PDA

View Full Version : 25 χρονια ΛΕΜΟΤ



africanos31
03/05/2004, 18:19
Γιορταζωντας τα 25 χρονια της η ΛΕΜΟΤ διοργανωνει 2μερη συναντηση στο camping Αγ.Αννας(Ευβοια) στις 15 και 16 Μαιου με μουσικη, test ride, beach volley,συναυλια, κυνηγι θησαυρου και αλλα........
Οποιος εχει ορεξη για παρτυ κολοδεχουμενος.....

jimbar
04/05/2004, 12:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από africanos31
Γιορταζωντας τα 25 χρονια της η ΛΕΜΟΤ διοργανωνει 2μερη συναντηση στο camping Αγ.Αννας(Ευβοια) στις 15 και 16 Μαιου με μουσικη, test ride, beach volley,συναυλια, κυνηγι θησαυρου και αλλα........Οποιος εχει ορεξη για παρτυ κολοδεχουμενος..... Σταύρο … ο Τίτο θα είναι εκεί; Η πρώτη μου μοτοσικλετηστική βόλτα έγινε με τα παιδιά της ΛΕΜΟΤ στον Αθανάσιο Διάκο στον ξενώνα του ραβάνη [άντε πάλη με τον Αθ. Διάκο] …

ruyjin
04/05/2004, 12:47
παιδιά αν κανονίσετε θα προσπαθήσω να έρθω να γνωριστούμε κι όλας μιας και δεν έχει τύχει να βρεθούμε...ακόμα

africanos31
04/05/2004, 14:35
Λογικα ολοι απο την ΛΕΜΟΤ θαναι εκει.....και ειμαστε αρκετοι
Και κατι ακομα το κυνηγι του θησαυρου ξεκινα το Σαββατο 15 Μαιου απο τη γεφυρα της Χαλκιδας οπου θα μοιραστει το road book (10.00 πμ)

africanos31
11/05/2004, 18:32
Σημειο συναντησης : Σαββατο 15 Μαη 9.30 στα φαναρια Κηφισιας

Θάνος
16/05/2004, 19:34
Χωρίς να ακουστεί ούτε ένας κόφτης, χωρίς καμμένα λάστιχα, χωρίς σούζες, ατυχήματα και λοιπά παρατράγουδα, περάσαμε πολύ ωραία, στην εκπληκτική Αγία Άννα, σε πολύ ωραία παρεΐστικη ατμόσφαιρα, με πολύ γέλιο, μυστηριώδη συννεφιασμένο καιρό και λίγο ήλιο...

Μακάρι να κράταγε κι άλλο, μακάρι όλες οι μοτοσυκλετιστικές εκδηλώσεις να ήταν όπως αυτό το διήμερο της ΛΕΜΟΤ...

Έφυγα με τις καλύτερες εντυπώσεις. Μπράβο σε όλα τα παιδιά που πήγαν. Πάντα τέτοια!! :beer:

ruyjin
16/05/2004, 20:26
Mπράβο ρε Θάνο. Εγώ πήγα χτές Ναύπλιο με φίλους αλλά με αυτοκίνητο και σήμερα άραξα σπίτι. Να σου πω την αλήθεια ήθελα να είμουνα κι εγώ εκεί μιας και δεν έχει τύχη να βρεθώ σε τέτοια συγκέντρωση και από ότι λες ήταν πολύ καλά και όπως θα το ήθελα κι εγώ. Next time!!!!

καλή ξεκούραση και ίσως τα πούμε μέσα στην εβδομάδα.

ΥΓ:Το άλλο σκ μάλλον θα πάω Μεσσολόγγι οπότε και για το άλλο σκ δε θα ακολουθήσω σε τυχόν εκδρομή που κανονιστεί. Εκτος αν κανονίσεται προς εκείνα τα μέρη και γυρίσουμε παρέα :)