PDA

View Full Version : Λάστιχα, τιμόνι, μανιτάρια



Thoreevos
23/05/2006, 19:27
καλησπέρες σε όλους!

προ 400 μέτρων, έβαλα DUNLOP Qualifier sportmax... καλό φάνηκε, και προφανώς καλύτερο από της μαμάς χόνδας.

Παρείγγηλα renthalάκι τιμόνι που ανέλαβε ο μάστορις(πρώην καραhornetιστής) να το κοντύνει απ'τα πλάια, κ παράγγειλα κ μανιταράκια...

Πείτε ρε τιποτα!
Που χαθήκατε λέμε?

...
:wave2:

SF
23/05/2006, 20:12
Εμείς είμαστε εδώ http://www.moto.gr/events/volta06/v0604011.jpg συνάδελφε!! :)
Εσύ που είσαι?

:winka:

Thoreevos
24/05/2006, 09:20
στην κωλαθήνα :(

που είναι δαύτο?

SF
24/05/2006, 09:36
Από τη βόλτα του φόρουμ βρε θόρυβος!!!!

www.moto.gr/events/volta06

:)

Thoreevos
24/05/2006, 09:40
.........εγώ? :( :( :(


















.........γαμώ την τύχη μου γαμώ!


:beer:
:beer:

και σε άλλα με υγεία people!

power hornet
24/05/2006, 15:06
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΟΝΤΟΣ ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΑΝΤΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ?ΕΓΩ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΒΡΑΧΑΤΙ.ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΟ ΤΙΜΟΝΙ ΠΙΟ ΜΑΚΡΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΑ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΙΜΟΝΙ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΜΑΚΡΥ ΜΟΥ ΑΝΟΙΓΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΧΤΥΠΟΥΣΕ Ο ΑΕΡΑΣ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΑΜΑ ΤΙΜΟΝΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΑΜΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΙΣ ΣΤΡΟΦΕΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΣΟΥ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΜΕ ΜΕΤΖΕΛΕΡ ΤΑ Μ3 ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΕΙ ΕΝΩ ΜΠΑΙΝΩ ΚΟΜΑΤΙΑ ΣΤΙΣ ΣΤΡΟΦΕΣ ΕΧΟΥΝ ΓΑΜΑΤΗ ΠΡΟΣΦΥΣΗ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΣΤΙΣ ΕΥΘΕΙΕΣ ΣΑ ΝΑ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΡΑΔΑΣΜΟΥΣ ΓΑΜΩΤΟ,ΑΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΤΙΜΟΝΙΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ 37.000ΧΛΜ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΑΛΛΑΓΜΑ.

Sabre
24/05/2006, 17:20
Τα δικά μου τα ξέρετε απο το στραβά και ανάποδα....τεσπά είμαι ον δε ρόουντ ξανά οπότε κανονίστε πιό Σ η Κ θέλουτε να πάμε μέχρι τα Σούνια τα Λάυρια για μία πρώτη βολτίτσα.

Thoreevos
29/05/2006, 08:59
καλημέρες και καλή εβδομάδα

το ερχόμενο Σ/Κ έχω μαστόρια στο σπίτι ρε γμτ.. Και καίγομαι να πάω βόλτα τα καινούρια λάστιχα :cry: Γαμώ θα ήταν..

ποτάνα κενωνία δε με εκανες πιλότο έστω και στη νάσα..