PDA

View Full Version : Μάγκες ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!



zero76
26/05/2006, 16:15
Κάπου το είχα ξαναδεί - ακούσει και τώρα την πάτησα και εγώ. Το λοιπόν κατεβαίνοντας απο τη μηχανή μάγκωσε το παντελόνι μου εκεί που κάνεις απαέρωση στην αντλία του συμπλέκτη (λιγο πιο πάνω απο τις ταχύτητες )και τρωω μια σαβούρδα σαν μ@λ@κ@ας. Το παρασύνθημα είναι οτι εσκασα πάνω σε πεζοδρόμιο και εγδαρα το φερινγκ και γρατζούνησα και κατι αλλα. Ρωτησα στο ducati store ακούστε : φερινγκ-μάσκα φωτιστικού 340 ευρώ ,πλαινό 150 ευρώ πίσω πλαινό ουράς 260 ευρώ!!!!Ψαχνω τωρα μήπως βρώ να τα βάψω

zero76
26/05/2006, 16:16
και αυτά για dark που δέν εχει βερνίκι

GIXXERAKIAS
26/05/2006, 16:29
:eyepop: :eyepop: οχι ρε φιλε,εγω την εχω γλυτωσει κανα δυο φορες ετσι με τα κ@λοκαμπανες και μπανανες παντελονια,πιανεται στο προστατευτικο του μαρσπιε και μεχρι στιγμης την εχω σκαπουλαρει:D :D περαστικα στην κουκλα σου την γλυτωσε με πταισματακια:wave2:

skous
27/05/2006, 15:35
egw tin exw pa8ei 5-6 fores
tis mises skistike to mpatzaki tou panteloniou.

i lisi einai otan pas na a8eis kati tetoio, na min panikovalese kai na sikwnese or8ios tin mixani oste na bgei to paparaki eksw apo to mpatzaki!

KaTaNaS
27/05/2006, 16:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από skous

i lisi einai otan pas na a8eis kati tetoio

ή να σβήσεις τον κινητήρα...


ή να παλατζάρεις τη μότο απο την άλλη και να κατεβάσεις το άλλο πόδι!


ή να βάλεις μια σίτα! (μάλλον όμως θα το ασχημίνει! )

skous
27/05/2006, 19:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
ή να σβήσεις τον κινητήρα...


ή να παλατζάρεις τη μότο απο την άλλη και να κατεβάσεις το άλλο πόδι!


ή να βάλεις μια σίτα! (μάλλον όμως θα το ασχημίνει! )

giati ama sviseis ton kinitira ti glitwneis??

zero76
27/05/2006, 21:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
ή να σβήσεις τον κινητήρα...


ή να παλατζάρεις τη μότο απο την άλλη και να κατεβάσεις το άλλο πόδι!


ή να βάλεις μια σίτα! (μάλλον όμως θα το ασχημίνει! )

mallon den katalabes ti leme

hdbiker
28/05/2006, 14:39
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΥΤΟ.ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΙ ΞΕΡΟΥΝ ΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ ΠΟΥ ΦΟΡΟΥΝ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΔΕΡΜΑΤΙΝΑ.ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΤΥΝΕΣΑΙ ΣΑΝ ΒΙΚΕΡ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ..ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΡΕΛΟ ΦΙΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ...ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΒΟΟΤ ΣΤΥΛ,ΜΠΟΤΕΣ ΠΑΝΤΑ,ΓΑΝΤΙΑ Κ ΚΡΑΝΟΣ.ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΦΟΡΑΓΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΕΓΡΑΦΑ ΤΩΡΑ....Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΤΑΝ ΡΟΛΑΡΙΖΑ ΜΕ ΤΗΝ ΗΑΡΛΕΥ ΜΟΥ ΜΕ ΚΑΜΙΑ 65 ΚΜ Κ ΗΡΘΕ Ο ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ ΠΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΠΑΝΩ ΜΟΥ..ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΜΠΑΝΕΣ Κ ΠΟΛΥ ΦΑΡΔΙΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΚΤΟΣ ΟΤΙ ΓΙΝΟΝΤΕ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΑ ΣΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ,ΕΙΝΑΙ Κ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΑ ΝΑ ΠΙΑΣΤΟΥΝ ΚΑΠΟΥ ΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ..

Finrod
29/05/2006, 14:10
Δηλαδη και στο χιλιαρι τα ιδια μπορει να παθουμε; Τελικα θα κυκλοφορω με σορτσακι (το πολυ πολυ να πιασει φωτια κανενα μπουτι):confused:

KaTaNaS
29/05/2006, 17:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από zero76
mallon den katalabes ti leme

μάλλον! :rolleyes:

VRV
12/06/2006, 11:17
Re paidia sas diavaza kai elega kana dyo fores kai mena piastike to mpatzaki alla eutixws to koulantrisa. Entaxi eimai gatos den trexei.

Xthes kyriaki sto fanari thn efaga. Me to dark kai egw. Eutixws den eixe megales zimies h mpoumpou (stravwma maneta simplekti kai levie taxythtwn, ekdora kathrefth, antivarwn) oute egw xtipisa katholou.

Alla an eixa deutero atomo pisw xearmatoto, ws sinithws?

Pantws euxaristw ola ta paidia me moto pou htan ekei kai vohthisan kai endiafertikan.

sniper
14/07/2006, 13:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από VRV
.........

Alla an eixa deutero atomo pisw xearmatoto, ws sinithws?
......



Θα άκουγες κάποια καντήλια που βάζεις "ως συνήθως" δευτερο άτομο ξεκράνωτο... Εκτός κι αν δεν σε νοιάζει αυτός/η που κουβαλάς οπότε ΟΚ.



:smokin:

kostisthegreek
15/07/2006, 23:11
Τι θυμήθηκα τώρα...πάνε πολλά χρόνια, ήμουν παιδάκι ακόμα.
Υπήρχε ένα πιαστράκι ελαστικό. Δίπλωνες το πανταλόνι κάτω κάτω, το έβαζες και το κρατούσε έτσι μαζεμένο.