PDA

View Full Version : Προσοχή στο Ύψος Ασκλειπιού...



dimmeneidis
28/05/2006, 08:00
Ερχόμουν τσίτα τα γκάζια σήμερα το πρωί απο Βάρκιζα και στο ύψος του ασκληπιού υπάρχει μια λίμνη απο νερά τουλάχιστον 15-20 εκ. βάθος και για πολλά μέτρα. Λίγο πιο κάτω μαζέυαν 2 αυτοκίνητα με μικρές ζημιές και μιά μηχανή στην άκρη και τον οδηγό λογικά με μικρά τραύματα. Εγώ πως τη γλύτωσα είναι άλλη υπόθεση.
Και γενικά προσοχή στην παραλιακή γιατί έχω προσέξει πάρα πολλά σημεία παγίδες που καμιά φορά δεν φαίνοντα.
:( :look: :hypnotize :uplate:

latris mixanis
28/05/2006, 13:38
Γιατί τσίτα γκάζια στη παραλιακή???:confused:
Από μόνη της είναι ήδη επικίνδυνη και χωρίς τις λακούβες, δεν χρειάζεται τόσο γκάζι!!

:wave2:

kalant
28/05/2006, 14:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimmeneidis
Ερχόμουν τσίτα τα γκάζια σήμερα το πρωί απο Βάρκιζα


:confused:

dimmeneidis
28/05/2006, 22:20
Όταν λέω τσίτα, δεν εννοώ όσο παει η μηχανή αλλά όσο γρήγορα μπορείς να πάς σε αυτό το δρόμο. Και μιλάμε για 5 το πρωί και δεν πήγαινα και δά με 300χλμ/ώρα.

gdevelek
28/05/2006, 22:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimmeneidis
Όταν λέω τσίτα, δεν εννοώ όσο παει η μηχανή αλλά όσο γρήγορα μπορείς να πάς σε αυτό το δρόμο. Και μιλάμε για 5 το πρωί και δεν πήγαινα και δά με 300χλμ/ώρα.

εδώ είναι το ζουμί... ;)

γιατί να πας ΟΣΟ γρήγορα μπορείς να πας;

where's the fire?? που λενε κι οι αμερικάνοι...

dimmeneidis
03/06/2006, 00:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από gdevelek
εδώ είναι το ζουμί... ;)

γιατί να πας ΟΣΟ γρήγορα μπορείς να πας;

where's the fire?? που λενε κι οι αμερικάνοι...

Γιατί έτσι μου είχε καυλ@@@σει εκείνη την ώρα. Θέλει και παραπάνω εξηγήσεις;;; Ή μήπως όλοι σας είστε άγιοι;;;

gdevelek
03/06/2006, 00:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimmeneidis
Γιατί έτσι μου είχε καυλ@@@σει εκείνη την ώρα. Θέλει και παραπάνω εξηγήσεις;;; Ή μήπως όλοι σας είστε άγιοι;;;

αν αυτή η εξήγηση εσένα σου φτάνει εμένα μου περισσεύει!

:wave2:

zolotas
03/06/2006, 00:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimmeneidis
Ερχόμουν τσίτα τα γκάζια σήμερα το πρωί απο Βάρκιζα και στο ύψος του ασκληπιού υπάρχει μια λίμνη απο νερά τουλάχιστον 15-20 εκ. βάθος και για πολλά μέτρα.

α εσυ ησουν ???? δεν σταματησα να σε χαιρετησω γιατι ησουν απασχολημενος .........καλες ψαριες:lol:


50580

wild_cat/anima
03/06/2006, 00:42
δε λέω .......δεν είναι καλες οι τσίτες πουθενα ........-και μενα μου την καυλώνει φίλε μου πολλάκις !!!



αλλά μαζι με τις συμβουλές ας λέμε κι ενα "ευχαριστω "για την ενημέρωση !!!!

dimmeneidis
04/06/2006, 18:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από wild_cat/anima
δε λέω .......δεν είναι καλες οι τσίτες πουθενα ........-και μενα μου την καυλώνει φίλε μου πολλάκις !!!



αλλά μαζι με τις συμβουλές ας λέμε κι ενα "ευχαριστω "για την ενημέρωση !!!!

Είμαι καινούριος και σε καινούριους δεν λένε ευχαριστω. Καψώνια... (Μήν το πάρετε τις μετριτοίς και αρχίσετε πάλι)

:wave2: :wave2: :wave2:

FestoNero
04/06/2006, 18:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimmeneidis
Γιατί έτσι μου είχε καυλ@@@σει εκείνη την ώρα. Θέλει και παραπάνω εξηγήσεις;;; Ή μήπως όλοι σας είστε άγιοι;;;

:a013: :a013: :a013:


Αρχικά δημιουργήθηκε από dimmeneidis
Είμαι καινούριος και σε καινούριους δεν λένε ευχαριστω. Καψώνια... (Μήν το πάρετε τις μετριτοίς και αρχίσετε πάλι)

:wave2: :wave2: :wave2: Ευχαριστωωωω!!!!
:lol: :lol: :lol:
Δε καταλαβα που ειναι η λακκουβα αλλα δε πειραζει..:D :D

dimmeneidis
04/06/2006, 23:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από FestoNero
:a013: :a013: :a013:

Ευχαριστωωωω!!!!
:lol: :lol: :lol:
Δε καταλαβα που ειναι η λακκουβα αλλα δε πειραζει..:D :D

Τώρα άργησες. Όσοι την έπαθαν την έπαθαν... Πάει πια αυτή η λακούβα. Θα ενημερώσω για την καινούρια που θα δω γιατί 100% θα δώ καποια στιγμη...