PDA

View Full Version : Brethike antras me 2 kolous



620
05/06/2006, 14:51
Entaksei twra ???


{photo edited by bartlal}


50880

bartlal
05/06/2006, 14:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από 620
Entaksei twra ???
κααααπως καλυτερα σαν να εγινε μετα και το δικο μου πειραγμα! :smokin:

costas81
05/06/2006, 15:18
καλη εγινε αλλα τα ποστ μας που πηγαν?
φιλαρακι οκ τις φωτο να τις βγαζεις και τα αισχρα να τα διαγραφεις αλλα οι απαντησεις μας τι ειχαν και τις εκοψες?

sniper
05/06/2006, 15:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
καλη εγινε αλλα τα ποστ μας που πηγαν?
φιλαρακι οκ τις φωτο να τις βγαζεις και τα αισχρα να τα διαγραφεις αλλα οι απαντησεις μας τι ειχαν και τις εκοψες?

Εγώ μετέφερα όλη την συζήτηση στα Υλήσια Πεδία...


τι να κάνεις τις απαντήσεις αν δεν υπάρχει το αρχικό ποστ;

Δεν θα κάθομαι να σβήνω φωτό που προσβάλλουν αυτά που έχουμε θέσει ως κανόνες.

:smokin:

620
05/06/2006, 15:22
Alhtheia entaksei me ta forum bgazete post sbinete eikones alla otan anoigete thn thleorasei kai bazete eidhseis hthela na kserw ti kanete.
:wave2:

sniper
05/06/2006, 15:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από 620
Alhtheia entaksei me ta forum bgazete post sbinete eikones alla otan anoigete thn thleorasei kai bazete eidhseis hthela na kserw ti kanete.
:wave2:


Δεν είμαι υπευθυνος προγράμματος εκεί φίλε μου

:D

bartlal
05/06/2006, 15:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από 620
Alhtheia entaksei me ta forum bgazete post sbinete eikones alla otan anoigete thn thleorasei kai bazete eidhseis hthela na kserw ti kanete.
:wave2:

ayto einai το θεμα βρε συ? και εγω μπορει να ειμαι σωματεμπορας και βιαστης αλλα περα απο το τι κανω στην προσωπικη μου ζωη και να μην εχει παρει γραμμη η γυναικα μου, αλλα ΟΦΕΙΛΩ να σεβομαι τους κανονες του ΚΑΘΕ χωρου. :wave2:

sniper
05/06/2006, 15:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
...και εγω μπορει να ειμαι σωματεμπορας και βιαστης ....

και γιατί λες "μπορεί"; :rotflmao: :rotflmao: :lol:

costas81
05/06/2006, 15:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
ayto einai το θεμα βρε συ? και εγω μπορει να ειμαι σωματεμπορας και βιαστης αλλα περα απο το τι κανω στην προσωπικη μου ζωη και να μην εχει παρει γραμμη η γυναικα μου, αλλα ΟΦΕΙΛΩ να σεβομαι τους κανονες του ΚΑΘΕ χωρου. :wave2:


Ναι οκ και το σέβομαι και είμαι μαζι σας και χτες που ειχα βαλει μια φωτο που δεν επρεπε και μου σβησατε ολο το ποστ δεν ειπα κουβεντα!Αλλα το ποστ παραμενει με την φωτο τροποποιημένη και εχουν σβηστει οι απαντησεις που δεν ειχαν τιποτα το προσβλητικο!Αυτο δεν πιστευω οτι ειναι στα πλαισια της συμορφωσης και ουτε βοηθαει στο να σεβομαστε το forum!Αν ειναι να χανονται οι απαντησεις μας και το ποστ να παραμενει να μην γραφουμε πουθενα γαιτι δεν ξερουμε τι φωτο μπορει να παραθεσει ο καθενας!

Η να φευγει ολο το ποστ η τιποτα!

bartlal
05/06/2006, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
Ναι οκ και το σέβομαι και είμαι μαζι σας και χτες που ειχα βαλει μια φωτο που δεν επρεπε και μου σβησατε ολο το ποστ δεν ειπα κουβεντα!Αλλα το ποστ παραμενει με την φωτο τροποποιημένη και εχουν σβηστει οι απαντησεις που δεν ειχαν τιποτα το προσβλητικο!Αυτο δεν πιστευω οτι ειναι στα πλαισια της συμορφωσης και ουτε βοηθαει στο να σεβομαστε το forum!Αν ειναι να χανονται οι απαντησεις μας και το ποστ να παραμενει να μην γραφουμε πουθενα γαιτι δεν ξερουμε τι φωτο μπορει να παραθεσει ο καθενας!

Η να φευγει ολο το ποστ η τιποτα!

μη βλεπεις που καθομαι και κανω τροποποιησεις στις φωτο, μην νομιζεις οτι ειναι κατι ευκολο που γινεται σε 1 sec.... ειναι ΚΑΙ θεμα χρονου, περα του οτι υπαρχει ως sticky ρητη οδηγια!!! (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=20986) :winka:

οσο για το thread που εφυγε για τις παραποταμιες περιοχες που βασιλευει ο Αδης, δεν ειχε κατι ιδιαιτερο, περα απο smileys βρε Κωστη! :winka:


ΥΓ: τεσπα, θεωρειται ληξαν το συμβαν. ισως να μην το ηξερε ο 620!

:beer: :beer: :beer: :beer:
:wave2:

sniper
05/06/2006, 15:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
Ναι οκ και το σέβομαι και είμαι μαζι σας και χτες που ειχα βαλει μια φωτο που δεν επρεπε και μου σβησατε ολο το ποστ δεν ειπα κουβεντα!Αλλα το ποστ παραμενει με την φωτο τροποποιημένη και εχουν σβηστει οι απαντησεις που δεν ειχαν τιποτα το προσβλητικο!Αυτο δεν πιστευω οτι ειναι στα πλαισια της συμορφωσης και ουτε βοηθαει στο να σεβομαστε το forum!Αν ειναι να χανονται οι απαντησεις μας και το ποστ να παραμενει να μην γραφουμε πουθενα γαιτι δεν ξερουμε τι φωτο μπορει να παραθεσει ο καθενας!

Η να φευγει ολο το ποστ η τιποτα!

το αρχικό ποστ έφυγε ΟΛΟΚΛΗΡΟ από εμένα....

Ξαναμπήκε η φωτό ελαφρά πειραγμένη απο τον 620 και ΜΕΤΑ την διόρθωσε ο Βαρτλάλιος...

costas81
05/06/2006, 15:48
οκ απλα νομισα οτι εμεινε το ποστ και σβησατε τις απαντησεις και εμεινα μ###κας!

Ολα καλα τοτε goodwork!!!


:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

bartlal
05/06/2006, 15:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
και γιατί λες "μπορεί"; :rotflmao: :rotflmao: :lol:

κρυβε λογια εσυ, γιατι δεν θα σΕ ξαναφερω 17χρονα στα ποδια σου να σου....τριβουν την...πλατη! :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
05/06/2006, 15:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
οκ απλα νομισα οτι εμεινε το ποστ και σβησατε τις απαντησεις και εμεινα μ###κας!

Ολα καλα τοτε goodwork!!!


:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

ε, τοτε θα ειμασταν πραγματικα καμμενοι (σσσσσσσσσσουτ δεν θελω γελακια απο καποιους εκει πισω!!!) να αφησουμε την φωτο και να σβησουμε τα αλλα! :lol: :lol: :lol:

costas81
05/06/2006, 15:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
ε, τοτε θα ειμασταν πραγματικα καμμενοι (σσσσσσσσσσουτ δεν θελω γελακια απο καποιους εκει πισω!!!) να αφησουμε την φωτο και να σβησουμε τα αλλα! :lol: :lol: :lol:


κι ομως ετσι φανηκε και λεω μα καλα τι κανουν οι παλιο χαμουρες οι σαυρες?


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vaskunito
05/06/2006, 15:53
Όχι ρε παιδιά. Λογοκρίνατε τους κώλους; Ε όχι...δεν υπάρχει τίποτα όσιο και ιερό πιά; Τα έχουμε κατεδαφίσει όλα πιά; Όχι τους κώλους...θα πέσει φωτιά να μας κάψει!!! :rolleyes:

bartlal
05/06/2006, 15:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaskunito
Όχι ρε παιδιά. Λογοκρίνατε τους κώλους; Ε όχι...δεν υπάρχει τίποτα όσιο και ιερό πιά; Τα έχουμε κατεδαφίσει όλα πιά; Όχι τους κώλους...θα πέσει φωτιά να μας κάψει!!! :rolleyes:

και αν εχει φαει πιτσα με μπολικα καυτερα, θα σΕ πω ο κ@λος τι φωτια θα μας ριξει και θα μας καψει! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
05/06/2006, 15:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
και αν εχει φαει πιτσα με μπολικα καυτερα, θα σΕ πω ο κ@λος τι φωτια θα μας ριξει και θα μας καψει! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Κωλοφωτιά = πυγολαμπίδα; :lol:

vaskunito
05/06/2006, 16:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Κωλοφωτιά = πυγολαμπίδα; :lol:

Καλά το χέσαμε κι αυτό το thread. Πάει ένα ακόμα.....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
05/06/2006, 16:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Κωλοφωτιά = πυγολαμπίδα; :lol:

μμμμ..... οχι ακριβως.....εγραψα κατι για πιτσα με καυτερα πιο πριν! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :a13:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Vasilis_Strom
05/06/2006, 16:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
μμμμ..... οχι ακριβως.....εγραψα κατι για πιτσα με καυτερα πιο πριν! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :a13:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:a020: :a020: :a020: :a020:

evvou
05/06/2006, 16:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vasilis_Strom
:a020: :a020: :a020: :a020:

τι εγινε Βασιλακη???? εεεε??? μηπως φυσαει απο κει μερια??

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vasilis_Strom
05/06/2006, 16:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani
τι εγινε Βασιλακη???? εεεε??? μηπως φυσαει απο κει μερια??

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Έχει έρθει ένα πράσινο σύννεφο προς τα εδώ, τι λες να είναι; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

evvou
05/06/2006, 16:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vasilis_Strom
Έχει έρθει ένα πράσινο σύννεφο προς τα εδώ, τι λες να είναι; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


χεχεχε με πολυ αγαπη..bart...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Vasilis_Strom
05/06/2006, 16:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani
χεχεχε με πολυ αγαπη..bart...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

I LOVE U

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

evvou
05/06/2006, 16:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vasilis_Strom
I LOVE U

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: οχι ετσι ρεεεεεεεε



I LOVE YOU!!!
ειναι το σωστο....:eyepop: :yuck: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
05/06/2006, 16:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani
:rotflmao: :rotflmao: οχι ετσι ρεεεεεεεε



I LOVE YOU!!!
ειναι το σωστο....


:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

ρε! με λιωσατε στα γελια και σημερα! ευγε νεοι/ες μου! :a013:

sotpag
05/06/2006, 17:20
δεν ξερω τι λετε αλλα ετσι ειναι καλυτερα....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


50885

costas81
05/06/2006, 17:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani
:rotflmao: :rotflmao: οχι ετσι ρεεεεεεεε



I LOVE YOU!!!
ειναι το σωστο....:eyepop: :yuck: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Tην καλύτερη φωτο πήγατε και μου σβήσατε!!!

:lol: :lol:

nktR
05/06/2006, 23:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από 620
Entaksei twra ???


{photo edited by bartlal}

υπάρχει λύση βολέματος και τέταρτου ατόμου....
Πιάνεσαι από του κόλους και σκαρφλώνεις και στηρίζεσαι
και ο σφίχτης παίζει κλαρίνο !!!!:rotflmao:

δεν μπορεί να αλλάξει λάδια η μανδάμ....βοηθείστε

nktR
05/06/2006, 23:03
δεν μπορεί να αλλάξει λάδια η μανδάμ....βοηθείστε


50932

makis206
06/06/2006, 07:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
ε, τοτε θα ειμασταν πραγματικα καμμενοι (σσσσσσσσσσουτ δεν θελω γελακια απο καποιους εκει πισω!!!)

Πού'σαι Λάμπρο_Φέϊζερ !!

Για σένα λένε !!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: