PDA

View Full Version : Κυριακατικη Βολτα.....



LINA
06/05/2004, 16:07
ΠΑΙΔΕΣ ΓΙΑ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΞΟΔΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΣΕ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ. ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΑΝΕΙΣΕΙ ΤΟ ΠΙΣΩ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΣΕΛΑΣ ΤΟΥ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΙΑ ΤΟ CBRAKI. ΓΙΑ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ JIMMY ΚΑΙ ΠΑΡΤΕ ΜΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΛΙΑΣΤΟΥΜΕ ,ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΩ ΚΑΙ ΓΩ ΛΙΓΟ. ΛΙΓΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ !!!:smilea:

:wave2:

GyPsy
06/05/2004, 16:08
..the place...and we're in!!!!:D

LINA
06/05/2004, 16:54
ΚΑΝΑ ΝΑΥΠΛΙΟ ΘΑ ΣΑΣ ΒΟΛΕΥΕ???
ή ΚΑΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΣΤΑΣΗ.... ΟΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ , ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΠΑΡΑΛΚΗΣΗ .. ΝΑ ΕΧΕΙ ΘΑΛΑΣΣΑ!!!

THEOD
06/05/2004, 20:48
Δεν με ενδιαφέρει το που, αρκεί να φύγουμε για λίγες ώρες από αυτή την κόλαση της Αθήνας.

ΛΙΝΑ Θα κάνω οτι καλύτερο μπορώ για να έρθω στην εκδρομούλα αν τελικά κανονιστεί.
Αν τα καταφέρω, η σέλλα του FZ6 στην διάθεσή σου...

jimbar
07/05/2004, 08:56
Εμείς είμαστε μέσα, αλλά όχι πάλι για Ναύπλιο & Χαλκίδα. Έλεος ρε παιδιά !!!

Λες και δεν υπάρχουν άλλα μέρη να πάμε / δούμε. Μήπως, Διακοπτό να ανέβουμε και με το τρενάκι στα Καλάβρυτα; [ή και χωρίς το τρενάκι αν θέλετε].

Λέω εγώ τώρα.

Μήπως σε καμιά Ιτέα, κανά Γαλαξίδι; Καμιά παραλία Σχινού [βλέπετε συνημμένο] … λέω βρε παιδιά. Τόσα μέρη και τελικά καταλήγουμε πάντα σε δυο προορισμούς.

Πάρτε και κανά σαντουιτάκι και καμιά μπυρίτσα, καμιά Coca-Cola να κάνουμε κανά πικνίκ όπως στα νιάτα μου … κανά λουκανικάκι για ψήσιμο στην παραλία, κανά ραδιάκι – κασετοφωνάκι, καμιά παλαιά κουβερτούλα για να κάτσουν τα άτομα που ΔΕΝ έχουν πάει στρατό. Ακόμα και χταποδάκι μπορούμε να ψήσουμε.

Ε; τι λέτε;

jimbar
07/05/2004, 09:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar
Ε; τι λέτε;


1747

LINA
07/05/2004, 09:19
JIMMY'S
Μήπως σε καμιά Ιτέα, κανά Γαλαξίδι; Καμιά παραλία Σχινού [βλέπετε συνημμένο] … λέω βρε παιδιά. Τόσα μέρη και τελικά καταλήγουμε πάντα σε δυο προορισμούς.

Πάρτε και κανά σαντουιτάκι και καμιά μπυρίτσα, καμιά Coca-Cola να κάνουμε κανά πικνίκ όπως στα νιάτα μου … κανά λουκανικάκι για ψήσιμο στην παραλία, κανά ραδιάκι – κασετοφωνάκι, καμιά παλαιά κουβερτούλα για να κάτσουν τα άτομα που ΔΕΝ έχουν πάει στρατό. Ακόμα και χταποδάκι μπορούμε να ψήσουμε.

Ε; τι λέτε; [/B] [/B][/QUOTE]

___________________

ΟΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΧΕΙ ΘΑΛΑΣΣΑ, ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΝΝΟΗΘΟΥΜΕ ΣΩΣΤΑ!! ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΑ , ΓΙΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΕ!! ΝΑ ΔΩ ΟΡΓΑΝΩΣΗ!!
JIMMAKO ΘΑ ΣΟΥ ΧΩ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑΝΙΚΑΚΙΑ ΚΑΙ ΡΑΔΙΑΚΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΡΑΒΑΕΙ Η ΟΡΕΞΗ ΣΟΥ ΧΑΧΑ!!!
ΝΑ ΔΩ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ........ :wave2: :wave2: :wave2:

KliorisTM
07/05/2004, 09:21
Καλημέρα Τζίμη,
αν τελικά καταλήξετε στο ΝΑΥΠΛΙΟ,θα είμαι και εγώ με αυτοκίνητο βέβαια.Το τηλ.μου το ξέρεις,πάρε με.Για το άλλο θέμα σχεδίασα κάτι που θα προσαρμοσθεί πάνω στην πλεξούδα και θα δουλέψει σωστά και με ασφάλεια!Εσύ βρες μόνο ένα στεγανό διακόπτη.Αν δεν συναντηθούμε να περάσετε καλά!
Κώστας.

periklisk
07/05/2004, 09:22
Καλημέρες!!!!

Έχει δίκιο το Τζιμ.... Μπορούμε να πάμε και κάπου αλλού....

Πάντως όπου αποφασίσετε εγώ είμαι 99% μέσα......

jimbar
07/05/2004, 11:56
Ρε παιδιά ο Στάθης που είναι;

TRIP MASTEEEEEEERRRRRRRR !!!!! κανόνισε κάτι για την Κυριακή...

Julius
07/05/2004, 12:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar
Ρε παιδιά ο Στάθης που είναι TRIP MASTEEEEEEERRRRRRRR !!!!! κανόνισε κάτι για την Κυριακή…

Kala, gia na ksanapame me ton stathi ekdromh prepei na einai parapano apo 800xiliometra

gia ap'oti ksero gia SK exei kanonisei voltitsa sto vladivostok


axaxaaxa xax ax axxa

periklisk
07/05/2004, 12:09
Γιώργο που σαι???? έχεις κέφια σήμερα εεεε?????

jimbar
07/05/2004, 12:09
Ωπ να και ένας παλαιός γνώριμος. Που είσαι εσύ ρε ψυχή; Πως τα περνάς; Γιατί σε χάσαμε τόσο καιρό;

Julius
07/05/2004, 12:14
gia thn ekdromoula auth den mporo mia kai ta edosa ola kai emeina sto asso pou leei kai to tragoudi, mesa sthn epomenh evdomada tha erthei o taksidiarhs antikatastaths toy DRZ kai epistrefo dimitrios

Periklisk : nai re me epiase h anoiksh xe xe xe

Jimbar : xathika mia kai edo kai 15 meres peripou exo mpei se periodo treksimatas, anadiorganoshs, klp klp alla siga siga xalarono... anoipomono na mpo re sythmous kalokairinous.


kala na perasete opou kai ean pate omadara


Ave

:wave2:

periklisk
07/05/2004, 12:16
Εμένα με έχει πιάσει ήδη η άνοιξη!!!

Άντε ρε συ να τα πούμε!!!!

jimbar
07/05/2004, 12:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Εμένα με έχει πιάσει ήδη η άνοιξη... εμένα με έχει πιάσει απο τότε που είμαι Ελλάδα ... απο το 92. φαντάσου. ΡΕ Julιάκο να έρθεις στην εκδρομή, θα βρεθεί κενή σέλα... έλα ρε σε θέλουμε ....

illuminatios
07/05/2004, 12:35
Jimάκο.... Σχετικά με τα λουκάνικα τις μπύρες κτλ ...γαμώ τις ιδέες!
Μου δανείζεις το τρέιλερ ??? Ή θα κάτσουμε πάνω από τρείς ώρες όπου πάμε,για ναξέρω να βγάλω το τροχόσπιτο:lol:
Jul λουκία....στο νέο μηχανάκι θα χεις και side car?????Ξ Ξ Ξ Ξ!

Καλημέρα ρε παλιάνθρωποι!!!!!!!:sun:

periklisk
07/05/2004, 12:37
Που σαι παλιάνθρωπε???? Καλημέρα! Θα έρθεις αν κανονίσουμε????

Julius
07/05/2004, 12:39
san ton veggo...............

me side car, trivalitso kai treiler me skilia gatia, klp

almalibera
07/05/2004, 13:04
.....ο καλυτερος συνδιασμός!!!:)

Αλλα δυστυχώς δεν θα ακολοθήσουμε σε αυτήν την φορα.

Καλα να περασετε και καλό δρομο!!!




:wave2:

illuminatios
07/05/2004, 13:15
Θα μαι Πελλοπόνησο το σουκου με διανυκτέρευση κάπου -άγνωστο ακόμα το που- Αν κανονιστεί για καταπταυλάκι μάλλον θα σας δω!

GyPsy
07/05/2004, 13:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
Θα μαι Πελλοπόνησο το σουκου με διανυκτέρευση κάπου -άγνωστο ακόμα το που- Αν κανονιστεί για καταπταυλάκι μάλλον θα σας δω!
Τι θα γινει με εσενα ρε παιδι
Οποιος παει Πελ/σο εσενα τρακαρει...
Απο που εισαι?

LINA
07/05/2004, 14:14
ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.. ΔΗΛΩΣΤΕ ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ.
GYPSY ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟΣ?

periklisk
07/05/2004, 14:19
εγώ είμαι μέσα 99%... μέρος ώρα?????

jimbar
07/05/2004, 14:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.. ΔΗΛΩΣΤΕ ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ ... εμείς μέσα. τι ώρα και πού ...

GyPsy
07/05/2004, 14:54
μονος:bawl:
θα μου κανεις την τιμη?

LINA
07/05/2004, 15:12
ΘΑ ΣΤΗΝ ΚΑΝΩ!!! ΠΑΡΕ ΣΤΟ 6947326630 ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΜΟΥ :cool:
ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 9:00 ΣΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ? ΛΕΩ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΤΟΥ JIMMY ΠΡΟΣ ΓΑΛΑΞΙΔΙ , ΦΥΣΙΚΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ , ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ?

periklisk
07/05/2004, 15:40
εγώ είμαι οκ για μέρος κτλ....

Capo_Di_Capi
07/05/2004, 15:45
Παιδάκια παίζει καμιά ελέυθερη σέλα?

Υπόψιν είμαι λίγο υπέρβαρος.......
αλλά κάνω καλές λήψεις στα 200+ με την κάμερα. Ρωτήστε τον Αρχιβαρκάρη του φλόρουμ

bikersonly
07/05/2004, 15:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Capo_Di_Capi
Παιδάκια παίζει καμιά ελέυθερη σέλα?

Υπόψιν είμαι λίγο υπέρβαρος.......
αλλά κάνω καλές λήψεις στα 200+ με την κάμερα. Ρωτήστε τον Αρχιβαρκάρη του φλόρουμ

Εεεε..........Που βάζω την σφραγίδα??? :lol:

Καλές λήψεις όντως κάνει!Αλλά άμα δείτε από το Video εμένα να με #@#$!!$ :mad:

Χώρια που κάθε φορά που βγάζει την κάμερα σου γ@μάει το κράνος!15 γρατζουνιές μέτρησα! :evil:

Ρε Γιώργο το Γ@μημένο το video πότε θα το δω ρεεεε???? Και από Ιτέα το καλοκαίρι και από Σέρρες το καλοκαίρι!!!Ένας χρόνος πέρασε ρεεεεεεεεεεεεεε σούργελοοοοοοοο!!!!! :mad: :lol:

Πάντως έχει και τα θετικά του το πράμα!Όποιος τον πάρει διπλό θα φάει και πρώτος και καλά στην ταβέρνα! :winka:

Υ.Γ Γιώργο θυμάσαι στην Εθνική κολλητά στον Paladin με 280?? Την Mercenta ρε την άσπρη!!! :eek: :wacko: Φτου ρε και τον είχαμε τον φούστη!!! Α ρε μερτσέντα τι μας εκανες λέμε!! :smokin:

Capo_Di_Capi
07/05/2004, 16:43
Λοιπόν μέχρι πρότεινως εβασιζόμενθα εις τρίτους για την αντιγραφή των videoσκοπήσεων οπότε............

ΤΩΡΑ όμως αποκτήσαμε αυτονομία!!!!!!!!


Χώρια που κάθε φορά που βγάζει την κάμερα σου γ@μάει το κράνος!15 γρατζουνιές μέτρησα!

Δε φτάνει ρε καπεταν φασαρία που σε είχα για μοντέλο παραπονιέσε κιόλας


Λευκή μερσέντεζζζζζ για ....... σκότωμα ληταν ο αλήτης.

THEOD
07/05/2004, 22:44
Να προτείνω μια διαδρομή ?

Εκκίνηση από Αθήνα και μετά απο Λιόσια πέφτουμε Χασιά.
Ανηφορίζουμε για Σκούρτα και μέσω της απλής ειδικής του Ακρόπολις (για να μην ξεχνιόμαστε κιόλας) φτάνουμε στην Οινόη.
Από εκει ακολουθούμε την εκπληκτική διαδρομή για Βίλλια και Πόρτο Γερμενό.
Κάπου εκεί πέφτει και ο πρώτος καφές.
Συνεχίζουμε παραλιακά από εκεί και πέρα με προορισμό την λίμνη Ηραίου (Λουτρακίου) μέσω Ψάθας, κ. Αλεποχώρι, Μαυρολίμνης, Σχίνου και Περαχώρας.
Στάση στην λίμνη Ηραίου για μασαμπούκα η αν προτιμάτε λίγο πριν το Λουτράκι σε κάτι καλές ταβέρνες με θέα τον Κορινθιακό.
Αν γουστάρουμε καφές-παγωτό στο Λουτράκι και μέσω Κορίνθου-Αθηνών επιστροφή.

Εχω ξανακάνει την ίδια διαδρομή και περνάει από μαγευτικά μέρη.
Σχετικά λίγα χιλιόμετρα με πολύ όμορφο επαρχιακό στροφιλίκι που μπορούν να ακολουθήσουν σχεδόν όλα τα μηχανάκια και βγαίνει άνετα σε μονοήμερη.
Λίγη Εθνική, πολύ επαρχιακός δρόμος, καθόλου χώμα, ωραία τοπία, αν είναι και καλή η παρέα τι άλλο θέλουμε ?
Μου φαίνεται απείρως προτιμότερη από κάτι Χαλκίδες, Ναύπλια και σχετικά που τα έχουμε φάει στη μάπα...
Ακούω γνώμες

monstermind
08/05/2004, 12:53
kalimera agoria kai koritsia..

tin kiriaki 9/5 -aurio- exei agwna sta megara... elliniko prwtathlima tahititas...

an skopebei kanenas apo edw mesa na erthei as riksei ena pm...

egw tha eimai ekei...

den nomizw oti einai kai asximi idea gia monoimeri pantws...

THEOD
08/05/2004, 19:12
Τι έγινε ρε παιδιά?

Είναι Σάββατο, 7 το απόγευμα και δεν βλέπω ούτε ένα πόστ για την εκδρομή.
Ούτε μέρος, ούτε ώρα, τίποτα...
Θα γίνει τελικά ???

Κανένας
08/05/2004, 20:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
Να προτείνω μια διαδρομή ?

Εκκίνηση από Αθήνα και μετά απο Λιόσια πέφτουμε Χασιά.
Ανηφορίζουμε για Σκούρτα και μέσω της απλής ειδικής του Ακρόπολις (για να μην ξεχνιόμαστε κιόλας) φτάνουμε στην Οινόη.
Από εκει ακολουθούμε την εκπληκτική διαδρομή για Βίλλια και Πόρτο Γερμενό.
Κάπου εκεί πέφτει και ο πρώτος καφές.
Συνεχίζουμε παραλιακά από εκεί και πέρα με προορισμό την λίμνη Ηραίου (Λουτρακίου) μέσω Ψάθας, κ. Αλεποχώρι, Μαυρολίμνης, Σχίνου και Περαχώρας.
Στάση στην λίμνη Ηραίου για μασαμπούκα η αν προτιμάτε λίγο πριν το Λουτράκι σε κάτι καλές ταβέρνες με θέα τον Κορινθιακό.
Αν γουστάρουμε καφές-παγωτό στο Λουτράκι και μέσω Κορίνθου-Αθηνών επιστροφή.

Εχω ξανακάνει την ίδια διαδρομή και περνάει από μαγευτικά μέρη.
Σχετικά λίγα χιλιόμετρα με πολύ όμορφο επαρχιακό στροφιλίκι που μπορούν να ακολουθήσουν σχεδόν όλα τα μηχανάκια και βγαίνει άνετα σε μονοήμερη.
Λίγη Εθνική, πολύ επαρχιακός δρόμος, καθόλου χώμα, ωραία τοπία, αν είναι και καλή η παρέα τι άλλο θέλουμε ?
Μου φαίνεται απείρως προτιμότερη από κάτι Χαλκίδες, Ναύπλια και σχετικά που τα έχουμε φάει στη μάπα...
Ακούω γνώμες

Αυτή όντως είναι ωραία διαδρομή και η λίμνη Βουλιαγμένης έχει και τρελά νερά


1758

Κανένας
08/05/2004, 20:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
Τι έγινε ρε παιδιά?

Είναι Σάββατο, 7 το απόγευμα και δεν βλέπω ούτε ένα πόστ για την εκδρομή.
Ούτε μέρος, ούτε ώρα, τίποτα...
Θα γίνει τελικά ???

Είδες για να μπαίνουν όλοι από τα γραφεία τους τζάμπα :smokin:
Άσχετο,που να φαω την γλώσσα μου μπορεί να βρέχει λεει, αύριο μετά το μεσημέρι

:smokin:

THEOD
09/05/2004, 08:13
ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΣ ΡΙΞΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΝΑ ΠΟΣΤ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ !!!
Η ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΝΑ ΤΗΛ. ΣΤΟ 6977396288 ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΜΟΥ...

periklisk
09/05/2004, 21:45
Θανάση παίχτηκε μ.....α!!! Δυστυχώς οι περισσότεροι μπαίνουν από την δουλειά τους και δεν είχαμε το τηλέφωνό σου (τουλάχιστον μέχρι σήμερα το πρωί που το έβαλες.... εγώ το είδα το απόγευμα....) για να σε ειδοποιήσουμε.... Μαζευτήκαμε τελικά και πήγαμε Λουτρό Ελένης ή τα Λουτρά της ωραίας Ελένης για καφεδάκο και μετά Λουτράκι για φαγητό κτλ.... θα πέσει και σχετική περιγραφή....
Η διαδρομή που πρότεινες είναι όντως πολύ καλή και την είχαμε στην κουβέντα μας σήμερα.... Θα την πραγματοποιήσουμε νομίζω....

Κανένας
10/05/2004, 01:41
Λυπάμαι που το γράφω αλλά αυτό μαλλον ήταν μια δήθεν βόλτα η ένα δήθεν ποστ
Αν θέλετε να πηγαίνετε με την παρέα σας βόλτα και να ειδοποιήστε μεταξύ σας μόνο από τα τηλέφωνα , τότε γιατί το γράφεται στο φόρουμ και δεν επικοινωνείτε μόνο από τα τηλέφωνα η με προσωπικά μηνύματα ?
Δεν θέλω να φαίνομαι κακός, αλλά από την πίκρα είναι
:bigcry: :bawl::bigcry:

Θάνος
10/05/2004, 02:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από NAVIGATOR
Λυπάμαι που το γράφω αλλά αυτό μαλλον ήταν μια δήθεν βόλτα η ένα δήθεν ποστ
Αν θέλετε να πηγαίνετε με την παρέα σας βόλτα και να ειδοποιήστε μεταξύ σας μόνο από τα τηλέφωνα , τότε γιατί το γράφεται στο φόρουμ και δεν επικοινωνείτε μόνο από τα τηλέφωνα η με προσωπικά μηνύματα ?
Δεν θέλω να φαίνομαι κακός, αλλά από την πίκρα είναι
:bigcry: :bawl::bigcry:

Χαχα!! Πολύ εύστοχη παρατήρηση!

jimbar
10/05/2004, 08:07
Την καλημέρα μου...

Καταρχήν για ενημέρωση και μόνο θα ήθελα να πω τα εξής:

Λυπάμαι και εγώ διότι το post δεν ήτανε «μάλλον δήθεν» και βρεθήκαμε για την βόλτα μας.

Όσο για το θέμα παρέας, θα ήθελα να τονίσω κάποια πράγματα, χωρίς φυσικά να έρθω σε αντιπαράθεση με τους «συνForumήστες» μας.

Θάνο βλέπω ότι συμφωνείς με τον Navigator σχετικά με την «επικοινωνία της παρέας» αλλά αν δεν κάνω λάθος, τουλάχιστον εγώ, σου έχω στείλει αρκετά μηνύματα [διότι έχω το κινητό σου, εκτός και αν κάνω λάθος στο όνομα και υπάρχει και άλλος Thanos με Faser 1000] και συνήθως δεν μπορείς να έρθεις κατά τα λεγόμενά σου λόγο εργασίας. Άρα εδώ κάτι δεν πάει και τόσο καλά στο postάκι. Απλά λέμε κουβέντες έτσι για να υπάρχουν;

Όσο για το παλικάρι, Navigator, προσωπικά δεν τον έχω γνωρίσει και αν δεν με απατά η μνήμη μου, ούτε έχουμε ανταλλάξει τηλέφωνα. Συνεπώς μου είναι αδύνατον να επικοινωνήσω μαζί του για να τον προσκαλέσω σε οποιαδήποτε εκδρομή κάνουμε. Τώρα αν κάποιος το έχει εντός παρέας και δεν τον προσκαλεί, τότε πάμε σε μία άλλη κουβέντα.

Όσο για την παρέα, κάποια από αυτά τα άτομα δώσανε το «παρόν» σε κάποιες καφετέριες, γνωριστήκαμε, με άλλους ταιριάξανε καλύτερα τα «χνότα» μας, με άλλους λιγότερο...όπως γίνετε στις παρέες. Εσείς που είστε όταν γράφονται τα post [όποιο και να είναι αυτό] σχετικά με «καφέ & κουβέντα;

Φίλε Navigator, δεν θα πρέπει να υπάρχει πίκρα. Και αν νομίζεις ότι «σνομπάρει» η λεγόμενη «μικρή παρέα» τους υπόλοιπους forumήστες τότε θα σε παρακαλέσω να μου στείλεις σε PM το κινητό σου για να μπορώ να σε ενημερώνω σχετικά και έτσι να μας δοθεί η ευκαιρία να γνωριστούμε καλύτερα.

Να μου είστε πάντα καλά και να περνάτε ακόμα καλύτερα.
Τζίμης

jimbar
10/05/2004, 08:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΣ ΡΙΞΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΝΑ ΠΟΣΤ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ !!!
Η ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΝΑ ΤΗΛ. ΣΤΟ 6977396288 ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΜΟΥ...

Φίλε Theod σόρυ αλλά εγώ τώρα διάβασα το μήνυμά σου

LINA
10/05/2004, 09:17
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ ΣΤΗΝ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ "ΗΡΘΑΝ". ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ Ή ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ , ΑΡΚΕΤΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ PC ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΑΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ. ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΑ ΩΣ ΧΘΕΣ ΑΡΚΕΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ , ΤΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ ΟΜΟΡΦΗ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΙ ΠΙΣΤΕΥΩ. ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ 6 ΜΗΧΑΝΕΣ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΛΛΟΙ , THEOD ΑΝ ΘΕΣ ΠΙΣΤΕΨΕ ΤΟ Ή ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΣΑΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΡΘΕΣ, ΑΠΛΑ ΕΤΥΧΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΔΕΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΙΑΤΙΚΟ POST ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ. ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΙΔΙΩΣ ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙΞΕΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ. ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΤΣΙ ΓΙΝΑΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΧΕΣ ΡΙΞΕΙ ΤΟ POST ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΧΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ. ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΔΕΙΣ ΕΤΣΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΒΟΛΤΑ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΝΕ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?

THEOD
10/05/2004, 09:18
Παιδιά λυπάμαι που το γράφω αυτό, αλλά αυτά δεν είναι σοβαρά πράγματα.

Κανονίζεται μια εκδρομή μέσω του φόρουμ, είμαι από τους πρώτους που δηλώνω συμμετοχή, προτείνω και μέρος για την εκδρομή, και προσφέρω μάλιστα και την θέση συνεπιβάτη.
Και μετά τί ?
Κάποιοι κανονίζουν μεταξύ τους μέσω τηλεφώνου σημείο και ώρα συνάντησης αγνοώντας τους υπόλοιπους...
Περιμένω υπομονετικά όλο το Σάβαττο και την Κυριακή το πρωί ότι κάτι θα ανακοινωθεί αλλά τίποτα.
Και ξέρετε και κάτι ? Για κάποιους από εμάς που είμαστε παντρεμένοι με παιδιά, υποχρεώσεις κλπ, δεν είναι καθόλου εύκολο η απλό να βρούμε τον χρόνο να μετάσχουμε.
Όταν λοιπόν τα καταφέρνουμε είναι τουλάχιστον κρίμα να χάνετε η ευκαιρία και να περνάμε την Κυριακή στην οθόνη του υπολογιστή περιμένοντας ποιός θα φιλοτιμηθεί να βάλει ένα πόστ σχετικά...
Όπως ήδη αναφέρθηκε αν είναι να το κανονίσετε παρέα δεν υπάρχει κανένας λόγος να το δημοσιεύετε στο φόρουμ και μάλιστα να ζητάτε και προτάσεις για πού !

Αυτά σε πρώτη φάση. Ελπίζω να περάσατε καλά...

Θάνος
10/05/2004, 09:26
Όπως δεν ξέρεις τον NAVIGATOR μπορεί να μην ξέρεις πολλά άλλα παιδιά που μπαίνουν και γράφουν εδώ μέσα και πιθανόν να ήθελαν να έρθουν σε μία βόλτα που από την αρχή του post φαινόταν να είναι ανοιχτή σε όλους και όχι μόνο για κάποιους που εμφανίζονται στους καφέδες και "ταιριάζουν τα χνώτα τους"...

Εφόσον έπεσε η ιδέα μέσα στο forum, θα έπρεπε να υπάρξει και η σχετική ενημέρωση για όλους. Αν ήταν θέμα κάποιας παρέας που ήδη έχει συσταθεί, να το κανονίζατε μεταξύ σας στα τηλέφωνα.

Κι εσύ Jimmy όταν θέλησες να έρθεις στην πρώτη σου εκδρομή με το forum, από κάποιο σχετικό post ενημερώθηκες. Αν τότε σκεφτόταν κι ο Στάθης όπως εσύ, δεν θα είχες γνωρίσει κανέναν.

Το θέμα λοιπόν Jimmy δεν ήταν γιατί δεν ήρθα εγώ... Ούτε και βρίσκω σχετικά τα περί δουλειάς μου, εκτός και αν στην επόμενη επίσημη εκδρομή του forum, αποφασίσει ο hornet ότι δεν μπορώ να έρθω γιατί δεν έχω αρκετές παρουσίες στις καφεδοσυναντήσεις, οπότε θα αναθεωρήσω...

Θα ξανασυμφωνήσω με τον NAVIGATOR γιατί έχει πασιφανώς δίκιο!

Μικρή Λουλού
10/05/2004, 09:34
ΦΙΛΕ THEOD ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ,ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ,ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΔΡΩΜΕΝΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ...
ΟΜΩΣ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΥΠΟ ΤΥΠΟΥ ΚΛΙΚΑΣ,ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΔΙΚΕΙ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΟΡΓΑΝΩΝΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ..!!!
ΑΣ ΘΕΩΡΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΣΥΜΒΑΝ ΑΤΥΧΕΣ ΚΑΙ ΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ ..
ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΩΣ ΕΝΟΙΩΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ...

ΟΡΓΑΝΩΘΕΙΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΒΡΕΕ !!!!! :p :p

:beer: :beer: :beer: :beer:

periklisk
10/05/2004, 09:37
Καλημέρα και από μένα! Σχετικά με αυτά που γράφετε παραπάνω έχω να πω πως κατά τη γνώμη μου φταίει το γεγονός ότι δεν αποφασίσαμε εγκαίρως το που θα πάμε για να το ρίξουμε στο ποστ.... Οι ιδέες που πέσανε αρκετές και συμφωνία κουκουρούκου μέχρι την τελευταία στιγμή.

Τουλάχιστον όσο αφορά εμένα δεν είμαι της κλίκας ούτε και έχω πρόβλημα με κανέναν.... ίσα ίσα γουστάρω μεγάλη παρέα και χαβαλέ!

Εν πάσει περιπτώσει όμως το τηλέφωνο είναι πιο άμεσος τρόπος επικοινωνίας.

Λυπάμαι ειλικρινά που το πήρατε στραβά (έχετε δίκιο) και θα προσπαθήσουμε καλύτερα την επόμενη.....

jimbar
10/05/2004, 09:53
Οκ παίδες.

ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΛΑΘΟΣ και ζητώ ΤΑΠΕΙΝΑ ΣΥΓΝΩΜΗ σε ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ που δεν έριξα post το Σάββατο όπως και την Κυριακή πρωί. Κατανοώ το θέμα «χρόνου» του Theod και λυπάμαι πραγματικά για την άτυπη και κακή συμπεριφορά μου στο Forum.

Γι’ αυτό το λόγο λοιπόν και εγώ ζητώ να επανορθώσω με ραντεβού για καφέ, στον Πευκώνα, Αγ. Αναργύρων την Τετάρτη 12/05/04 και ώρα 09:00 μ.μ.

Έχετε δύο [2] μέρες για να μπορέσετε να κανονίσετε τις προσωπικές υποχρεώσεις και να μπορέσουμε να βρεθούμε για την face a face συγνώμη μου.

Συμφωνείτε; Το κλείσαμε;

bikersonly
10/05/2004, 09:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar
Οκ παίδες.

ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΛΑΘΟΣ και ζητώ ΤΑΠΕΙΝΑ ΣΥΓΝΩΜΗ σε ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

Συμφωνείτε; Το κλείσαμε;


Να βάλεις 5 λυπημένες φατσούλες, 2 που κλαίνε να κάνεις 5 μετάνοιες, να πεις το "Πιστεύω" 5 φορές να πεις "Απαταξάμειν την κλίκα 2 φορές και μετά βλέπουμε!!!χαχα!! Ε τι πετάμε ένα συγνώμη και όλα καλά!!χαχα! :D :wave2:

Α ρε Τζιμμάρα!! :wave2:

Capo_Di_Capi
10/05/2004, 10:09
Μια κακή συνενόηση ήταν και πέρασε......

Μην τρελένεστε...

Την επόμενη φορά περισσότερη οργάνωση.....

Τι να πούμε και εμείς οι πικραμένοι....

GyPsy
10/05/2004, 10:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Capo_Di_Capi
Μια κακή συνενόηση ήταν και πέρασε......

Μην τρελένεστε...

Την επόμενη φορά περισσότερη οργάνωση.....

Τι να πούμε και εμείς οι πικραμένοι....
Ρε συ Γιωργο τι κανεις με την μηχανη?
Την πουλησες?Περιμενεις αλλη?Τι κανεις?

jimbar
10/05/2004, 10:22
Ε μα τι άλλο να γράψω;;;

Στα δικά μου «βολτάκια» [χωρίς να θέλω να ρίξω ευθύνες σε κανένα συμφορουμίστα] έχουν κάποια στοιχεία εξ αρχής. Ε δεν μπορώ να απολογηθώ για όλους.

Κατανοώ ότι έγινε λίγο «κουκουρούκου» που λένε και άλλοι, αλλά εδώ είμαστε για να διορθώνουμε και να βελτιωνόμεθα [πως το είπα ο άτιμος].

Λοιπόν ας το αφήσουμε το θέμα, θεωρείστε λοιπόν ότι εγώ έκανα μαλακία και δεν θα ξανασυμβεί.

Απλά πράγματα.

Τελικά για τον καφέ μπορούμε να βρεθούμε; Θέλετε;

Θέλω να βλέπω συμμετοχές


[για να δείτε πως βάζω συνήθως τα ταξιδάκια μου, έτσι για να έχουμε μια ιδέα στο πως ενημερώνω
[ http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=1783 ].]

LINA
10/05/2004, 10:35
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΩΣΤΑ
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΘΕΣΙΝΗ ΒΟΛΤΑ, ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΒΑΛΩΝΤΑΣ ΤΟ MODENAS ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΟΝΟ 120 ΓΑΜΩΤΟ, ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΣΥΝΗΘΙΣΑ ΤΑ 230.... :bigcry:
ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ , ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΠΙΒΑΤΗΣ ΕΕ? ΗΜΟΥΝ?

periklisk
10/05/2004, 11:09
Ρε Τζιμάκο δε νομίζω πως είπε κανένας ότι φταις εσύ! Βασικά και εγώ έχω μερίδιο ευθύνης και λυπάμαι ειλικρινά γι' αυτό γιατί το αφήσαμε τελευταία στιγμή..... Πρέπει να οργανωθούμε καλύτερα!!!!

monstermind
10/05/2004, 11:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΦΙΛΕ THEOD ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ,ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ,ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΔΡΩΜΕΝΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ...
ΟΜΩΣ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΥΠΟ ΤΥΠΟΥ ΚΛΙΚΑΣ,ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΔΙΚΕΙ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΟΡΓΑΝΩΝΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ..!!!
ΑΣ ΘΕΩΡΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΣΥΜΒΑΝ ΑΤΥΧΕΣ ΚΑΙ ΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ ..
ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΩΣ ΕΝΟΙΩΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ...

ΟΡΓΑΝΩΘΕΙΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΒΡΕΕ !!!!! :p :p

:beer: :beer: :beer: :beer:



nomizw pos me to parapanw post to thema exei liksei...

Apo edw kai pera ta peri kiriakatikis voltas, toulaxiston ta "pou" kai "pote" tha vrethoume tha kanonizontai apo paraskebi... gia na ta vlepoun oloi... edw einai forum kai merikoi den exoun kai kinita... den tha tous afinoume apeksw.

tin kalimera mou se olous...

jimbar
10/05/2004, 11:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
...


Βρε αλήτη τσαντάκια μηχανόβιε, μήπως μου χρωστάς κάτι; Αλέκιαστο; Ε;



Προς Theod και Thanos_ και φυσικά τους υπόλοιπους: τελικά θα πάμε για καφέ ναι ή ου;;;;;

SpyrosTDM
10/05/2004, 11:50
JIMAKO ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΕΤΕΡΟΝ ΗΜΙΣΗ ΜΕΣΑ ΓΑΙ ΤΟΝ ΚΑΦΕ...

hornet
10/05/2004, 12:24
Τεσπα ελπιζω να περασατε καλα και βαλτε τιποτα να δουμε και εμεις καμια περιγραφη κανα ευτραπελλο.Τιποτα δεν σας εκανε εντυπωση;
Και τζιμαρα τα παιδια εχουν δικιο!Αν και το καταλαβες.
Απλα πολλες φορες καποια παιδια αποφασιζουν τελευταια στιγμη και λενε "α υπαρχει και αυτο δεν παμε μωρο μου!(ειτε μωρο σημαινει μηχανη ειτε ετερον ημισυ ειτε και τα δυο μαζι) "
Αν θελετε να πατε μονο παρεακι που λενε,δεν το ανακοινωνετε επισημως στο κατω κατω ειναι και δικαιωμα σας αυτο.
Και μετα ελατε και πειτε και σε μας πως περασατε και ολα αυτα δεν προκειται να σας πει κανενας τιποτα.
Ενας ευκολος τροπος οταν δεν υπαρχει συγκεκριμενος προορισμος ειναι να βαλτε ενα σημειο συναντησης και αποφασιζετε-ζουμε εκεινη την ωρα.


Αυτα
Τα σεβη μου
Σταθης

idi
10/05/2004, 12:42
xwris na thelw na riksw efthines se kanena, ithela kai egw na erthw re paidia na sas gnwrisw kiolas, kai mexri kyriaki proi mpika (4:00 to proi!) na dw an tha anakinwsei kaneis simio synantisis tzifos...

alla de trexei tipota....:winka: kala na eimaste tha ta poyme tin allifora vreeeeeee

mi tsakoneste giati tha valw ta klamata

:wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

Κανένας
10/05/2004, 12:49
Φίλε jimbar σταμάτα να ζητάς συγνώμη, μου σπας τα νεύρα
Δεν φταις ούτε εσύ ούτε κανένας άλλος .Η Λίνα φταιει (πλάκα κάνω εντάξει ):p

Είναι γεγονός, ότι από την αρχή του ποστ φαινότανε η ανοργανωσιά, η, οι πολλαπλές γνώμες γύρω από τον προορισμό
Είναι λυπηρό βέβαια, που πολύ μπαίνουν μόνο από την δουλεία και τελικά χάνουμε την δυνατότητα επικοινωνίας
Και αν δείτε το ποστ που απάντησα στον THEOD του έγραψα Είδες για να μπαίνουν όλοι από τα γραφεία τους τζάμπα !
Εγώ δεν θέτω θέμα κλίκας επ ουδενι λόγο, αν και είναι αναφαίρετο δικαίωμα του καθενός να κάνει με οποίον θέλει παρέα, όποτε θέλει
Πέρα από τις οικογενειακές-επαγγελματικές υποχρεώσεις, που ανέφεραν και οι προλαλήσαντες, να σχολιάσω λίγο και την πίκρα την δικιά μου
Εχθές έπαιζαν πολλές εκδρομές με διάφορα γκρουπ και με διάφορους προορισμούς συν αγώνα στα μέγαρα
Εγώ είδα ότι λίγο η πολύ, αυτή η εκδρομή, ήταν για μέρη διαφορετικά από την συνηθισμένη Χαλκίδα
Και το κυριότερο κοντά σε εμένα
Φαντάζεσθε λοιπόν την πίκρα, ότι τελικά πήγατε τόσο κοντά μου και δεν βρεθήκαμε (μένω στο Κιάτο )
Τώρα για το θέμα των καφέδων για μένα (και όσους μένουν στην επαρχία )δεν είναι εύκολο να κάνω 110 χιλιόμετρα για να έρθω στην Αθήνα, την στιγμή που δεν έχω και που να μείνω
Την Τετάρτη, μαλλον θα είμαι Αθήνα και μαλλον θα έρθω (αν γίνει )

Υγ
1 την προηγούμενη φορά που ήταν η βόλτα στην Αργολίδα, παω να ξεκινήσω το πρωί και μου βραχυκύκλωσε το μπουζί στον ένα κύλινδρο, γιατί το είχα σβήσει με τσοκ
μέχρι να το αποκαταστήσω, ήταν ήδη αργά και ήδη έβρεχε
2 μην περιμένουμε, να γίνονται πολλά ποστ για συμμετοχή, τι στιγμή που δεν έχει οριστικοποιηθεί ο τόπος προορισμού
3 το τηλέφωνο μου είναι 6973009884 για όλους, είτε είναι για βόλτα, είτε περάσετε από Κιάτο, γιατί κερνάω καφέδες
4 έχουμε γνωριστεί, στην βόλτα που κάναμε με την γιαγιά αρκούδα για μάθημα, στην αγία Άννα
Αν θυμάσαι εκεί που περιμένατε στο φανάρι του τσαφ, μου χάρισες δυο χαμόγελα την ώρα που συστήθηκα
(κοίτα να δεις λεει, για δυο χαμόγελα το έχει κάνει θέμα):p :p
5 Ασχετο
jimbar το ότι είσαι αργός με το παρτάλι σου και ότι δεν γουστάρεις χώμα, δεν σημαίνει ότι πρέπει να είσαι όλο άμυνα στο φόρουμ, παίξε και λίγο επίθεση (τώρα παρεξηγήσου):smokin:
6 Σχετικο
η πίκρα θα φύγει, μόλις δούμε τις φωτογραφίες και τα σχόλια
:p :p :beer: :beer: :smokin:

Θάνος
10/05/2004, 13:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar
Προς Theod και Thanos_ και φυσικά τους υπόλοιπους: τελικά θα πάμε για καφέ ναι ή ου;;;;;

Ρε συ Jimmy δεν με έχεις καταλάβει ακόμα...; Έχω τρελό ωράριο... δεν μπορώ να κανονίσω τι θα κάνω σήμερα το βράδυ, πώς να ξέρω για δύο μέρες μετά;; Θα το παλέψω όμως το θέμα!:beer:

THEOD
10/05/2004, 13:25
Για μένα το θέμα έχει λήξει.

Απλά εξέφρασα την πίκρα μου γιατί προσπάθησα και πέτυχα να ελευθερωθώ την Κυριακή για την εκδρομή, και τελικά πέρασα το πρωινό στον υπολογιστή περιμένοντας ένα πόστ...
Τώρα για το καφέ, χλωμό το βλέπω.
Μένω ανατολικά προάστια (Ηλιούπολη) και οι Αγ. Ανάργυροι μου πέφτουν κάτι σαν ταξίδι.

periklisk
10/05/2004, 13:27
Θανάση εγώ μένω Άνω Γλυφάδα.... Αν θες πάμε μαζί.... Είναι καμιά 25αρια χλμ με 30.....

nimbus
10/05/2004, 13:38
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΝΟΝΙΣΤΙΚΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ. ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΠΙΟ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟΙ.
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

THEOD
10/05/2004, 13:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από NAVIGATOR

Φαντάζεσθε λοιπόν την πίκρα, ότι τελικά πήγατε τόσο κοντά μου και δεν βρεθήκαμε (μένω στο Κιάτο )


Μιας και η γυναίκα μου είναι από το Βασιλικό και εγώ έχω μείνει 3χρονάκια στο Κιάτο, όταν κατεβαίνω για την καθιερωμένη επίσκεψη στα πεθερικά (sic) δεν θα ήταν άσχημη ιδέα να πίναμε κανένα καφέ.
Μόνο ρε γαμώτο επειδή κουβαλώ τα γυναικόπαιδα τις περισσότερες φορές έρχομαι με το τουτού.
Anyway, το τηλέφωνό σου καταγράφηκε...

idi
10/05/2004, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Θανάση εγώ μένω Άνω Γλυφάδα.... Αν θες πάμε μαζί.... Είναι καμιά 25αρια χλμ με 30.....

ρε θα περασεις απο καλαμακι να παμε μαζι? σοβαρα μιλαω
μπορουμε να δωσουμε ραντεβου βουλιαγμενης η παραλιακη που ειναι στο δρομο σου...

ποτε ειναι ρε παιδια η συναντιση?

:beer:

periklisk
10/05/2004, 15:01
Θα περάσω να πάμε! Θα δούμε ανάλογα την κίνηση να πάμε είτε από κέντρο είτε από παραλιακή.... είναι την Τετάρτη το βράδυ στις 9 στον Πευκώνα.....

Τζιμάκο τρεις μέχρι τώρα εσύ ο idi (Γιώργος) και εγώ....

Βάλτο αν θες ξεχωριστό ποστ για να το δουν όλοι......

idi
10/05/2004, 15:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Θα περάσω να πάμε! Θα δούμε ανάλογα την κίνηση να πάμε είτε από κέντρο είτε από παραλιακή.... είναι την Τετάρτη το βράδυ στις 9 στον Πευκώνα.....

Τζιμάκο τρεις μέχρι τώρα εσύ ο idi (Γιώργος) και εγώ....

Βάλτο αν θες ξεχωριστό ποστ για να το δουν όλοι......


OK ... μεσα ....6932 742434 Γιωργος

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
10/05/2004, 15:14
Οκ παίδες.

ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΛΑΘΟΣ και ζητώ ΤΑΠΕΙΝΑ ΣΥΓΝΩΜΗ σε ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ που δεν έριξα post το Σάββατο όπως και την Κυριακή πρωί. Κατανοώ το θέμα «χρόνου» του Theod και λυπάμαι πραγματικά για την άτυπη και κακή συμπεριφορά μου στο Forum.

Γι’ αυτό το λόγο λοιπόν και εγώ ζητώ να επανορθώσω με ραντεβού για καφέ, στον Πευκώνα, Αγ. Αναργύρων την Τετάρτη 12/05/04 και ώρα 09:00 μ.μ.

Έχετε δύο [2] μέρες για να μπορέσετε να κανονίσετε τις προσωπικές υποχρεώσεις και να μπορέσουμε να βρεθούμε για την face a face συγνώμη μου.

Συμφωνείτε; Το κλείσαμε;

λοιπων εγω ειμαι μεσα για καφε και θα φερω το μαστιγιο (ξερης αυτο με της 9 ουρες.....:lol: )να σε βαλουμε να ξαναζητησης συγνωμη... τι..... ετσι νομηζες οτι θα την γλητονες φτηνα...
εγω για αλλη μια φωρα με το κληδι στο χερι εμηνα..... πανω που γυρνουσα στο σπιτη για να πω στην κατερινα για να ερθουμε στην βολτα...... κολησε η βαλβιδα θερμοκρασιας του βιντηλατερ και δεν επερνε το βιντιλατερ μπροστα και σηκονε θερμοκρασια η γιαγια:sick: οποτε ειπα στην βολτα:wave2: και μετα πηγα και :bawl: μονος μου..με επιασαν τα:evil: :evil: ξερης τι ειναι να γυρνας με την μοτο ολη την μερα καθε μερα και την κυριακη να σου την χαλαει:cry: θα τα πουμε στον καφε....:beer:

Capo_Di_Capi
10/05/2004, 15:43
Τε..τά...ρτη...στις...9....το.....βρά...δυ....Πε..υ...κώ...νας

ΟΚ το έγραψα και στο κινητό μην το ξεχάσω

periklisk
10/05/2004, 15:47
Παίδες το βάζω ξεχωριστό ποστ για να το δούμε όλοι!