PDA

View Full Version : ΓΙΑΤΙ Η ΑΤΙΜΗ Η ΓΥΝΑΙΚΑ;ΓΙΑΤΙ;



john pap
22/05/2006, 12:56
ΛΟΙΠΟΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΕΙ ΤΟ ΕΞΗΣ, ΑΦΟΥ ΕΠΛΥΝΑ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ,ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ,ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΕ. ΕΙΧΑ ΡΕΥΜΑ ΣΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΕΚΑΝΕ ΤΣΕΚ ΔΕΝ ΑΝΑΨΕ ΚΑΜΙΑ ΕΝΔΕΙΞΗ ,ΤΑ ΦΛΑΣ ,ΤΑ ΦΩΤΑ, ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΑΝ.ΟΛΑ ΛΟΙΠΟΝ ΗΤΑΝ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΕΚΤΟΣ...............ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΖΑ,ΜΙΖΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ. ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ ΜΙΖΑΡΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΕ, ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΔΕΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΤΟ ΠΛΥΣΙΜΟ ΜΕ ΤΟ ΛΑΣΤΙΧΟ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ;ΚΑΠΟΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΗΚΕ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ; ΤΟ ΡΕΛΕ ΜΗΠΩΣ;ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑΤΙ;ΤΟ ΜΠΟΥΖΙ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΕ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ,ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΕΧΕΤΑΙ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ;ΓΙΑΤΙ Η ΑΤΙΜΗ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ;ΓΙΑΤΙ; :wave2:

toyota
22/05/2006, 13:00
Κάτω απ'την αριστερή μανέτα βρίσκετε ένα καλωδιάκι.Τσέκαρε αν έχει βγεί.Το ίδιο κάνε και στη δεξιά μανέτα.

Tropeas
22/05/2006, 13:02
Και πες μας μετά, γιατί αλλιώς δοκίμασε με πατημένη μίζα να γυρίσεις το τιμόνι δεξιά αριστερά...
και ξαναπές μας... ;)

zoudis
22/05/2006, 15:41
Για άκου και κάτι άλλο, που μου είχε συμβεί σε παλαιότερη μηχανή που είχα...

Εαν την πλένεις συχνά, χωρίς να βάζεις κάτι (πχ ταινία) να προστατευεις τους διακόπτες στο τιμόνι, με τον καιρο και με τα νερά που μενουν εκεί μέσα, δημιουργούνται άλατα....:mad:

Τι κάνουν αυτά ? απλα δεν αφήνουν να κάνει επαφη ο διακοπτης (μεταλλο με μέταλλο), αρα δεν κλεινει το κυκλωμα, αρα δεν παιρνει ομπρος :eyepop: και ας είναι όλα κατα τα άλλα εντάξει....


Δοκομάσε το και θα εκπλαγεις :winka: Την εχω πατήση σου λέω....Δεν μπορεις να φανταστείς τι μαζέυεται εκει μεσα με τον καιρο....

:wave2:

john pap
23/05/2006, 10:16
ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΕΞΗΣ ΑΠΛΟ, ΤΟ ΦΙΣΑΚΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΞΕΚΟΥΜΠΩΣΕΙ .ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΒΕΒΑΙΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙ Η ΜΙΖΑ ΑΡΑ ΜΟΥΛΑΡΩΣΕ Η ΚΥΡΙΑ .ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΙΟ ΑΠΛΟ,ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ, ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙΝΗ Η ΣΚΕΨΗ ''ΡΕ ΛΕΣ; ΜΠΑ ΟΧΙ'' ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΕΙΠΕ Ο ΤΟΥΟΤΑ . ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΠΟΥ ΘΕΛΗΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΝΑ ΛΥΣΩ ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ :wave2: