PDA

View Full Version : Yaris Vs Africa 1-0



DimChios
31/05/2006, 02:58
30/5, Τρίτη, 23:30...

Τελείωσα τη πρόβα απ’ το στούντιο στο Μικρολίμανο και πήρα τη μηχανή για το σπίτι...
Ξεκινάω και στα 30 μέτρα φτάνω στο φανάρι που είναι ήδη κόκκινο και σταματάω.
Αναμονή και πράσινο. Κουμπώνω πρώτη και ξεκινάω ο καλός σου στρίβοντας δεξιά με κατεύθηνση προς ΣΕΦ...
Έλα όμως που ένα Yaris με οδηγό 19χρονη κοπέλα είχε λίγο διαφορετική άποψη!
Ενώ έχω στρίψει και σχεδόν επαναφέρει τη μηχανή σε όρθια θέση, περνάει το κόκκινο και με χτυπάει με το εμπρός δεξί φτερό, πίσω αριστερά! Η μηχανή ξαπλώνει στα αριστερά, εγώ κάνω κάτι αεροπλανικά, ξεκαβαλάω και βρίσκομαι φαρδύς-πλατύς στο έδαφος!
Έχω πάρει ανάποδες!!! Σε κλάσματα καταλαβαίνω πως ευτυχώς δέν χτύπησα (έτσι νόμιζα τουλάχιστον) και είμαι έτοιμος να σηκωθώ και να πλακώσω τον οδηγό (μήν ξέρωντας ώς εκείνη τη στιγμή άν είναι άντρας ή γυναίκα) στις μπουνιές!
Μόλις σηκώνομαι στα πόδια μου, λέω δόξα τώ Θεό που είμαι καλά, και δίνω τόπο στην οργή!
Βγαίνει η κοπελίτσα από το αμάξι και έχει μείνει κάγκελο! (Μεταξύ μας χέστηκα, αλλά έτσι το λέω...)!
Σταματάει ένα αμάξι που ήταν ακριβώς πίσω της και έρχεται το ζευγάρι να με ρωτήσει τί κάνω και να μου πεί ότι θα έρθουν μάρτυρες άν χρειαστεί, πως πέρασε με ΚΑΤΑ-κόκκινο!
Ευτυχώς δέν το αρνήθηκε στιγμή, άν και προσπάθησε να δικαιολογηθεί πως ήταν πορτοκαλί, και προλάβαινε, ή «νόμιζε» πως προλάβαινε, και τα σχετικά! Πάντως τελικώς το κατέθεσε και στην αστυνομία οτι παραβίασε κόκκινο! Πάλι καλά, εύχομαι αυτό να είναι το έγραφο που θα τη βγάλω καθαρή με την ασφαλιστική!
Εγώ έν τω μεταξύ, έχω αρχίσει να πονάω ΚΑΙ στα δύο πόδια από τον αστράγαλο και κάτω. Καταλάβαινα οτι δέν είναι σπάσιμο αλλά πονούσα!
Ε, ξέρετε τώρα...- «χτύπησες?» «να σε πάμε στο νοσοκομείο?» κτλ κτλ...
Τους λέω οτι είμαι καλά και απλά φωνάξτε την αστυνομία για τα περαιτέρω...
Η συνέχεια λίγο πολύ γνωστή...αστυνομία, δεν ζήτησα να πάω στο νοσοκομείο αφού ένιωθα καλά για να μή μπλέξουμε με δικαστήρια, αυτεπάγγελτα και άλλα τέτοια που δέ γνωρίζω και δέ θέλω να μάθω, express service και συνεργείο η Africa, κι εγώ πολύ μετά μια βόλτα στο ΚΑΤ για ακτίνες όπου τελικά δέν είναι τίποτα άλλο παρά θλάση.
ΜΙΑ και ΜΟΝΟ ΜΙΑ μοτό σταμάτησε και μάλιστα αρκετή ώρα μετά να δεί τί συναίβει! Νά ναι καλά το παλικάρι με το 636 (???), τον full εξοπλισμό και το βλέμα συμπάθειας που μου έριξε πρίν με ρωτήσει άν είμαι καλά και άν θέλω κάτι!
Η Africa τώρα....θα δούμε... Σίγουρα κλειδαριά, ζελατίνα και αριστερό καθρέφτη! Αυτά τα έσπασα εγώ με το δεξί πόδι που είναι αυτό που πονάει και πιό πολύ! Το αριστερό, ήδη αυτή τη στιγμή που γράφω έχει περάσει! Κάγκελα, ποδιά (ίσως μόνο το αριστερό κομμάτι), φλάς, και βαλίτσα! Τεπόζιτο δέν ξέρω ακόμα...
Λεπτομέρειες από αύριο που θα τη δώ μέρα και θα είμαι σίγουρος...
Η Μ@Λ@ΚΙ@ ΤΩΡΑ: ΔΕΝ ΕΒΑΛΑ ΜΠΟΤΕΣ ΧΤΕΣ!
Λέω, για πρόβα πάω, όρθιος θα είμαι 5-6 ώρες, ας βάλω κανένα αθλητικό παπουτσάκι να μή πονέσουν τα ποδαράκια μου!
ΠΑΡΤΑ Μ@Λ@Κ@!


Ω ρε πούστη μου...ΠΟΝΑΩ!!!

EDIT: Σοφιανέ (ceasark), σε ευχαριστώ για το τρέξιμο που έριξες αδερφέ, για τον ύπνο σου που έχασες και που όση ώρα περίμενες στο ΚΑΤ, ήθελες να με δώσεις ΡΕ "στεγνα" στο φόρουμ αλλά δε σε άφησε το σύστημα του κώλοκινητού σου! Σε πρόλαβα!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gcrook
31/05/2006, 03:06
Αυτη η γκαντεμια με το αθλητικο πρεπει να μπει στα τοπ10 της γκαντεμιας των μοτοσυκλετιστων, ετσι την επαθα και γω περυσι με το παπι αλλα τεσπα....

Περαστικα σου ευχομαι αυριο το πρωι θα σε ποναει λιγο το ποδι, αλλα θα εισαι κομπλε.:wave2:

vaskunito
31/05/2006, 03:25
Περαστικά σου.
Κλασικά πάντως. Την στιγμή που δεν θα φορέσεις κάποιον από τον εξοπλισμό σου είναι η στιγμή που θα την πάθεις.
Νόμος του Μέρφυ για τις μηχανές υποθέτω.

cityfly
31/05/2006, 07:26
περαστικά σου

:wave2: :wave2:

Tropeas
31/05/2006, 07:30
Περαστικά βρε Δημήτρη γρήγορα...

Γμτ...

και άλλο κόκκινο...:sad: απο άτομο που μόλις πείρε το δίπλωμα...:sad: γενικά έτρεχε? Αφού είσαι καλά...:wacko:

makis206
31/05/2006, 07:38
Κοίτα ρε γαμώτο πως σού'ρχεται απο'κει που δεν την περιμένεις..

Γρήγορα περαστικά στα πόδια σου Μήτσαρε και γρήγορα ξεμπερδέματα με την αποκατάσταση των ζημιών !


Κι ας είναι το τελευταίο φίλε.
:beer: :beer:

Stergios69
31/05/2006, 07:47
Ελα ρε... :(
Άντε αφού δεν έπαθες τίποτα σοβαρό... περαστικά...
:beer:

Julius
31/05/2006, 07:51
Μήτσε, περαστικά ρε φίλε σε εσένα πρώτα απ’όλα και στην Αφρικάνα σου μετά

matmat
31/05/2006, 08:30
Η κατάρα του καλοκαιριού ξαναχτυπά ...
και δεν ήρθε ακόμη ο Τιφο :evil:
Προσοχή ρε σεις εκει εξω μεγάλη προσοχή

Δημήτρη Φίλε μου περαστικά κι αγύριστα
Η Αφρικα θα φχιαθη εσύ κοίτα να είσαι καλά και όλα τα άλλα γίνοντε .

:wave2: :wave2:

:smokin:

SaraMaritis
31/05/2006, 08:42
...:wave2:

Uriah Heep
31/05/2006, 09:13
Δημήτρη περαστικά!

Μέσα στην ατυχία σου, ήσουν τυχερός...

:beer: :beer: :beer:

tati
31/05/2006, 09:23
:( :( :( :(

Αμάν δηλάδή!! Τι να πω βρε Δημήτρη περαστικά σου.......ευτυχώς που ήταν μόνο αυτό....απο πλευράς τραυματισμού...

Γρήγορα να γίνεις καλά και να ευχαριστηθείς τα μπανάκια εκεί που θα πας!!!!! Θα σου κάνουν και καλό!!!!

;) :wave2:

Λεωνίδας
31/05/2006, 09:30
Περαστικά και σε σένα και στη μηχανή Δημήτρη :wave2:
Αν θες νοσοκόμα με ειδίκευση στους εντουράδες Αφρικάνους... έχω μία υπόψη (Dru..κάτι) :rotflmao:

crs-k
31/05/2006, 09:32
Περαστικα ρε Δημητρη!


Μ@λ@κια ΤΕΡΑΣΤΙΑ που ΔΕΝ φωναξες ασθενοφορο, ωστε να ερχοταν και η ΤΟΤΑ! :sick:

Εγω απο ατυχηματα εχω παρει το μαθημα μου!
Τηλεφωνο σ' ενα φιλο να παρει την μηχανη κι εγω με το Ασθενοφορο στο Νοσοκομειο!!! :D
Ακομα και ΤΙΠΟΤΑ να ΜΗΝ εχω, θα ποναει το κεφαλι μου (οπου ΔΕΝ μπορουν να σου πουν ΤΙΠΟΤΑ)! :winka:


Καλη αναρρωση τωρα και καλα ξεμπλεξιματα!


:smokin: :beer: :wave2:

sas
31/05/2006, 09:33
Περαστικά ρε δημήτρη. Όλα θα γιάνουν:beer:

Maira
31/05/2006, 09:45
Δημήτρη περαστικά κι αγύριστα!!!!

Σε κυνηγάνε ρε παλικάρι μ' οι παραβάτες του κόκκινου?????

Ευτυχώς δεν είναι κάτι σοβαρό!!!!!!

Γρήγορη ανάρρωση και να πάνε όλα καλά από δω και περα!!! Και πάνω απ΄ όλα να είναι το τελευταίο!

:wave2: :look: :wave2:

sapila racing
31/05/2006, 09:50
Περαστικά σου φίλε.....

Τι να πώ τώρα για τις μπότες, κι εγώ τώρα δεν φοράω μπότες αλλά τουλάχιστον φοράω μποτάκια μηχανής που καλύπτουν τους αστραγάλους κι ας με ζεσταίνουν όλη μέρα.

Είναι η μέση λύση. :winka:

Μικρή Λουλού
31/05/2006, 10:01
:uplate: :uplate: :uplate: :uplate:


παλι καλα...
περαστικα Μητσο!!

Nik0s
31/05/2006, 10:05
Περαστικά βρε Dim... :beer:

Τι γίνεται τελευταία, μήπως πρέπει να σε ξεματιάσει κανείς ?

:beer: :beer: :beer:

VANDA
31/05/2006, 10:17
Περαστικά ρε παιδί μου... τα μάτια σου 11114.

Cpt. Haddock
31/05/2006, 10:23
Περαστικά βρε παλιοΧιώτη!




:wave2:

adam_tsouk
31/05/2006, 10:29
ρε! τον ΑΛΛΟ μηνα τρακαρες;:uplate:

περαστικα φιλαρακι......

για τα σιδερα-πλαστικα τα ξερουμε ολοι, ερχονται δευτερα στον απολογισμο... η υγεια μας προεχει...


:wave2:

Χωμάτινος
31/05/2006, 10:35
Τι έγινε ρε παιδιά! :eyepop: όλα κατα διαόλου πάνε αυτές τις μέρες.
Γ@μώ τον ανάδρομο Ερμή μου γ@μώ. :sick:

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΗ :wave2: :beer: :wave2:

FestoNero
31/05/2006, 10:59
Περαστικα ρε!!!
Νταξ, φτηνα τη γλιτωσες
(αν μπορει κανεις να θεωρησει οτι μπορεις να τη γλιτωσεις φτηνα απο τρακαρισμα)
Παραβιαση κοκκινου, πιθανοτατα υπερβολικη ταχυτητα απο το Yaris..
Και δεν εσπασες τιποτα;; Τζετ εισαι!
:beer: :beer:

Αρχικά δημιουργήθηκε από χωμάτινος
Γ@μώ τον ανάδρομο Ερμή μου γ@μώ. :sick: :eyepop: :eyepop:
:rotflmao: :rotflmao:

Druuna
31/05/2006, 11:03
Περαστικα βρε Δημητρη και να ειναι το τελευταιο ευχομαι!

STOYBI
31/05/2006, 11:34
Για να αρχισει η παρεα που βγαζει καλες βολτες να βαλει στανταρ στον εξοπλισμο της καμμια ξεματιαστρα γιατι .....:sick:

Περαστικα φιλε μου !!!!

:beer: :beer:

:wave2:

bartlal
31/05/2006, 11:52
:( περαστικα να σου ειναι βρε Μητσο χωρις υπολοιπα...

:beer: :beer: :beer: :beer:



ΥΓ: να τον ακουτε τον ματματ, 40 και σημερα. απο κει και περα ΜΟΝΟ με full εξοπλισμους πανω στις μηχανες οσο θα ειναι ο ακατανομαστος εδω! :evil: :evil:

matmat
31/05/2006, 11:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
:( περαστικα να σου ειναι βρε Μητσο χωρις υπολοιπα...

:beer: :beer: :beer: :beer:



ΥΓ: να τον ακουτε τον ματματ, 40 και σημερα. απο κει και περα ΜΟΝΟ με full εξοπλισμους πανω στις μηχανες οσο θα ειναι ο ακατανομαστος εδω! :evil: :evil:


Και καλού κακού εναν εξωρκισμό πρίν !!!!:evil: :evil:


:lol: :lol: :lol: :lol:

DimChios
31/05/2006, 12:01
Σας ευχαριστώ ρε παιδιά! ΚΑΙ κορίτσια! :lol: :rotflmao: :lol:

Δυστυχώς έχω τις πρόβες ρε γαμώτο αλλιώς θα σας καλούσα σπίτι να φέρετε γλυκά, παγωτά, την παρέα σας και εγώ...άντε έτσι για το καλό θα σας έφτιαχνα και καμμιά πίτσα!
Να δώ και πόσο καλές είναι στην "παρηγοριά" οι γυναίκες του φόρουμ! (Α, ρε crs τυχεράκια) :rotflmao:

Μόλις επέστρεψα από το συνεργείο! Έχει "πράμα" το μηχανάκι αλλά ευτυχώς μόνο ανταλακτικά. Μασπιέ, καθρέφτες, ζελατίνα, φλάς, κάγκελα, ποδιά, χούφτα, κλειδαριά (και αυτή με το πόδι την πήρα παραμάζωμα), ίσως δικόπλακες μπροστά...τέτοια πράγματα τα οποία όμως ώς γνωστόν κοστίζουν!

Με την ασφαλιστική τώρα... Και οι δύο συμμετέχουν στο φιλικό διακανονισμό! Πάω να κάνω εγώ μια αρνητική στη δικιά μου, αύριο έρχεται πραγματογνωμονας της δικιάς μου στο συνεργείο και ελπίζω μέχρι τις 9/6 που φεύγω για Ρόδο να έχω έτοιμη τη μοτό και να έχω πάρει τα φράγκα! Χλωμό λίγο αυτό το τελευταίο αλλά... :sad:

Έχει κανείς να πεί κάτι σχετικά με τις ασφαλιστικές που πρέπει να γνωρίζω μή φάω καμμιά φόλα? :confused:

DimChios
31/05/2006, 12:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Περαστικά βρε Δημήτρη γρήγορα...

Γμτ...

και άλλο κόκκινο...:sad: απο άτομο που μόλις πείρε το δίπλωμα...:sad: γενικά έτρεχε? Αφού είσαι καλά...:wacko:


Έτρεχε ρε σύ Λάμπρο!Αφού είχα στρίψει εγώ φαντάσου και είχα σχεδόν ισιώσει ξανά τη μηχανή, τότε εκείνη το πέρασε το κόκκινο! Δέν υπολόγισε την απόστασή της σε σχέση με το πορτοκαλί όταν άναψε και νόμιζε ότι προλαβαίνει. Ήταν στην αριστερή λωρίδα της και μόλις πέρασε το φανάρι μπήκε στη μεσαία...

DimChios
31/05/2006, 12:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Περαστικα ρε Δημητρη!


Μ@λ@κια ΤΕΡΑΣΤΙΑ που ΔΕΝ φωναξες ασθενοφορο, ωστε να ερχοταν και η ΤΟΤΑ! :sick:

Εγω απο ατυχηματα εχω παρει το μαθημα μου!
Τηλεφωνο σ' ενα φιλο να παρει την μηχανη κι εγω με το Ασθενοφορο στο Νοσοκομειο!!! :D
Ακομα και ΤΙΠΟΤΑ να ΜΗΝ εχω, θα ποναει το κεφαλι μου (οπου ΔΕΝ μπορουν να σου πουν ΤΙΠΟΤΑ)! :winka:


Καλη αναρρωση τωρα και καλα ξεμπλεξιματα!


:smokin: :beer: :wave2:


Δέν θα έμπλεκα με αυτεπάγγελτα δικαστήρια και δεν ξέρω κι εγώ με τί άλλα σκ@τ@ ρε Χρήστο? Δέν έχω τη διαθεση για τέτοια μα ούτε και το χρόνο! Σε 10 μέρες πρέπει να φύγω! Όλα αυτά με το σκεπτικό βεβαίως οτι δέν χτύπησα... :confused:

odt
31/05/2006, 12:12
Αφού δεν χτύπησες, μην παραπονιέσαι καθόλου...φοβάμαι όμως ότι δεν θα έχεις πάρει λεφτά μέχρι τις 9/6...,μακάρι αυτή να είναι τελευταία σου πτώση
:wave2: :wave2:

Dodok edessa
31/05/2006, 12:14
Περαστικα ρε μήτσε απο την Ρόδο :( :(
τι εγινε ρε μετα το τριημερο στο βουνο ???αυτοκτονούνε τα africa ???:confused: :(

DimChios
31/05/2006, 12:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από odt
Αφού δεν χτύπησες, μην παραπονιέσαι καθόλου...φοβάμαι όμως ότι δεν θα έχεις πάρει λεφτά μέχρι τις 9/6...,μακάρι αυτή να είναι τελευταία σου πτώση
:wave2: :wave2:


Φιλαράκι, ευτυχώς που δέν είμαι χειρότερα και δεν θα χάσω τη σεζόν στη δουλειά μου! Τα λεφτά (όχι οτι μου τρέχουν απ τα μπατζάκια) αλλά θα τα πάρω. Έτσι θέλω να πιστεύω δηλαδή! Τί σκ@τ@ τις έχουμε τις ασφαλιστικές! Ελπίζω να είναι όλο το ποσό γιατί η μοτό είναι του 95 μοντέλο και άσχετα αν ήταν "χαρτί", αυτοί λέει αφαιρούν ένα 10% λόγω παλαιότητας! Μ@λ@κίες δηλαδή!

DimChios
31/05/2006, 12:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
...αυτοκτονούνε τα africa ???:confused: :(


ή έχουν βγεί παγανιά οι :a31: :a31: ???

Έ? Πές μου εσύ?

:smokin:

Stergios69
31/05/2006, 12:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Ελπίζω να είναι όλο το ποσό γιατί η μοτό είναι του 95 μοντέλο και άσχετα αν ήταν "χαρτί", αυτοί λέει αφαιρούν ένα 10% λόγω παλαιότητας! Μ@λ@κίες δηλαδή!
Ισως μπορείς να διεκδικήσεις αποζημίωση λόγω απαξίωσης της μοτο μετά το τρακάρισμα...
Γενικά, εφόσον η γκόμενα έχει κάνει θετική δήλωση, μην την λυπηθείς.

Stergios69
31/05/2006, 12:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
???αυτοκτονούνε τα africa ???:confused: :(
Τέτοια να λες, την περασμένη βδομάδα λίγο κόντεψα να την πάθω και εγώ... :wave2:

DimChios
31/05/2006, 12:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stergios69
Ισως μπορείς να διεκδικήσεις αποζημίωση λόγω απαξίωσης της μοτο μετά το τρακάρισμα...
Γενικά, εφόσον η γκόμενα έχει κάνει θετική δήλωση, μην την λυπηθείς.


Χμμμμμ... :confused:
Λές?
Κοίτα, δέν θέλω να βγάλω λεφτά από αυτή την ιστορία αλλά μιάς και η ασφαλιστική πλΕρώνει γιατί να μη τους τον πιάσω και λίγο ε?
Θα το κοιτάξω, thanks pal!

:wave2:

bartlal
31/05/2006, 12:31
βρε Μητσο απο τη Ζακυνθο, μολις εμαθα απο την ΓΑΔΑ οτι η τυπισσα ειναι πρωτοξαδερφη αυτων της προηγουμενης βδομαδας! για προσεχε γενικοτερα αγορι μου, μη σου σκασει και το υπολοιπο σοι εκει στην Καρπαθο που θα πας! :p

DimChios
31/05/2006, 12:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
βρε Μητσο απο τη Ζακυνθο, μολις εμαθα απο την ΓΑΔΑ οτι η τυπισσα ειναι πρωτοξαδερφη αυτων της προηγουμενης βδομαδας! για προσεχε γενικοτερα αγορι μου, μη σου σκασει και το υπολοιπο σοι εκει στην Καρπαθο που θα πας! :p



:look: :eyepop: :confused:

Όοοοοοοο,τι νά 'ναι ΛΕΜΕ!!!

:a24: :a21: :a31: :a022: :a9: :a38:


:lol: :rotflmao: :lol:

Dodok edessa
31/05/2006, 12:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stergios69
Τέτοια να λες, την περασμένη βδομάδα λίγο κόντεψα να την πάθω και εγώ... :wave2:

προσοχη !!!:sick:


50236

caesarsk
31/05/2006, 12:36
KAI ΗΡΘΕΝ ΚΑΙ Η ΩΡΑΝ ΜΟΥ!!!!



Αφήστε τον ρέ.....


Εγώ βραδυάτικα πήγα εκεί και τα είδα όλα

Τίποτα δεν έπαθε ο Δημήτρης από την Κεφαλλονιά. Απλά είδε 2 κοριτσάκια 19 χρονών μέσα σε ένα αυτοκίνητο και πήγε και έπεσε στις ρόδες τους για 3 λόγους.

1ον. Για να τις γνωρίσει. Να φανταστείτε ρε παιδιά πήρε τα κινητά και των 2 .....


2ον. Για να φτιάξει καινούρια την μηχανή του!!!!!!!! Οταν την δείτε μετά δεν θα τη γνωρίζετε....


3ον. Για να ασχολειθείτε ΜΑΖΙ ΤΟΥ!!!!! Δεν ξέρετε τι κρυφή πουτ@ν@ είναι είναι....


ΑΡΑ....Μόλις γυρίσει από Ρόδο, και έχει και την μηχανή έτοιμη, ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΤΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ, και με τα ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ



ΘΑ ΜΑΣ ΒΓΑΛΕΙ ΟΛΟΥΣ ΕΞΩ ΓΙΑ ΚΕΡΑΣΜΑ!!!!!!!!!!!



Περαστικά σου βρε τώρα...........

Vstrommer71
31/05/2006, 12:36
Δημητρακη απο την...Κω,περαστικα!Και μακρια απο αμαξια!Τι εγινε ρε παιδια επεσε περονοσπορος στους χωματερους?Μετα τον Κο Λυκο κι εσυ?:mad:

bartlal
31/05/2006, 12:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
KAI ΗΡΘΕΝ ΚΑΙ Η ΩΡΑΝ ΜΟΥ!!!!

Αφήστε τον ρέ.....

Εγώ βραδυάτικα πήγα εκεί και τα είδα όλα

Τίποτα δεν έπαθε ο Δημήτρης από την Κεφαλλονιά. Απλά είδε 2 κοριτσάκια 19 χρονών μέσα σε ένα αυτοκίνητο και πήγε και έπεσε στις ρόδες τους για 3 λόγους.

1ον. Για να τις γνωρίσει. Να φανταστείτε ρε παιδιά πήρε τα κινητά και των 2 .....

2ον. Για να φτιάξει καινούρια την μηχανή του!!!!!!!! Οταν την δείτε μετά δεν θα τη γνωρίζετε....

3ον. Για να ασχολειθείτε ΜΑΖΙ ΤΟΥ!!!!! Δεν ξέρετε τι κρυφή πουτ@ν@ είναι είναι....

ΑΡΑ....Μόλις γυρίσει από Ρόδο, και έχει και την μηχανή έτοιμη, ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΤΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ, και με τα ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ

ΘΑ ΜΑΣ ΒΓΑΛΕΙ ΟΛΟΥΣ ΕΞΩ ΓΙΑ ΚΕΡΑΣΜΑ!!!!!!!!!!!

Περαστικά σου βρε τώρα...........




λεω και γω... τοσο ευκολα τα πραγματα, ουτε ενα κηνυγι, ενα βρισιδι? ετσι ναι, εξηγουνται ολα για τον Μητρο απο την Λερο...γιατι Λερας σκετος ειναι!!!! :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

Cpt. Haddock
31/05/2006, 12:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
KAI ΗΡΘΕΝ ΚΑΙ Η ΩΡΑΝ ΜΟΥ!!!!

........................



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΑΠΑΙΧΤΟΣ !!

crs-k
31/05/2006, 13:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Δέν θα έμπλεκα με αυτεπάγγελτα δικαστήρια και δεν ξέρω κι εγώ με τί άλλα σκ@τ@ ρε Χρήστο? Δέν έχω τη διαθεση για τέτοια μα ούτε και το χρόνο! Σε 10 μέρες πρέπει να φύγω! Όλα αυτά με το σκεπτικό βεβαίως οτι δέν χτύπησα... :confused:


ΔΕΝ ειναι παραπανω χρονος, παρα μονο μεχρι να ερεθι η ΤΟΤΑ και να καταγραψει το συμβαν!

Εγω δεν επιμενω κι ελπιζω να ΜΗΝ ερθει η ωρα να πω "τα 'λεγα εγω" ... :wacko:


Και παλι περαστικα!


:smokin: :beer: :wave2:

Druuna
31/05/2006, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
λεω και γω... τοσο ευκολα τα πραγματα, ουτε ενα κηνυγι, ενα βρισιδι? ετσι ναι, εξηγουνται ολα για τον Μητρο απο την Λερο...γιατι Λερας σκετος ειναι!!!! :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

athandim
31/05/2006, 13:27
Περαστικά σου ρε φίλε...Εσύ να ΄σαι καλά και όλα τα άλλα...:beer: :wave2:

idi
31/05/2006, 13:32
περαστικα :wave2:

sniper
31/05/2006, 13:33
Οχι ρε γμτ....

τι διάλο... Δάκος έπεσε;

Περαστικά :wave2:

DimChios
31/05/2006, 13:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
KAI ΗΡΘΕΝ ΚΑΙ Η ΩΡΑΝ ΜΟΥ!!!!



Αφήστε τον ρέ.....


Εγώ βραδυάτικα πήγα εκεί και τα είδα όλα

Τίποτα δεν έπαθε ο Δημήτρης από την Κεφαλλονιά. Απλά είδε 2 κοριτσάκια 19 χρονών μέσα σε ένα αυτοκίνητο και πήγε και έπεσε στις ρόδες τους για 3 λόγους.

1ον. Για να τις γνωρίσει. Να φανταστείτε ρε παιδιά πήρε τα κινητά και των 2 .....


2ον. Για να φτιάξει καινούρια την μηχανή του!!!!!!!! Οταν την δείτε μετά δεν θα τη γνωρίζετε....


3ον. Για να ασχολειθείτε ΜΑΖΙ ΤΟΥ!!!!! Δεν ξέρετε τι κρυφή πουτ@ν@ είναι είναι....


ΑΡΑ....Μόλις γυρίσει από Ρόδο, και έχει και την μηχανή έτοιμη, ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΤΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ, και με τα ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ



ΘΑ ΜΑΣ ΒΓΑΛΕΙ ΟΛΟΥΣ ΕΞΩ ΓΙΑ ΚΕΡΑΣΜΑ!!!!!!!!!!!



Περαστικά σου βρε τώρα...........




Αχ αχ αχ!!! :nono:

Έχει στερέψει η φαντασία σου αγόρι μου! Κάποτε έδινες ρέστα στις μ@λ@κίες! Τί έπαθες τώρα? Μήπως ζηλεύεις το φιλαράκι σου που έχει τα τυχερά του ενώ εσύ παντρεμένος άνθρωπΑς... :a13:

Κάποτε ήμουνα πουλλιιιιί και με ζηλεύανε πουλλοί!!!
:a022:

ΥΓ Δίδονται κινητά 19χρονων πιπινίων ΑΒΑΣΑΝΙΣΤΑ στο χώρο σου!

:lol: :rotflmao: :lol:

DimChios
31/05/2006, 13:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
λεω και γω... τοσο ευκολα τα πραγματα, ουτε ενα κηνυγι, ενα βρισιδι? ετσι ναι, εξηγουνται ολα για τον Μητρο απο την Λερο...γιατι Λερας σκετος ειναι!!!! :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:



Εσένα θύμισέ μου όταν γίνω καλά και πρίν φύγω να σε κεράσω μιά μπύρα ... :a021:

Και δύο αν θές ... :a021: :a021:

Τρείς και πάνω δέν έχει άν δεν αφήσεις λίγο βυζί! :yuck:

ΤΑΡΝΑΝΑ!!! :smokin:

DimChios
31/05/2006, 14:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Druuna
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:eyepop: :eyepop: :eyepop:

Κι εσύ τέκνον Βρούτε? :mad:

"Λέρα" ο φίλος σου το ευαίσθητο και καλοσυνάτο Ταυράκι? :confused:

:evil:

KamenosAfrican
31/05/2006, 14:08
Λες και στην χρωσταγε απο τοτε με το Η1

περαστηκα Μητσε θα τα πουμε το βραδυ



το Africa μου "ολικη"

DimChios
31/05/2006, 14:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από KamenosAfrican
Λες και στην χρωσταγε απο τοτε με το Η1

περαστηκα Μητσε θα τα πουμε το βραδυ



το Africa μου "ολικη"



:eyepop:
ΟΛΙΚΗ??? ΠΩΣ???

Κι εγώ θέλωωωωωωωωωω!!!! :ninja:

Druuna
31/05/2006, 14:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
:eyepop: :eyepop: :eyepop:

Κι εσύ τέκνον Βρούτε? :mad:

"Λέρα" ο φίλος σου το ευαίσθητο και καλοσυνάτο Ταυράκι? :confused:

:evil:




Μα ασφαλως οχι !!! :nono: Δημητρη μου με παρεξηγησες, εγω απλως γελασα (ενα ελαφρυ μειδιαμα μη φανταστεις τιποτα υπερβολικο) με το πετυχημενο χιουμορακι.
Αφου το ξερεις καλα βρε πως τα ταυρακια ειναι η μεγαλη μου αδυναμια...Παραπονιαρη...






:a05: :p :winka: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
31/05/2006, 14:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Druuna
Μα ασφαλως οχι !!! :nono: Δημητρη μου με παρεξηγησες, εγω απλως γελασα (ενα ελαφρυ μειδιαμα μη φανταστεις τιποτα υπερβολικο) με το πετυχημενο χιουμορακι.
Αφου το ξερεις καλα βρε πως τα ταυρακια ειναι η μεγαλη μου αδυναμια...Παραπονιαρη...






:a05: :p :winka: :rotflmao: :rotflmao:



Πετυχημένο χιουμοράκι η κάθε κοτσάνα του bart? :yuck:

:lol: :lol:

Ε, όχι και παραπονιάρης ΕΓΩ!!!

ΕΓΩ? ΠΟΥ ΔΕ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ? ΕΓΩ? ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΑΚΑΤΗΣ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ? ΕΓΩ?????


:rotflmao: :rotflmao: :blush:

Druuna
31/05/2006, 14:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Πετυχημένο χιουμοράκι η κάθε κοτσάνα του bart? :yuck:

:lol: :lol:

Ε, όχι και παραπονιάρης ΕΓΩ!!!

ΕΓΩ? ΠΟΥ ΔΕ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ? ΕΓΩ? ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΑΚΑΤΗΣ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ? ΕΓΩ?????


:rotflmao: :rotflmao: :blush:



Σταματα καλε και μου σπαραζεις την καρδια κι ειμαστε κι ευαισθητουλια πλασματα!!!!Αφου μωρε δεν εχεις τιποτα σοβαρο ΕΥΤΥΧΩΣ, τι να πω για τον ΑΛΛΟΝ που ουτε μπανακι μονος του δεν μπορει να κανει...Ετσι λεει τουλαχιστον και μου περναει απ το μυαλο μηπως μ εκμεταλευεται την αθωα κορασιδα.


:rolleyes: :D :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
31/05/2006, 14:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Druuna
Σταματα καλε και μου σπαραζεις την καρδια κι ειμαστε κι ευαισθητουλια πλασματα!!!!Αφου μωρε δεν εχεις τιποτα σοβαρο ΕΥΤΥΧΩΣ, τι να πω για τον ΑΛΛΟΝ που ουτε μπανακι μονος του δεν μπορει να κανει...Ετσι λεει τουλαχιστον και μου περναει απ το μυαλο μηπως μ εκμεταλευεται την αθωα κορασιδα.


:rolleyes: :D :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

πωωωωωω! τωρα θυμηθηκα την Αντζελα Δημητριου που ηθελε, πριν παντρεψει τον γιο της στα -αντα που ειναι, να τον κανει ενα μπανακι οπως τον γεννησε γιατι δεν τον ειχε κανει μωρο ποτέ!

:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:


τετοια σου ζηταει ο πο(υ)ρν(αρ)ολυκος? :lol: :lol:

Druuna
31/05/2006, 15:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
πωωωωωω! τωρα θυμηθηκα την Αντζελα Δημητριου που ηθελε, πριν παντρεψει τον γιο της στα -αντα που ειναι, να τον κανει ενα μπανακι οπως τον γεννησε γιατι δεν τον ειχε κανει μωρο ποτέ!

:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:


τετοια σου ζηταει ο πο(υ)ρν(αρ)ολυκος? :lol: :lol:



Μονο τετοια? Αφου σκεφτομαι σοβαρα να δεχτω την προσφορα του κουμπαρου του απ την Εδεσσα να του στειλει τις μικρες που του εταξε, γιατι κινδυνευω απο υπερκοπωση η γυναικα...


:winka: :blush: :rolleyes: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
31/05/2006, 15:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Εσένα θύμισέ μου όταν γίνω καλά και πρίν φύγω να σε κεράσω μιά μπύρα ... :a021:

Και δύο αν θές ... :a021: :a021:

Τρείς και πάνω δέν έχει άν δεν αφήσεις λίγο βυζί! :yuck:

ΤΑΡΝΑΝΑ!!! :smokin:

δεν νομιζεις οτι με δυο μπυρες θα φρακαρεις?

εκτος αν εκει στο 3μερο καλομαθες και θες και αλλες! :evil:

:smokin:


50253

mystique
31/05/2006, 15:25
re Dim ! se exoune matiasei re sy! den xoraei alli exigisi gia oti sou tyxainei... :rolleyes:


den pas na se diavasoyn????? :p


perastika k kali epanodo :D


:beer: :beer: :beer:

kalesin
31/05/2006, 15:35
περαστικα φιλαρακι. ησουν πολυ τυχερος μεσα στην ατυχια σου, αφου θα μπορουσαν τα πραγματα να ειναι χειροτερα [παραβιαση κοκκινου κτλ].

Θα συμφωνησω με το Χρηστο για το θεμα του νοσοκομειου. Καλο θα ηταν να ζητησεις να ερθει ασθενοφορο, αν μη τι αλλο για να μην υπαρχει δυνατοτητα να σου κανει χαζομαρες η ασφαλιστικη. Δεν ξερω αν μπορεις να κανεις κατι εστω κ σημερα [μια επισκεψη στα εξωτερικα, συνεπεια προσφατου ατυχηματος για το οποιο υπαρχει καταγραφη συμβαντος, με τραυματισμο ο οποιος δεν ειχε εκτιμηθει σωστα την ωρα του ατυχηματος]
Τσεκαρε το αν μπορεις να κανεις καποια κινηση τωρα

:wave2: :wave2:

KamenosAfrican
31/05/2006, 15:51
Απο το κωδικο του Χρηστου ο Caesar!!!!


Ρε σεις όλη η ιστορια γίνεται για να δει αν μπορει να περασει τις 15 σελιδες του λυκου!!!!!

$py
31/05/2006, 15:55
Perastika re Mitilinie :beer:

Afou ta fanaria den se pane, pane kai esy apo allous dromous re.

crs-k
31/05/2006, 16:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από KamenosAfrican
Απο το κωδικο του Χρηστου ο Caesar!!!!


Ρε σεις όλη η ιστορια γίνεται για να δει αν μπορει να περασει τις 15 σελιδες του λυκου!!!!!


Πως φαινονται οι κακιες αδελφες ... :wacko:


:lol: :rotflmao: :lol:

catmaster
31/05/2006, 16:57
Γενικως αυτες τις μερες το κλιμα δεν μας πολυσηκωνει εμας τους παλιαλητες τσαντακηδες μηχανοβιους...

Το νου μας στη ζουγκλα!!

Ρε Δημητρη περαστικα και γρηγορη αναρρωση ευχομαι και εγω..:beer:




(Η κοπελα που σε χτυπησε ηταν νηφαλεια??Μπορεσες να δεις αν καναν αλκοτεστ??)

naxiotis
31/05/2006, 17:41
περαστικά σου:wave2: καταρχην και εύχομαι να ήταν το τελευταίο για σένα και την africana σου.
Οσον αφορά το ατύχημα γνώμη μου είναι να πας στην ΤΟΤΑ πειραιά να δηλώσεις τραυματισμό.Η δίωξη της οδηγού δεν είναι αυτεπάγγελτη αλλά μόνο κατόπιν δικής σου μύνησηςτην οποία μπορείς να υποβ'άλεις μέσα σε 3 μήνες από το συμβάν.
Ετσι κρατάς την ασφαλιστική στο χέρι μέχρι να ξεκαθαρίσει το τοπίο.
Γιατί δυστυχώς πολλά γίνονται στις συγκρούσεις που δεν υπάρχει τραυματισμός οπότε.........:a24: :a24: :a24:
Και πάλι περαστικά και αγύριστα:beer:

tifoefs
31/05/2006, 18:33
Περαστικα ρε θηριο !!

Ευχελαιοοοοοοοοοοοοοοοοοο λεμε !!

Καθε χρονο τετοια εποχη ματιαζουν τους Αφρικανους ;;;;



:confused: :confused: :confused:

tifoefs
31/05/2006, 18:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από matmat
Η κατάρα του καλοκαιριού ξαναχτυπά ...
και δεν ήρθε ακόμη ο Τιφο :evil:
Προσοχή ρε σεις εκει εξω μεγάλη προσοχή

Δημήτρη Φίλε μου περαστικά κι αγύριστα
Η Αφρικα θα φχιαθη εσύ κοίτα να είσαι καλά και όλα τα άλλα γίνοντε .

:wave2: :wave2:

:smokin:

Εσενα θα σε περιλαβω προσωπικα !!

1ον : Μας πουλησες και δεν ερχεσαι !
2ον: Μας πουλησες και δεν ερχεσαι !
3ον: Μας πουλησες και δεν ερχεσαι !

:( :( :(

Kostas NL
31/05/2006, 19:51
Περαστικά Δημήτρη,

Εύχομαι καλή επάνοδο ρε φίλε.


:sun:

:sun:

DimChios
31/05/2006, 22:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από $py
Perastika re Mitilinie :beer:

Afou ta fanaria den se pane, pane kai esy apo allous dromous re.



Είδες ρε Σπύρο? Τόσα βουνά, τόσες κροκάλες, τόσες λάσπες και χιλιόμετρα και μέσα στον Πειραιά την έπαθα!
Έχω παιδιά να ζήσω σύγκρουση και πτώση από τα 17 μου με το παπί οπου ΠΑΛΙ γυναίκα έκανε αναστροφή σε δρόμο ταχείας κυκλοφορίας χωρίς νησίδα!

DimChios
31/05/2006, 22:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
(Η κοπελα που σε χτυπησε ηταν νηφαλεια??Μπορεσες να δεις αν καναν αλκοτεστ??)


Πόσο νηφάλια να ήταν μετά το τράκο και το βλέμμα που της έριξα?
Πάντως αλκόολ δέν είχε πιεί...

DimChios
31/05/2006, 23:01
Ευχαριστώ ΚΑΙ τους Ολλανδούς ΚΑΙ τους νησιώτες ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ για μία ακόμα φορά!!!

:beer: :wave2:

RapidShade
31/05/2006, 23:12
περαστικά σου και σου εύχομαι
να είναι το χειρότερο σου!

:(

zolotas
31/05/2006, 23:17
:eyepop: περαστικα ρε dim ........:beer: :beer:

marios8
01/06/2006, 00:16
Δημήτρη περαστικά σου. Ολα τα αλλα φτιαχνουν:wave2: :wave2:

evvou
01/06/2006, 00:29
:eyepop: :eyepop: :eyepop: ρε παιδι τωρα το ειδα :eyepop: :eyepop:

:( περαστικα ρε συ...τι να πω...ρε σεις τι γινεται καθε καλοκαιρι με τους αφρικανους? παλι τα ιδια θα εχουμε φετος? :(

ας ειναι το τελευταιο βρε αγαπη...περαστικα και αγυριστα γμτ..:beer: :beer:

lampros_fazer
01/06/2006, 01:05
:mad: Μαλάκες.. :mad:

Περαστικά και σύντομα να στέκεσαι στα πόδια σου χωρίς πονους..

Καλή ανάρρωση..

:(


:beer: :beer: :beer:

:wave2:

caesarsk
01/06/2006, 13:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Ευχαριστώ ΚΑΙ τους Ολλανδούς ΚΑΙ τους νησιώτες ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ για μία ακόμα φορά!!!

:beer: :wave2:


Ευχαριστώ τον παραγωγό μου, τον σκηνοθέτη, τα μέλη του κάστ...Ευχαριστώ τους γονείς μου που με βοήθησαν να φτάσω ώς εδώ. Ευχαριστώ τον μάνατζερ μου, που πάντα πίστευε σε μένα και με βοηθούσε ηθικά, και ψυχολογικά. Ευχαριστώ τα κορίτσια από το μπαρ που μου κρατούσαν παρέα κάθε βράδυ μετά την δουλειά. Αλλα πάνω από άλλο ευχαριστώ την γιαγιά μου που μου έλεγε παραμύθια όταν ήμουν μικρός και με έκαναν να ονειρεύομαι πως θα γίνω πλούσιος και διάσημος όταν μεγαλώσω...

Ευχαριστώ όσους με ψήφισαν για να πάρω αυτό το βραβείο



κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ

airamhag
01/06/2006, 14:04
Περαστικα...ευχομαι να ειναι το τελευταιο..ολων μας..

latris mixanis
01/06/2006, 18:13
Περαστικούλια και καλές πρόβες!!:D

:wave2: :beer: :wave2:

afrolykos
01/06/2006, 21:09
κουραγιο δημητρη αφου εισαι καλα ολα τα αλλα φτιαχνοντε :D

DimChios
03/06/2006, 12:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
Ευχαριστώ τον παραγωγό μου, τον σκηνοθέτη, τα μέλη του κάστ...Ευχαριστώ τους γονείς μου που με βοήθησαν να φτάσω ώς εδώ. Ευχαριστώ τον μάνατζερ μου, που πάντα πίστευε σε μένα και με βοηθούσε ηθικά, και ψυχολογικά. Ευχαριστώ τα κορίτσια από το μπαρ που μου κρατούσαν παρέα κάθε βράδυ μετά την δουλειά. Αλλα πάνω από άλλο ευχαριστώ την γιαγιά μου που μου έλεγε παραμύθια όταν ήμουν μικρός και με έκαναν να ονειρεύομαι πως θα γίνω πλούσιος και διάσημος όταν μεγαλώσω...

Ευχαριστώ όσους με ψήφισαν για να πάρω αυτό το βραβείο



κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ




ΤΙ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΕΣΕΝΑ ΜΟΥ ΛΕΣ?
Μα πού σε πέτυχα? Δώρο στο Skip ήσουνα?

:lol: :rotflmao: :lol:

tai
03/06/2006, 15:12
ΔΗΜΗΤΡΟΎΛΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΆ ΣΟΥ. :beer: :beer:






















και πρόσεχε της μικρές με τα κόκινα. σε καταντούν ανάπηρο:a22: :a22:

DimChios
07/06/2006, 01:33
Αύριο πρωί (σήμερα δηλαδή) πάω να πάρω το μωρό μου....

Άντε να δούμε!

:D :D :D

makis206
07/06/2006, 08:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Αύριο πρωί (σήμερα δηλαδή) πάω να πάρω το μωρό μου....
Άντε να δούμε!
:D :D :D

Με το καλό Μήτσο !

Αγραντζούνιστοι κι οι δυο σας !!

:beer: :beer: :beer:

odt
07/06/2006, 15:16
Πόσο θα πάει το μαλλί; Περιμένω κι εγώ να ακούσω τη λυπητερή για το cbδακι μου,το καλό είναι πως και να μου φανούν πολλά δεν θα χρειαστεί να κάτσω γιατί είμαι ήδη ξάπλα τον περισσότερο καιρό:wacko: :wacko:

DimChios
07/06/2006, 15:19
ΤΟ ΠΗΡΑ!!!!!

:a30: :a30: :a25: :a25: :a08: :a08:

ΕΠΙ ΤΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΑΛΛΑΞΑ ΚΑΙ ΔΙΣΚΟ-ΚΑΜΠΑΝΑ!

ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΕΓΙΝΕ ΛΕΜΕ!!!!

ΕΦΥΓΑ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ!!!

Λεπτομέρειες για τα ανταλλακτικα κτλ μετά....

(χεστήκατε, ξερω!) :a22: :a22:


ΠΑΜΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΑΣ ΤΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ!

:lol: :lol: :lol:

:beer: :beer:

:wave2:

γεροπιτσιρικος
07/06/2006, 15:27
Περαστικά φίλε.

Ποιές ασφαλιστικές εμπλέκονται μήπως μπορούμε να κάνουμε κάτι;

DimChios
08/06/2006, 00:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από γεροπιτσιρικος
Περαστικά φίλε.

Ποιές ασφαλιστικές εμπλέκονται μήπως μπορούμε να κάνουμε κάτι;



:D :D

ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΠΟΡΕΙΣ??? :eek:

"ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΗ" είναι η δικιά μου και GENERAL UNION η δικιά της!
Έκανα "φιλικό διακανονισμό"... :confused: Μ@λ@κί@?

:beer: :beer:

DimChios
08/06/2006, 09:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από odt
Πόσο θα πάει το μαλλί; Περιμένω κι εγώ να ακούσω τη λυπητερή για το cbδακι μου...



Έχουμε και λέμε:
Κάγκελα κινητήρα
Φλάς αριστερό
Καθρέφτης αριστερός
Δισκόπλακα αριστερή
Τιμόνι
Μαρσπιέ TOURATECH
Συρίτια αριστερά βαλίτσας Top case
Κάγκελο αριστερό τριπλέτας
Ζελατίνα
Κλειδαριά τιμονιού
Αριστερό κομμάτι ποδιάς
Χούφτα
Ακτινολόγηση
Αυτοκόλλητο αριστερό φέρινγκ

Αυτά, δε νομίζω να ξεχνάω τίποτα! :confused:

Ά, έχω δηλώσει ΚΑΙ το κράνος το οποίο ΕΥΧΟΜΑΙ να το περάσουν γιατί ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ αλλά μου κάνουν κάτι "νερά" γιατί δεν έχει σημαντικά σημάδια λένε! :mad:

ΣΥΝΟΛΟ: 1730 Ευρώ!!! :eyepop: (χωρίς το κράνος)

Επίσης άλλαξα (που ήταν άλλωστε στο πρόγραμμα κάποια στιγμή αλλά όχι τόσο συντομα)
και δεν συμπεριλαμβάνονται στη ζημιά της μηχανής,
δίσκους, καμπάνα, λάδια και λάστιχα MICHELEN T63.

ΣΥΝΟΛΟ: 550 ευρώ Δίσκο-καμπάνα και 150 ευρώ τα λάστιχα.

Τα δισκο-κάμπανα δεν ήταν άμεσα στο πρόγραμμα αλλά μετά την πτώση κοπάναγε ΤΡΕΛΛΑ! Άντε να το δικαιολογήσεις όμως αυτό... :sad:


Όλο το "κουστούμι" 2430 ευρώ και τώρα είμαι στην αναμονή για την επιταγή η οποία θα έχει και μείωση λόγω παλαιότητας!
Άλλη μ@λ@κί@ αυτή! :mad:
ΓΙΑΤΙ ΡΕ? ΧΑΡΤΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ! ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΓΙΑ ΠΑΛΙΟΣΙΔΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ?

Δεν σας φτάνει που δε με χτύπησε σοβαρα να σας τρέχω που θα έχανα τη σεζόν στη δουλειά και θα σας ζήταγα τα μαλλιοκέφαλά σας?

Να είμαστε όλοι καλά παίδες!

ΠΡΟΣΟΧΗ και τα μάτια μας 14!!! Χτές που πήρα τη μηχανή και κυκλοφόρησα στο κέντρο, Εθνική (ποτάμι), Μικρολίμανο, Κηφισίας και αλλού, ήμουν τόσο στην "τσίτα" όσο ποτέ! Σχεδόν φοβόμουν σε κάθε διασταύρωση φωτεινο-σηματοδοτούμενη και μή!

:wave2:

Ταξιδευτής
08/06/2006, 12:02
Περαστικα φιλε Δημητρη! Τελος καλο ολα καλα λοιπον....

Ευχομαι να ειναι κ το τελευταιο αυτο! :beer:

devil's animal
13/06/2006, 15:00
περαστικα σου και σε σενα και στο μοτορι...

ευχομαι και η τελευταια!!!
:wave2: