PDA

View Full Version : Γιατι Σταματησαμε Τισ Καλημερεσ?????



Μικρή Λουλού
05/05/2004, 08:33
ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ Σ#ΑΤΑ,ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΑ...!!

ΓΙ ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ........




ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!!! ΒΡΕΕΕΕ !!!!


:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

kalgeorge
05/05/2004, 08:34
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

GyPsy
05/05/2004, 08:37
...ΡΕΜΑΛΙΑ!!!

Nefeli
05/05/2004, 08:40
Καλημέρα σας, σας το λέμε μέσα απ' την καρδιά μας

Φιλάκια
:wave2: :wave2: :beer: :wave2: :wave2:

BIKENEST
05/05/2004, 08:49
γιασου ρε ταναση εντουρα και πσαρα!!!!!!!!!!!!:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

petridist
05/05/2004, 08:50
εδώ βρέχει... σκατόκαιρος του κερατά... Ξύπνησα και στραβά... αν η μέρα απ'το πρωί φαίνεται, τότε την έκατσα.. καλύτερα να παω για υπνο..:hypnotize

jimbar
05/05/2004, 08:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto Την ΚΑΛΗΜΕΡΑ μου σε όλες και όλους από τον "σκατό-γαλλο". Θανασάκο; θα με πλύνεις την μηχανή όταν ο καιρός γίνει καλύτερος;;;; [σλούρφ, σλούρφ]

milaber
05/05/2004, 08:55
Kαλημέρα παιδάκια!!!

Ικανοποιήθηκες;

:sun: :wave2: :sun: :wave2: :sun:

almalibera
05/05/2004, 08:56
:uplate:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!:wave2:


:sun:

hornet
05/05/2004, 09:04
Καλημερα παιδακια!!!
Τι και αν ο καιρος ειναι χαλια τι και αν σας κανει τα μηχανακια π#@!να


Dont worry be happy :cool:

Μικρή Λουλού
05/05/2004, 09:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar
Την ΚΑΛΗΜΕΡΑ μου σε όλες και όλους από τον "σκατό-γαλλο". Θανασάκο; θα με πλύνεις την μηχανή όταν ο καιρός γίνει καλύτερος;;;; [σλούρφ, σλούρφ]


ΟΤΑΝ ΚΑΙ ΕΑΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ Ο Γ@Μ#ΚΑΙΡΟΣ ΦΥΣΙΚΑ ΑΛΛΟΔΑΠΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ..!!!:lol: :lol:

ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΣΑΣ..!!!:wave2: :wave2:

nikou
05/05/2004, 09:06
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!
:wave2: :wave2:

NLS
05/05/2004, 09:10
άσε ρε τανάσι

και μεις σου λέμε καλημέρες στο MSN και περιμένουμε ΑΝ τις δεις ενώ ακόμα περιμένω να σημειώσω την ημέρα που θα πεις εσύ πρώτος καλημέρα εκεί μέσα (έτσι άχτι το έχω - τιμής ένεκεν σε αυτόν που σου έβαλε το MSN ρε συ)

άντε καλημέρα
πιές και το "γάλα" σου ;) ξες εσύ :beer: :beer: :beer: :beer:

petridist
05/05/2004, 09:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Καλημερα παιδακια!!!
Τι και αν ο καιρος ειναι χαλια τι και αν σας κανει τα μηχανακια π#@!να


Dont worry be happy :cool:

καλά εσένα Στάθη σιγά μη σου κόψει το χαμόγελο της crest ο καιρός τώρα!!! Με το νέο εργαλείο ποιος σε πιάνει!!!

dep
05/05/2004, 09:13
ΚΑΛΗΜΕΡΑΚΑΛΗΜΕΡΑ :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ:

ruyjin
05/05/2004, 09:18
Καλημέρα παίδες!!!
Καλά τι κίνηση είναι αυτή σήμερα !!!!
Δε μπορώ να καταλάβω, μόλις βρέχει λίγο ξεχνάνε πως να οδηγούν! Από Καλλιρόης μέχρι και Μαρούσι όλα τα αυτο. ήταν σχεδόν σταματημένα.
Πάλι καλά ου έκανα και 1 ώρα για να φτάσω :uplate:

sniper
05/05/2004, 09:18
και από μένα...


Καιρός σκ@#ά;;;; μπααααα

μια χαρα δροσιστική βροχούλα για να ξυπνάμε πρωινιάτικα.....

:wave2:

:smokin:

frikis
05/05/2004, 10:18
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ κι από μένα.

Αυτός ο καιρός είναι ιδανικός για τους "χωματερούς" με τα τρακτερωτά της Μεσογείων και της Κηφισίας.
Μπας και δουν τα μηχανάκια τους λίγο χώμα (κι εγώ μέσα σ’αυτους είμαι)
:lol: :lol: :lol:

monstermind
05/05/2004, 10:20
kalimera....

ti tha ginei me ton cafe pou legame xtes????

tha mas kathisei spiti i vroxi?

jtoros
05/05/2004, 10:44
...αλλά όπως είπε και ο φίλτατος Teo, εδώ βρέχει από τι ώρα δεν ξέρω. Πάντως όταν σηκώθηκα και βγήκα στο μπαλκόνι να δω την κοκκινομάλα, αυτή ήταν ήδη μούσκεμα... Και ήταν άσχημη βρεγμένη.
Κρίμα και είχα πολλά σχέδια για βόλτα στην αγορά και τέτοια...
Δε γαμ.....αι λέω 'γω; Θα μείνω μέσα να λιώσω σήμερα με Max Payne 2 πάλι. Κι όταν κάνει καλό καιρό πετάγομαι Αθήνα να πάμε για κείνον τον καφέ, συνάδελφε monstermind!
Παράτα τη βροχή και βγάλε ήλιο, μ' ακούς!!!

illuminatios
05/05/2004, 10:55
Καλημέρα παλιάνθρωποι!
Κι όπως έχουμε ξαναπεί....τα σύνεφα και η βροχή είναι μια χαρά!Οι πόλεις θέλουν γκρέμισμα

NLS
05/05/2004, 10:59
εγώ πάντως έτσι που είδα τον ουρανό το πρωί πορώθηκα - γαμώ τους ουρανούς ήταν

έδειχνε σαν κάτι... μεγάλο, ρε παιδιά

έκανε την τυπική διαδρομή λίγο διαφορετική

(αφού μέχρι να φτάσω ιππόδρομο δεν πρέπει να πέρασα τα 120 και κοίταγα γύρω γύρω... τα έργα κλπ... ήταν συνεφιασμένα φωτεινή, συνεφιασμένα καθάρια... για πόλη)

sniper
05/05/2004, 11:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
εγώ πάντως έτσι που είδα τον ουρανό το πρωί πορώθηκα - γαμώ τους ουρανούς ήταν

έδειχνε σαν κάτι... μεγάλο, ρε παιδιά

έκανε την τυπική διαδρομή λίγο διαφορετική

(αφού μέχρι να φτάσω ιππόδρομο δεν πρέπει να πέρασα τα 120 και κοίταγα γύρω γύρω... τα έργα κλπ... ήταν συνεφιασμένα φωτεινή, συνεφιασμένα καθάρια... για πόλη)

Δηλαδή τις άλλες μέρες πάς πάνω από 120???? με τι; αγόρασες μηχανή; :rotflmao: :rotflmao: :lol:

NLS
05/05/2004, 11:06
κάτσε περίμενε... κάπου εδώ στο κάτω συρτάρι πρέπει να είναι το γαργαλιστίρι

LINA
05/05/2004, 11:10
ΑΝΤΕ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΛΕΟΝ ΜΟΝΑΧΟΥΛΑ ΜΟΥ......

SpyrosTDM
05/05/2004, 11:22
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ ΠΡΟΧΘΕΣ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟΝ ΘΑΝΑΣΗ ΚΑΙ ΕΠΛΥΝΑ ΤΟ ΧΡΕΠΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ
ΚΑΦΕΤΙ ΣΚΑΤΙΙ
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

sniper
05/05/2004, 11:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
ΑΝΤΕ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΛΕΟΝ ΜΟΝΑΧΟΥΛΑ ΜΟΥ......


Εννοείτε αυτό :wave2:

milaber
05/05/2004, 12:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
Καλημέρα παλιάνθρωποι!
Κι όπως έχουμε ξαναπεί....τα σύνεφα και η βροχή είναι μια χαρά!Οι πόλεις θέλουν γκρέμισμα

Μια χαρά;
Αυτήν την στιγμή που γράφω σταζω από όλα τα πρωινάμου δρομολόγια και μου λες μια χαρά;
Θα μας τρελάνεις άρχοντα των παλιανθρώπων...

Πάντως κάνει ωραία ατμόσφαιρα!

:D :lol: :D

illuminatios
05/05/2004, 12:40
Αν το δεις ρομαντικά, η βροχή ξυπνά τις μυρωδιές.
Αν το δεις παλιανθρωπίστικα πολύς κόσμος γουστάρει όταν φτάνει στο σημείο να στάζει.
Αν το δεις milaberίστικα.... ας φόραγες αδιάβροχα να γούσταρες!

milaber
05/05/2004, 12:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
Αν το δεις milaberίστικα.... ας φόραγες αδιάβροχα να γούσταρες!

:lol: :lol: :lol:

nimbus
05/05/2004, 12:46
ΕΞΩ Η ΜΟΥΝΤΟΤΗΤΑ ΑΠΛΩΘΗΚΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΝΥΠΟΦΟΡΗ ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΝΕΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΕΧΟΜΑΣΤΕ ΣΥΝΑΜΑ...
ΚΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΟ ΓΙΑΤΙ, ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΟΤΑΜΙ ΚΑΙ ΚΛΕΒΕΙ ΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΜΙΑΣ ΑΝΥΠΟΨΙΑΣΤΗΣ ΜΕΡΑΣ...
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ!!!:wave2:

ΝΙΜΒUS
:sun:

PALADIN
05/05/2004, 12:56
Yo forum!!!!!...GGGgggggoooooooodddddd MMooorrrrnniiiiiiing Mooootoooooo.grrrr

απο ενα λιβερπουλ με ηλιο (ανα διαστηματα..γιατι μετα βρεχει , χαλαζι, χιονι, ηλιος)...εχει πηξει το αυτι μου και δεν προλαβαινω ουτε να σας διαβασω...αλλα η καλημερα καλημερα!!!!

illuminatios
05/05/2004, 13:17
Λευτέέέέέέέέρηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!
Παλιάνθρωπε....προβλέπω τουμπανομαχίες το καλοκαιράκι!!!
Να σαι καλά φίλε:sun:

Zouzouniara
05/05/2004, 13:58
KALHSPERA TETOIA WRA POU MPHKA!!!:p

( ma ti kairos einai ayto thn trella mou pia!!??)

periklisk
05/05/2004, 14:03
και γω τέτοια ώρα μάλλον καλησπέρα πρέπει να πω!!!!

afrotwin
05/05/2004, 15:07
:look:

Zouzouniara
05/05/2004, 15:09
Kai den prepei na anafera prin kai oti ...variemai!:smokin:

Μικρή Λουλού
05/05/2004, 15:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zouzouniara
Kai den prepei na anafera prin kai oti ...variemai!:smokin:


TΩΩΩΩΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΑΑΑΑΛΙΙΙΣΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....

ΩΡΕΣ-ΩΡΕΣ ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ.....

ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ,ΜΕ ΤΟΣΑ ΔΡΩΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΥ ΝΑ ΒΑΡΙΕΣΑΙ...????

ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ....

ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΜΟΝΟ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΒΙΑΣΤΑ...















ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΑΦΟΡΗΤΑ !!!!




ΑΝΤΕ......ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΑΣ...!!!

Zouzouniara
05/05/2004, 15:21
Ma eimai aparadekth telika!!! tetoia varemara den trepomaste lew egw!!! de blepete thn yperoxh mera pou exei eksw!!!????? ton hlio pou lampei...tous glarous na petoun.....tous misous athinaious na phgenoun gia mpanio maio mhna...apapappapa koita na deis pragmata...

dirty nai kai omws to paradexomai de mporw...de tha ksanapw koubenta exeis dikio (kai mou exeis plunei kai to KLE250 kai de to ksereis prin apo kana mhna?allos to efere lololololol)

exeis apolutoooo dikio..h swsth ekfrash einai BARIOMASTE PARAFORA!!!!!!!!!

periklisk
05/05/2004, 15:26
Σας έπιασε η άνοιξη εεεεε????? και μένα έδω και κανα μήνα.....

Μικρή Λουλού
05/05/2004, 15:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zouzouniara
Ma eimai aparadekth telika!!! tetoia varemara den trepomaste lew egw!!! de blepete thn yperoxh mera pou exei eksw!!!????? ton hlio pou lampei...tous glarous na petoun.....tous misous athinaious na phgenoun gia mpanio maio mhna...apapappapa koita na deis pragmata...

dirty nai kai omws to paradexomai de mporw...de tha ksanapw koubenta exeis dikio (kai mou exeis plunei kai to KLE250 kai de to ksereis prin apo kana mhna?allos to efere lololololol)

exeis apolutoooo dikio..h swsth ekfrash einai BARIOMASTE PARAFORA!!!!!!!!!


ΠΕΣ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η FUCKIN DAY ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΝΟΗΜΑ ΚΑΙ ΟΥΣΙΑ...


ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ???

ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ,ΕΝΑ ANHELLO ΜΠΛΕ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΙΑΣ ΤΟΥ..!!
ΔΩΣΕ ΤΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥΣ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ..!!:p :p

jtoros
05/05/2004, 15:27
Ή μάλλον με μισεί. Σταμάτησε η βρόχα αλλά άρχισε ένας δαιμονισμένος αέρας... Απορώ πώς στο καλό το Ρίο είναι ακόμα ανοιχτό :confused: :confused: :confused: . Εκτός αν βαρέθηκαν να αλλάξουν την ταμπέλα...
Τεσπά. Πήγε η καρδιά μου στην αδιάβροχη τσέπη της corduras (τι γελάτε ρε; Είναι ελληνικότατο γι' αυτό και κλίνεται... H cordura, της corduras κ.ο.κ...) όταν γυρνώντας με 40χλμ/ώρα, με έβαλαν συνολικά στόχο 3 σακούλες με σκοπό να αράξουν στη ζελατίνα του κράνους μου... :eyepop: :eyepop: :eyepop: Τις απέφυγα με επεδέξιους ελιγμούς (είμαι ΚΑΙ χεράς για όποιον δεν το ξέρει :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: )αλλά δεν ξέρω τι θα έκανα αν ήταν κασόνια...
Anyway το επιμύθιο είναι ένα: "Η καλή Μέρα από το πρωί φαίνεται"
"Και η κακή" να συμπληρώσω εγώ... "Και η κακή..."

Zouzouniara
05/05/2004, 15:30
T o mhxanaki eksaisio htan :)

Mono pou den htan mple :p htan to benetton...(ma ti tha poun ston kuklo mas !)


Ante reeeee na perasei h wra na sxolasoumeeeeeeeeeeeeeeeeeee epiteloussssssssss varethikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa
....(ouf ksespasa!)

Zouzouniara
05/05/2004, 15:32
jtoros...etsi opws phgeneis an petyxeis sto dromo mia koukoula apo mhxanaki h dikh mou tha einai....elpizw na mporeseis na thn piaseis eE?E?E??E?E?:hypnotize :winka: :p :rotflmao:

Μικρή Λουλού
05/05/2004, 15:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από jtoros
Ή μάλλον με μισεί. Σταμάτησε η βρόχα αλλά άρχισε ένας δαιμονισμένος αέρας... Απορώ πώς στο καλό το Ρίο είναι ακόμα ανοιχτό :confused: :confused: :confused: . Εκτός αν βαρέθηκαν να αλλάξουν την ταμπέλα...
Τεσπά. Πήγε η καρδιά μου στην αδιάβροχη τσέπη της corduras (τι γελάτε ρε; Είναι ελληνικότατο γι' αυτό και κλίνεται... H cordura, της corduras κ.ο.κ...) όταν γυρνώντας με 40χλμ/ώρα, με έβαλαν συνολικά στόχο 3 σακούλες με σκοπό να αράξουν στη ζελατίνα του κράνους μου... :eyepop: :eyepop: :eyepop: Τις απέφυγα με επεδέξιους ελιγμούς (είμαι ΚΑΙ χεράς για όποιον δεν το ξέρει :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: )αλλά δεν ξέρω τι θα έκανα αν ήταν κασόνια...
Anyway το επιμύθιο είναι ένα: "Η καλή Μέρα από το πρωί φαίνεται"
"Και η κακή" να συμπληρώσω εγώ... "Και η κακή..."


ΔΗΜΗΤΡΗ ΜΗ ΜΙΛΑΣ ΚΑΘΟΛΟΥ..!!!:lol:

ΑΓΙΟ ΕΙΧΕΣ..!!

ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΧR 600 ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΜΕ 100 ΚΜ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΡΧΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΤΩΝ 24 ΡΟΛΛΩΝ ΥΓΕΙΑΣ,ΚΑΙ ΝΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΤΑ ΜΙΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΣΟΚ..!!!:lol:

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΠΟΣΤ ΜΕ ΤΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ..!!:lol:

periklisk
05/05/2004, 15:46
ΘΑΝΑΣΗ ΕΣΥ ΗΣΟΥΝ ΑΥΤΟΣ?????:lol: :lol: :lol:

12 ΡΟΛΛΑ ΡΕΕΕΕΕ??????:eyepop: :dizzy:

ΜΙΛΑΜΕ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΤΟ Σ......Ο ΑΡΗ!!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :beer: :beer: :beer:

Μικρή Λουλού
05/05/2004, 16:05
ΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.........

ΕΝΑΣ ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΩΡΕ.........

ΑΚΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΕΠΑΘΕ.....:lol: :lol:

ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΝΑ ΛΕΣ ΤΙΣ ΚΡΥΕΣ ΝΥΧΤΕΣ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ...!!!:lol: :lol:


ΚΑΙ ΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΝΑ ΛΕΜΕ..!!



ΑΣΧΕΤΟ, ΠΕΡΥ ΧΑΛΑΡΟ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ....

ΔΙΑΒΑΣΜΑ ,ΟΥΣΤ..!!!!


ΚΑΙ ΜΕΤΑ......





ΞΕΡΕΙ Η ΠΑΠΙΑ ΠΟΥ ΝΑΙ Η ΛΙΜΝΗ..!!!

:beer: :beer: :beer: :beer:

periklisk
05/05/2004, 16:22
Θανάση είμαι στη δουλειά..... τι χαλαρός.... μέχρι τη 1 το μεσημέρι ήμουν στα δικαστήρια του Πειραιά.... Σήμερα δικάζανε τον ταρίφα που με χτύπησε πρόπερσι....

το κάηκε η γούνα... εκτός από τη ζημιά στη μηχανή που πλήρωσε τότε γιατί ήταν πιωμένος... έφαγε καμιά 10 μήνες για εγκατάληψη οδηγού, μέθη, σωματικές βλάβες κλπ... κάτι πρόστημα και αφαίρεση διπλώματος, άδειας κυκλοφορίας και πινακίδων για 1 μήνα.... και να σκεφτείς ότι ήταν οι χαμηλότερες ποινές... θα πληρώσει καμιά 1500αριά ακόμα και θα στανιάρει....

NLS
05/05/2004, 16:24
είπε τίποτα;

σε σένα τίποτα είπε;

periklisk
05/05/2004, 16:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
είπε τίποτα;

σε σένα τίποτα είπε;

σιγά μην έλεγε κιόλας.... χάρη του κάναμε και εγώ και ο άλλος μάρτυρας για να μην του πάρουν τα σώβρακα και τα είπαμε "ελαφρά".... παραλίγο να γίνουμε και ρόμπα.....

ruyjin
05/05/2004, 17:08
και μιας και πέρασε η ώρα....
....και μια καλήσπέρα!!

Καλό απόγευμα παίδες!!!!!!!!:wave2:

ruyjin
05/05/2004, 17:08
και μιας και πέρασε η ώρα....
....και μια καλήσπέρα!!

Καλό απόγευμα παίδες!!!!!!!!:wave2:

easyrider
05/05/2004, 18:17
ποτε δεν ειναι αργα....
να πεις ενα γεια!!!!
ΓΕΙΑΑΑ!!!!:sun: :beer: :wave2:

milaber
05/05/2004, 22:03
Kαλό βράδυ στους ξενύχτηδες και καλή συνέχεια!

:wave2: