PDA

View Full Version : multistrada 1000 2006



kalant
21/05/2006, 22:54
Σκεφτομαι να αγορασω ενα multistrada 1000.

Βασικα μου αρεσει πολυ απο επιδοσεις κλπ αλλα ενας λογος που το γουσταρω επισης ειναι επειδη δεν κυκλοφορουν πολλα και ξεχωριζει καπως...

Τελος η χρηση που το θελω ειναι ενα 70% χρηση μεσα στην αθηνα και ενα 30% για εκδρομες και νησακια το καλοκαιρι...

οι γνωστες, κατοχοι και μη, του εν λογο μηχανηματος ας πουν εντυπωσεις, θετικα και αρνητικα...


48770

kalant
22/05/2006, 13:37
Τι εγινε ρε... δεν το εχει κανενας?

:(

Finrod
22/05/2006, 13:58
Φιλε μου, μολις το αγορασα και εγω. Ουτε δυο εβδομαδες δεν εκλεισαν. Απο τα πρωτα χιλιομετρα εχω μεινει εντυπωσιασμενος. Δεν ξερω τι μοτορι ειχες πριν, αλλα μεσα στην πολη δεν θα σε δυσκολεψει πολυ. Και εγω την ιδια χρηση σκοπευω να κανω (70% πολη).Το πηγα και μια μεγαλη βολτα χτες και πραγματικα την απολαυσα τη διαδρομη.
Τωρα για πιο μακροχρονιες εμπειριες, ας μιλησουν οι παλαιοτεροι κατοχοι.
Αντε καλες αγορες και μολις με το καλο το παρεις, να κανονισουμε καμια εκδρομουλα.

kalant
22/05/2006, 19:47
v-strom 650 εχω αλλα θελω κατι πιο γρηγορο...

ξερεις που μπορω να το κανω test ride?

Finrod
23/05/2006, 09:17
Νομιζω και στην Μιχαλακοπουλου εχει test ride αλλα και στην Καλλιροης στο Ducati Athens μπορει να σε εξυπηρετησει ο τυπος. Γενικα, πηγαινε σε ενα μαγαζι της Hellin και ζητα τους test ride. Ειναι πολυ σωστοι και θα σου κανονισουν να οδηγησεις ενα Multistrada.