PDA

View Full Version : Συμπληρώστε την λεζάντα της φωτογραφίας....



vaskunito
05/06/2006, 16:21
:rotflmao:


50883

bartlal
05/06/2006, 16:46
η φωτο και το thread θα φυγουν απο τα ανεκδοτα και θα πανε στα στραβα και αναποδα... θεωρω οτι δεν εχει πλακα η φωτο αν εισαι οδηγος 2κυκλου.... :sick:

dirtbird
05/06/2006, 17:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
η φωτο και το thread θα φυγουν απο τα ανεκδοτα και θα πανε στα στραβα και αναποδα... θεωρω οτι δεν εχει πλακα η φωτο αν εισαι οδηγος 2κυκλου.... :sick:

Οκ, μπορούμε να αρχίσουμε τώρα:smokin:

jtoros
05/06/2006, 20:12
Πώς κάνεις ένα NSR 250 Gull-arm κεμπάπ;

Πάντωσ σίγουρα άλλα θα σκεφτόμουν αν ήμουν ο Superman της φωτογραφίας. :eek:

vaskunito
05/06/2006, 20:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από jtoros

Πάντωσ σίγουρα άλλα θα σκεφτόμουν αν ήμουν ο Superman της φωτογραφίας. :eek:

Τι; up up and away?

TROOPER
06/06/2006, 01:28
mama petaoooooooooooooooooooooooooooooooooo

Gandalf dr685sm
06/06/2006, 11:31
πραγματικά εγώ εκείνο που θα κράταγα απο αυτήν την φωτό , είναι οτι ο αναβάτης δεν προσπάθησε να κρατηθεί απο την μηχανή, όπως κάνουν οι περισσότεροι αλλά την άφησε και πιθανόν να την γλύτωσε φθηνότερα, έτσι.
Για σκεφτείτε μια παρόμοια κατάσταση σε δημόσιο δρόμο, με αναβάτη που προσκρούει σε αυτοκίνητο με τον ίδιο τρόπο αλλά προσπαθεί να κρατηθεί και απο την μηχανή του....


Gandalf

vaskunito
06/06/2006, 16:49
Λεζάντα "Να θυμηθώ να περάσω και από Κορυδαλλό να παραλλάβω τους δύο κρατουμένους"

TROOPER
06/06/2006, 18:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
πραγματικά εγώ εκείνο που θα κράταγα απο αυτήν την φωτό , είναι οτι ο αναβάτης δεν προσπάθησε να κρατηθεί απο την μηχανή, όπως κάνουν οι περισσότεροι αλλά την άφησε και πιθανόν να την γλύτωσε φθηνότερα, έτσι.
Για σκεφτείτε μια παρόμοια κατάσταση σε δημόσιο δρόμο, με αναβάτη που προσκρούει σε αυτοκίνητο με τον ίδιο τρόπο αλλά προσπαθεί να κρατηθεί και απο την μηχανή του....


Gandalf

giati na to fantastoume ama to exoume zisei????????????

:wave2:

antonis21
07/06/2006, 00:54
to red bull dinei ftera.... mama:confused:

vaskunito
07/06/2006, 01:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
πραγματικά εγώ εκείνο που θα κράταγα απο αυτήν την φωτό , είναι οτι ο αναβάτης δεν προσπάθησε να κρατηθεί απο την μηχανή, όπως κάνουν οι περισσότεροι αλλά την άφησε και πιθανόν να την γλύτωσε φθηνότερα, έτσι.
Για σκεφτείτε μια παρόμοια κατάσταση σε δημόσιο δρόμο, με αναβάτη που προσκρούει σε αυτοκίνητο με τον ίδιο τρόπο αλλά προσπαθεί να κρατηθεί και απο την μηχανή του....


Gandalf

Νομίζω πως κι αυτός κρατούσε αλλά του έμειναν τα χερούλια στο...χέρι. :rotflmao:
Βλέπετε δύο κίτρινα clip-ons που βρίσκονται στον αέρα;

jbear
07/06/2006, 05:30
Το Red Bull δινει φτερα!!!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :a54: :a54: :a54:

jbear
07/06/2006, 05:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από antonis21
to red bull dinei ftera.... mama:confused:

Sorry δεν το ειχα δει ...

fazerakis
07/06/2006, 17:13
TANTAAAX

antonis21
08/06/2006, 21:12
παντα ηθελα να πεταξω......:a48:

sniper
09/06/2006, 10:36
Πολύ παράξενο χιούμορ έχετε ορσμένοι....

Ξέρετε τι απέγινε με τον αναβάτη της φωτό; :confused:

Αν είναι σε καρέκλα τώρα θα γελάγατε; :mad:

vaskunito
09/06/2006, 10:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Πολύ παράξενο χιούμορ έχετε ορσμένοι....

Ξέρετε τι απέγινε με τον αναβάτη της φωτό; :confused:

Αν είναι σε καρέκλα τώρα θα γελάγατε; :mad:

Καλά εσύ μη γελάς άμα δεν θες. Η καλύτερα.. περίμενε να ψάξουμε να δούμε τι απέγινε ο τύπος και μετά άμα επέζησε γέλασε.

Ασε μας καημένε. Τι σε πειράζει εσένα μου λες; Μαζί σου γελάσαμε; Βαρέθηκα πια όλους αυτούς τους μίζερους και πολιτικά ορθούς.

KaTaNaS
09/06/2006, 10:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaskunito
Ασε μας καημένε. Τι σε πειράζει εσένα μου λες; Μαζί σου γελάσαμε; Βαρέθηκα πια όλους αυτούς τους μίζερους και πολιτικά ορθούς.


καημένε σου εύχομαι να μη πετάξεις ποτέ έτσι! και να γελάς πάντα!

vaskunito
09/06/2006, 10:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
καημένε σου εύχομαι να μη πετάξεις ποτέ έτσι! και να γελάς πάντα!

Σε ευχαριστώ πολύ γιά τις εγκάρδιες ευχές σου.

sniper
09/06/2006, 11:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaskunito
Καλά εσύ μη γελάς άμα δεν θες. Η καλύτερα.. περίμενε να ψάξουμε να δούμε τι απέγινε ο τύπος και μετά άμα επέζησε γέλασε.

Ασε μας καημένε. Τι σε πειράζει εσένα μου λες; Μαζί σου γελάσαμε; Βαρέθηκα πια όλους αυτούς τους μίζερους και πολιτικά ορθούς.

Γουστάρεις δλδ να βλέπεις συνάδελφους σκοτωμένους ή ανάπηρους και να γελάς;

Να με συμπαθάς αλλά δεν βλέπω το αστείο στην υπόθεση....

Nostra
09/06/2006, 11:48
βρε παλουκάρια χαλαρώστε..... ο τύπος στη φωτογραφία δεν έπαθε απολύτως τίποτα.... εξάλλου είναι και το avatar το δικό μου in here :eek:

κατά τα άλλα χαλαρώστε που μου το πάτε κατ' ευθείαν για διαμάχες..... το περιβάλλον της φωτό είναι ελεγχόμενο ... βλέπε πίστα (όχι ελληνική)

το ζήτημα είναι να μην τυχαίνει αυτό σε κανένα ΜΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ στους άχρηστους και δολοφόνους ελληνικούς δρόμους που έχουν καταληφθεί από οδηγούς (και ΜΟΤΟ και AUTO) που μόνο οδήγηση δε ξέρουν και δεν έχουν μάθει να σέβονται ούτε τη ζωή τους ούτε τη ζωή των άλλων


χαλαρώστε ή τουλάχιστον ελάτε να συνεχίσετε τη συήτηση στο Δέλεαρ να διασκεδάσουμε (με την καλή έννοια) και οι υπόλοιποι
:beer: :beer: :beer:

εννοείται πως δε μιλάω ειρωνικά...... είπαμε φίλος κι εγώ

sniper
09/06/2006, 11:52
χαλαροί είμαστε....

όταν όμως έχεις χάσει φίλους και έχεις δει και τον Αγ. Πέτρο να σε χαιρετάει και να την γλυτώνεις επειδή κάποιος δεν θέλει να φύγεις ακόμα.... ε τότε τέτοια ποστ τα θεωρώ άκομψα....

Δεν μίλησα για την φωτογραφία αλλά για το χιούμορ....

:smokin:

sniper
09/06/2006, 11:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
...... το περιβάλλον της φωτό είναι ελεγχόμενο ... βλέπε πίστα (όχι ελληνική)

.....


Να μην το ξεχάσω....

Το ότι το περιβάλλον της πίστας ειναι πιο ασφαλές απο τον δρόμο είναι δεδομένο.... Δεν σου αξασφαλίζει όμως και την αθανασία εκεί μέσα....

:smokin:

Nostra
09/06/2006, 12:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
χαλαροί είμαστε....
Δεν μίλησα για την φωτογραφία αλλά για το χιούμορ....:smokin:

Το ξέρω ότι αντίδρασες για το χιούμορ... και όχι για τη φωτογραφία...

Εξάλλου και εγώ τη φωτογραφία δεν την έβαλα στο avatar για χιούμορ αλλά ως εξορκισμό για να μη μου τύχει ποτέ αλλά και να βλέπουν-με ορισμένοι πως ωραία η μηχανή αλλά θέλει και νου.

Σαφώς μόνο black humor μπορεί κανείς να κάνει για αυτή τη φωτογραφία ΑΛΛΑ ΟΧΙ σε αυτό το site που πολλοί από εμάς έχουμε βιώσει (και κάποιοι βιώνουν ακόμα) καταστάσεις καθόλου ευχάριστες....:sad:

Στραβά συνέβησαν, συμβαίνουν και δυστυχώς θα συχεχίσουν να συμβαίνουν. Απλα ενδόμυχα σχεδόν όλοι ευχόμαστε να μη τύχει σε εμάς και στους φίλους, συγγενείς, κολλητούς, συμφορουμίτες κλπ. δηλαδή σε όλη την οικογένεια moto. Γιατί λίγο έως πολύ ανακουφιζόμαστε όταν έχει συμβεί κάτι και δεν έχουμε εμπλακεί. Εννοείται ότι τρέφουμε και θα τρέφουμε πάντα ΜΑ ΠΑΝΤΑ αισθήματα συμπάθειας και πονάμε και εμείς όταν ακούμε άσχημα πράγματα....

Λέω όμως ότι για μια φωτογραφία από τις πολλές που έχουμε δει σε αγώνες ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ να τρωγώμαστε .... αν πίναμε καμιά :beer: :beer: το συζητάμε αλλιώς... :dizzy: :wacko:

sniper
09/06/2006, 12:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
....


+1 Ετσι ακριβώς! :wave2:

bartlal
09/06/2006, 12:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
+1 Ετσι ακριβώς! :wave2:
μην δεις εσυ να σε κερνανε :beer: :beer:. αντε να πεις οχι μετα! :evil: :evil: :evil: :smokin:




:lol: :lol: :lol:

vaskunito
09/06/2006, 12:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
εξάλλου είναι και το avatar το δικό μου in here :eek:


Άστα αυτά. Με το που έβαλα αστεία εικόνα, τη σούφρωσες και την έκανες αβατάρ. Σε είδα που πάτησες Ctrl-C Ctrl-V. Άκουσα καθαρά τον ήχο των κουμπιώνε. :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kachius
09/06/2006, 12:58
"θα βγω πρώτος γιατί θα πάω πετώντας"