PDA

View Full Version : Ερωτηση



saki_tsan
27/05/2006, 20:58
Καλησπερα φιλοι! :winka: Η ερωτηση μου ειναι: Μπορω να αλλαξω τα οργανα της μηχανης μου και να βαλω αυτα που εχουν τα καινουρια Hornet με το ηλεκτρονικο ταχυμετρο???? :confused: Ενταξει,θα ειναι λιγο υπερβολικο για το hornetάκι μου,αλλα μου αρεσουν αρκετα και ΤΑ ΘΕΛΩ!! :D Ειναι λοιπον δυνατον,ή δε θα ταιριαζουν?? Και αν μου απαντησει κανεις σε αυτο,μπορει να μου απαντησει και καποιος ποσο περιπου κοστιζουν?? Thank you all guys!! :wave2: :beer:

nassosxlvbros
27/05/2006, 21:06
Και αν μου απαντησει κανεις σε αυτο,μπορει να μου απαντησει και καποιος ποσο περιπου κοστιζουν?? Thank you all guys!! :wave2: :beer: [/B][/QUOTE]



πιστεψε με...ΔΕΝ θελεις να μαθεις.....

saki_tsan
28/05/2006, 16:15
Κοιτα,αν ξερεις,κανε ενα κοπο και πες μου... :lol: Φανταζομαι οτι θα ειναι αλμυρα αλλα λογικο ειναι... Ενταξει,δε μου βαζει κανεις και το μαχαιρι στο λαιμο,αν ειναι ασκοπα πολλα τα χρηματα δεν το βαζω βρε αδερφε! Ριξε εσυ την απαντηση και βλεπουμε... :wave2:

ledz
28/05/2006, 18:09
Απο διαφορα τρακαρισματα σε cbf-250 που χω ακουσει εμαθα οτι τα οργανα του 250 ειναι κοντα στα 400ευρω. Υπολογισε παραπανω στα χορνετ που ναι και πιο πολυπλοκα

power hornet
28/05/2006, 18:18
ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΟΡΓΑΝΑ ΑΛΑ 400 ΠΟΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΒΑΖΩ ΑΛΛΑ 180 ΚΑΙ ΒΑΖΩ ΕΝΑ ΓΑΜΙΣΤΕΡΟ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΤΗΣ WP ΠΟΥ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΜΟΡΙΣΕΡ ΕΜΕΝΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΚΑΙΕΙ ΝΑ ΕΒΑΖΑ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΗΝ ΒΕΝΖΙΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΝΑ ΚΟΙΤΑΩ ΤΑ ΧΛΜ.

nassosxlvbros
28/05/2006, 23:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από saki_tsan
Κοιτα,αν ξερεις,κανε ενα κοπο και πες μου... :lol: Φανταζομαι οτι θα ειναι αλμυρα αλλα λογικο ειναι... Ενταξει,δε μου βαζει κανεις και το μαχαιρι στο λαιμο,αν ειναι ασκοπα πολλα τα χρηματα δεν το βαζω βρε αδερφε! Ριξε εσυ την απαντηση και βλεπουμε... :wave2:


ok u ask for it...
:cool:
επειδη ειναι Κυριακη ομως δεν γινεται να μαθω...θα ξερω να σου πω αυριο το απογευματακι....ποσο κανουν και αν μπαινουν....:wave2: :beer:

Rouxlas
28/05/2006, 23:31
θα σε απογοητευσω φιλτατε αλλα τα οργανα πριν 2 μηνες που ειχα ρωτήσει ειχαν 500 κατι ευρώπουλα....Σαρακάκης!!!

nassosxlvbros
28/05/2006, 23:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Rouxlas
θα σε απογοητευσω φιλτατε αλλα τα οργανα πριν 2 μηνες που ειχα ρωτήσει ειχαν 500 κατι ευρώπουλα....Σαρακάκης!!!


βρε,βρε,βρεεεε πουσαι συ ρε παιδι;δε γραφεις στο μοτοτεκ φορουμ πια;σε πεθυμισανε ρε!

τελικα πηρες φουρακι εμαθα....ωραιος....:beer:

saki_tsan
29/05/2006, 19:04
Ρε φιλε nasso νομιζα ηξερες να μου πεις,αμα ειναι να καθεσαι να ψαχνεις ασ'το,δε πειραζει,δε καιγομαι και τοσο να μαθω!! Ωστε γυρω στο 500αρικο ε..?? :sick: Δεν ειναι υπερβολικα πολλα αλλα ειναι αρκετα..! Καλυτερα να αφησω αυτα που εχει,κλασικα και διαχρονικα... :cool: Και τα παλια αυτα (τα μη ηλεκτρονικα δηλαδη) τοσο εχουνε? Ουτε εμενα εχει δεικτη βενζινης και με εκνευριζει,αν και εχω αρχισει να το συνηθιζω...

Alexander
29/05/2006, 19:30
To κοντέρ του CBF250 κοστίζει 450€, συν άλλα 26 το κάλυμμα και 29 η βάση του. 505€ Σύνολο δηλαδή.
Έτσι για να πάρεις μια ιδέα μέχρι να σου πουν ακριβώς...

Jim4cyl
30/05/2006, 12:33
Ένα φιλαράκι που τράκαρε με το hornet και χρειαστηκε αλλαγή το κοντερ από ότι μου είπε γυρω στα 700Ε.

Αλλά αφού το δικό σου είναι ΟΚ γιατί να τ'αλλάξεις?
και δε βάζεις κανα μαμάτο αμορτισερόνι?