PDA

View Full Version : Μαθηματα για το συνεπιβατη (ολοι οι καλοι χωρανε)



nassosxlvbros
27/05/2006, 10:04
Με βαση τα προσφατα ποστ για το συνεπιβατη,προτεινω να μαζωχτουμε,να ανταλλαξουμε αποψεις θεωρητικες,αλλα και τα κλασσικα "τι παρταλι ειναι αυτο"ποσα πιανει η λαδιερα σου,"κλπ.Υπαρχουν και ελεγχομενοι χωροι οπως το παρκιν του Ελληνικου η τoυ ιπποδρομου,για τους πολυ καινουργιους για εξασκηση μετα τη θεωρια...

τι λετε;
αν ειναι να οργανωθει σωστα,υπαρχουν και προθυμα ατομα να δειξουν τα φωτα τους για το αλλο μεγαλο κεφαλαιο :συμπεριφορα στο δρομο και στις...στροφες!

καλο σουκου
Νασος:beer:

airamhag
27/05/2006, 10:19
Ωραια ιδεα !

Επιτελους να μαθουμε κ εμεις οι αρχαριοι καποια πραγματα..κ να μπουμε στην φιλοσοφια της μηχανης!

Εγω ειμαι μεσα παντως ! Με χιλια...

( υποψιν ...ουτε μηχανη διαθετω -σαφως- αλλα κ ουτε καμια γνωστη μηχανη...δεν θα με αφησετε αποξω ...ε? φανταστικοι συμφορουμιτες? )

anf125
27/05/2006, 16:03
Καλή ιδεά :beer:

Το event σε τι κατηγορία εντάσσεται; Track day ή σε στυλ CSS; Πόσο θα πάει το μαλλί; Θα παίρνουμε καμιά πιστοποίηση; :cool:

nassosxlvbros
27/05/2006, 19:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από anf125
Καλή ιδεά :beer:

Το event σε τι κατηγορία εντάσσεται; Track day ή σε στυλ CSS; Πόσο θα πάει το μαλλί; Θα παίρνουμε καμιά πιστοποίηση; :cool:

free day!!!:)
money? who talks about money?:nono:
τι να τα κανεις τα λεφτα φιλε;
εδω η υποθεση ειναι να ξεστραβωθουμε και να ξεστραβωσουμε κανεναν,οχι να πλουτισουμε...ολοι μας θα συνεισφερουμε στη γνωση...ε,τωρα αν καποιο καλο παιδι του περισσευουν τιποτα 500ευρα και θελει ετσι για λογους εκτιμησης να τα διαθεσει πολυ ευχαριστως!!!:lol:
το μονο που θα χρειαστητε θαναι συνεπιβατης,κανα νερο η χυμος,κρανη και οι δυο και ενα χωρο να μαζευτουμε...αυτα!
:beer:

nassosxlvbros
29/05/2006, 17:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από nassosxlvbros
free day!!!:)
money? who talks about money?:nono:
τι να τα κανεις τα λεφτα φιλε;
εδω η υποθεση ειναι να ξεστραβωθουμε και να ξεστραβωσουμε κανεναν,οχι να πλουτισουμε...ολοι μας θα συνεισφερουμε στη γνωση...ε,τωρα αν καποιο καλο παιδι του περισσευουν τιποτα 500ευρα και θελει ετσι για λογους εκτιμησης να τα διαθεσει πολυ ευχαριστως!!!:lol:
το μονο που θα χρειαστητε θαναι συνεπιβατης,κανα νερο η χυμος,κρανη και οι δυο και ενα χωρο να μαζευτουμε...αυτα!
:beer:



ρε ειπαμε! δωρεαν θαναι!!!!παπαπα...βρε ουτε ενας να ενδιαφερεται;αισχος....

καλα να το βαλουμε με λεφτα τοτε....:lol: :beer:

nassosxlvbros
08/06/2006, 21:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από nassosxlvbros
ρε ειπαμε! δωρεαν θαναι!!!!παπαπα...βρε ουτε ενας να ενδιαφερεται;αισχος....

καλα να το βαλουμε με λεφτα τοτε....:lol: :beer:


To Σαββατο που δεν δουλευω οποιος θελει ας ερθει για τα περιφημα μαθηματα...δεκτοι ολοι καλο ειναι ναρθετε δικαβαλοι και να δουμε στην πραξη μερικα πραγματακια....τι λετε;

πινουμε και καμια μπυριτσα μετα,ε; δε σας χαλαει;:beer: :wave2:

GTZ750
08/06/2006, 21:52
και ποιοι θα ειναι αυτοι που θα δειχνουν στους αλλους?
:look: :look: :look:

nassosxlvbros
08/06/2006, 22:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
και ποιοι θα ειναι αυτοι που θα δειχνουν στους αλλους?
:look: :look: :look:

Eνδιαφερεσαι να δειξεις η να σου δειξουν;
Ενας θα ειμαι εγω..και η Γιαγια αρκουδα δυο...σορυ "ονοματα" δε θαχουμε αλλα ορεξη για να δειξουμε και να μας δειξουν εχουμε σιγουρα!

Ολοι θα δειχνουν σε ολους
:wave2:

airamhag
13/06/2006, 14:09
Ωραια , αφου μαζευτηκαν 2-3 ατομα ...δεν μενει παρα να το οριστικοποιησουμε...γιατι απο οτι καταλαβα μονο να γκρινιαζετε θελετε πως δεν ξερουν οι α-μηχανοι πως να καβαλανε μηχανες!!

λοιπον..εγω προτιθεμαι να γινω μαθητρια...ποιος θα ειναι ο δασκαλος μου ?