βέβαια από νέους 15-35 με ροκ ή μέταλ καταβολές που ίσως για πρώτη φορά στο χαζό-διαγωνισμό είχαν λόγο.

Ναι ρε, γιατί όχι, έχουμε άποψη και ακόμα υπάρχει κόσμος που φτύνει το εμπόρευμα που πουλάει το ποπ και χάι, ο ντiντις το κουνάει.


Δε πα να γαμ..θούνε επιτέλους.... Lordi και Hard Rock Halleluah και τα μυαλά στα κάγκελα


1η υποσημείωση: Να δω ποιον σκατά θα καλέσουνε οι χασομέρηδες των πο-ρωινάδικων της δευτέρας για καλεσμένους...

2ο το ξέρω ότι το τραγούδι ήταν απλά ένας απλός ρυθμός heavy rock και τίποτα παραπάνω

3ο ποτέ δεν ήμουν death μέταλο... απλά ακόμα θεωρώ τον ευατό μου ροκά

4ο ίσως οι Φιλανδοί τυπάδες να είναι όντως του κατεστημένου και να το παίζουν ΟΦΦ-ΛΙΜΙΤΣ αλλά who cares

αντε και καλό ξημέρωμα

kerasaki
21/05/2006, 00:59
Έχω την εντύπωση ότι οι Φινλανδοί είχαν τον δικό μας τον Adam!
Το παρατηρήσατε?:rotflmao: :rotflmao: :wave2:

michael110
21/05/2006, 01:06
Καλά μόλις τελείωσε το πανηγύρι ξαναμπήκατε στο forum;
Βάλτε ΑΝΤ1 για μια από τις καλύτερες ταινίες ever, αν και τελειώνει ψάξτε την και στο video club.;)

booZe
21/05/2006, 01:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από kerasaki
Έχω την εντύπωση ότι οι Φινλανδοί είχαν τον δικό μας τον Adam!
Το παρατηρήσατε?:rotflmao: :rotflmao: :wave2:
Ναι, όντως. Πρέπει να ομολογήσω ότι έχει βελτιώσει πολύ την τεχνική του στα drums. Εύγε! :lol: :lol:

naxiotis
21/05/2006, 09:01
ΕΤΣΙγια να θυμηθουμε τα νειάτα μαςVICTORIA στην ΝΙΚΑΙΑ .:a29: :a29: :a29:

fallenheaven
21/05/2006, 12:14
Bravo stous tupades!!!
Ego tous upostiriza apo tin arxi!
Katebasa kai to tragoudaki tous prin kati meres.
Pisteuo pantos pos to riskaran.... h' pou tha pigenan apatoi h' pou tha bgenan protoi...

alximistis
21/05/2006, 12:56
Δεν ασχολούμαι ποτέ με το θεσμό. Ούτε και φέτος το έκανα στον εαυτό μου.
Έμαθα όμως ότι η χώρα μας βγήκε πολύ χαμηλά ένατη νομίζω και δεν ξέρετε πόσο μα πόσο...



Το Χάρηκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και μπράβο και στα "τέρατα". Τα είδα σε κάτι ειδήσεις κάποια στιγμή. Και γαμώ τους χαβαλέδες και πρέπει να κάναν και σόου...

zolotas
21/05/2006, 21:31
alilouia........


48769

adam_tsouk
21/05/2006, 21:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από kerasaki
Έχω την εντύπωση ότι οι Φινλανδοί είχαν τον δικό μας τον Adam!
Το παρατηρήσατε?:rotflmao: :rotflmao: :wave2:


εγω γιατι δε ΜΕ ειδα;


:confused:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TROOPER
21/05/2006, 22:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
Και μετά από καμιά 16-ξαριά τραγουδάκια (εξαιρείται αυτό της Λιθουανίας που είχε ΑΠΟΨΑΡΑ) φάνηκε ο αρχι -ΟΡΚ και η μυστική παρέα του Σάρουμαν...



Δε ξέρω για σας αλλά μιας και με υποχρεώσανε να δω το γαμ0show τελικά το χάρηκα πολύ που βγήκαν οι "όμορφοι". Πιστεύω ότι ίσως για πρώτη φορά κάποιοι΄κάτοικοι της Ευρώπης ενεργοποιήθηκαν και ψήφισαν για το κέφι τους... οι περισσότεροι ψήφοι βέβαια από νέους 15-35 με ροκ ή μέταλ καταβολές που ίσως για πρώτη φορά στο χαζό-διαγωνισμό είχαν λόγο.

Ναι ρε, γιατί όχι, έχουμε άποψη και ακόμα υπάρχει κόσμος που φτύνει το εμπόρευμα που πουλάει το ποπ και χάι, ο ντiντις το κουνάει.


Δε πα να γαμ..θούνε επιτέλους.... Lordi και Hard Rock Halleluah και τα μυαλά στα κάγκελα


1η υποσημείωση: Να δω ποιον σκατά θα καλέσουνε οι χασομέρηδες των πο-ρωινάδικων της δευτέρας για καλεσμένους...

2ο το ξέρω ότι το τραγούδι ήταν απλά ένας απλός ρυθμός heavy rock και τίποτα παραπάνω

3ο ποτέ δεν ήμουν death μέταλο... απλά ακόμα θεωρώ τον ευατό μου ροκά

4ο ίσως οι Φιλανδοί τυπάδες να είναι όντως του κατεστημένου και να το παίζουν ΟΦΦ-ΛΙΜΙΤΣ αλλά who cares

αντε και καλό ξημέρωμα


:a23: :a23: :a23: :a23: :a23: :a23: :a23:

STOYBI
21/05/2006, 23:09
naxiotis


ΕΤΣΙγια να θυμηθουμε τα νειάτα μαςVICTORIA στην ΝΙΚΑΙΑ .


Κορυδαλλος ειναι εκει που ηταν η VICTORIA !!!



:winka:

Ktm.Prestige
22/05/2006, 00:35
Αμέ....Γιατί όχι δηλαδή??
Επιτέλους και ενα Rock-Hard Rock τραγούδι στην ? vision!!!!
Πολλά μπράβο στα παλικάρια που βγήκαν ενάντια στο κατεστημένο , όχι στημένοι με τα Ευρωπαικά HIP-POP-Britt πρότυπα!!
Δαγκωτό Φιλανδία!!!!!!:beer:
Παράδοση η Φιλανδοί στο Hard Rock-Gothic είδος.
Και εαν θέλετε να γουστάρετε ακόμα πιο πολύ πηγαίνετε εδώ!!! (http://video.google.com/videoplay?docid=-4817725079113296814&q=lordi)

:beer: :evil: :evil: :evil:

naxiotis
22/05/2006, 07:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
naxiotis




Κορυδαλλος ειναι εκει που ηταν η VICTORIA !!!



:winka: ΟΥΠΣΣΣΣΣΣ!!!!δίκιο έχεις:wave2: :wave2: :beer: :beer:

AFTER
22/05/2006, 15:23
Και οι Λιθουανοι παντως ηταν γ@ματοι

Φυσικα σε κανενα ξεκολο και φουστη που βγαινουν στην ΤV δεν αρεσαν
Τι να ξερουν αυτοι? Αυτοι μονο μακρουλα πραγματα τους αρεσουν....