PDA

View Full Version : Ε ΟΧΙ ΚΑΙ 4 ευρο ΣΟΥΒΛΑΚΙ !!!!!!!!!!!!!



dariosk
08/11/2003, 19:41
Ξημερωσε και σημερα σαββατο ωραια μερα..... σχεδον......... γιατι........ δουλεια και σημερα.......αλλα δεν πειραζει σημερα ειναι γιορτη !!! yes !!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !!! Και εμεις οι bikerades που "τρωμε" στην "μαπα" τις ολες κακοτοπιες του καιρου και των δρομων εχουμε την μερα που γιορταζουμε !!!!!Στο ζαππειο μαζευτηκαμε να το γιορτασουμε(το ξερουμε. παρακατω !) ο καιρος ψιλοχαλια αλλα δεν κολωνουμε,δεν μασαμε !Στα δικα μου, παμε κατα τις 12'30 καναμε την βολτα μας, ειδαμε και τον υπουργο, απο οργανωση, ε ! για πρωτη φορα, αντε καλα ηταν, θα μπορουσε να ειναι και καλυτερα γιατι οι οργανωτες εχουν πειρα σε τετοια θεματα! τελος παντων................
Καναμε την βολτα μας, πηγαμε για καφεδακι στην αιγλη,βρεθηκαμε και με οσους και οσες ηρθατε απο εκει(καλα ηταν πλακα ειχαμε) περασε η ωρα και καπου στο βαθος φανηκε μια φωτια(μην παει ο νους σας στο κακο) ο καντινερης ξεκινησε, ε! απο το πρωί δουλεια ,ξεκινησα και εγω για αυτον(τον καντινερη) παω καθομαι στην ουρα(ειχε κοσμο)και ακουω τον προηγουμενο απο εμενα να θελει ΕΝΑ σουβλακι με πιττα, το παιρνει και του λεει ο τυπος 4 ευρο!!,το παλικαρι χλωμιασε, πληρωσε και εφυγε!,ρωταω εγω,συγνωμη 4ε εχει" ? απαθεστατα ο τυπος μου λεει ΝΑΙ 4 ! Τρελαινομαι φρικαρω Ε ΟΧΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ 4 ΕΥΡΟ ΤΟ ΣΟΥΒΛΑΚΙ !!!!Αυτο ξεπερναει και την ληστεια !!!!!!!!!!!!!!
Αυτα...............!!!!!!! Α ! το παλικαρι που πηρε το σουβλακι το ετρωγε σαν προσφορο , δεν του εφυγε ουτε ψιχουλο !!!!
ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ????

Alkis
08/11/2003, 21:44
4€ με, ή χωρίς ΦΠΑ;

Ρε κάποιοοοοςςς να τους μαζέψει ρεεεεεεεεεεε.

Θέλουν πολύ ξύλο. Αλλά όσο πάμε και αγοράζουμε από τέτοιους, τόσο θα τους συντηρούμε. Οπότε...

DEMINIO
09/11/2003, 17:15
Είδες τι είπες κι εσύ;;; "΄κάθησα στην ουρά, είχε κόσμο...":eek:....
Ας ήταν άδεια, να μην πήγαινε κανένας, και θα σου 'λεγα εγώ... Σε κάνα μισάωρο, θα έλεγε στα δύο σουβλάκια το ένα δώρο..... :D :cool: