PDA

View Full Version : προσοχη στο σταντ...



GST
24/05/2006, 09:29
και εκει που καθομαι στο γραφειο και απολαμβανω τον πρωινο φραπε μου χτυπα το τηλεφωνο ....μαλακα κατεβα επεσε το μηχανακι κατω!:a53: :a53: ο σαν τον κεντερη κατεβενω και βλεπω τα παλικαρια να προσπαθουν να σηκωσουν το τερας ορθιο:a46: ....τι εγινε ρε παιδες ....ειχε πεσει απο την πλευρα του σταντ ...οφθαλμοφανεστατο οτι το πρωι δεν πατησε σωστα:( λιγο η βιασυνη λιγο το ξενυχτη...απολογισμος σπασμενη μανετα και στραβωμενο λεβιε....για μια απροσεξια ...:dizzy: ...ξερω καποιοι θα πουν εσυ να εισαι καλα που δεν χτυπησες:hypnotize :lol: ...αλλα ρε παιδια εγω το καφε μου έπινα:lol: :a55: ...αντε καλημερα και να προσεχετε:wave2:

υγ..δοξα το θεο με τη κουκουλα γλυτωσαμε και τις γρατζουνιες!

DUKASII
24/05/2006, 09:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
και εκει που καθομαι στο γραφειο και απολαμβανω τον πρωινο φραπε μου χτυπα το τηλεφωνο ....μαλακα κατεβα επεσε το μηχανακι κατω!:a53: :a53: ο σαν τον κεντερη κατεβενω και βλεπω τα παλικαρια να προσπαθουν να σηκωσουν το τερας ορθιο:a46: ....τι εγινε ρε παιδες ....ειχε πεσει απο την πλευρα του σταντ ...οφθαλμοφανεστατο οτι το πρωι δεν πατησε σωστα:( λιγο η βιασυνη λιγο το ξενυχτη...απολογισμος σπασμενη μανετα και στραβωμενο λεβιε....για μια απροσεξια ...:dizzy: ...ξερω καποιοι θα πουν εσυ να εισαι καλα που δεν χτυπησες:hypnotize :lol: ...αλλα ρε παιδια εγω το καφε μου έπινα:lol: :a55: ...αντε καλημερα και να προσεχετε:wave2:

υγ..δοξα το θεο με τη κουκουλα γλυτωσαμε και τις γρατζουνιες! καλα πανε τωρα στην ελλαςμοτο..



ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΑΝΕΤΑ...


ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΕς...


στο κωλο σου...:lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :bawl:

adam_tsouk
24/05/2006, 09:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
καλα πανε τωρα στην ελλαςμοτο..



ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΑΝΕΤΑ...


ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΕς...


στο κωλο σου...:lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :bawl:



:lol: :lol:




απο τα πιο classic (να μην πω το πιο classic) πεσιματα... ετσι απεκτησα και τις μοναδικες γρατζουνιες στη δικια μου....

γαμωτ.....





αλλα αφου δε χτυπησες εσυ....:lol:


:wave2:

GST
24/05/2006, 09:45
το ξερω σπυρε ...γιαυτο ανοιξα και ποστ ...για ηθικη συμπαρασταση ....πως την ειπαμε την αλοιφη ρε ...χμμμ βαζελινη νομιζω:lol:

Tropeas
24/05/2006, 09:50
Αστα 2 φορές την μια απο παντόφλα , την άλλη απο βιασύνη,
καταλαβαίνω και πονάει... :sick: :sad: :bigcry: :bawl:

Λεωνίδας
24/05/2006, 09:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Αστα 2 φορές την μια απο παντόφλα , την άλλη απο βιασύνη,
καταλαβαίνω και πονάει... :sick: :sad: :bigcry: :bawl: Σε κοπάναγε η γυναίκα με παντόφλα και βιαζόσουν; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

megatim
24/05/2006, 09:55
Είναι ο κλασσικός φόβος όλων μας. Ο χώρος που την παρκάρω είναι λίγο ανισόπεδος και η μπροστινή ρόδα είναι ψηλότερα από την πίσω, συνεπώς η μηχανή στηρίζεται στο σταντ με κλίση μεγαλύτερη του προβλεπόμενου. Πόσες φορές έχω αναρωτηθεί αν το σταντ δεν κρατήσει ...

Tropeas
24/05/2006, 09:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Σε κοπάναγε η γυναίκα με παντόφλα και βιαζόσουν; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :blush: :blush: :blush: :p :a13:

GST
24/05/2006, 10:00
62 + φπα αοοουυυυυτστττττττττττττ:(

pipis
24/05/2006, 11:36
Κ εμενα εχει πεσει απο την μερια του σταντ χωρις να κλεισει το σταντ. Την παρκαρα σε χωμα το οποιο ειχε φαει πολυ βροχη και ειχε μαλακωσει. κανω δυο βηματα στο τριτο ακουω ζντουπ... ειχε μπει ολο το σταντ μεσα στο χωμα. Αλλα απο μεγαλη γκαντεμια ειχε και κατι πετρες κ παρε τις γρατζουνιες!!! :bigcry: :bigcry: