PDA

View Full Version : ΜΕΤΡΗΤΗΣ ΒΛΑΚΕΙΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΗΦΙΣΤΕ



DinoS1
03/06/2006, 10:04
Ο κολητός μου γλύστρισε χθές και έπεσε. Οχι μόνο έκανε τα πόδια του θερινά γιατί φορούσε βερμούδα αλλά με κάποιο τρόπο που ακόμα δεν έχω καταλάβει πιάστηκε και μέ τα 2 χέρια από την εξάτμηση με το προφανές αποτέλεσμα να γίνουν τα χέρια του σουφλέ. Το καλό είναι ότι πριν 2 μέρες κοιτούσαμε εκείνο το ερωτηματολόγιο των εξετάσεων που είχε μια ερώτηση αμα κρυώνεις τον χειμώνα αν πρέπει να πιάνεις την εξάτμηση και γελούσαμε. Και ερωτώ στήν κλίμακα βλακείας 0-10 τι του βάζετε ? Να κάνω ένα print να του τα δείξω μπάς και βάλει μυαλό. :mad:

AFTER
03/06/2006, 10:16
Aπλα εκανε το λαθος, μετα το πεσιμο να μην αφησει την μηχανη να φυγει

ΟΛΟΙ το εχουμε κανει αυτο το λαθος τουλαχιστον μια φορα

Dodok edessa
03/06/2006, 10:35
:a013: 8 :a09:

adam_tsouk
03/06/2006, 10:36
η στραβη πανω στη στραβη....

εκεινη την ωρα δεν υπαρχει σωστο-λαθος, υπαρχει ενστικτο...


περαστικα του.

KaTaNaS
03/06/2006, 10:41
περαστικά στο φίλο σου...

ψιλο μαρτύριο καλοκαιριάτικα αυτό με τα καψήματα!


μακρύ παντελονάκι και γάντια!


και όταν δεν τα έχουμε αυτά τα δύο(επειδή και εγώ την έχω κάνει τη βλακεία- ο καθέις άλλωστε είναι υπεύθυνος για τον κώλο του)... τουλάχιστον να φυλαγόμαστε όσο το δυνατόν περισσότερο, και να κινούμαστε με πολύ μικρές ταχύτητες

George-3-
03/06/2006, 18:50
Eμενα με πιανει φοβος στο μηχανακι επανω με βερμουδα (αν και για κοντα δεν αλλαζω)... το ιδιο και με τις φορμες το χειμωνα... Με οτιδηποτε αλλο απο τζιν πιστευω οτι ειμαι εντελως γυμνος...

... Καλο το καλοκαιρακι αλλα για αυτοκινητο... δυστηχως.

AFTER
03/06/2006, 19:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από George-3-
Eμενα με πιανει φοβος στο μηχανακι επανω με βερμουδα (αν και για κοντα δεν αλλαζω)... το ιδιο και με τις φορμες το χειμωνα... Με οτιδηποτε αλλο απο τζιν πιστευω οτι ειμαι εντελως γυμνος...

... Καλο το καλοκαιρακι αλλα για αυτοκινητο... δυστηχως.

Αν οδηγησεις με δερματινο αγωνιστικο παντελονι, θα καταλαβεις οτι και με το τζην γυμνος εισαι

George-3-
03/06/2006, 20:55
Nαι ρε AFTER εννοειται...
ειναι κατι στιγμες (οπως τωρα) που λεω να ειχα μια δερματινη πανω κατω και ενα γμτ κρανος γαντια και τα ρεστα να ανεβαινα στο street και να πηγαινα με τα φιλαριακια με τις μηχανες βολτα... ασχετα αν κανενας φιλος μου δεν οδηγαει μηχανη.... :D

Τεσπα θα γινει και αυτο τωρα προηγουνται αλλα πραματα...

Sorry για το offtopic.

Kizoku
03/06/2006, 21:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Aπλα εκανε το λαθος, μετα το πεσιμο να μην αφησει την μηχανη να φυγει

ΟΛΟΙ το εχουμε κανει αυτο το λαθος τουλαχιστον μια φορα

Ναι αλλά το παλικάρι προφανώς την άφησε και την ξαναέπιασε και μάλιστα από την εξάτμιση! :uplate: :uplate:

Τι να πω πάνω στον πανικό πολλά συμβαίνουν.

Περαστικά στον φίλο σουDinosS1! Α! καλό είναι να φροντίσεις όταν συνέλθει και έχει ξανά διάθεση να καβαλήσει να του κάνεις ένα πλύσιμο εγκεφάλου περί εξοπλισμού προστασίας και το τι κάνουμε όταν πέφτουμε από τη μηχανή!

AFTER
04/06/2006, 10:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από George-3-
Nαι ρε AFTER εννοειται...
ειναι κατι στιγμες (οπως τωρα) που λεω να ειχα μια δερματινη πανω κατω και ενα γμτ κρανος γαντια και τα ρεστα να ανεβαινα στο street και να πηγαινα με τα φιλαριακια με τις μηχανες βολτα... ασχετα αν κανενας φιλος μου δεν οδηγαει μηχανη.... :D

Τεσπα θα γινει και αυτο τωρα προηγουνται αλλα πραματα...

Sorry για το offtopic.

Σχεδον κανεις σε αυτο το φορουμ δεν ειχε φιλους με μηχανη, και εγω σχεδον ενας απο αυτους.
Η παρεα εδω ειναι παντα ανοιχτη :wave2:

Tropeas
04/06/2006, 10:34
Είχαμε ...
κάποτε.....
μετά γίναν και αυτοί "μηχανή"...
στον τρόπο σκέψης...
:D
και μας πλέον μας ενδιαφέρει η ουσία...:wave2:

makis206
04/06/2006, 10:42
Περαστικά στον φίλο σου !

Σίγουρα σε μια πτώση πολλά μπορούν να συμβούν. Γι'αυτό θα του δώσω ελαφρυντικά για το αποτέλεσμα της πτώσης αλλά θα τον βαθμολογήσω επειδή ήταν σχεδόν γυμνός πάνω στην μοτό του.

6,5 ! :a013:

Κι αν το πάθημα του γίνει μάθημα, η βαθμολογία αυτομάτως μηδενίζεται !:lol:

:beer: :beer: :beer:

saki_tsan
04/06/2006, 12:56
Παντως αυτο το να αφησει τιμονι,να ελιχθει στον αερα και να ξαναπιασει εξατμιση και με τα δυο χερια,πρεπει να ηταν και γ@μω τα ακροβατικα....!! :eek: Ισως εκτος απο το να βαλει μυαλο περι εξοπλισμου,αυτο το γεγονος να τον βοηθησει να ανακαλυψει και νεα ταλεντα... :winka: Περαστικα στον φιλο,τι να γινει,συμβαινουν και αυτα..! ( :confused: ) :wave2:

drosidis
04/06/2006, 21:25
ΠΟΥ ΕΠΕΣΕ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ Η ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ.

zoropatra
04/06/2006, 21:35
καλα αστο.....πες στον φιλο σου οτι υπαρχει και η αστυνομια οπου σημερα εσπασε το ρεκορ βλακειας....

STOYBI
04/06/2006, 21:48
Δεν μπορω να χαρακτηρισω βλακεια τον πανικο & την αντιδραση του ανθρωπου ,την ωρα που επεφτε με την μοτοσυκλετα του !!! :rolleyes:

Εχω ακουσει 2-3 πραγματα περι τι να κανεις την ωρα που πεφτεις ! Παρολα αυτα δεν θυμαμαι ποτε αν την ωρα που επεφτα ( και εχω πεσει πολλες φορες ) μου ηρθαν κατευθειαν αυτες οι συμβουλες στο μυαλο !! Παντα λειτουργησα ενστικτοδως, και ισως στον πανικο μου μονο & μονο να κρατηθω απο καπου, να σταματησω την κατρακυλα, απο φοβο και μονο, να πιαστηκα απο καποια εξατμιση !!! :winka:

H.A.Balafoutre
05/06/2006, 14:04
Να ρε σεις.........για κάτι τέτοια περιστατικά έγιναν μόδα οι εξατμίσεις κάτω από το υποπλαίσιο.......βάση έρευνας και όχι για εμφάνιση.....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Περαστικά στον φίλο σου. Άντε και όχι άλλες πτώσεις.

Julius
05/06/2006, 14:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI


Enstikto + Empiria : Xanoume to mrostino stn katifora apo thn kourasi.... fevgoume epano apo to motosako petontas, toyrlonoume thn koilia kai glistrame mexri sthn vash tis katiforas osan ton paramitha.... to mixanaki logo adranias kai klisis toy edafous akoulouthei pista. To kako einai oti xalame ta patimata gia toys epomenous

re pali kala pou forages to mpoufan leme






Ego pantos Vazo ston filo toy DinoS1.... 7!!! mono kai mono logo diskolias ston sixronismo toy en kinisi... afoino timoni - arpazo eksamtisi

kai na simplisoso oti toys tris vathmous eos to 10 toys exase dioti epese :eyepop: :eyepop: :eyepop:

:beer: :beer:

lammadin
05/06/2006, 18:33
Περαστικα στο παλικαρι...

του βαζω 7 μονο και μονο επηδη επεσε στην παγιδα του βερμουδο-καφετεριο-καβαλαρη.

Οσο για τα χερια στην εξατμιση......Η (ξανθια) γκομενα ενος συναδελφου εκαψε τα χερια της στις εξατμησεις ενος DUCATI MULTYSTRADA ψαχνωντας για τις χειρολαβες...:lol:

τωρα τον πιανει απο τη μεση...:rotflmao:

STOYBI
05/06/2006, 21:51
Julius


To kako einai oti xalame ta patimata gia toys epomenous

Τα πατηματα για τους επομενους, τα χαλασανε κατι κατρουλιαρηδες που φροντισανε καθε λιγο & λιγακι να δημιουργουνε νεροφαγωματα και εγκαρσια ρυακια εκει που δεν υπηρχαν !!! :mad:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:beer: