PDA

View Full Version : ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ 24ωρα Video Club



athas62
02/06/2006, 21:21
ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΙΑΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ?
ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΕΝΑ ΚΑΠΟΥ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ. ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΕΝΔΟΙΑΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΓΝΩΜΕΣ , ΜΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ
ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΟ (ΜΙΑ ΜΗΧΑΝΗ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΑΠΟ 15 ΕΩΣ 20.000 euro)
ΥΠΑΡΧΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΤΟ LEAZING.

ΥΠΟΧΡΕΟΣ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ.:beer:

Λεωνίδας
02/06/2006, 21:25
Εγώ πλέον μόνο σε 24ωρο είμαι γραμμένος :rolleyes:
Απλά το πρόβλημα είναι ότι έχουν πολύ μικρή ποικιλία σε σχέση με τα "κλασικά".

zoropatra
02/06/2006, 21:30
καλη ιδεα αν και προτειμω τα κλασικα βιντεοκλαμπ..........
στα24ωρα ειστε ακομα? εδω ανοιξε και ντελιβερι βιντεοκλαμπ!!!!:lol: :lol: :lol:

κοιτας τι ταινια θες απο το σαιτ του βιντεοκλαμπ και μετα στο φερνουν!!!!και αφου το δεις ερχονται και το ξαναπερνουν!!!!!

καλα ε? καλα ετσι οπως το παμε απο την πορτα του σπιτιου μονο με την κασα θα βγουμε σε λιγα χρονια!!!!!!!!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

athas62
02/06/2006, 21:31
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΜΗΧΑΝΗ?
ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΔΙΟΤΙ ΑΝΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΜΗΧΑΝΗ ΣΥΝΗΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 1000
ΕΩΣ 2000 ΕΡΓΑ.:beer:

athas62
02/06/2006, 21:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από zoro
καλη ιδεα αν και προτειμω τα κλασικα βιντεοκλαμπ..........
στα24ωρα ειστε ακομα? εδω ανοιξε και ντελιβερι βιντεοκλαμπ!!!!:lol: :lol: :lol:

κοιτας τι ταινια θες απο το σαιτ του βιντεοκλαμπ και μετα στο φερνουν!!!!και αφου το δεις ερχονται και το ξαναπερνουν!!!!!

καλα ε? καλα ετσι οπως το παμε απο την πορτα του σπιτιου μονο με την κασα θα βγουμε σε λιγα χρονια!!!!!!!!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ΜΕΓΑΛΕ ΚΑΛΟ.
ΠΟΣΟ ΧΡΕΩΝΟΥΝ ΤΗΝ ΜΕΡΑ & ΚΑΙ ΤΙ ΩΡΑΡΙΟ ΕΧΟΥΝ ?:beer:

zoropatra
02/06/2006, 21:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από athas62
ΜΕΓΑΛΕ ΚΑΛΟ.
ΠΟΣΟ ΧΡΕΩΝΟΥΝ ΤΗΝ ΜΕΡΑ & ΚΑΙ ΤΙ ΩΡΑΡΙΟ ΕΧΟΥΝ ?:beer:

φιλε μου τι να σου πω......το ειχα δει σε φιλαδιο πριν καιρο περασαν και τα εδωσαν εκει που επινα καφε...αλλα δεν εδωσα βαση στα οικονομικα.....αλλα αν δεν κανω λαθος 2-3 ευρω.........

Λεωνίδας
02/06/2006, 21:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από athas62
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΜΗΧΑΝΗ?
ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΔΙΟΤΙ ΑΝΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΜΗΧΑΝΗ ΣΥΝΗΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 1000
ΕΩΣ 2000 ΕΡΓΑ.:beer: Πρέπει να έχει 3...

KeLeYTiS
02/06/2006, 23:23
Eχω ακριβως απεναντι απο το μαγαζι μου ενα και μπορω να πω οτι παει πολυ καλα

Πολυ εξυπνη ιδεα,ο ιδιοκτητης ερχεται καθε απογευμα για τσεκαρισματακι και ολα κομπλε που σημαινει οτι μπορεις να εχεις και μια δευτερη δουλεια γιατι στην ουσια δουλευει μονο του...

Στα μειον οτι τα βραδυα ψιλοβρωμαει λιγο αλλα τι να κανουμε... :yuck: :bigcry:

lampros_fazer
02/06/2006, 23:43
Όντως δεν έχουν μεγάλη ποικιλία..

Ένα άλλο που δεν μου αρέσει είναι οτι δεν έχουν κερματοδέκτη..Δεν γουστάρω να βάζω 5ευρα κάθε φορά..

Α,και σ'αυτό που είναι κοντά μου κολλάει καμιά φορά το μηχάνημα..

Τις ώρες που λειτουργούν τα κανονικά βίντεο κλαμπ πηγαίνω σ'αυτά,στα αυτόματα όταν κλειστά τ'άλλα..

:wave2:

lampros_fazer
02/06/2006, 23:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από athas62
ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΙΑΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ?
Όσα είναι σε "καλό" μέρος έχουν ήδη πιάσει..

john pap
03/06/2006, 08:05
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ''ΨΙΛΟΒΡΩΜΙΣΕΙ'' ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΓΙΑ ΜΙΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ, ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΒΡΕΣ.ΟΧΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΟΤΙ ΣΟΥ ΠΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΑΣ ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ,ΕΓΩ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΜΑΘΑ ΠΟΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ, ΑΥΤΑ. :wave2:

adam_tsouk
03/06/2006, 10:40
εγω τα εχω κοψει....

αλλα μπλεον, αν παω σε 24Η θα παω.... :winka:

petridist
03/06/2006, 13:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από zoro
φιλε μου τι να σου πω......το ειχα δει σε φιλαδιο πριν καιρο περασαν και τα εδωσαν εκει που επινα καφε...αλλα δεν εδωσα βαση στα οικονομικα.....αλλα αν δεν κανω λαθος 2-3 ευρω.........

Μια διόρθωση... Η ταινία κοστιζει 1.8 Ε απλά για να αρχίσει το παιχνίδι χρειαζεται εγγραφή γύρω στα 15Ε

:wave2:

George-3-
03/06/2006, 18:48
Δεν διαβασα κανενα ποστ αλλα απανταω στο καπακι στην ερωτηση σου.... ο αδερφος μου με πρηζει χροοονιοα τωρα απο το Γυμνασιο να ανοιξουμε λεει 24H video club αλλα....

αλλα λεω στον ιδιο χωρο ΚΑΙ ΚΑΙ σουβλατζιδικο. πιτσαρια που να ειναι 24h.... μου ερχονται κατι λιγουρες κατα τις 3... ε τσιμπαω τον Taxi Driver και ενα διπλοπιτο....:D

arxaios
04/06/2006, 02:36
Ξανασκέψου και το delivery που έχει το εξής πλεονέκτημα, ότι μπορεί να είναι οπουδήποτε (υπόγειο, γκαρσονιέρα κ.λ.π.) καθλως ο πελάτης δεν χρειάζεται να έρθει και έτσι γλυτώνεις ενοίκια.