PDA

View Full Version : Μόλις 3 εβδομάδες...



booZe
22/05/2006, 20:54
...για να ακριβολογώ, 3 εβδομάδες παρά μία μέρα. Σίγουρα πολύ μικρό χρονικό διάστημα για εξάγω συμπεράσματα για μία σχέση, ιδίως όταν πρόκειται για την πρώτη μου, παρθενική σχέση...





48992

booZe
22/05/2006, 20:55
Βιώνω όμως τελευταία κάτι περίεργα συμπτώματα και δεν ξέρω αν πρέπει να τα δεκτώ όπως είναι ή να επισκευθώ γιατρό.. Ξυπνάω πολύ νωρίτερα το πρωί ανυπομονώντας να έρθει η ώρα που πάω μαζί της στη δουλειά. Μόλις φτάσω, δεν μπορώ να συγκεντρωθώ με τίποτα σε αυτό που πρέπει να κάνω ξέροντας ότι με περιμένει ακριβώς απ'έξω. Χαϊδεύω τα κλειδιά της κάθε τόσο για να κάνω υπομονή... Το απόγευμα δεν μπορώ να κάτσω στο γραφείο όση δουλειά κι αν με περιμένει για την επόμενη, τα στερητιικό σύνδρομο έχει γίνει πλέον ανυπόφορο. Έχουν αρχίσει να μου τελειώνουν οι δικαιολογίες για εσπευσμένη αποχώρηση και φεύγω πάντα πρώτος (έχοντας χτυπήσει 9ώρο βεβαίως)..





48993

booZe
22/05/2006, 20:57
Κι όλα αυτά, μόλις με 840 km στο χιλιομετρητή της. Χωρίς να έχει τελειώσει το στρώσιμό της. Χωρίς να την έχω χουφτώσει με το δεξί μου καρπό. Χωρίς να ξέρω πώς πραγματικά πρέπει να της φερθώ.. Προσπαθώ να μάθω, θέλω να μάθω - δυστυχώς όχι πάντα ανώδυνα, αλλά πτοείται ο ερωτευμένος;;


48994

booZe
22/05/2006, 21:00
Γιατρέ, είμαι καλά;;; :a24: :a21:


48996

xanoutas
22/05/2006, 21:11
Η διάγνωση λέει ότι είστε σφόδρα ερωτευμένος με την καλή σας και ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΤΕ!!!!:D :smokin: Και εγώ πριν 8 μήνες που πήρα την πρώτη μου μηχανή(pegaso αλλά το προηγούμενο μοντέλο) έτσι ακριβώς έκανα!!! Καλές βόλτες φίλε μου...:cool: :sun:

makis206
22/05/2006, 21:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από booZe
Ξυπνάω πολύ νωρίτερα το πρωί ανυπομονώντας να έρθει η ώρα που πάω μαζί της στη δουλειά.

Ακριβώς την ίδια ασθένεια !:lol:

Φαντάσου οτι η δουλειά μου απέχει 4 χιλιόμετρα απ'το σπίτι κι ενώ η ώρα εργασίας ξεκινάει στις 8 το πρωί, το ξυπνητήρι βαράει απ'τις 6:30... 7:20 είμαι στο δρόμο ! Εδώ και δυο χρόνια !

Μην ανησυχείς λοιπόν, δεν θα περάσει ποτέ !:lol: :lol:

Να είσαι πάντα καλά και να απολαμβάνεις μαζί της τις ομορφότερες στιγμές κι ας κοιμάσαι λιγότερο !

:beer: :beer:

adam_tsouk
22/05/2006, 21:41
αυτα ειναι....

:beer:


εγω γεμιζω ακομα περισσοτερο οταν με ρωτανε γιατι βγαζω (τωρα τελευταια) πολλες φωτος το Ζ και απανταω οτι το γουσταρω πολυ περισσοτερο απο ποτε!

αυτη ειναι η ουσια, να το γουσταρεις, αλλιως εχεις χασει το μισό παιγνίδι... :winka: