PDA

View Full Version : ΠΟΣΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ Varadero ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΤΟ Varadero Club Hellas?



drosidis
04/06/2006, 21:21
ΠΟΣΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ VARADERO ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΤΟ VARADERO CLUB HELLAS?. EXETE EΠΙΣΚΕΦΤΕΙ ΤΗΝ ΛΕΣΧΗ Η ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΑΤΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ? ΑΝ ΝΑΙ Η ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΣΑΣ.

GTZ750
04/06/2006, 21:27
δεν εχω varadero αλλα εχω ακουσει οτι για να μπεις στο club πρεπει να σε προτεινουν δυο μελη!!!

δεν ξερω αν αλληθευει αυτο!!!!

απλα το εχω ακουσει αυτο!!!!

zoropatra
04/06/2006, 21:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
δεν εχω varadero αλλα εχω ακουσει οτι για να μπεις στο club πρεπει να σε προτεινουν δυο μελη!!!

δεν ξερω αν αλληθευει αυτο!!!!

απλα το εχω ακουσει αυτο!!!!

αυτο γινεται βαση καταστατικου σε ολες τις λεσχες........αλλα οι ποιο πολοι δεν το βλεπουμε γιατι δεν ειμαστε εκει οταν γινεται το δ.σ οπου και λεμε ποιοι εχουν προτηνει ποιον............:winka:
δεν ειναι κατι κακο αυτο δηλαδη......

drosidis
04/06/2006, 21:40
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΝΑ ΛΑΘΟΣ ΕΔΩ. ΟΛΟΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΟ CLUB AΠΛΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΕΛΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΒΑΣΕΙ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ VARADERO NA ΣΘΜΜΕΤΕΧΕΙΣ ΣΕ 2 ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΝ 2 ΜΕΛΗ ΑΠΟ ΤΟ Δ.Σ.

sniper
04/06/2006, 21:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από drosidis
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΝΑ ΛΑΘΟΣ ΕΔΩ. ΟΛΟΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΟ CLUB AΠΛΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΕΛΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΒΑΣΕΙ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ VARADERO NA ΣΘΜΜΕΤΕΧΕΙΣ ΣΕ 2 ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΝ 2 ΜΕΛΗ ΑΠΟ ΤΟ Δ.Σ.

Ψάχνετε μέλη;

Αν ναι.... πες το να δουμε τι μπορουμε να κάνουμε....

:smokin:

drosidis
04/06/2006, 21:45
ΔΕΝ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΕΑ ΜΕΛΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΞΑΛΟΥ Η ΛΕΣΧΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

GST
04/06/2006, 21:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από drosidis
ΔΕΝ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΕΑ ΜΕΛΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΞΑΛΟΥ Η ΛΕΣΧΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

εσυ ανηκεις στη λεσχη?

the_passenger
04/06/2006, 21:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από drosidis
ΠΟΣΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ VARADERO ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΤΟ VARADERO CLUB HELLAS?. EXETE EΠΙΣΚΕΦΤΕΙ ΤΗΝ ΛΕΣΧΗ Η ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΑΤΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ? ΑΝ ΝΑΙ Η ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΣΑΣ.

Το γνωρίζω, αλλα δεν θα με ενδιέφερε ποτέ ένα κλάμπ στο οποίο για να γίνεις μέλος πρέπει να είσαι κάτοχος συγκεκριμένης μηχανής. Πολύ περισσότερο δεν θα με ενδιέφερε ένα κλάμπ στο οποίο εαν πάψεις να είσαι κάτοχος συγκεκριμένης μηχανής τότε και διαγράφεσαι από αυτό.

Φιλικά,

Γιώργος

:wave2:

sniper
04/06/2006, 21:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από drosidis
ΔΕΝ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΕΑ ΜΕΛΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΞΑΛΟΥ Η ΛΕΣΧΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

Δεν ειναι ανοιχτή για όλους αφού ΠΡΕΠΕΙ να έχεις varadero....

Και για να μην τα πολυλογούμε, μόλις καταλάβω ότι γίνεται προσπάθεια (περισσότερο απο την παρούσα), το ποστ θα αυτοκαταστραφεί....

:smokin:

drosidis
04/06/2006, 21:53
ΑΝΗΚΟ ΣΤΟ VARADERO CLUB HELLAS ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ. ΕΙΜΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΕΚΕΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΠΟΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΕΕΣ.ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΕΧΩ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ.

GTZ750
04/06/2006, 21:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Δεν ειναι ανοιχτή για όλους αφού ΠΡΕΠΕΙ να έχεις varadero....

Και για να μην τα πολυλογούμε, μόλις καταλάβω ότι γίνεται προσπάθεια (περισσότερο απο την παρούσα), το ποστ θα αυτοκαταστραφεί....

:smokin:

θα συμγωνησω απολυτα μαζι σου!!!!!:a18:

drosidis
04/06/2006, 21:56
ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ VARADERO ΓΙΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΤΗΝ ΛΕΣΧΗ. Η ΛΕΣΧΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΕΣ.

the_passenger
04/06/2006, 22:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από drosidis
ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ VARADERO ΓΙΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΤΗΝ ΛΕΣΧΗ. Η ΛΕΣΧΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΕΣ.

Πρέπει όμως να έχεις Varadero για να γίνεις μέλος αλλά και για να παραμείνεις... :uplate:

hornet
05/06/2006, 09:58
η παγια τακτικη του moto.gr ειναι αποστασιοποιημενη απο πασας μορφης λεσχες και αυτο διοτι δεν απαιτουμε ειδικες προυποθεσεις απο κανεναν μελος για να συμμετασχει στις δραστηριοτητες του εδω φορουμ.Επισης δεν αρεσει σε κανεναν εδω μεσα οι υπο προυποθεσεις εισοδος σε ενα club
Παρολα αυτα στην κεντρικη σελιδα του moto.gr μπορει οποιοδηποτε club να βαλει τις δικες του δραστηριοτητες οπως βολτες - πιτες κλπ
Και επισης θα πρεπει να συμφωνησεις οτι δεν εισαστε και οι καλυτεροι τουλαχιστον στο παρελθον με την εννοια του ανοιχτου club!
Ακομα και αν ξεπερασουμε το γεγονος της μοναδικοτητας (ενος μοντελου δηλαδη) εχετε τον κανονα να σε προτεινουν δυο αλλα μελη...δηλαδη καποιος ο οποιος δεν ξερει κανεναν δεν μπορει να μπει δηλαδη το οποιο αναιρει την εννοια του ανοικτου club

Αυτα ειχα να πω εγω

Σταθης

kaps
05/06/2006, 10:07
Τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια; :mad:

grsart
05/06/2006, 23:00
ωραια εγω με προτεινω με τα χιλια........





:rotflmao:

σας παρακαλω αλλος ενας εμεινε:uplate:

:rotflmao:

Multijohn
06/06/2006, 06:31
Γνωστός μου πέρνει τηλ. σε ένα φίλο του που ανήκει στο συγκεκριμένο club:
''καλημέρα...ταδε.έμαθα οτι θα πάτε εκδρομούλα οι Varaderistas και λέω να έρθω μια βόλτα,έτσι να ξεμουδιάσω λίγο μωρέ.Τι παίζει με ώρες ραντεβου κ.τ.λ.?

''Εεε,ναι ρε φίλε αλλά εμείς ξέρεις...εχουμε είδικές προυποθέσεις και συγκεκριμένη οργάνωση όταν κάνουμε ομαδική οδήγηση και δεν πάμε όπως να 'ναι και........''

Αυτός είναι πραγματικός διάλογος μέλους του Varadero Club με...εξωσυλλογικό συνειδητοποιημένο μοτοσυκλετιστή ο οποίος ούτε ταρζανιές κάνει ούτε είναι κανάς ινδιάνος.
Κατά τα άλλα ανοιχτό Club σου λέει μετά.
Βέβαια.Ανοιχτό.Ορθάνοιχτο στα ευρώ που θα αφήσεις πίνωντας ένα ποτό στην έδρα του συλλόγου.Μάλλον για κάτι τέτοιο μόνο είναι ανοιχτό.
Αλλά τι το συζητάμε?
Να δώ τι θα είναι το Varadero club όταν σταματήσεις να βγαίνει το συγκεκριμένο μοντέλο της Honda.Τότε το...καταστατικό θα λέει αλλαγή ονόματος του συλλόγου...

crs-k
06/06/2006, 07:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από drosidis
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΝΑ ΛΑΘΟΣ ΕΔΩ. ΟΛΟΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΟ CLUB AΠΛΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΕΛΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΒΑΣΕΙ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ VARADERO NA ΣΘΜΜΕΤΕΧΕΙΣ ΣΕ 2 ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΝ 2 ΜΕΛΗ ΑΠΟ ΤΟ Δ.Σ.


Αρχικά δημιουργήθηκε από drosidis
ΔΕΝ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΕΑ ΜΕΛΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΞΑΛΟΥ Η ΛΕΣΧΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ


Αρχικά δημιουργήθηκε από drosidis
ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ VARADERO ΓΙΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΤΗΝ ΛΕΣΧΗ. Η ΛΕΣΧΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΕΣ.



Φιλαρακο ...

Μπορεις να ΜΗΝ αυτοαναιρεισαι?

Αποφασισε επιτελους!

Ειναι "ανοικτη" λεσχη ή εχει προϋποθεσεις??? :confused:

matmat
06/06/2006, 07:57
Ποσοι απο εσας που είστε στο Varadero club γνωριζετε το Africa twin club που είναι γεμάτο με Varadero????:evil:

:a39: :a39: :a39: :a39:


:a47:



Μερα που ειναι :lol: :lol: :a45:

Uriah Heep
06/06/2006, 08:14
Σαν να άρχισε ο προσηλυτισμός στο Varadero club!!!


Υ.Γ. Προσέξτε μη πάτε και σε πλατείες κουρεμένοι, με μαύρο παντελόνι-λευκό πουκάμισο-γραβάτα καλοκαιριάτικα...

:bigcry:

Χωμάτινος
06/06/2006, 08:45
Δεν έχω Varadero και δεν ξέρω κανέναν γιά να με προτείνει αλλά είμαι καλό παιδί. Μπορώ να μπώ; :rotflmao:

STOYBI
06/06/2006, 13:20
Για να δεχτουν ΚΤΜ ποσα μελη πρεπει να με προτεινουν ?? :confused:

:hypnotize

drosidis
07/06/2006, 07:41
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΤΟΝΙΖΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΤΙ ΤΟ CLUB ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΚΤΟ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΤΑΧΙΔΕΥΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΜΗΧΑΝΗΣ.

kaps
07/06/2006, 07:52
Οπότε δεν χρειάζεται να είμαστε μέλη του club.Μας λέτε τη μέρα που έχετε κανονίσει να πάτε μοτοβόλτα και που και ερχόμαστε και εμείς μαζί σας .Αρα πια η ανάγκη να μπούμε στο Varadero club; :cool:

drosidis
07/06/2006, 08:32
ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΝΟΝΙΖΕΤΕ ΜΠΑΝΙΟ ΣΤΟΝ ΛΗΜΝΙΟΝΑ ΤΗΣ ΕΥΒΙΟΑΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΟΣΟΙ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΓΝΩΡΙΣΕΤΕ.ΠΛΗΡ. ΣΥΝΤΟΜΑ.

drosidis
07/06/2006, 08:37
ΕΠΙΣΗΣ ΠΛΗΡ. ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΜΑΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ SITE TΟΥ CLUB www.varaderoclub.gr

hornet
07/06/2006, 08:44
Καταρχην θα ηθελα να πω οτι υπαρχει ειδικη κατηγορια για τις ανακοινωσεις των λεσχων στη κεντρικη σελιδα...δηλαδη εδω (www.moto.gr)

και ειδικα το varadero club ειναι τακτικο στις ανακοινωσεις...επομενως δεν χρειαζεται να επαναλαμβανομαστε και κατα δευτερον θα ηθελα να μαθω εαν ενεργεις ως απλo μελος η εχεις καποια ιδιοτητα στο varadero club και αν οχι...το γνωριζει ο προεδρος της λεσχης σας οτι κανεις αυτες τις κινησεις;

Περα απο την κεντρικη σελιδα μπορεις αμα θελεις να βαλεις κατι στις συναντησεις αν και εκει το βλεπω περιττο λογω της κεντρικης σελιδας...αλλα προσεχε τι βαζεις που και πως διοτι εαν στη βολτα σας σκασουν καμια 10αρια μηχανες ασχετες δεν θα ηθελα να τους διωξετε ως μη σχετικους με τη λεσχη

σταθης
moto.gr administration moderation team

drosidis
07/06/2006, 09:16
ΕΙΜΑΙ ΥΠ. ΕΚΔΡΟΜΙΚΟΥ ΤΟΥ VARADERO CLUB HELLAS

hornet
07/06/2006, 09:18
ναι το ειδα απο το site σας...αλλα δες τα πμ σου

AFTER
07/06/2006, 09:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από drosidis
ΕΙΜΑΙ ΥΠ. ΕΚΔΡΟΜΙΚΟΥ ΤΟΥ VARADERO CLUB HELLAS

Υπουργος εκδρομικου?
Μπραβο εξελιξεις!!! :eyepop: