PDA

View Full Version : Dweezil & Ahmet θα πάει κανείς?



Uriah Heep
05/06/2006, 11:04
Καμιά "παληά καραβάνα", μήπως θα δεί την Τετάρτη τους υιούς Zappa?
Λέω να "κατέβω" με το μηχανάκι, να τους δώ αν τα καταφέρω...

:beer: :beer: :beer:

Uriah Heep
06/06/2006, 12:12
ΑΚΥΡΟ-ΑΤΟΠΟ-ΕΚΤΟΣ ΤΟΠΟΥ & ΧΡΟΝΟΥ

το προηγούμενο (χθεσινό) ποστ...


Μόλις πληροφορήθηκα τα συγκλονιστικά νέα για τα αυριανά live στην Αθήνα!

Όταν έχουμε από την μία το "σχήμα" Gonidis-Kαrafotis-Nino και από την άλλη Tsalikis-Hryspa...

ποιός ανώμαλος θ΄ασχοληθεί με τους αδελφούς Zappa, Terry Bozzio, Napoleon Murphy Brock, Steve Vai στο Tribute "Zappa plays Zappa"...


ελπίζω να μη παρεξηγήθηκε κανένας...ειλικρινά δεν το ήξερα!

:beer: :beer: :beer:

Cpt. Haddock
06/06/2006, 12:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Uriah Heep
ΑΚΥΡΟ-ΑΤΟΠΟ-ΕΚΤΟΣ ΤΟΠΟΥ &ΧΡΟΝΟΥ

το προηγούμενο (χθεσινό) ποστ...

Μόλις πληροφορήθηκα τα συγκλονιστικά νέα για τα αυριανά live στην Αθήνα!
Όταν έχουμε από την μία το "σχήμα" Gonidis-Kerafotis-Nino και από την άλλη Tsalikis-Hryspa...
ποιός ανώμαλος θ΄ασχοληθεί με τους αδελφούς Zappa, Terry Bozzio, Napoleon Murphy Brock, Steve Vai στο Tribute "Zappa play Zappa"...

ελπίζω να μη παρεξηγήθηκε κανένας...ειλικρινά δεν το ήξερα!

:beer: :beer: :beer:

Πέστα ρε Βασίλη...

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Θα πας να δεις τους "συνονόματους" στην Ασπροβάλτα; (η συανυλία στην Αθήνα πάντως ήταν χάλια..)

ΥΓ. Για όποτε κατέβεις Αθήνα, έχω σε limited έκδοση βινύλιο των Mothers με εξώφυλλο χειρόγραφο με μολυβι δια χειρός Frank himself... Είσαι καλεσμένος για ακρόαση

:beer:

Uriah Heep
06/06/2006, 12:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Πέστα ρε Βασίλη...

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Θα πας να δεις τους "συνονόματους" στην Ασπροβάλτα; (η συανυλία στην Αθήνα πάντως ήταν χάλια..)

ΥΓ. Για όποτε κατέβεις Αθήνα, έχω σε limited έκδοση βινύλιο των Mothers με εξώφυλλο χειρόγραφο με μολυβι δια χειρός Frank himself... Είσαι καλεσμένος για ακρόαση

:beer:


1. Έχω 83 albums του Frank...
2. Κατά 60% θα "κατέβω" να τους δω...
...ίσως μεταμφιεσμένος για να μη με γνωρίσει κανείς και με "παρεξηγήσει"...
3. Ναι! Υπάρχει κάποιο συγκρότημα που "φέρει" το nick-name μου... Θα πάω από περιέργεια να τους δώ... Είμαι άλλου "δόγματος"! Κάτι σαν τους παλαιοημερολογίτες... Όταν βρισκόμαστε με τον Ken Hensley και πίνουμε καμιά μπύρα στο Λονδίνο, αυτά σχολιάζουμε και γελάμε...


:beer: :beer: :beer: