PDA

View Full Version : ΜΟΥΝΤΙΑΛ...με ποιον ειστε?



Σελίδες : [1] 2

el_hymador
05/06/2006, 22:59
Μια που η Εθνικη δεν.....μια που το πρωταθλημα τελειωσε ....μια που σε λιγες μερες αρχιζει η μεγαλυτερη ποδοσφαιρικη διοργανωση του πλανητη....με ποιον ειστε?


Εγω παντως......


50928

el_hymador
05/06/2006, 23:04
α! οσοι επιλεξουν Βραζιλια να επισημανω οτι ειναι γαυροι , ξερετε ειμαστε μονο με αυτον που κανει πιο πολυ ντορο , γενικα εχουμε Βραζιλιανους παικτες , χορευουμε σαμπα κ.τ.λ.....πως παλιοτερα οταν ρωταγες ενα ασχετο για f1 σου ελεγε ειμαι με τον Σουμαχερ?...ενα τετοιο πραγμα....ουστ!

STOYBI
05/06/2006, 23:37
el_hymador
α! οσοι επιλεξουν Βραζιλια να επισημανω οτι ειναι γαυροι ,

ΒΡΑΖΙΛΙΑ !!!!!!! :D

:a25: :a25: :a25: :a25: :a25:

:lol: :lol: :lol:

zolotas
05/06/2006, 23:54
παντα προς ιταλια ...........juventus κατι ...........επηρεαστηκα απο το τσαμπιονς λιγκ .........ειδα εναν αγωνα που εληξε με 7 τεμαχια διαφορα ..........space κατασταση λεμε ........αλλα δεν θυμαμαι τον αντιπαλο της Κυριας........:confused:

jbear
06/06/2006, 00:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
α! οσοι επιλεξουν Βραζιλια να επισημανω οτι ειναι γαυροι , ξερετε ειμαστε μονο με αυτον που κανει πιο πολυ ντορο , γενικα εχουμε Βραζιλιανους παικτες , χορευουμε σαμπα κ.τ.λ.....πως παλιοτερα οταν ρωταγες ενα ασχετο για f1 σου ελεγε ειμαι με τον Σουμαχερ?...ενα τετοιο πραγμα....ουστ!

Η Βραζιλια μου αρεσει και ΔΕΝ ειμαι γαυρος... εχει παιχταραδες που προσφερουν θεαμα και ουσια. Παρ ολα αυτα η ομαδα που παντα μου αρεσε ηταν η Ολλανδια... Σε ολα τα ευρωπαικα και παγκοσμια ημουν μαζι τους! Θα παω και στη Γερμανια να τους δω απο κοντα!!! Δεν ειναι αναγκη να παρει το κυπελο μια ομαδα για να την υποστηριξω, σαν κατι αλλους...

GeorgeFZR
06/06/2006, 01:03
Czech Republic
:D :D :D ;) :D :D :D
:wave2:


50951

lampros_fazer
06/06/2006, 01:47
Η Γερμανία είναι στην καρδιά μου από μικρό παιδί.. :a07: Αν και πέρασαν οι ένδοξες εποχές και η ομάδα είναι ψιλοαπογοητευτική,πιστεύω οτι κάτι θα κάνει..

2η μου αγάπη είναι η Ιταλία..

jtoros
06/06/2006, 02:35
FORZA ITALIA!!!

alximistis
06/06/2006, 03:15
Κανονικά και με βάση τη λογική η Βραζιλία είναι αχτύπητη. Άσε που αν πάρουμε υπόψη μας τα φιλικά εκεί όλοι οι Ευρωπαίοι πρέπει να κλαίμε με μαύρο δάκρυ.

Αλλά επειδή υπάρχει και συναίσθημα ρε γκαμώτο...

Εμπρός Οράνιε!!! Ανθίστε... τις τουλίπες και μαδήστε τους!!!!!!!

Stergios69
06/06/2006, 07:18
Εγώ βασικά είμαι με την Αγγλία, αλλά στο στοίχημα θα παίξω την Γκάνα... :)

VSTROMGS
06/06/2006, 08:07
FORZA ITALIA


FORZA ITALIA :a44:

JohnSpy
06/06/2006, 10:54
ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΒΛΕΠΩ ΜΟΝΟ ΒΡΑΖΙΛΙΑ!!!!
ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΚΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ:
ΣΕΡΒΙΑ (ΤΖΟΛΕ), ΚΡΟΑΤΙΑ (ΜΠΟΥΤΙΝΑ), ΠΟΛΩΝΙΑ (ΖΕΒΛΑΚΟΦ)
ΕΚΟΥΑΔΟΡ (ΜΠΟΡΧΑ), ΑΚΤΗ ΕΛΑΦΑΝΤΟΣΤΟΥ (ΓΙΑΓΙΑ ΤΟΥΡΕ).
ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΜΑΣ ΖΕ ΡΟΜΠΕΡΤΟ, ΡΟΝΑΛΝΤΟ?, ΖΟΥΑΝ.
ΕΠ’ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΘΑ ΘΑΥΜΑΣΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΚΟΥΣ ΞΕΝΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ ΠΑΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΕΚ: ΓΚΟΝΖΑΛΕΣ, ΜΠΟΥΡΜΠΟ, ΤΟΡΓΚΕΛΕ, ΣΕΡΙΤΣ, ΣΑΝΜΑΡΤΕΑΝ, ΜΑΛΜΠΑΣΑ, ΚΟΥΚΟΥΡΟΥΚΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ.



ΓΙΑΝΝΗΣ(ΚΟΥΠΟΣΥΛΛΕΚΤΗΣ) zzzzzzzzzzzzz750!

JohnSpy
06/06/2006, 10:57
ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΠΑΙΚΤΑΡΑ ΣΑΣ ΚΥΡΟ ΒΑΣΣΑΡΑ. ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΟΨΑΝΕ.


ΓΙΑΝΝΗΣ (ΚΟΥΠΟΣΥΛΛΕΚΤΗΣ)zzzzzzzzzzzzzzz750!

Xlitos
06/06/2006, 11:13
Γερμανία...μ άρεσε το πάθος,το δυνατό ποδόσφαιρο και το ''δεν τα παραταω''.Φυσικά σήμερα είναι ρεζιλίκι,χλωμό να της έχει μείνει τίποτα απ όλα τα παραπάνω.

Ρε παιδιά έχει κανένας το πρόγραμμα με τους αγώνες?Επειδη δεν θα χω χρόνο θα δω συγκεκριμένα παιχνίδια..

idi
06/06/2006, 11:22
XAXAXAXAXA ΡΕ ΦΙΛΕ JohnSpy EXEIΣ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ

ΕΓΩ ΘΑ ΑΠΟΛΑΥΣΩ ΤΟΥΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΚΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ ΣΑΣ :

Thios Krokus, Takis Tsukalas, Babis Fanartzis, Andrea Kolomparini, και τα αλλα μεγαλα ταλεντα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

α και ΔΕ μας ειπες ποιους παιχτες κοιταγες οταν η Εθνικη επαιρνε το ευρωαπαικο και βγηκες στο Πειραια να πανηγηρισεις ομως :lol: :lol: :lol: :lol:

ruyjin
06/06/2006, 11:39
ΟΛΛΑΝΔΙΑ
μεγάλο σχολείο λέμε

JohnSpy
06/06/2006, 13:08
ΣΤΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΘΑΥΜΑΣΑ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΕΒΑΖΕ ΤΟ ΓΚΟΛ ΣΤΑ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΑΣΑ ΤΟΥ ΒΕΝΕΤΙΔΗ ΔΕΝ ΘΑ ΣΗΚΩΝΑΜΕ ΤΗ ΚΟΥΠΑ ΣΤΗ ΠΟΡΤΟΓΑΛΛΙΑ.ΘΑΥΜΑΣΑ ΕΠΙΣΗΣ ΤΟΥΣ ΒΕΝΕΤΙΔΗ,ΝΙΚΟΠΟΛΙΔΗ.ΘΑΥΜΑΣΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΓΚΟ ΟΙ ΚΑΦΕΣ,ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ.ΘΑΥΜΑΣΑ ΤΟΥΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ,ΒΡΥΖΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΝΝΟΦΑΣΚΙΑ ΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ.ΘΑΥΜΑΣΑ ΤΟΥΣ ΚΑΨΗ,ΓΙΟΥΡΚΑ ΠΟΥ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΦΟΡΕΣΟΥΝ ΤΗΝ ΕΝΔΟΞΗ ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΗ ΦΑΝΕΛΑ.ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΕΛΘΟΝ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ 8 ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΚΟΥΣ ΝΑ ΘΑΥΜΑΣΩ.ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΑΕΚΑΚΙΑ ΤΙ ΝΑ ΘΑΥΜΑΣΕΤΕ;ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΒΑΝΔΗ ΣΤΗ ΓΙΟΥΡΟΒΙΖΙΟΝ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΚΑΜΜΙΑ ΔΙΕΘΝΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΑΔΙΚΗΘΗΚΑΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΛΕΣΑΝ ΤΟΝ ΤΣΑΝΚΟ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΣΟΥΗΔΙΑΣ,ΤΟΝ ΙΒΙΤΣ ΣΤΗ ΣΕΡΒΙΑ,ΤΟΝ ΣΟΡΕΝΤΙΝΟ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ.ΚΑΙ ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΛΕΣΑΝ;ΓΙΑΤΙ ΜΑΘΑΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑΡΙΦΑ.3 ΓΚΟΛ ΟΠΟΥ ΤΟΥΣ ΒΡΙΣΚΕΙ ΚΟΚΚΙΝΗ ΟΜΑΔΑ.





ΓΙΑΝΝΗΣ(ΚΟΥΠΟΣΥΛΛΕΚΤΗΣ) zzzzzzzzzzz750!

STOYBI
06/06/2006, 13:12
idi
και ΔΕ μας ειπες ποιους παιχτες κοιταγες οταν η Εθνικη επαιρνε το ευρωαπαικο και βγηκες στο Πειραια να πανηγηρισεις ομως

Φαντασου... Μεχρι και εγω ο γαυρος εχω πανηγιριση με τους παικτες σου, ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΟΡΘΩΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ με τους δικους σου παιχτες !!!

:lol: :lol: :lol: :lol:

:beer:
:wave2:

idi
06/06/2006, 13:21
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

MONO OI GAYΡΟΙ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΔΑΝ ΣΤΑ ΨΕΥΤΙΚΑ

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

H.A.Balafoutre
06/06/2006, 13:33
Με τους Πορτογάλους και τους Τσέχους είμαι.

XTMPAM
06/06/2006, 13:39
ΚΑΙ ΠΟΛΥ....Η ΑΓΓΛΙΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ...:smokin: :smokin:

Akis@SF
06/06/2006, 13:46
Βραζιλια σταθερη αξια αλλα......απο αμυνα δεν μας τα λεει και τοσο καλα :nono:
Εγω παντως το ψηνω το στοιχημα 20ευρακι στην Αγγλια (αν και δεν τους πολυ γουσταρω) εχουν σωστη ομαδα!!!
:wave2: :wave2:

XTMPAM
06/06/2006, 13:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akis@SF
Βραζιλια σταθερη αξια αλλα......απο αμυνα δεν μας τα λεει και τοσο καλα :nono:
Εγω παντως το ψηνω το στοιχημα 20ευρακι στην Αγγλια (αν και δεν τους πολυ γουσταρω) εχουν σωστη ομαδα!!!
:wave2: :wave2:


ΓΙΑΤΙ ΕΙΠΑ Η ΑΓΓΛΙΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ!
ΚΑΤΙ ΞΕΡΟΥΝ ΟΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΒΟΟΚΜΑΚΕRS:smokin: :smokin:

sniper
06/06/2006, 14:00
Μια είναι η ομάδα!


51010

makis206
06/06/2006, 14:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Μια είναι η ομάδα!

Πες το ρε Νικόλα ! Απ'το πρωί το κρατούσα αλλά φοβήθηκα οτι θα με λέγανε γαύρο !

:lol: :lol:

:beer: :beer:

zzr2005
06/06/2006, 18:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από JohnSpy
ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΒΛΕΠΩ ΜΟΝΟ ΒΡΑΖΙΛΙΑ!!!!
ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΚΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ:
ΣΕΡΒΙΑ (ΤΖΟΛΕ), ΚΡΟΑΤΙΑ (ΜΠΟΥΤΙΝΑ), ΠΟΛΩΝΙΑ (ΖΕΒΛΑΚΟΦ)
ΕΚΟΥΑΔΟΡ (ΜΠΟΡΧΑ), ΑΚΤΗ ΕΛΑΦΑΝΤΟΣΤΟΥ (ΓΙΑΓΙΑ ΤΟΥΡΕ).
ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΜΑΣ ΖΕ ΡΟΜΠΕΡΤΟ, ΡΟΝΑΛΝΤΟ?, ΖΟΥΑΝ.
ΕΠ’ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΘΑ ΘΑΥΜΑΣΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΚΟΥΣ ΞΕΝΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ ΠΑΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΕΚ: ΓΚΟΝΖΑΛΕΣ, ΜΠΟΥΡΜΠΟ, ΤΟΡΓΚΕΛΕ, ΣΕΡΙΤΣ, ΣΑΝΜΑΡΤΕΑΝ, ΜΑΛΜΠΑΣΑ, ΚΟΥΚΟΥΡΟΥΚΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ.



ΓΙΑΝΝΗΣ(ΚΟΥΠΟΣΥΛΛΕΚΤΗΣ) zzzzzzzzzzzzz750!
καλά εδν παίζονται αυτοί οι Ολυμπιακοί ρε...
Μουντιάλ έχουμε και αυτοί παραθέουν κάτι απίστευτα ονόματα και Εθνικές για να αποδείξουν ότι έχουν μουντιαλικούς παίχτες..αχαχαχαχ
ΡΟΝΑΛΝΤΟ???ΖΕ ΡΟΜΠΕΡΤΟ????ΖΟΥΑΝ?????
LASTTTT YEAAAARRRR:lol: :lol: :lol:
καλά είναι και τα παλτά που πείρατε αφήστε τους παιχταράδες να παίξουν σε κανα πρωτάθλημα της προκοπής....

zzr2005
06/06/2006, 19:12
BRAZIL BRAZIL
ΑΛΛΆ ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ....πετάνε λίγο στα σύνεφα
τι φιλικά ήταν αυτά που έκαναν????για να κάνουν φιγούρα ρε γαμώτο???ευτυχώς που είναι σε εύκολο όμιλο

el_hymador
06/06/2006, 20:11
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ ΛΕΜΕ!!!!!


51028

STOYBI
06/06/2006, 20:14
Δεν μπορω να καταλαβω ρε γμτ.. 18 μνμ..Για το Μουντιαλ το θεμα ... Και οι φρασεις ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ & ΓΑΥΡΟΣ παιζει στα περισσοτερα μνμ απο αυτα !!!!! :rolleyes:


Α ΡΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ... ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΟΥ !!!!!





:lol: :lol: :lol:

jbear
06/06/2006, 20:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Α ΡΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ... ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΟΥ !!!!!





:lol: :lol: :lol:

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

STOYBI
06/06/2006, 20:37
jbear


Χρησιμοποιισε και το αριστερο χερι λιγο μην παθεις καμμια τενοντιτιδα !!!



:smokin:

iLia
06/06/2006, 22:40
Ολλανδια? :rolleyes:

zolotas
06/06/2006, 22:56
ο μονος λογος να υποστηριξω μια ομαδα ειναι να την παιξω στο στοιχημα ......αλλιως δεν μου καιγεται καρφι

:sun:

kawasaki ZX-12
06/06/2006, 23:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
α! οσοι επιλεξουν Βραζιλια να επισημανω οτι ειναι γαυροι , ξερετε ειμαστε μονο με αυτον που κανει πιο πολυ ντορο , γενικα εχουμε Βραζιλιανους παικτες , χορευουμε σαμπα κ.τ.λ.....πως παλιοτερα οταν ρωταγες ενα ασχετο για f1 σου ελεγε ειμαι με τον Σουμαχερ?...ενα τετοιο πραγμα....ουστ!

εσυ ρε χαλια πικραμενε στις 10 κουβεντες σου οι 11 ειναι για τον ολυμπιακο ξεκολλα λιγο το μυαλο σου!!!!!!

ανοιξες θεμα για το μουντιαλ και συζητας για τον ολυμπιακο ξεκολλα λιγο ρε βαζελε κομπλεξικε!!!!!!

αστα τωρα αυτα μιλας παλι απο σεμπτεβρη looser..................

alximistis
07/06/2006, 00:11
Ρε σεις!
Μην το ξεφτιλίζετε το τόπικ. Τι ολυμπιακός αεκ και παο;;;
Πάτε καλά;;;
Εδώ λέμε για εθνικές παγκόσμιας κλάσης και σεις τώρα βάζετε τα... τσικό;;;;;
Έλεος!!!

"Εγω παντως το ψηνω το στοιχημα 20ευρακι στην Αγγλια (αν και δεν τους πολυ γουσταρω) εχουν σωστη ομαδα!!!"

Μια ζωή έτσι ξεκινάνε ρε φίλε. και μετά...

mumbler
07/06/2006, 11:31
:beer: :beer:


51089

Giorgos19
07/06/2006, 11:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από ruyjin
ΟΛΛΑΝΔΙΑ
μεγάλο σχολείο λέμε


Μια απο τα ιδια:beer: :beer: :beer:

vassilis88
07/06/2006, 12:23
ΙΤΑΛΙΑ---ALESSANDRO DEL PIERO!!!!!!!!

αγαπημενος μου παιχτης τωρα βεβαια τελειωνει η καριερα του.λογικα θα το παρει η βραζιλια.με adriano,ronaldo,kaka,ronaldinho,juninho,robinho μπροστα τι να κανει οποιαδηποτε αμυνα?
ρε ο messi θα παιξει τελικα ε?η αργεντινη θα χει μπροστα messi,tevez,crespo κ riquelme.παντως παιζει να μεινουν εξω πολλες μεγαλες ομαδες και να περασουν ακτη ελεφαντοστου,γκανα κλπ εχουν πολυ καλες ομαδες.

el_hymador
07/06/2006, 22:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από kawasaki 636
εσυ ρε χαλια πικραμενε στις 10 κουβεντες σου οι 11 ειναι για τον ολυμπιακο ξεκολλα λιγο το μυαλο σου!!!!!!

ανοιξες θεμα για το μουντιαλ και συζητας για τον ολυμπιακο ξεκολλα λιγο ρε βαζελε κομπλεξικε!!!!!!

αστα τωρα αυτα μιλας παλι απο σεμπτεβρη looser..................

το οτι δεν εχεις την παραμικρη αισθηση χιουμορ το αποδιδω στην επιλογη της ομαδας σου(εχετε επιπεδο...)....το οτι αντιδρας σαν νεατερνταλιος επισης ..... το οτι πεταγεσαι σαν την σφηνοπουτσα να πεις την μαλακια σου εκτος κλιματος topic απεδωσε το εσυ καπου....


.....αν και εχεις δικιο ....τι σχεση εχει ο Ολυμπιακος με το Μουντιαλ?....καμια!!!

.... γυρνα στην σπηλια σου και φαε δεινοσαυρο για βραδυ

kawasaki ZX-12
07/06/2006, 22:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
το οτι δεν εχεις την παραμικρη αισθηση χιουμορ το αποδιδω στην επιλογη της ομαδας σου(εχετε επιπεδο...)....το οτι αντιδρας σαν νεατερνταλιος επισης ..... το οτι πεταγεσαι σαν την σφηνοπουτσα να πεις την μαλακια σου εκτος κλιματος topic απεδωσε το εσυ καπου....


.....αν και εχεις δικιο ....τι σχεση εχει ο Ολυμπιακος με το Μουντιαλ?....καμια!!!

.... γυρνα στην σπηλια σου και φαε δεινοσαυρο για βραδυ

καλα καλα ΤΡΑΓΟΥΔΑ...................................

el_hymador
07/06/2006, 22:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από kawasaki 636
καλα καλα ΤΡΑΓΟΥΔΑ...................................

αμεσως!!!


γ@μιετ@ι - ο θρυλος- και ο Πει-ραι-ας!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :lol: :lol: :lol: :lol:

kawasaki ZX-12
07/06/2006, 22:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
αμεσως!!!


γ@μιετ@ι - ο θρυλος- και ο Πει-ραι-ας!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :lol: :lol: :lol: :lol:

χαχχαχαχαχαχαχχαχα καλο

πες και ενα τωρα για τα τσουτσουνια που φαγατε φετος!!!!!!!

el_hymador
07/06/2006, 22:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από kawasaki 636
χαχχαχαχαχαχαχχαχα καλο

πες και ενα τωρα για τα τσουτσουνια που φαγατε φετος!!!!!!!

θα σoυ πω ενα αλλο πιο προσφατο ....θα γινει μεγαλο σουξε....


3 - 0 σκουπιτσα , τα πλεϊ οφ τα ειδα τρωγοντας πιτσα


εσεις δεν ξερω τι τρωγατε....αλλα ηταν κατι που ειχατε μονο δυο επιλογες .....Φρανκφουρτης η χωριατικο.....αν δεν το καταλαβες (δεν θα μου εκανε εντυπωση) θα στο εξηγησω αυριο. παω για υπνο τωρα.....γεια σου


και οπως ειπαμε στον ατμο ο δεινοσαυρος μην πεσει βαρυς ....

STOYBI
08/06/2006, 14:49
el_hymador [QUOTE]αμεσως!!!

[γ@μιετ@ι - ο θρυλος- και ο Πει-ραι-ας!!!
/QUOTE]

:lol: :lol: :lol:

ΒΑΖΕΛΟΙ... ΟΙ ΑΕΡΟΒΟΛΟΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ !!!!





:smokin:

Julius
08/06/2006, 14:56
Os gnisios gayros psifizo Brazil



OK RE?? :mad:






:D

el_hymador
08/06/2006, 19:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
el_hymador [QUOTE]αμεσως!!!

[γ@μιετ@ι - ο θρυλος- και ο Πει-ραι-ας!!!
/QUOTE]

:lol: :lol: :lol:

ΒΑΖΕΛΟΙ... ΟΙ ΑΕΡΟΒΟΛΟΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ !!!!





:smokin:


Ναι καφριλα δεν λεω....και φυσικα και ειναι κατακριτεο...ακου εκει αεροβολο!!!!
Αλλα δεν εχετε δικαιωμα να ομιλειτε κυριοι!!!! στην Ριζουπολη τα αισχη σας τα ξεχασατε????!!!!


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ....ΟΙ ΦΥΣΟΥΝΟΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!!!





:smokin:

STOYBI
08/06/2006, 21:32
el_hymador
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ....ΟΙ ΦΥΣΟΥΝΟΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:beer: :beer:

:wave2:

zubitos
11/06/2006, 12:30
ΞΕΚΩΛΑΤΕ ΡΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!

Εχουμε παγκοσμιο κυπελλο και αντι να κατσετε να δειτε λιγο ωραια μπαλα να ξεστραβωθειτε ασχολειστε με Ολυμπιακο,Αεκ και Παναθηναικο:sad: :sad: :nono:

ΑΦΗΣΤΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΝ ΓΙΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΑΡΤΕ ΚΑΜΙΑ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΕΣ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΚΑΙ ΠΟΙΟΥΣ ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

ΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΣΣΣΣΣΣΤΤΤΤΤΤΤΤΤ

και μην με ρωτησετε τι ομαδα ειμαι,Ολυμπιακος ειμαι αλλα μεσα στο μουντιαλ δεν θα ασχολουμε με τον Παντο και τον Παπαδοπουλο.

προτιμω να ασχολουμε με αυτον


51488

xastoukopsaro
13/06/2006, 16:46
Ολος ο κοσμος ειναι μπροστα στις τηλεορασεις να βλεπει μπαλα και ακομα υπαρουν ατομα που τσακωνονται για τις ελληνικες ομαδουλες....

Ετυχε το πασχα να δω ενα αγωνα ... ξανθη ολυμπιακος αν θυμαμαι καλα... μονο και μονο γιατι παιζει ενας συμαθητης μου οχι τιποτε αλλο... αλλα απογοητευτικα με το επιπεδο ποδοσφαιρου...
:nono: :nono:

ας καθησουμε αναπαυτικα στον καναπε μας, με μπυρες σουβλακια η πιστες αγκαλια, φωναξτε και τους φιλους σας με μια προυποθεση να μην μιλανε για ομαδουλες οπως αυτες του σουμπουτεο (το θυμαστε) και να απολαυσετε θεαμα...
και για να μεινουμε και στο θεμα του τοπικ....
italia... Totti-gooooollllll Toni-gooooollll

zzr2005
13/06/2006, 17:41
παιδιά με την ελεεινή εκπομπή της ΝΕΤ για το Μουντιάλ τι θα γίνει???ή μήπως μόνο εγώ τη θεωρώ άθλια???
δεν αρχίζουμε να τους βομβαρδίζουμε με mail μήπως και βάλουν μυαλό και βελτιωθεί λίγο η εκπομπή ή ακόμα και να καταργηθει???
εγώ πάντως έχω στείλει αρκετά e-mail με παράπονα για την εν λόγω εκπομπή...
προτείνω όσοι έχουντην ίδια γνώμη να στείλουμε μαζικά μηνύματα

Stergios69
13/06/2006, 17:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από xastoukopsaro

italia... Totti-gooooollllll Toni-gooooollll

Ναι, καλά, ας μην τους έπεζαν τα κοράκια...
Δύο πέναλτυ της Γκάνα ''δεν είδαν''... :eyepop: :eyepop: :eyepop:

xastoukopsaro
13/06/2006, 20:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stergios69
Ναι, καλά, ας μην τους έπεζαν τα κοράκια...
Δύο πέναλτυ της Γκάνα ''δεν είδαν''... :eyepop: :eyepop: :eyepop:

καλα πες μου οτι η γκανα επαιξε και καλυτερα να ακουσω τα παντα σε αυτη τη ζωη. Σε κανενα ευρωπαικο η παγκοσμιο πρωταθλημα οι διαιτητες δεν ειναι γενεοδωροι με τα πεναλντι. παρολαυτα δεν ηταν και τα δυο κατα την γνωμη μου :beer:

jbear
13/06/2006, 21:48
ΑΣΧΕΤΟ αλλα ο ιατροδικαστης ειπε οτι ΔΕΝ ηταν αεροβολο!!!! Αυτα τα λετε εσεις μονο μπας και ξεχασετε ετσι το 3-0... :wave2:

el_hymador
13/06/2006, 23:16
ΑRGENTINA OLE!!!!

....να μην ξεχνιομαστε

Για οσους ενοχλουνται απο το γεγονος οτι λεμε καμια μ@λ@κι@ οι Παναθηναϊκοι στους Ολυμπιακους κι το αντιστροφο) ...ξεκολατε εσεις !!! πλακα κανουμε, τουλαχιστον εγω ετσι το εκλαμβανω...

Μπαλα μεχρι στιγμης δεν εχουμε δει σπουδαια στο Μουντιαλ , ας ελπισουμε οτι κανουν οικονομια δυναμεων για τους μετεπειτα αγωνες.

Παρ΄ολα αυτα δεν μπορω παρα να σχολιασω αρνητικα (χο-χο) την μετριοτατη εμφανιση της καταπτιστης Βραζιλιας απεναντι στην Κροατια....ετσι ειναι, αμα θες να εισαι πριμαντονα πρεπει να το αποδεικνυεις σε καθε αγωνα , καθε λεπτο.

Ευχαριστη εκπληξη η Αυστραλια , τι ιδιο και το Εκουαδορ.Θα δειξει...

Πραγματικα αθλια η εκπομπη των ''κακων παιδιων'' ..... τα ιδια λεει οποιαδηποτε παρεα εν μεσω μπυρων και πιτσας....κατι παει να κανει ο Λαλας που κατεχει κατι τις παραπανω απο τηλεοραση αλλα το εταιρο κακο παιδι τα ισοπεδωνει ολα με τις κρυαδες και τον γυμνασιακου επιπεδου χαβαλε του....ελεος!!! πληρωνουμε και στην ΔΕΗ για αυτες τις καραγκιοζιες!!!


αυτα ...

VAMOS ARGENTINA!!!!!

:wave2:

jbear
13/06/2006, 23:19
Την εκπομπη καλυτερα να την εκανε ο Τσωχος. Οι αλλοι ειναι ασχετοι και δεν βλεπονται :mad: Η Βραζιλια κατωτερη των προσδοκιων... Σιγουρα τα πρωτα ματς ειναι αναγνωριστικα, μετα θα ειναι καλυτερα. :beer:

Yannis37
16/06/2006, 13:26
Γερμανία 4 2 Κόστα Ρίκα
Πολωνία 0 2 Ισημερινός
Αγγλία 1 0 Παραγουάη
Τρινιντάντ & Τομπάγκο 0 0 Σουηδία
Αργεντινή 2 1 Ακτή Ελεφαντοστού
Σερβία & Μαυροβούνιο 0 1 Ολλανδία
Μεξικό 3 1 Ιράν
Ανγκόλα 0 1 Πορτογαλία
Ιταλία 3 0 Γκάνα
Η.Π.Α. 0 3 Τσεχία
Βραζιλία 1 0 Κροατία
Αυστραλία 3 1 Ιαπωνία
Γαλλία 0 0 Ελβετία
Κορέα 2 1 Τόγκο
Ισπανία 4 0 Ουκρανία
Τυνησία 2 2 Σαουδική Αραβία
Γερμανία 1 0 Πολωνία
Ισημερινός 3 0 Κόστα Ρίκα
Αγγλία 2 0 Τρινιντάντ & Τομπάγκο
Σουηδία 1 0 Παραγουάη

47 γκόλ μέχρι τώρα.
καλά πάμε!!!

ΙΠΠΕΑΣ
16/06/2006, 13:57
Ιταλία: Έχω την εντύπωση πως η Ιταλία είναι πολύ σοβαρή όμάδα και έδειξε πολύ καλά στοιχεία. Μάλλον θα προχωρήσει...

Αργεντινή: Παίζει ουσιαστικό ποδόσφαιρο και όσο περνάνε οι μέρες θα παίζει και καλύτερο ποδόσφαιρο.


Ψηφίζω Βραζιλία γιατί απλά είναι το κάτι άλλο !!!


51986

Uriah Heep
19/06/2006, 10:54
Mε την Γκάνα!





...γιατί έχουν πολλά κοινά με τους Έλληνες!


:beer: :beer: :beer:

zzr2005
19/06/2006, 17:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Uriah Heep
Mε την Γκάνα!

...γιατί έχουν πολλά κοινά με τους Έλληνες!


:beer: :beer: :beer:
?????????????:eek:
για εξήγεισέ το αυτό ρε φίλε...
πάντως ομαδάρα η Γκάνα...να είχε καλύτερο τελείωμα των φάσεων θα ήταν για μεγάλα πράγματα....

marios8
19/06/2006, 17:54
Με αυτες


52329

Uriah Heep
20/06/2006, 12:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005
?????????????:eek:
για εξήγεισέ το αυτό ρε φίλε...


Είμαστε κι εμείς... ΚΑΦΡΟΙ!!!


:beer: :beer: :beer:

zzr2005
20/06/2006, 17:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Uriah Heep
Είμαστε κι εμείς... ΚΑΦΡΟΙ!!!


:beer: :beer: :beer:
μόνο που αυτοί είναι γρήγοροι και ξέρουν και μπάλα...:D

zolotas
20/06/2006, 23:44
αυτο παλι το γκολ της σουηδιας .......:lol: 2 γκελ στη μικρη περιοχη και γεια σας ......και ο αλλος ο προπονητης των αγγλων κατσουφιασε στο 2-1 ........ VAMOS PEROY

καλυτερα να εκανε την εκπομπη ο θεοφιλοπουλος με τον Μινο την εκπομπη ..........:bigcry:

alximistis
21/06/2006, 00:27
Έλα να ανάβουν τα αίματα... τώρα που ξεχωρίζουν σιγά σιγά οι ομάδες που θα προχωρήσουν...

"αυτο παλι το γκολ της σουηδιας ....... 2 γκελ στη μικρη περιοχη και γεια σας "
ναι, αυτό σε πείραξε εσένα! Το ότι η ομάδα δεν βλέπεται για την Αγγλία ο λόγος δεν σου την σπάει;;;
Και να ριψοκινδυνεύσω μία μικρή πρόβλεψη!
Αγγλία και δυστυχώς και η Ολλανδία δεν θα φτάσουν ψηλά. Αν όχι στον επόμενο αγώνα πιστεύω στο μεθεπόμενο θα πάνε σπίτια τους.
Ευχάριστη έκπληξη η Ισπανία μάλλον...
ίδωμεν...

zolotas
21/06/2006, 16:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
ναι, αυτό σε πείραξε εσένα! Το ότι η ομάδα δεν βλέπεται για την Αγγλία ο λόγος δεν σου την σπάει;;;
Και να ριψοκινδυνεύσω μία μικρή πρόβλεψη!
Αγγλία και δυστυχώς και η Ολλανδία δεν θα φτάσουν ψηλά. Αν όχι στον επόμενο αγώνα πιστεύω στο μεθεπόμενο θα πάνε σπίτια τους.


ποια αγγλια ρε ??? με τον κρ...αουτς ......:lol: θα γελασει ο καθε πικραμενος......και χεστηκα για την αγγλια .........VAMOS A LA PLATA

ΚΡΗΤΙΚΟΣ
22/06/2006, 23:22
Vamos, vamos, Argentina,
vamos vamos a ganar...
que esta barra quilombera
no te deja
no te deja de alentar...

Vamos, vamos, Argentina,
vamos vamos a ganar...
que esta barra quilombera
no te deja
no te deja de alentar...


52851

H.A.Balafoutre
23/06/2006, 01:17
1990, Ιταλία στο μουντιάλ. 13 χρονών.

Πήγα με τον πατέρα μου και είδαμε στο στάδιο San Nicola της Νάπολης, Αγγλία 3 - 2 Καμερούν, Αργεντινή 1 - 0 Ιταλία και στο Ολύμπικο τον τελικό, Αργεντινή 0 - 1 Γερμανία.

Τι να σας πω και τι να θυμηθώ.

Πολύ ίντριγκα σε εκείνο το μουντιάλ.

Μόνον το τι γινόταν μέσα στο San Nicola με 85000+θεατές στον αγώνα με την Αργεντινή και την Ιταλία δεν περιγράφεται......μιλάμε ασύλιπτα πράγματα που δεν ξεχνιούντε. Φωνές αγωνίας, θυμού, κλάματα, χαράς, εκδίκησης για την φτώχια του νότου. ΠΑΝΙΚΟΣ. Η Νάπολη πάντως γλεντούσε εκείνο το βράδυ. Αν και κανονικά ο ημιτελικός έπρεπε να γίνει στο Ολύμπικο με την διοργανότρια, αλλά είπαμε πολύ ίντριγκα. Είχαν πέσει πολλές απειλές για να μην γίνει στη Ρώμη ο αγώνας από την μαφία.

Στην Νάπολη είχαν αναρτημένα μακρόστενα πανό, όπως τις διαφημίσεις από κολόνα σε κολονα τον Βιάλι να τον χλεβάζουν με χέρια να κάνουν χειρονομίες, ένα χέρι να κρατάει κόκκινη κάρτα, άλλο να του δείχνει το "δάχτυλο" κτλ, ακόμη και να τον μουτζώνουν.....ναι, ναι να τον μουτζώνουν, πολύ γέλιο λέμε.

Την Νάπολη να είναι απερίγραπτη πόλη, ακόμη δεν είχε "καθαρίσει" από την μαφία.

Όλη η μαφία και ο νότος και η Νάπολη να είναι με την Αγεντινή και τον Θεό τους Μαραντόνα, οι οδηγοί ταξί να περνάνε με κόκκινο αβέρτα τα φανάρια, τα μαγαζιά να έχουν για προστασία σιδερόφρακτα παντζούρια για να μην τους τα σπάνε, πολύ αργά την νύχτα και μετά τον αγώνα με την Ιταλία, απελπισμένες ιταλίδες να το κάνουν κανονικότατα μέσα σε αμάξι με ανοιχτές πόρτες στο κέντρο και να τους σταματάει η αστυνομία, το κάμπινγκ που μείναμε ήταν μέσα σε έναν από τους κρατήρες περιφεριακά του Βεζούβιου, τους Ιταλούς να θέλουν να μου αγοράσουν την φανέλα της Δυτικής τότε Γερμανίας για τιμές 10πλάσιες από όσο την είχα αγοράσει, μονον και μόνο για να τιμωρήσουν τον Μαραντόνα για το κακό που τους έκανε.......τι απίστευτη εμπειρία.


Ά και το πέναλτι στον τελικό ήταν πέτσινο όσο δεν πάει. Αφού είμασταν στο τέρμα πίσω πέταλο από την φάση και την είδαμε πόσο κάθαρα λάθος ήταν, λές και ήταν μπροστά μας. Στις γιγαντοοθόνες του γηπέδου στο τέλος σήκωναν οι Γερμανοί το κύπελο στο χορτάρι και έδειχναν τον Ντιέγκο μέσα στα κλάματα.......πρίν τον αγώνα και έξω από το γήπεδο οι μαυραγορίτες έδιναν ρεσιτάλ παζαριών.....

Πολύ καλή φάση τα μουντιάλ. Αξίζει να πάει κάποιος να δεί πράγματα και καταστάσεις μιας τέτοιας γιορτής. Ο πατέρας μου μετά πήγε και στην Αμερική το 1994 και στην Γαλλία το 1998.


52866

alximistis
23/06/2006, 03:26
Εν ολίγοις... είσαι από τους τυχερούς! Μία η άλλη είδες μουντιάλ και από κοντά. Μπράβο!
Πάντως παίδες την σημερινή μέρα τη χάρηκα για δύο λόγους.
Πρώτον γιατί η Βραζιλία έδειξε επιτέλους κάτι από... Βραζιλία.
Αλλά κυρίως επειδή...

τα καγκουρό την έκαναν στους κροάτες! Μπράβο Αυστραλία...

ΚΡΗΤΙΚΟΣ
23/06/2006, 11:41
.


52895

zzr2005
23/06/2006, 17:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΚΡΗΤΙΚΟΣ
Vamos, vamos, Argentina,
vamos vamos a ganar...
que esta barra quilombera
no te deja
no te deja de alentar...

Vamos, vamos, Argentina,
vamos vamos a ganar...
que esta barra quilombera
no te deja
no te deja de alentar...
μπραβο ρε φίλε που παρέθεσες τα στιχάκια απο το συγκεκριμένο τραγουδι...το ακούω απο τους Αργεντίνους και πορώνομαι..ανατριχιάζω....μου έρχονται στο μυαλό στιγμές όπως του θεού Ντιέγο το 1986 στα αποδυτήρια της Αργεντινής να τραγουδάει το εν λόγω τραγούδι πανηγυρίζοντας για το κύπελλο...
:a23: :a23: :a23:

ΚΡΗΤΙΚΟΣ
24/06/2006, 10:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005
μπραβο ρε φίλε που παρέθεσες τα στιχάκια απο το συγκεκριμένο τραγουδι...το ακούω απο τους Αργεντίνους και πορώνομαι..ανατριχιάζω....μου έρχονται στο μυαλό στιγμές όπως του θεού Ντιέγο το 1986 στα αποδυτήρια της Αργεντινής να τραγουδάει το εν λόγω τραγούδι πανηγυρίζοντας για το κύπελλο...
:a23: :a23: :a23:

Παμε ,παμε Αργεντινα
Παμε , παμε για τη νικη
Και οι τρελοι οι οπαδοι σου
Δε σταματανε ,δε σταματανε να σε υποστηριζουνε

Πελε "Με εστειλε ο Θεος"
Μαραντονα "Εγω δεν εστειλα κανενα"


52977

alximistis
25/06/2006, 23:34
Και να που οι Άγγλοι με αυτά και με αυτά μας φορτώθηκαν και φτάσαν στους 8...
και να που θα αντιμετωπίσουν πιθανά μία Πορτογαλία με 3 ελλείψεις ανάμεσα τους ο Ντέκο και ο Ρονάλντο...
Με αυτό το σπαστικό υποτίθεται ποδόσφαιρο με αυτό το τσίρκο από άτεχνους παίκτες που έχουν έφτασαν ως εδώ και διεκδικούν και ακόμη καλύτερα.
Τι λες τώρα ρε...

ΚΡΗΤΙΚΟΣ
26/06/2006, 09:26
Η Αγγλια απο τυχη καθαρα ειναι εδω που ειναι, αλλα με την Πορτογαλια δεν θα της φτασει μονο η τυχη παρολο που δε θα παιξει ο Ντεκο (ο Ροναλντο ισως προλαβει)

Αντε να αποκλεισει τωρα η Γκανα το τσιρκο που λεγεται Βραζιλια μπας και δουμε λιγο μπαλα στη συνεχεια...

(Ειμαι εγκαθετος αντι-Βραζιλιανος :D )

zolotas
26/06/2006, 23:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από H.A.Balafoutre
1990, Ιταλία στο μουντιάλ. 13 χρονών.

Πήγα με τον πατέρα μου και είδαμε στο στάδιο San Nicola της Νάπολης, Αγγλία 3 - 2 Καμερούν, Αργεντινή 1 - 0 Ιταλία και στο Ολύμπικο τον τελικό, Αργεντινή 0 - 1 Γερμανία.

Τι να σας πω και τι να θυμηθώ.



σωστοοοοοοοος και τυχερος ......οι αγγλοι με λινεκερ ε?? τα καλυτερα μουντιαλ 86,90 για μενα........και 82 φυσικα :beer:

XTMPAM
27/06/2006, 09:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Και να που οι Άγγλοι με αυτά και με αυτά μας φορτώθηκαν και φτάσαν στους 8...
και να που θα αντιμετωπίσουν πιθανά μία Πορτογαλία με 3 ελλείψεις ανάμεσα τους ο Ντέκο και ο Ρονάλντο...
Με αυτό το σπαστικό υποτίθεται ποδόσφαιρο με αυτό το τσίρκο από άτεχνους παίκτες που έχουν έφτασαν ως εδώ και διεκδικούν και ακόμη καλύτερα.
Τι λες τώρα ρε...

Τα χα πει για την Αγγλια (βλεπε προηγουμενα ποστ)!!Ρε λετε να παει η Αγγλια τελικο?:smokin: :smokin:

Και δεν την παω μια λεμε!Αργεντινη Βραζιλια θελω τελικο!!

Καλα το χθεσινο Ελβετια Ουκρανια ηταν η απολυτη δυσφημιση του ποδοσφαιρου:yuck: :yuck:

Kizoku
27/06/2006, 10:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
Τα χα πει για την Αγγλια (βλεπε προηγουμενα ποστ)!!Ρε λετε να παει η Αγγλια τελικο?:smokin: :smokin:

Και δεν την παω μια λεμε!Αργεντινη Βραζιλια θελω τελικο!!

Καλα το χθεσινο Ελβετια Ουκρανια ηταν η απολυτη δυσφημιση του ποδοσφαιρου:yuck: :yuck:

Δεν παίζει!!!

Η Αγγλία θα κοπεί από την Αργεντινή με τη μια.

Πάντως παίζει να περάσει και η Ισπανία τελικό αν και βλέπω την Βραζιλία ότι ανεβάζει στροφές αγώνα με τον αγώνα.

alximistis
27/06/2006, 15:29
"Δεν παίζει!!!

Η Αγγλία θα κοπεί από την Αργεντινή με τη μια."

Μην το λες φιλαράκι...
κι εγώ πιστεύω ότι η Αργεντινή πάει φουλ για τελικό και παίζει πολύ για να το σηκώσει.
Ωστόσο η Αγγλία έχει κάτι που δεν το είχε στα άλλα μουντιάλ.
Κωλοφαρδία!!!
Κι όσο για την Πορτογαλία μακάρι να είμαι λάθος πραγματικά μακάρι αλλά να δεις που η Αγγλία θα περάσει!

"Καλα το χθεσινο Ελβετια Ουκρανια ηταν η απολυτη δυσφημιση του ποδοσφαιρου"

Σε αυτό διαφωνώ απόλυτα!!!
Οκ δεν είχε ευκαιρίες τρελλές δεν είχε γκολ αλλά είχε ρυθμό. Η μπάλα πήγαινε πάνω κάτω. Και στην τελική ήταν σαφώς καλύτερο από το Αγγλία Εκουαδόρ ή ακόμη το Ιταλία Αυστραλία. Γνώμη μου...

XTMPAM
27/06/2006, 15:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
"Δεν παίζει!!!


"Καλα το χθεσινο Ελβετια Ουκρανια ηταν η απολυτη δυσφημιση του ποδοσφαιρου"

Σε αυτό διαφωνώ απόλυτα!!!
Οκ δεν είχε ευκαιρίες τρελλές δεν είχε γκολ αλλά είχε ρυθμό. Η μπάλα πήγαινε πάνω κάτω. Και στην τελική ήταν σαφώς καλύτερο από το Αγγλία Εκουαδόρ ή ακόμη το Ιταλία Αυστραλία. Γνώμη μου...

Κοιτα ουτε και μενα μου αρεσαν τα παιχνιδια που λες αλλα ουτε και το χθεσινο!Πολυ παιχνιδι κεντρου!Μου αρεσει που κραζουν εμας για αμυντικο ποδοσφαιρο!Ολοι για το αποτελεσμα παιζουν!
Αντε να δουμε τα σημερινα!:wave2:

H.A.Balafoutre
27/06/2006, 18:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
σωστοοοοοοοος και τυχερος ......οι αγγλοι με λινεκερ ε?? τα καλυτερα μουντιαλ 86,90 για μενα........και 82 φυσικα :beer:


Εκείνη την εποχή είχε μπάλα κάτι απογεύματα Σαββάτου στην Ερτ2 με αγγλικό ποδόσφαιρο και μου άρεσαν πολύ οι Μπίρτσλεϋ, Μπάρνς, Λίνεκερ (φυσικά).

Αν και να σου πώ οι Καμερουνέζοι στο μουντιάλ τους έπαιζαν στα ίσα και λίγο η διαιτησία τους ψιλοβόηθησε τους αγγλάρες, το πέναλτυ ήταν λίγο πέτσινο, κάτι κάρτες "ελαφριές".

Τέσπα, περασμένα ξεχασμένα......:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

zubitos
28/06/2006, 10:49
ολοι καθονται να δουν το ζινταν στο τελευταιο του παιχνιδι
και αυτος συνεχιζει ακαθεκτος!!!

συκωσε το παιχταρα μου να πανε ολοι σπιτι τους!!!

Βραζιλια ερχομαστε


53384

alximistis
28/06/2006, 11:00
"συκωσε το παιχταρα μου να πανε ολοι σπιτι τους!!!"

Δεν μου αρέσει καθόλου η Γαλλία! Ούτε και μ άρεσε ποτέ ιδιαίτερα!
Ωστόσο ναι γι αυτόν τον παιχταρά θα ήθελα να φτάσει τελικό!
Μόνο για τον Ζιζού!!!

Kizoku
28/06/2006, 11:17
Το γεγονός είναι ότι η Ισπανία χθές έκανε μεγάλη μ@λ@κία γιατί καθόταν στο κέντρο όλη την ώρα και δεν έβγαιναν στην επίθεση καθόλου. Το παιχνίδι πιστεύω μπορούσε να το πάρει.
Αν δεν κάνεις ευκαιρία όμως, γκολ δεν μπαίνει!

Πάλι καλά που πήραν και αυτό το "και καλά" πέναλντι.

Την Γαλλία την έσωσε πάντως και ο Sagnol που έκανε εξαιρετική δουλειά στην άμυνα.
Γενικά το χαρακτηριστικό του παιχνιδιού ήταν η μετριότατη απόδοση της Ισπανίας (Torres, Fabregas εξαφανισμένοι) και η σχετική βελτίωση της Γαλλίας (όχι ότι έκανε και κάτι εξαιρετικό).


Η Πορτογαλία δεν έχει ομάδα πλέον μετά το παιχνίδι με την Ολλανδία (αν και έμαθα ότι ο Ronaldo μπορεί να παίξει) οπότε η Αγγλία έχει πιθανότητες, αν κάνει κάτι ο Rooney ή βάλει κανά φάουλ ο Beckam, οι άλλοι είναι για τα μπάζα.
Αλλά για τελικό χρειάζεται τεράστιος κώλος για τους Άγγλους (μη σώσουν και περάσουν)

zolotas
28/06/2006, 23:11
ποια ισπανια μωρε τωρα??? εκανε σε κανενα τουρνουα κατι?? παιζει 2-3 παιχνιδια καλα και καληνυχτα..........οι γαλλοι μεχρι εδω ηταν γιατι θα την κανει την μαλακια ο μπαρτεζ ,δεν υπαρχει περιπτωση.

ευχομαι να αποκλειστει και η ιταλια γιατι κουρασε με την κολοφαρδια της.
ευχομαι να αποκλειστει και η αγγλια με τον ξυλοκοπο προπονητη .

αναμονη για τελικο γερμανια-βραζιλια .......οσο για αργεντινη :D PODOLSKI :a9:

vassilis88
29/06/2006, 10:40
ναι καλα.τεβεζ κ μεσσι θα κανουν λιγο πουτανα την αμυνα των γερμανων,τι να κλασει κ ο ποντολσκι...α κ η ιταλια λεμε θα το σηκωσει!!(γμτ μαλλον τα τετοια της θα παρει αλλα τουλαχιστον την ουκρανια την εχουμε)

zolotas
29/06/2006, 20:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88
ναι καλα.τεβεζ κ μεσσι θα κανουν λιγο πουτανα την αμυνα των γερμανων,τι να κλασει κ ο ποντολσκι...α κ η ιταλια λεμε θα το σηκωσει!!(

ποιος τεβες τωρα???? για κανα γουεστερν ειναι να παιζει :lol: ο κλοζε ρε θα τους παρει τα μυαλα ...........οσο για την ιταλια ας μπει στα ανεκδοτα :lol: ακου θα το σηκωσει

zolotas
29/06/2006, 20:37
α ναι ....βαλε και ακετες καρτες στους ξυλοκοπους αμυντικους της αρχεντινης :lol: βαλτε τον ροτσα να παιξει λεμε .......:lol: με την κιταρα του :lol:

ΚΡΗΤΙΚΟΣ
30/06/2006, 03:52
Zolota αυριο μετα το 3-0 που θα ριξουμε στους "τεχνιτες" αμυντικους της Γερμανιας κερναω καφε παρηγοριας...:wave2: :lol:


53573

beholder
30/06/2006, 07:33
ARGENTINA

Αν και μαμιουνται
Επαιξα ολα τα λεφτα στους 2 αγωνες οτι θα νικησει μεσα στη κανονικη διαρκεια και πηρα .... ξερετε τι :mad:

tifoefs
30/06/2006, 15:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
"συκωσε το παιχταρα μου να πανε ολοι σπιτι τους!!!"

Δεν μου αρέσει καθόλου η Γαλλία! Ούτε και μ άρεσε ποτέ ιδιαίτερα!
Ωστόσο ναι γι αυτόν τον παιχταρά θα ήθελα να φτάσει τελικό!
Μόνο για τον Ζιζού!!!

Ο καραγκουνης τον εκανε ζιζουτσα !!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tifoefs
30/06/2006, 15:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από beholder
ARGENTINA

Αν και μαμιουνται
Επαιξα ολα τα λεφτα στους 2 αγωνες οτι θα νικησει μεσα στη κανονικη διαρκεια και πηρα .... ξερετε τι :mad:

Θα χασουν απο Γερμανια και θα πανε σπιτια τους για να σνιφαρουν οτι περισεψε απο τον μαραντονα ...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

vassilis88
30/06/2006, 23:20
ΙΤΑΛΙΑ ΛΕΜΕ!!!!!!!!! 3-0!!!!!!

κριμα για την αργεντινη.......


53684

AFTER
01/07/2006, 00:51
Ενα θα πω:


TOTTI GOOOOOOLLLL
TOTTI GOOOOOOOOOOOOLLLL

CHE CI FREGA DI RONALDO, NOI ABBIAMO TOTTI GOOOOLLLL


TOTTI GOOOOOOOOOLL!!!!!


53686

zolotas
01/07/2006, 01:18
ιταλιανοι ειστε βρακια ........

alximistis
01/07/2006, 20:14
Πάει και η Αγγλία... Όχι ότι στενοχωρήθηκα αυτό δα έλειπε!
Αλλά σήμερα με την Πορτογαλία αν μη τι άλλο ήταν φιλότιμοι... δεν πειράζει όμως. Τόσα χάλια ματς έκαναν και μας έσπασαν τα αρ.....α... δεν καθαρίζουν με ένα...

Πάντως νομίζω ότι σε ένα θα συμφωνήσουμε όλοι μα όλοι εδώ:
ΔΕΝ υπάρχει ομάδα που να διαφέρει ή που τουλάχιστον να έχει δείξει κάτι το τόσο διαφορετικό. Λίγο πολύ οι λεγόμενες μεγάλες ομάδες τα ίδια κάνουν και στις λεπτομέρειες κρίθηκαν τα περισσότερα ματς. Νομίζω...
Εξαιρώ λίγο τη Γερμανία η οποία πράγματι έχει δείξει τόσο δα καλύτερη σε σχέση με τις άλλες...
Άντε να δούμε και το βραδυνό. Ελπίζω να απολαύσουμε θέαμα αλλά μπα...

AFTER
01/07/2006, 20:18
Σε λιγο αρχιζει η τσοντα!!!

FORZA ITALIA!!!

zolotas
01/07/2006, 20:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Πάει και η Αγγλία... Όχι ότι στενοχωρήθηκα αυτό δα έλειπε!


μαζευτηκε μια παρεα με καλους παικτες αλλα χωρις προπονητη .......παλιοτερα ειχε κατι ταγαρια παικτες που επαιζαν με σεντρες μονο

alximistis
04/07/2006, 11:08
"μαζευτηκε μια παρεα με καλους παικτες αλλα χωρις προπονητη"

Φίλε Ζολότα ανέκαθεν ή σχεδόν ανέκαθεν οι Άγγλοι είχαν πρόβλημα με τους προπονητές.
Αλλά στην ουσία δεν είναι έτσι. Επειδή έχω ζήσει πολύ στην Αγγλία σου λέω ότι απλώς... είναι κολλημένοι!!!
Δεν χρειάζονται προπονητή. Ανανεωτή θέλουν, αυτό που λένε reformer. Να τους αλλάξει τη νοοτροπία και το αγωνιστικό στυλ. Γι αυτό και η παπαριά τους με τον Έρικσον ήταν τεράστια...
Τεσπα τώρα που βγήκε και η Βραζιλία (καιρός ήταν) βλέπω ακόμη περισσότερο Γερμανία.
Εκτός και αν σκάσει η έκπληξη που λέγεται Πορτογαλία...

H.A.Balafoutre
04/07/2006, 23:28
Σκού-άντρα-Ατζούρα-είσαι-μεγάλη-καψούρα-Σκούαντρατζούραααααα-είσαι μεγάλη καψούραααααα.



http://www.gazzetta.it/



Forza Italia λέμε..........

Runner Ducati
04/07/2006, 23:59
FORZAAAAAAAAAAAAAAA ITALIAAAAAAAAA

Xrider
05/07/2006, 00:20
SQUADRA AZZURA EISAI MEGALH KOLARA!!!!!