PDA

View Full Version : ΤΥΦΛΑ....



DimChios
23/05/2006, 02:45
Χτές, 22/5 φεύγωντας κατά τις 23:30 από το Δέλεαρ κατέβαινα την Ευελπίδων πρός Πατησίων για να πάω σπίτι μου....

Λές και το ήξερα και χτές ΔΕΝ ήπια ούτε σταγόνα αλκόολ...

Τελευταίο φανάρι λοιπόν, πρίν τη Πατησίων, έχω πράσινο...
Κόβω λίγο (αυτά να τα ακούνε μερικοί μερικοί σε ένα άλλο πόστ) και έρχεται από τη Μαυροματαίων (ο δρόμος του Park) ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΣΦΑΙΡΑ, μολυβί Van HYNDAI Η1, με 2 τύπους και μία γκόμενα ΤΥΦΛΑ ΣΤΟ ΜΕΘΥΣΙ απ ότι κατάλαβα μετά...
ΙΣΑ που πρόλαβα να φρενάρω την ώρα που ήμουν στην πλαινή δεξιά του πόρτα...πίσω μου ένα megascooter, δικάβαλο, όπου το παλικάρι τά παιξε και φώναζε "ΔΟΛΟΦΟΝΕΕΕΕΕΕ"!!!

Ξεπερνάω σε κλάσματα το σόκ και κάνω αναστροφή ενώ το Van αρχίζει να επιταγχύνει ΤΡΕΛΑ μέσα στα στενά!!!

Από πίσω εγώ, ενώ παράλληλα έχω βγάλει το κινητό από τη τσέπη και έχω καλέσει το 100!

Επόμενο φανάρι, ξανά ΑΕΡΑ-ΠΑΤΕΡΑ με κόκκινο και όποιον πάρει ο χάρος!
ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΨΕΙ ΤΑ ΛΑΜΠΑΚΙΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ!!! ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΤΟΥ....

Επόμενη διασταύρωση..μονόδρομος! ΑΝΑΠΟΔΑ ΤΟ ΚΩΛΟΠΑΙΔΟ....
Πίσω του εγώ...εν τω μεταξύ μιλάω με το 100 οπου με "συνδέουν" ΣΧΕΔΟΝ κανονικά!!!

Λίγα στενά πιό μετά, κοντοστέκεται στη μέση του δρόμου ενώ έχει πράσινο...ψυχή στο δρόμο δεν υπήρχε και πάω δίπλα...

Η γκόμενα στα πόδια του συνοδηγού να χαμουρεύεται και ΟΛΟΙ από ένα ΠΟΤΗΡΙ ΜΠΥΡΑ στο χέρι! Σταματάω, τους κοιτάω και πετάγεται το Μ@ΥΝΙ και μου λέει με ύφος: -Τί τρέχει μεγάλε? Θές να κατέβω? Τον κοιτάω, του απαντάω: "Τα κλασσικά μ@λ@κ@, τηλέφωνο στην αστυνομία, τον αριθμό σου στεγνά και τα λέμε...Μουν...@νο"!

Ο τύπος ανοίγει τη πόρτα και κάνει να κατέβει...ναι, οκ, έφυγα...πήγα 100 μέτρα πιό μπροστά! Τί θέλατε να κάνω? Σχεδόν ακόμα έτρεμα και δέν ήξερα τί μπορεί να κουβαλάει! Είχα δεί και κάτι καρότσια οικοδομής και άλλα τέτοια φορτωμένα....

Ξανά τήλ στο 100....Τους ακολουθάω...κόκκινο...στάση σε πυλωτή πολυκατοικίας στη Κυψέλη...Κατεβαίνουν και αρχίζουν να φωνάζουν κάποιον σε ένα μπαλκόνι σπιτιού να κατέβει...Περιμένω...έρχεται KLE δικάβαλο που προσπαθεί να μπεί στη πυλωτή, του κάνουν μανούρα...Τηλ το 100 οτι έχουν σταματήσει στο συγκεκριμένο σημείο... - "έχουν ειδοποιηθεί" μου λένε...Το βαν ξαναξεκινάει και κάνει οπισθέν οπου το βλέπω να παίρνει "αμπάριζα" κάτι σταθμευμένα....Συνεχίζει ανάποδα το μονόδρομο όπου έχω ανακαλέσει το 100 και πλέον μου ζητάνε να μείνω online μαζί τους για να τους καθοδηγώ....

Ξαναβγαίνουμε όλοι μαζί Ευελπίδων όπου μπαίνοντας ξανά Κερκύρας (με κόκκινο πάντα) ακούω τον συντονιστή του κέντρου να ενημερώνει τα περιπολικά γιά το στίγμα μου και ταυτόχρονα βλέπω το φάρο από πίσω μου...Σταματάω στο φανάρι (ενώ κάποιοι άλλοι ΟΧΙ), και γνέφω στο περιπολικό οτι εγώ είμαι ο "καταδότης" και μπροστά μου το εν λόγω βάν...

Η σκηνή (αφού με προσπέρασε το περιπολικό-αν και μέχρι τώρα η ίδια περίπου ήταν) θυμίζει καταδιωξη αμερικανικής παραγωγής!!!

Σειρήνες και μεγάφωνα από το περιπολικό, δεύτερο από άλλο δρόμο ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ, τρίτο από άλλο παράδρομό...ΤΕΤΑΡΤΟ ΑΠΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΡΕΥΜΑ ΚΑΙ....... ΕΞΙ (6) !!!! μοτό!!!

Κλείνει ο κεντρικός δρόμος και οι αστυνομικοί μετα χέρια στα περίστροφα τους λένε να κατέβουν από το βαν...

Οι "μάγκες" είναι μέσα και μαρσάρουν και εγώ έχω κάτσει στη γωνία μ@λ@κ@ς και κοιτάω!

Κάνουν ένα "ντου" και τους πετάνε έξω! Με πλησιάζει αστυνόμος, ,με ρωτάει τί ακριβώς έγινε και του λέω... - "σου πούλησε και τσαμπουκά το κωλοπαίδι?" - Εχμ....νά...όχι ακριβώς....
- "Καλά, άσε, κατάλαβα....Φύγε εσύ και θα τους ταχτοποιήσω...."

Πρίν φύγω ακούω τον "μάγκα" να τραυλίζει κάτι περίεργα και ο αστυνόμος να του λέει: -"Πάψε μωρέ!"
Η απάντηση του "μάγκα" - Ε, όχι και "μωρέ"!!! Να μιλάς καλύτερα!"
Η απάντηση του αστυνόμου?....Δε θα ήθελά να την περιγράψω! Αφήστε το...

Έφυγα στη συνέχεια και άφησα 6 μηχανές της ομάδας Ζ και 4 περιπολικά...

Γιατί τα γράφω όλα αυτά?

Γιατί είναι η ώρα 2:50 και ακόμα τρέμω στη σκέψη και μόνο πώς τη γλύτωσα!

Ευτυχώς δέν έτρεχα και δέν είχα πιεί ΣΤΑΓΟΝΑ!!!

Να πώ ότι τους ακολούθησα με σκοπό να γίνει της πουτ@ν@ας, όταν όμως είδα ότι είναι τύφλα...ε, οκ... χέστηκα!

ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΙΔΙΑ!!!

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!

AFTER
23/05/2006, 03:10
Εκτελεση κατευθειαν

Φιλε μου καλα εκανες και δεν τα εβαλες μαζι του, γιατι τετοια ατομα δεν το εχουν σε τιποτα να σε καθαρισουν και να φυγουν

Επισης μαλλον ''ανακαλυψες'' λαυρακι, γιατι οσο και ενας ανθρωπος να γινει κομματια, σαν και αυτον που περιεγραψες δεν γινεται

Σιγουρα θα εχει ξαναπασχολησει τις αρχες στο παρελθον

Ελπιζω να σημειωσες το νουμερο του, για καθε ενδεχομενο στο μελλον.
Θα σωσεις την ζωη καποιου αλλου.

Και παλι μπραβο

:wave2:

johnpan
23/05/2006, 03:11
Φίλε έκανες πολύ σωστές ενέργειες, και ήσουν σωστός σε όλα σου, μπράβο και πάλι μπράβο, μόνη μου ένσταση έπρεπε να μείνεις να δεις τι έγινε αφού μπήκες στον κόπο.

AFTER
23/05/2006, 03:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
Φίλε έκανες πολύ σωστές ενέργειες, και ήσουν σωστός σε όλα σου, μπράβο και πάλι μπράβο, μόνη μου ένσταση έπρεπε να μείνεις να δεις τι έγινε αφού μπήκες στον κόπο.

Οχι καλα εκανε.
Καλυτερα να μην εβλεπε ο αλητης ποιος τον κατεδωσε

ledz
23/05/2006, 03:24
... και μην τολμησει να πει κανεις τη λεξη "καρφι-καταδοτη κλπ"

Καλα τους εκανες, και γω το ιδιο θα'κανα. Να'χαν ολοι το κουραγιο τους να τους ακολουθουσαν... χεχεχε

Μου θυμισες μια φορα που ακολουθησα εναν κατα μηκος σχεδον ολης της Πατρας για να του πω οτι στην διασταυροση απο την οποια μου πεταχτηκε σαν τη Ψ*|_ ή ειχα εγω προτεραιοτητα (κι'εφαγα και :a31: απ'αυτον) Αλλα ετσι και ειναι νηφαλιοι και δουνε καρμπον γαντι και πληρη στολη-αστακο κανουν τις παπιες χεχεχε - εχω μπολικες τετοιες ιστοριες


:uplate: edit: οταν λεω "κι'εφαγα και :a31: απ'αυτον" εννοω την κινηση :blush: :bawl: :smokin:

motomaniac
23/05/2006, 03:31
ΜΠΡΑΒΟ ΦΙΛΕ....ΕΓΩ ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ ΘΑ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΓΡΑΦΑ ΣΤ'ΑΡΙΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΤΟΝ "ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΛΑΚΑ΄" ΠΟΥ ΚΟΝΤΕΨΕ ΝΑ ΜΕ ΣΚΟΤΩΣΕΙ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΤΙΔΡΑΩ ΠΙΑ (ΟΧΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΑΝΤΙΔΡΟΥΣΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΤΙΠΟΤΕ...ΜΟΝΟ ΦΩΝΕΣ). ΚΑΠΟΤΑ ΠΗΓΕ ΚΑΠΟΙΟΣ (Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΕΚΔΙΚΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΛΩΡΙΔΕΣ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ) ΝΑ ΜΕ ΣΚΟΤΩΣΕΙ ΓΙΑΤΙ Ο "ΚΥΡΙΟΣ" ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΝΑΣΤΡΟΦΗ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗΣ ΣΤΗ ΒΕΡΟΙΑ.ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΒΡΙΣΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΤΑ ΡΕΣΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΒΟΛΗ ΚΑΙ ΜΕ ΑΠΕΙΛΗΣΕ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΚΑΤΩ. ΤΟΝ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΝΑ ΤΟ ΤΟΛΜΗΣΕΙ. ΦΥΣΙΚΑ ΧΕΣΤΗΚΕ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΑΛΛΛΛΛΑ ΘΑ ΤΟΥ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΑ ΜΑΛΙΟΚΕΦΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΣΕ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΕΙΣ....ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΛΗΞΕ ΕΚΕΙ....ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΙΣ ΣΠΑΝΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΠΙΝΩ ΚΑΙ ΟΔΗΓΩ (ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΠΡΟΣΦΑΤΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΓΙΝΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΠΙΝΩ ΚΑΙ ΟΔΗΓΩ....ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ....) ΠΑΩ ΤΟΣΟ ΑΡΓΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΟΝ ΔΙΚΥΛΙΝΔΡΟ ΝΑ ΓΟΥΡΓΟΥΡΙΖΕΙ ΣΑΝ ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΤΙΛΗΨΗ ΤΗΣ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ......ΑΥΤΑ. ΘΕΛΩ ΕΝΑ CBR 600 F ME 5000............

johnpan
23/05/2006, 03:36
@after: Μα μπορούσε να παρακολουθεί από την κατάλληλη απόσταση, άλλωστε ο μεθυσμένος στα πόσα μέτρα θα έβλεπε καθαρά και πόσα θα θυμότανε?

@motomaniac: Σωστά τα λες, όσο για το cbr, πουλάει ένα ο sniper νομίζω

GeorgeFZR
23/05/2006, 04:49
:eek: :eek: :eek:
Πολυ καλα εκανες φιλαρακι
Ολοι μαζι σου:wave2:

matmat
23/05/2006, 08:00
Μπραβο ρε DIM ... :a46: :a46: :a46:
Και που το έδωσες το καθίκι και για το φευγιό ( του φευγάτου η μάνα δεν έκλαψε ποτέ ) με τρελούς και μεθυσμένους καλύτερα να μην τα βάζουμε ποτέ όσο καλά εξοπλισμένοι και να είμαστε ποτέ δεν ξέρης να που αποδικνήεται και η χρησιμότητα του κινητού ....
και πάλι Μπράβο .!!!!!!














καταδωωωτηηηηη ρουφιιιιιιιι!!!! :p :p :lol: :lol: :wave2:

kaps
23/05/2006, 08:04
ΑΨΟΓΟΣ. Ωστόσο την άλλη φορά και επειδή πολλά κουμπούρια σε αλητόμαγκες μπιν....ς κυκλοφορούν ,περιορίσου απλά σε μια ενημέρωση του 100 έτσι για να έχεις καθαρή τη συνείδησή σου.

jp79
23/05/2006, 08:16
Ακριβώς αυτούς Φοβάμαι όταν περιμένω στα φανάρια το βράδυ...:mad: :mad: καλά έκανες στα κολοπαίδια

DimChios
23/05/2006, 09:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
...μόνη μου ένσταση έπρεπε να μείνεις να δεις τι έγινε αφού μπήκες στον κόπο.


Ο αστυνόμος μου είπε να φύγω...και ξέρω το γιατί... ;)

Όχι οτι υπήρχε περίπτωση να με δεί κάποιος απ τους "μάγκες" αλλά μάλλον για να μή δώ εγώ...

Leipsippos
23/05/2006, 09:39
Χαρα στο κουραγιο σου. Εγω απλα το νουμερο θα κραταγα και θα το ανεφερα στην καλιτερη.
Ειναι επικυνδυνο να ακουλουθεις τετοια περιστατικα γιατι αυτοματα παρανομεις και εσυ , και δεν ειναι η κληση αλλα ο κινδυνος πως εαν τρακαρει περνωντας με κοκκινο μπορει να πεσεις πανω του,ή ακομα χειροτερα να γλυτωσει ο γιαλαντζη νταης και να βρεθεις εσυ κατω.

Δεν τιθεται θεμα ρουφιανιας, υπαρχει καποιο παιδακι ντελιβερυ/ νυσταγμενος κυριος που γυρναει απο την δουλεια του, που ισως σου χρωσταει την ζωη του που δεν τους αφησες να τον παρουν παραμαζωμα.

Ευγε παντως για το ηθος σου και το αισθημα ευθυνης απενατι στο συνολο.

Cpt. Haddock
23/05/2006, 09:44
:a18: :a18: :a18:

Εύγε Δημήτρη!!

dbandit
23/05/2006, 09:51
Φιλε πραγματικα σου αξιζει ενα μπραβο.
Καθως κ στην Ε.Α. , αυτα.

cityfly
23/05/2006, 10:00
:wave2: :wave2:

καλά τους έκανες

και μπράβο


οι περισσότεροι, και κατά 99,9999% κι εγώ μάλλον θα τον βρίζαμε και θα τελείωνε εκεί

:wave2:

crs-k
23/05/2006, 10:01
:a013:

DimChios
23/05/2006, 10:13
Παιδιά θέλω να πώ κάτι...

Σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια όμως δέν έκανα το πόστ γι αυτό το λόγο! Είμαι σίγουρος πως το ξέρετε αυτό!
Κάποιες φορές βρίζω και φεύγω...τις περισσότερες όμως δεν το αφήνω να πέσει έτσι κάτω! Τσαμπουκάς ΔΕΝ είμαι άν και πιστέψτε με δεν καλάω να πλακωθώ με όλες τις συνέπειες...Έχω όμως και μια σχετική εμπειρία να καταλαβαίνω πότε ο άλλος είναι επικίνδυνος και μπορεί να κουβαλάει κάτι πάνω του! Στη προκειμένη, δεν ήταν τόσο το ΑΝ κουβάλαγαν κάτι, αλλά το ότι ήταν τύφλα και ίσως όχι μόνο από μπύρες! Για την καταγωγή τους δεν θα κάνω σχόλιο να μή φανώ και ρατσιστής αλλά ΑΝ δύο μαντράχαλοι έχουν πάρει κόκα, τότε δεν μπορείς να τους κάνεις "ζάφτι" και μπλέκεις περισσότερο!

Είμαι ΤΡΕΛΟΣ ρε παιδιά με τέτοια συμβάντα!
ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΣ ΡΕ @ΔΙ? ΘΑ ΣΕ ΣΚΙΣΩ!!!
ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ...Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ!
ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΜΟΥ....ΑΝΑΛΌΓΩΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ!

Αφορμή λοιπόν βασικά για να γράψω αυτή την ιστορία, ήταν το οτι έχω κάνει αρκετούς καλούς φίλους εδώ μέσα και θέλω να τους "προστατεύσω" με τον τρόπο μου και ένα άλλο πόστ που αναφέρεται στα "κόκκινα φανάρια"!

Ευχαριστώ

argpap
23/05/2006, 10:20
Απλά , μπράβο

Αν το κάναμε αυτό όλοι μας (βάζω μέσα και τον εαυτό μου) πιστεύω οτι θα είχαμε πολύ πιο "καθαρούς" δρόμους. Χαρά στο κουράγιο σου...:beer: :beer:

sub_zero
23/05/2006, 10:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Οχι καλα εκανε.
Καλυτερα να μην εβλεπε ο αλητης ποιος τον κατεδωσε


Συμφωνώ απόλυτα με την αντιδραση του DimChios αλλα θα διαφωνίσω με την λεξη κατεδωσε γιατί παραπέμπει αλλού... δεν είναι ρουφιανιά να προστατεύεις το σύνολο απο μερικούς οι οποίοι νομίζουν ότι είναι μόνοι τους σε αυτόν τον πλανήτη και μπορούν να κάνουν ότι θέλουν...

Επίσης φίλε motomaniac δεν είναι λογική αντίδραση να λές "γ@μησε τον τον λακαμα...." και να φεύγεις γιατί την επόμενη φορά μπορεί ο ίδιος ανόητος να "μαζέψει" κάποιον άλλον ο οποίος δεν θα είναι το ίδιο τυχερός όπως εσύ ...

Είναι η ανοχή μας σε κάτι τετοιους μαλάκες η οποία τους κάνει να αποθρασύνονται τελείως και να το παίζουν και μάγκες...

Επλίζω τουλαχιστον το συγκεκριμένο άτομο να τιμωρηθεί παραδειγματικά προκειμένου να του γίνει μάθημα...

dirtbird
23/05/2006, 11:26
:a013: :a19:

Ευχαριστούμε

:wave2:

nimbus
23/05/2006, 11:28
μπράβο σου:wave2:
εγώ θα φοβώμουν να κάνω ολο αυτό το κυνηγητό:nono:
την γλίτωσες εσύ, αλλά αν δεν καλούσες αστυνομία, θα έπεφτε σε κανα φουκαρα και θα τον σκότωνε ο ελεεινός...

καλημέρα παιδιά..:sun:

SF
23/05/2006, 11:33
:a011: Ίδρωσα ρε Χίο από την ανάγνωση και μόνο.

Και 10 και 100 τηλέφωνα στο 100 αν χρειαζόταν... :a013:

sapila racing
23/05/2006, 12:08
Συγχαρητήρια φίλε,

Εκανες το καλύτερο, αν και μπορεί να κινδύνεψες κι εσύ λίγο, χωρίς να το ξέρεις.
Αν έχουν πιεί διάφορα δεν υπολογίζουν τίποτα......


Να συμπληρώσω την δική μου εμπειρία από τι ίδιο περιστατικό.

Εγώ κατέβαιν ατην Κυψέλης κατά τις 11 και κάτι, με προσπεράσανε 2 Ζάδες και είδα το μπούγιο με το Van και τους αστυνομικούς.
Το Van ήταν σταματημένο στην γωνία Κεφαλληνίας και Κυψέλης, 2 τύποι έξω ακουμπισμένοι πάνω στο Βαν με τα χέρι αψηλά και τους ψάχνανε.
Ηταν πάνω από 4 μηχανές και 2 περιπολικά.
Δεν σταμάτησα, συνέχισα να κατεβαίνω την Κυψέλης, πίσω μου ήταν ένας κάγκουρας με ΤΤ600 χωρίς πινακίδα, κράνος κλπ.
Σταματάω στο φανάρι με την Λευκάδος, σταματάει κι ο κάγκουρας, ήταν λίγο ανήσυχος...
Πριν ανάψει πράσινο, έρχονται 2 Ζάδες από πίσω και του κάνουν νόημα, να κάνει δεξιά και να σβήσει.
Την πάτησε κι αυτός.....
Με εμένα δεν ασχολήθηκαν καν :wave2:

Kizoku
23/05/2006, 12:26
:a19:

Έκανες κάτι που έπρεπε να κάνουμε όλοι μας αλλά δυστυχώς κανείς δεν ασχολείται ή έχει τα κότσια. Εύχομαι να σε έχω ώς παράδειγμα αν μου συμβεί κάτι αντίστοιχο.


Αν και με το γεγονός ότι πήγες να τους βρίσεις μάλλον άσκοπα κινδύνεψες και μπορεί να έβρισκες και το μπελά σου.
Καλύτερα το τηλεφωνάκι στην αστυνομία.

Και πάλι μπράβο σου!!

maria_eleni1978
23/05/2006, 12:43
ena megalo mprabo...

ktm640lc4
23/05/2006, 12:56
Τα συγχαρητηρια μου φιλε.

Ενα μπραβο και απο μενα. Κινδυνεψες αλλα μπορει να εσωσες καποιον . Εχε αυτο υποψιν σου. Και παλι μπραβο.

Το μονο κακο ειναι οτι αυτος ΔΕΝ θα μαθει τιποτα. Καποια στιγμη θα ειναι παλι εξω και θα το κανει παλι.

Ελπιζω και ευχομαι να μην παρει καποιον σβαρνα.



Ηρωας. :a18: :a18: :a18: :a19: :a19: :a19: :a23: :a23: :a23:

xaris_sm
23/05/2006, 13:09
τα πολλα λογια ειναι φτωχια...

απλα :a19:

bartlal
23/05/2006, 13:48
απλα: :a23: :a23: :a23:

μπραβο σου Μητσο...:a013:

mystique
23/05/2006, 14:16
U did the right thing!

:a013:

Nik0s
23/05/2006, 14:44
ΟΥΑΟΥ !!!!


Μιλάμε για πολύ Miami Vice καταστάσεις :lol:

ΕΥΓΕ DIM !

:beer: :wave2: :beer:

the_passenger
23/05/2006, 16:07
ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΦΙΛΕ!!!

Και μπράβο στην αστυνομία που ασχολήθηκε σοβαρά με την κλήση σου! Να τα λέμε και τα καλά!

:wave2:

KaTaNaS
23/05/2006, 16:20
ΤΙ λές ρε Ντίμ, τρελάθηκα ρε φίλε απο την περιγραφή!

να είσαι πάντα καλά! :beer:



δεν έτυχε σε σένα τυχαία πιστεύω, που είχες τα κότσια και handsfree!

:wave2:

Tropeas
23/05/2006, 16:25
:eyepop: Τώρα το είδα!!!
ΑΜΑΝ....:uplate:
μπράβο ρε Δημήτρη που επέμενες και κάλεσες και την αστυνομία,
αλλοι θα το αγνοούσαν κανονικά...:sick:

latris mixanis
23/05/2006, 16:27
Απλά μπράβο και έκανες πολύ καλά που συνέχισες να καλείς την αστυνομία!!

:a18:

adam_tsouk
23/05/2006, 16:38
ισως εσωσες μια ζωη φιλε.....



:a10:

startengine
23/05/2006, 17:18
Μπράβο για την υπευθυνότητα, τη λογική αντίδραση, την επιμονή και τα α...ντερα που είχες φίλε.

Σ΄ευχαριστούμε!!!

Nostra
23/05/2006, 17:22
+ 100000000 :cool: :beer: :wave2:


ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ.... ΜΗΠΩΣ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ...


ΑΝ ΜΠΛΕΞΑΝΕ ΧΟΝΤΡΑ ΟΙ Μ@Λ@ΚΕΣ ΤΟΥ ΒΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΝΑ ΣΒΗΝΟΤΑΝΕ ΚΑΘΕ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΗΣ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ POST΄'Η ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΠΟ ΕΝΑ DUMMY
USERNAME????

ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ...

BELZEBOYLIS
23/05/2006, 17:49
Αρχηγέ συγχαρητήρια !!! :a18:

catmaster
23/05/2006, 18:01
Πω ρε μανουρα...και εγω εκεινη περιπου την ωρα την εκανα χτες...

Ενα εχω και γω να πω..:a19:

Και πολυ καλα εκανες και πολλα @@ θελει αυτη η κινηση..

ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΟΥΝΟΠ@ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΟΥΣΑΝ ΣΟΒΑΡΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΜΑΣ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ..ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΤΕ...ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΑΝ ΧΤΥΠΟΥΣΑΝ ΚΑΝΕΝΑΝ??

Μπραβο και παλι μπραβο..

naxiotis
23/05/2006, 18:22
ΜΠΡΑΒΟσου Δημήτρη.ήθελε ΨΥΧΗ και ΚΟΤΣΙΑ΄΄ετσι πρέπει να κάνουμε για να γλυτώσουμε τους εαυτούς μας από ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ:a18: :a23: :a23: :a23: :a23: :a23: :a23:

H.A.Balafoutre
23/05/2006, 18:34
Μπράβο και πάλι μπράβο. Και για την κίνηση και για το κουράγιο.

tai
23/05/2006, 19:32
Dim πιθανών να μου (μας) έσωσες την ζωή.
Πιθανών την άλλη μέρα να περνάγανε από πάνω μου (μας).
Σε ευχαριστώ γι αυτό που έκανες και σαν μοτοσικλετιστής και σαν πολίτης.
:beer:

zolotas
23/05/2006, 22:30
μπραβο ρε dim...........ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΤΗ Η ΠΡΑΞΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟΥΣ ΜΙΜΗΤΕΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ.............



.....α ρε να ησουν μπατσος εκεινη την ωρα ε??????? kick some ass ,motherfuckers.................:beer: :beer:

FestoNero
23/05/2006, 22:53
Σταματηστε ρεεεε!!!!
Θα ψωνιστει στο τελος!!!
:rotflmao: :rotflmao:


Καλα Καλα, δε σοβαρολογω..
Μπραβο σου Dim, σε τιμα σαν ανθρωπο αυτο που εκανες.
:beer:
:wave2:

DimChios
24/05/2006, 02:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
...δεν έτυχε σε σένα τυχαία πιστεύω, που είχες τα κότσια και handsfree!

:wave2:


Τυχαία ΔΕΝ μου έτυχε ΣΙΓΟΥΡΑ! Με "θέλουν" κάτι τέτοια δυστυχώς!

Handsfree ΔΕΝ έχω...το είχα περάσει μέσα από το κράνος το τηλέφωνο!

Ο πατέρας μου μου βάζει γκάζια που κάνω "μανούρες" στους δρόμους με τους ηλίθιους!
- "Εσύ θα βάλεις μυαλό στον κόσμο? Θα κατέβει κανείς καμμιά φορά και...μπλα μπλα μπλα..."

Είναι από τα λίγα πράγματα που τον "γράφω" και δεν το μετανιώνω...

AFTER
24/05/2006, 08:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Τυχαία ΔΕΝ μου έτυχε ΣΙΓΟΥΡΑ! Με "θέλουν" κάτι τέτοια δυστυχώς!

Handsfree ΔΕΝ έχω...το είχα περάσει μέσα από το κράνος το τηλέφωνο!

Ο πατέρας μου μου βάζει γκάζια που κάνω "μανούρες" στους δρόμους με τους ηλίθιους!
- "Εσύ θα βάλεις μυαλό στον κόσμο? Θα κατέβει κανείς καμμιά φορά και...μπλα μπλα μπλα..."

Είναι από τα λίγα πράγματα που τον "γράφω" και δεν το μετανιώνω...

Εαν περιμεναμε να αλλαξουν τα πραγματα μονα τους, θα ειμασταν ακομα κατω απο τους Τουρκους

DimChios
24/05/2006, 10:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra





Χμ, :confused: λές?

Δέν ξέρω ρέ παιδιά! Μπορεί να συμβεί δηλαδή κάτι?

Ας αποφασίσει (λόγω ΚΑΙ εμπειρίας) κάποιος Mod...

Aπό εμένα ελεύθερα πάντως άν χρειάζεται!

Thanks Nostra! :wave2:

evvou
24/05/2006, 14:46
:a013: :a013: :a013: :a18: :a18:
μπραβο Δημ!! μπορει και να εσωσες τη ζωη καποιοι ανθρωπου που θα βρισκοταν μπροστα του! μπραβο και παλι μπραβο ρε αστερι!!!!
:beer: :beer: :beer:

Χωμάτινος
24/05/2006, 18:32
:a23: :a23: :a23: :a23: :a23: :a23: :a23: :a23: :a23:

Είσαι πρότυπο.

vagelis900
24/05/2006, 18:40
:a18: :a18: :a20: ωραιος ο dim!!

TROOPER
24/05/2006, 21:34
ti na po re dim...

makari oloi mas na eimastan toso mages

se efxaristoume oloi!!!!!

:a19: :a19:

zolotas
24/05/2006, 21:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
+ 100000000 :cool: :beer: :wave2:


ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ.... ΜΗΠΩΣ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ...


ΑΝ ΜΠΛΕΞΑΝΕ ΧΟΝΤΡΑ ΟΙ Μ@Λ@ΚΕΣ ΤΟΥ ΒΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΝΑ ΣΒΗΝΟΤΑΝΕ ΚΑΘΕ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΗΣ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ POST΄'Η ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΠΟ ΕΝΑ DUMMY
USERNAME????

ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ...

δλδ να πεσει συρμα .......τυχαια ε να διαβαστει...........οτι καποιος απο δω μεσα ηταν ο δικυκλος............να μαθουν τι μηχανη εχει ,που παει .......δεν ειναι και δυσκολο.π.χ εγω ειδα την μοτο σου ,ξερω οτι πας σε ενα καφε συγκεκριμενα .....σε βρισκω αμεσως

τοτε καλυτερα να σβηστει ,γιατι δεν ξερεις ποιος μπαινει και διαβαζει ........ισως διαβαστει μετα απο 6 μηνες .
Εγω στην θεση σου θα το εσβηνα.........

crs-k
24/05/2006, 22:10
Με το ιδιο σκεφτηκο, να πουλησει και την μηχανη ο Δημητρης, γιατι μπορει να εχουν παρει το νουμερο του ... :wacko:

Ρηλαξαρετε λιγο ρε παιδια ... :smilea:

"Conspiracy Theories" παντου? :look:

:lol: :rotflmao: :lol:

FestoNero
24/05/2006, 23:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Με το ιδιο σκεφτηκο, να πουλησει και την μηχανη ο Δημητρης, γιατι μπορει να εχουν παρει το νουμερο του ... :wacko:

Ρηλαξαρετε λιγο ρε παιδια ... :smilea:

"Conspiracy Theories" παντου? :look:

:lol: :rotflmao: :lol:
Αμα σκεφτεις και τον αλλον... (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=22939) 'Εν ειναι και τρομερα δυσκολο να γινει..
Βεβαια που να βρει ιντερνετι ο μπεκρης...
:yuck: :yuck:

zolotas
24/05/2006, 23:10
ενταξει για καλο το ειπα,εγλημα δεν εκανε........αλλα ο διαολος εχει πολλα ποδαρια:a29: .........αλλα ειναι ευκαιρια dim να αλλαξεις χωρα:lol: .......finland

PortisHead
25/05/2006, 09:39
Φίλε μου, είσαι ΜΑΓΚΑΣ με όλα τα γράμματα κεφαλαία.
Σε άλλο forum την διάβασα την ιστορία και έκανα εγγραφή εδώ για να σε συγχαρώ προσωπικά.
Τι αλλο να πώ ?
Μπράβο στο σθένος σου,στο κουράγιο,στο θάρρος και στην τόλμη σου.

Παλικάρη πραγματικό !!!!!



:a19: :a23: :a23: :a23:

DimChios
25/05/2006, 09:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Σε άλλο forum την διάβασα την ιστορία...



ΣΕ ΑΛΛΟ? ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΕΒΑΛΕ?

:eyepop: :eyepop:

ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΤΟ LINK ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΕ ΠΜ....

VANDA
25/05/2006, 10:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Leipsippos
Χαρα στο κουραγιο σου. Εγω απλα το νουμερο θα κραταγα και θα το ανεφερα στην καλιτερη.
Ειναι επικυνδυνο να ακουλουθεις τετοια περιστατικα γιατι αυτοματα παρανομεις και εσυ , και δεν ειναι η κληση αλλα ο κινδυνος πως εαν τρακαρει περνωντας με κοκκινο μπορει να πεσεις πανω του,ή ακομα χειροτερα να γλυτωσει ο γιαλαντζη νταης και να βρεθεις εσυ κατω.

Δεν τιθεται θεμα ρουφιανιας, υπαρχει καποιο παιδακι ντελιβερυ/ νυσταγμενος κυριος που γυρναει απο την δουλεια του, που ισως σου χρωσταει την ζωη του που δεν τους αφησες να τον παρουν παραμαζωμα.

Ευγε παντως για το ηθος σου και το αισθημα ευθυνης απενατι στο συνολο.

+1

Σαν ταινία ακούγεται το όλο σκηνικό... δεν το είχα δει και έχω μείνει τώρα που το διάβασα. Μπράβο που επέμεινες τόσο πολύ μέχρι τέλους.

Λεωνίδας
25/05/2006, 10:29
Οι θεωρίες συνομωσίας που λέγαμε...

DimChios
25/05/2006, 13:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Οι θεωρίες συνομωσίας που λέγαμε...


:confused:
Δηλαδή?

DimChios
25/05/2006, 13:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Leipsippos
....Ειναι επικυνδυνο να ακουλουθεις τετοια περιστατικα γιατι αυτοματα παρανομεις και εσυ , και δεν ειναι η κληση αλλα ο κινδυνος πως εαν τρακαρει περνωντας με κοκκινο μπορει να πεσεις πανω του,ή ακομα χειροτερα να γλυτωσει ο γιαλαντζη νταης και να βρεθεις εσυ κατω....


Κράταγα πάντα τις κατάλληλες αποστάσεις για ΟΛΟΥΣ τους λόγους ασφαλείας, δεν πέρασα κανένα κόκκινο παρά μόνο 1 ή 2 μονόδρομους...

:)

Λεωνίδας
25/05/2006, 13:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
:confused:
Δηλαδή? Δηλαδή συμφωνώ και εγώ να "πειραχτεί" αυτό το thread ώστε να μην είσαι αναγνωρίσιμος Δημήτρη...
Ήδη έγραψε ο φίλος PortisHead ότι διάβασε σε άλλο forum το περιστατικό.
Εγώ στη θέση σου δε θα το δημοσίευα καν.
Εύχομαι να είμαι απλά υπερβολικός :wave2:

DimChios
25/05/2006, 14:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Δηλαδή συμφωνώ και εγώ να "πειραχτεί" αυτό το thread ώστε να μην είσαι αναγνωρίσιμος Δημήτρη...
Ήδη έγραψε ο φίλος PortisHead ότι διάβασε σε άλλο forum το περιστατικό.
Εγώ στη θέση σου δε θα το δημοσίευα καν.
Εύχομαι να είμαι απλά υπερβολικός :wave2:



Χμμμμμ......
Το σκεφτόμουν κι εχτές Λεωνίδα! Το συζήτησα κιόλας με κάποιον σε πμ...Δέν ξέρω ακόμα τί "πρέπει" να κάνω...
Το ότι μπήκε και σε άλλα ΔΥΟ φόρουμ δε με πειράζει τόσο, όσο οτι στο ένα από αυτά έγινε κακό (όχι κακόβουλο) copy paste! Σε αυτό το δεύτερο λοιπόν ζήτησα να σβηστεί! Επίσης οτι δέν ερωτήθηκα που κατά τη γνώμη μου θα έπρεπε μιάς ΚΑΙ ΣΤΙΣ 2 ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ με ξέρουν τα άτομα αυτά!

Θα δώ πάντως, σε ευχαριστώ κι εσένα!

caesarsk
25/05/2006, 14:26
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ


να βγάλουμε ΑΦΙΣΕΣ

με την ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ του ΧΙΩΤΗ

και ΤΙΣ ΚΟΛΛΗΣΟΥΜΕ

σε ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ με το τηλέφωνό του


ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΒΡΟΥΝ

DimChios
25/05/2006, 14:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ


να βγάλουμε ΑΦΙΣΕΣ

με την ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ του ΧΙΩΤΗ

και ΤΙΣ ΚΟΛΛΗΣΟΥΜΕ

σε ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ με το τηλέφωνό του


ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΒΡΟΥΝ



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tί μαλάκα είναι!!! :a24: :a24:

Κι εγώ σ'αγαπάω ρε!!!

:a26: :a26: :a38:

:a021: :a021:

miraze
25/05/2006, 14:47
Φιλε Δημήτρη ΜΠΡΑΒΟ σου:a18: :a18: :a18:

Αν όλοι μας είχαμε τη δική σου υπευθυνότητα σίγουρα τα πράγματα θα ήταν καλύτερα στους δρόμους.

Η αδιαφορία των περισσοτέρων μας και ο Ωχαδερφισμός δυστυχώς δεν μας κάνει καλύτερους.

Πόσοι από εμάς αφού είδαμε έστω ένα μικρό χτύπημα σε σταματημένο κουτι ή μηχανή και τον υπεύθυνο να ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ γράψαμε σε ένα χαρτάκι έστω, τον αριθμό του Μ@λ@κα και το αφήσαμε στο θύμα;;;;:a12: :a12: :a12:

Και ας μην ξεχνάμε ότι σε αυτό το μπουρδ...λο που ζούμε, είμαστε όλοι μαζι, και όλοι μαζί πρέπει ΕΣΤΩ να προσπαθήσουμε να το βελτιώσουμε

Δημήτρη για άλλη μια φορά ΜΠΡΑΒΟ σου και προσωπικά Σ΄ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!:wave2: :wave2: :wave2:

PortisHead
25/05/2006, 14:52
Sorry που ξαναεπεμβαίνω...αλλα τι λέμε τώρα ?
Ακομα και στην απίθανη περίπτωση να διαβάζουν μοτοσυκλετιστικά forums μπεκρίδες ασυνήδειτοι οδηγοί transporter...εμεις έτσι θα τον αφήσουμε τον DimChios ???

Ας κοπιάσουν λοιπον.......

DimChios
25/05/2006, 15:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Sorry που ξαναεπεμβαίνω...αλλα τι λέμε τώρα ?
Ακομα και στην απίθανη περίπτωση να διαβάζουν μοτοσυκλετιστικά forums μπεκρίδες ασυνήδειτοι οδηγοί transporter...εμεις έτσι θα τον αφήσουμε τον DimChios ???

Ας κοπιάσουν λοιπον.......


:D
Είμαι σίγουρος πως πολλοί από εδώ είναι όπως κι εσύ στο πλευρό μου και θα βοηθήσουν...
Άν με πετύχουν μόνο μου να δώ πως θα γλιτώσω! :lol: :lol:

Γι αυτό μή τους προκαλείς να κοπιάσουν...μπορεί να με πετύχουν καμμιά μέρα που δεν θα έχω όρεξη να δείρω και να με τρέχετε μετά! :winka:

:beer: :beer: :smokin:

byron
25/05/2006, 15:06
Αψογος φίλε !!!!!
Ενα μεγάλο μπράβο

Μην αλλάξεις τίποτα στο thread.
Τέτοια ρεμάλια, το μόνο που μπορούν να κάνουν με έναν υπολογιστή, είναι να ακουμπήσουν τις μπύρες πάνω του.

:a23: :a23:

ktm640lc4
25/05/2006, 15:51
Βασικα δεν νομιζω οτι θα τους κανουν και τιποτα.

Οποτε μαλλον κακως αγχωνεσε. Λεω εγω τωρα.

Τεσπα.

DrIoannis
25/05/2006, 18:25
Κάποιες φορές το "κάρφωμα" είναι πολιτισμός:a19: :a20:

crs-k
25/05/2006, 18:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
:D
Είμαι σίγουρος πως πολλοί από εδώ είναι όπως κι εσύ στο πλευρό μου και θα βοηθήσουν...
.......................


Μερες του '80 ... :smokin:

Θα δεχτουν "επισκεπτες", θελοντας και μη ... :evil:


:lol: :rotflmao: :lol:

adam_tsouk
25/05/2006, 18:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Μερες του '80 ... :smokin:

Θα δεχτουν "επισκεπτες", θελοντας και μη ... :evil:


:lol: :rotflmao: :lol:

με πετροπολεμο; :lol: :lol:


δηλητρη αμα χρειαστει κατι εγω ειμαι εδω...

θα σπαμαρω ολο το φορουμ να τους μπερδεψουμε, μη μασας ρε!

:rotflmao: :rotflmao:


:wave2:

ΙΠΠΕΑΣ
25/05/2006, 18:57
Δεν μου αρέσουν γενικότερα τα χαφιεδορουφιανόκαφριλίκια αλλά όταν κάποιος είναι Δ Ο Λ Ο Φ Ο Ν Ο Σ, το πράγμα αλλάζει. :mad: :mad: :mad:

Άκου θράσος . . . :look:

Πάλι καλά ρε φίλε που σκάσανε και τα περιπολικά γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι θα μπορούσε να είχε συμβεί.

DimChios
25/05/2006, 19:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
με πετροπολεμο; :lol: :lol:


δηλητρη αμα χρειαστει κατι εγω ειμαι εδω...

θα σπαμαρω ολο το φορουμ να τους μπερδεψουμε, μη μασας ρε!

:rotflmao: :rotflmao:

:wave2:




:rotflmao: :lol: :rotflmao:

Τί μαλάκα είναι!!!

Με συγκινείς ρε φίλε! Άντε, καλή αρχή!

:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

crs-k
25/05/2006, 19:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
..........................
δηλητρη
.........................


Παρακαλουνται οι αγαπητοι "χρηστες" να ΜΗΝ κανουν τις λεξοπλασιες τους υπο την επιρρεια ουσιων ... :(

DimChios
25/05/2006, 19:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
...δηλητρη...


Πές μας τι πίνεις.... έεεεσυ και δέν μας δίνειιιιιιιις

:a022: :a022: :a49: :a49: :a029: :a022:

adam_tsouk
25/05/2006, 20:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Παρακαλουνται οι αγαπητοι "χρηστες" να ΜΗΝ κανουν τις λεξοπλασιες τους υπο την επιρρεια ουσιων ... :(


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


το κοιταω τοση ωρα και προσπαθω να καταλβω τι θελΩ να πΩ ο ποιητης!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ελατε απο δω, κερναω.... (δε μπορω να το πω δημοσια, εχει απαγορευτει) :lol: :lol: :lol:

bartlal
25/05/2006, 20:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


το κοιταω τοση ωρα και προσπαθω να καταλβω τι θελΩ να πΩ ο ποιητης!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ελατε απο δω, κερναω.... (δε μπορω να το πω δημοσια, εχει απαγορευτει) :lol: :lol: :lol:

apo pote απαγορευτηκε η... μπυρα? :mad:




:lol: :lol: :lol:

adam_tsouk
25/05/2006, 21:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
apo pote απαγορευτηκε η... μπυρα? :mad:




:lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol:


κιχ!


'εν ξε'ω πα'ηκα'ι!




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
25/05/2006, 21:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
:lol: :lol: :lol:


κιχ!


'εν ξε'ω πα'ηκα'ι!




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:





ΟΥΤΕ ΤΟ "ΧΙΚ" ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΣΩΣΤΑ ΡΕ!!!

Άκου εκεί "κίχ"!!!

:rotflmao: :a31: :a24:

SUPERMARIO
28/05/2006, 01:20
τελευταιος και καταιδρωμενος (τωρα το διαβασα) να πω και εγω ενα :a18: .
το ιδιο θα εκανα και δεν το λεω για να δειξω οτι εχω @ρχιδια.σιγουρα εσωσες την ζωη καποιου ανθρωπου.


πριν πολυ καιρο ειδα εναν τυπο να προσπαθει να κλεψει μια μηχανη.με ειδε οτι τον ειδα και σαν κυριος μπηκε στο αυτοκινητο και εφυγε.τον πηρα απο πισω μονο και μονο για να παρω τον αριθμο του.ετσι και εγινε.σταματησα στην ακρη για να μην τον ξεχασω και τον εγραψα σε χαρτι.

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ.

ο τυπος εσβησε τα φωτα του εκανε αναστροφη για να μην τον δω και σταματησε καμια 20αρια μετρα πισω μου (υποθετω δηλαδη γιατι αλλιως πως και δεν τον ειδα).κατεβηκε κατω και τρεχει προς το μερος μου.δεν ξερω τι κραταγε αλλα δεν εκατσα να μαθω.τον ειδα τελευταια στιγμη απο τον καθρεπτη μου.ευτυχως που δεν ειχα σβησει την μηχανη.εφυγα με χιλια.πηγα στην αστυνομια να δωσω τον αριθμο και τους ειπα και για το συμβαν.ο τυπος ειχε φακελο.τον βρηκαν απο τον αριθμο της πινακιδας του.

καποιος τουλαχιστον βρηκε για αλλο ενα πρωι την μηχανη του εκει που την ειχε αφησει.

DimChios
28/05/2006, 03:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUPERMARIO
...πριν πολυ καιρο ειδα εναν τυπο να προσπαθει να κλεψει μια μηχανη.με ειδε οτι τον ειδα και σαν κυριος μπηκε στο αυτοκινητο και εφυγε.τον πηρα απο πισω μονο και μονο για να παρω τον αριθμο του.ετσι και εγινε.σταματησα στην ακρη για να μην τον ξεχασω και τον εγραψα σε χαρτι.

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ.

ο τυπος εσβησε τα φωτα του εκανε αναστροφη για να μην τον δω και σταματησε καμια 20αρια μετρα πισω μου (υποθετω δηλαδη γιατι αλλιως πως και δεν τον ειδα).κατεβηκε κατω και τρεχει προς το μερος μου.δεν ξερω τι κραταγε αλλα δεν εκατσα να μαθω.τον ειδα τελευταια στιγμη απο τον καθρεπτη μου.ευτυχως που δεν ειχα σβησει την μηχανη.εφυγα με χιλια.πηγα στην αστυνομια να δωσω τον αριθμο και τους ειπα και για το συμβαν.ο τυπος ειχε φακελο.τον βρηκαν απο τον αριθμο της πινακιδας του.

καποιος τουλαχιστον βρηκε για αλλο ενα πρωι την μηχανη του εκει που την ειχε αφησει.



Τα "μπράβο" τα δικαιούσαι επάξια και το ξέρεις!
Πές μου όμως, δέν ένοιωσες καλά κάνοντας αυτό που έκανες και ώντας σίγουρος πως είναι το σωστό? ;)

Αυτό: "καποιος τουλαχιστον βρηκε για αλλο ενα πρωι την μηχανη του εκει που την ειχε αφησει", είναι όλο το "Ζουμί" της υπόθεσης αδερφέ!

ΝΑ ΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ!

:wave2:

blueblack
28/05/2006, 08:55
Καλημέρα........σας

Μπράβο......καί μόνο ....μπράβο....τί άλλο νά πώ....καί γιά τά δυό
παιδιά...!!!!!!!!
ΟΜΩΣ ΠΡΟΣΟΧΗ........΄
Ό άστυνομικός.....σέ έδιωξε γιατί μάλλον ήθελε νά σέ προστατέψει.......κρατώντας τήν άνωνυμία σου......άφού έκανες..........ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ.....φίλε dim....!!!!
Καί μιά συμβουλή γιατί τά χρόνια μου μάλλον είναι κοντά στού πατέρα σου......
ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣ.....ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.αυτό πού έκανες ήταν πολύ έπικίνδυνο....
Θά μπορούσες νά τό κάνεις πιό ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ...χωρίς νά κολλήσεις δίπλα του παράδειγμα......
ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ..............άλλά.....
ΦΥΛΑΓΕ.....καί τόν κώλο σου....!!!!!!!!!!

adam_tsouk
28/05/2006, 21:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ΟΥΤΕ ΤΟ "ΧΙΚ" ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΣΩΣΤΑ ΡΕ!!!

Άκου εκεί "κίχ"!!!

:rotflmao: :a31: :a24:



ειναι μεθυσμενο χικ ρε!

ρωτα τον crs, ξερει!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

zolotas
28/05/2006, 21:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUPERMARIO


καποιος τουλαχιστον βρηκε για αλλο ενα πρωι την μηχανη του εκει που την ειχε αφησει.

μπραβο .......:beer: και καλο ειναι να διαβαζουμε κι αλλες τετοιες πραξεις εδω μεσα για να παιρνουμε μαθηματα ........:a18: :a012:

SUPERMARIO
29/05/2006, 00:00
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
[B]Πές μου όμως, δέν ένοιωσες καλά κάνοντας αυτό που έκανες και ώντας σίγουρος πως είναι το σωστό?
-------------------------------------------------------------------





ετσι ειναι...εχει μεγαλη σημασια να μην ειμαστε ''ο εαυτουλης μας'' και οτιδηποτε τριγυρω να παει να γαμ_ _ει.

στην δικη μου περιπτωση δεν περιμενα να παρει τετοια τροπη το ολο σκηνικο.με'σενα ομολογω τα χρειαστηκα.εν γνωση σου εκανες οτι εκανες και σιγουρα θελει μεγαλα κοτσια.


να εισαι παντα καλα και ευχομαι να ειναι το τελευταιο.



Υ.Γ καλα κανω και δεν ερχομαι στο Δελεαρ:rotflmao: :wave2:

$py
29/05/2006, 13:00
Bravo re Dimitri :beer: :beer: :beer:


SUPERMARIO piase kai sy mia :beer:

motoforever
29/05/2006, 13:02
Μπράβο , άξιος πολίτης...

john pap
01/06/2006, 20:15
TA ΣΕΒΗ ΜΟΥ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ :wave2:

mbjp
02/06/2006, 00:37
ευγε, αψογος!! ελπιζω να ειναι ακομη μεσα οι αλητες

spive82
02/06/2006, 03:18
ΑΝΤΕΔΡΑΣΕΣ ΑΨΟΓΑ ΦΙΛΕ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ .ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΕΛΠΙΖΩ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦ ΝΑ ΕΞΑΝΤΛΗΣΑΝ ΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ:a021: :a021: :a021: .:winka: . Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΟΥ ΑΣ ΜΑΣ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΙΣΕΙ ΟΛΟΥΣ.

gregorgeous89
13/06/2006, 17:41
Ean oloi antidrousame kapos etsi tha odigusame se (ligo ) pio asfalis dromous.Mpravo re file.Se protino gia vravio fair-play 2006 toy moto.gr