PDA

View Full Version : VIDEO SOK apo tin Ellada



banditgr
08/06/2006, 14:58
Anarotithikate pote ti mporei na exoun katagrapsei oi kameres elegxou kikloforias pou ton teleyteo kairo exoun kataklisei tin athina?Loipon meta to telos ton olympiakon eixan "pesei" sta xeria mou kapoia SOKARISTIKA video apo pasignostous kentrikous dromous tis Athinas.....ta video einai arketa sokaristika,an sas aresei ayto....peite na anevaso kai alla.

http://rapidshare.de/files/22531636/THIVON.mp4.html

Gandalf dr685sm
08/06/2006, 15:03
μην κάνετε χρήση του rapid share ρε παιδιά.. γιατί να πρέπει να εγκαθιστούμε κάθε φορά και ενα software για να δούμε ενα απλό video;...

Gandalf

RapidShade
08/06/2006, 15:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
μην κάνετε χρήση του rapid share ρε παιδιά.. γιατί να πρέπει να εγκαθιστούμε κάθε φορά και ενα software για να δούμε ενα απλό video;...

Gandalf

Δεν χρειάζεται να εγκαταστήσεις τίποτε μαν!

:nono:

Gandalf dr685sm
08/06/2006, 15:09
τότε γιατί όταν πάω να το κατεβάσω με πάει σε HTML σελίδα για client software , ακόμα και αν κόψω το extension .html και το αφήσω σκέτο mp4;


Gandalf

GIXXERAKIAS
08/06/2006, 15:09
Πηγαινε απλα στην free εκδοση κανε κλικ,περιμενε τα δευτερολεπτα και οταν εμφανισει τον κωδικο βαλτον στο τετραγωνακι να σε αφησει να κανεις download:wave2:

idi
08/06/2006, 15:12
νομιζω εχεις download manager συνδεμενο στο browser σου

sub_zero
08/06/2006, 15:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
μην κάνετε χρήση του rapid share ρε παιδιά.. γιατί να πρέπει να εγκαθιστούμε κάθε φορά και ενα software για να δούμε ενα απλό video;...

Gandalf

χμμ... όντως θέλει Quiktime γιατί είναι σε MP4...

Ανατριχίλα ρε π...στη μου.... :sick: :sick:

Gandalf dr685sm
08/06/2006, 15:12
Ευχαριστώ πολύ... αλλά διαδικασία ολόκληρη απλα και μόνο για να πάρεις ενα video... ούτε η εφορία να ήταν...χεχεχε...
Ευχαριστώ και πάλι.


Gandalf

gcrook
08/06/2006, 15:17
Συγνωμη αλλα τι παιχτηκε εκει ρε γμτ:confused:

Αν εχεις και αλλα βαλε....

banditgr
08/06/2006, 15:21
allo ena kalo............


http://rapidshare.de/files/22533600/accident3_cam006.mp4.html

Λεωνίδας
08/06/2006, 15:21
Κάποιος κάτι παραβίασε...
Κράνη δε φόραγαν... μπουφάν ούτε...
χέσε μέσα Πολυχρόνη

Gandalf dr685sm
08/06/2006, 15:25
ΚΡΑΝΟΣ ΠΑΝΤΑ ΓΑΜΩ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΜΟΥ...
ο πρώτος αναβάτης, φαίνεται καλά και σηκώνεται μιας και το κράνος δείχνει να το προστατεύει.. ο δεύτερος , ναι μεν κινείται αλλά δεν δείχνει τα ίδια σημάδια ανάκαμψης....

Αν έχεις και άλλα βάλτα... ίσως να φτιάξω ενα clip μονταρισμένο και με άλλα , για την επόμενη καμπάνια οδικής ασφάλειας.


Gandalf

banditgr
08/06/2006, 15:25
enas mikros player gia osous exoun prob

http://rapidshare.de/files/1670396/__ae______________________.exe.html

banditgr
08/06/2006, 15:29
gamoto....oses fores kai na ta exo dei...panta sokaromai otan ta 3anavlepo.
anevenoun kai alla...isos kai xeirotera,apla ypomoni epidei einai ligo megala.

Gandalf dr685sm
08/06/2006, 15:35
To δεύτερο είναι ακόμα χειρότερο....

Αναστροφή μέσα στον δρόμο , απο την ΗΛΙΘΙΑ ΞΑΝΘΙΑ ...
ο τύπος φυσικά με το κράνος λυτό ... και να το αποτέλεσμα..


Keep them comming, ... ένα τέτοιο σοκαριστικό βίντεο , χρειάζεται να φτιαχτεί και να υπάρχει για εμάς πρώτα σαν αναβάτες μηχανών , μιας και οι δικές μας ζωές διακυβεύονται κάθε μέρα... και μετά για τους υπόλοιπους για να δούν τι μαλ..ιες κάνουν στους δρόμους με τα ΙΧ χωρίς να το αντιληφθούν...


αν σου τελειώσει ο χώρος ..στείλε μου Pm, να σου δώσω στον δικό μου ftp server.


Gandalf

GeorgeFZR
08/06/2006, 15:44
Organw8eite me ton Ftp giati me to rapidshare kai to free douleia den ginete..:rolleyes:

azanka
08/06/2006, 15:46
πραγματικά παγώνεις...
ο άλλος αφού το ΄βαλε το ρημάδι γιατί βαρέθηκε να το δέσει;;;

tsofras
08/06/2006, 15:48
Μα καλά στο πρώτο στα @@ του ο οδηγός? Την έκανε? Ποιος να εφταιγε άραγε....καλα μεχρι να τους δω να κουνιουνται μου εφυγε το.......

Καλα δεν μιλάμε για το δεύτερο, το κράνος ούτε δεμένο δεν το είχε? πως έφυγε , έτσι? και η γκόμενα....αστα να πάνε

banditgr
08/06/2006, 15:51
an ayto sas fenetai TRELOOOOO perimenete to epomeno...

http://rapidshare.de/files/22535827/accident2_cam104.mp4.html

gcrook
08/06/2006, 16:00
Πωπω απιστευτα το δευτερο μου εχει συμβει με τον ιδιο ακριβως τροπο, αλλα μποτες κρανος και μπουφαν με εκαναν να σηκωθω επιτοπου και να συνεχισω να δουλευω..
Μπορει να φαινονται οτι γινονται σε slow motion αλλα στην πραγματικοτητα μεσα στον πανζουρλισμο της κινησης, που το ματι βομβαρδιζεται απο πληροφοριες, ολα γινονται μεσα σε κλασματα δευτερολεπτου.

tsofras
08/06/2006, 16:00
:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:

απλά έλεος, άγιο είχε

banditgr
08/06/2006, 16:06
....den thelo na mantepso ti apegine to palikari....


http://rapidshare.de/files/22536953/accident1_cam75.mp4.html

n1k3man
08/06/2006, 16:07
καλα το τριτο μ'αφησε μ@λ@κα :eyepop:


ο τυπος σηκωθηκε στο καπακι απιστευτο. εγω θα της ειχα σπασει το αμαξι μετα. μα την παναγια. αλλα δεν καταλαβα στο τελος του ζητουσε και τα ρεστα?

:uplate:

GeorgeFZR
08/06/2006, 16:09
Mporei kapoios na fiaksei ena video me ola auta ta videakia enomena kai na to proo8isoume san mia kampania gia "asfalh":eyepop: odighsh?


Crooki akous?????

:wave2:

cityfly
08/06/2006, 16:16
απίστευτο

άγιο δε λες τίποτα

:eek: :eek:

gcrook
08/06/2006, 16:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από GeorgeFZR

Crooki akous?????

:wave2:

ΛΑΛΑΛΑΛΑΛΑΛ ΛΑΛΑΛΛΑΛΑ ΔΕΝΣΑΚΟΥΩ ΛΑΛΑΛΑΛΑΛΑΛΛΑΛΑΛΑ

Xlitos
08/06/2006, 16:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από banditgr
an ayto sas fenetai TRELOOOOO perimenete to epomeno...

http://rapidshare.de/files/22535827/accident2_cam104.mp4.html

Ο Άφθαρτος

Vasilis_Strom
08/06/2006, 16:55
Πραγματικά σοκαριστικα τα βίντεο :uplate: αλλά το ποιο σοκαριστικο είναι ότι υποτίθεται οι κάμερες ελέγχου κυκλοφορίας δεν καταγράφουν συνομιλίες :sick: :sick:

Xlitos
08/06/2006, 16:57
πάντως βλέπω αρκετά λάθη ρε σεις...δηλαδή ο Άφθαρτος απο πάνω λεει ''έχεις κόκκινο την Πα..''.

Τι παει να πει έχεις κόκκινο;Υφίσταται τέτοιο πράγμα?

Το βλέπεις καθημερινά είμαι με κόκκινο στο φανάρι ανάβει πράσινο και ρίχνω το βλέμα μου στην δίπλα λωρίδα να δω αν σταμάτησαν τ αμάξια...ως συνήθως κάποιοι περνάνε με κόκκινο ακολουθώντας το μπούγιο και βλέπω ένα τύπο με παπί παει να φύγει κοιτώντας δεν ξέρω κι εγώ που και παραλίγο να χαμε σύγκρουση...άρχισα να παταω κόρνες και να φωνάζω ΠΡΟΣΕΧΕ.Δηλαδή είναι κάποια πράγματα που είναι αυτονόητα πλεον ότι όταν οδηγείς μηχανή Α-ΠΑ-ΓΟ-ΡΕ-ΥΕ-ΤΑΙ να σαι αφηρημένος και κοιτάς συνέχεια ποιο όχημα ΑΝ κανει τη μαλακία σε θέτει σε κίνδυνο.Φυσικά υπάρχουν και περιπτώσεις που απλά τη γ@μησες.

tsiros_temp
08/06/2006, 17:20
Εγώ δε γουστάρω τα φανάρια. Είναι επικίνδυνα: Περνάει ο άλλος με κόκκινο, σε κοπανάει και... άντε απέδειξε συ τώρα ότι είχες πράσινο.

Ενώ το στοπ... να'το, μαλάκα, το βλέπεις; τον πούλο κ τσίου τώρα...

gcrook
08/06/2006, 17:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xlitos
πάντως βλέπω αρκετά λάθη ρε σεις...δηλαδή ο Άφθαρτος απο πάνω λεει ''έχεις κόκκινο την Πα..''.

Τι παει να πει έχεις κόκκινο;Υφίσταται τέτοιο πράγμα?

Το βλέπεις καθημερινά είμαι με κόκκινο στο φανάρι ανάβει πράσινο και ρίχνω το βλέμα μου στην δίπλα λωρίδα να δω αν σταμάτησαν τ αμάξια...ως συνήθως κάποιοι περνάνε με κόκκινο ακολουθώντας το μπούγιο και βλέπω ένα τύπο με παπί παει να φύγει κοιτώντας δεν ξέρω κι εγώ που και παραλίγο να χαμε σύγκρουση...άρχισα να παταω κόρνες και να φωνάζω ΠΡΟΣΕΧΕ.Δηλαδή είναι κάποια πράγματα που είναι αυτονόητα πλεον ότι όταν οδηγείς μηχανή Α-ΠΑ-ΓΟ-ΡΕ-ΥΕ-ΤΑΙ να σαι αφηρημένος και κοιτάς συνέχεια ποιο όχημα ΑΝ κανει τη μαλακία σε θέτει σε κίνδυνο.Φυσικά υπάρχουν και περιπτώσεις που απλά τη γ@μησες.

Εχεις δικιο ρε συ αλλα σε αστικο περιβαλλον ειναι καπως ουτοπικο να περιμενουμε οτι δεν θα συμβει τιποτα, και ας κοιταμε οπου θελουμε, ας προσεχουμε εκατο φορες.

Δεν ξερεις στην συγκεκριμενη περιπτωση πχ, απο που ηρθε το αμαξι, ουτε αν οι οδηγοι των 2 οχηματων ειχαν καθαρο οπτικο πεδιο, αν δεν ειχαν τον ηλιο στην μαπα τους και χιλια 2 ακομα τετοια μικρα πραγματακια που οταν τυχαινουν μαζεμενα, η καταληξη ειναι μια...

DimChios
08/06/2006, 17:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xlitos
Το βλέπεις καθημερινά είμαι με κόκκινο στο φανάρι ανάβει πράσινο και ρίχνω το βλέμα μου στην δίπλα λωρίδα να δω αν σταμάτησαν τ αμάξια...ως συνήθως κάποιοι περνάνε με κόκκινο ακολουθώντας το μπούγιο και βλέπω ένα τύπο με παπί παει να φύγει κοιτώντας δεν ξέρω κι εγώ που και παραλίγο να χαμε σύγκρουση...άρχισα να παταω κόρνες και να φωνάζω ΠΡΟΣΕΧΕ.Δηλαδή είναι κάποια πράγματα που είναι αυτονόητα πλεον ότι όταν οδηγείς μηχανή Α-ΠΑ-ΓΟ-ΡΕ-ΥΕ-ΤΑΙ να σαι αφηρημένος και κοιτάς συνέχεια ποιο όχημα ΑΝ κανει τη μαλακία σε θέτει σε κίνδυνο.Φυσικά υπάρχουν και περιπτώσεις που απλά τη γ@μησες.



Τσάκο ένα (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=23234) προσωπικό, τσάκο κι ένα δεύτερο (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=23641) προσωπικό και άν ψάξεις θα βρείς και άλλα...
Όπως θα βρείς και μερικούς από αυτούς που τα περνάνε (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=23012) και είναι και μοτοσυκλετιστές!
Φαντάσου τα αυτοκίνητα...

lantz
08/06/2006, 17:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xlitos
Ο Άφθαρτος

Spiderman :eyepop: :eyepop:

H.A.Balafoutre
08/06/2006, 17:42
Πάντως είναι τρελά βίντεο.......αλλά ξέρω πως είναι να μπλέκεσαι σε τέτοια μικροατυχήματα και δεν με σοκάρουν τόσο.

edit:
Το άλλο εντυπωσιακό είναι πως οι γυναίκες οδηγοί αυτοκινήτων είναι επικίνδυνες και δεν έχουν ιδέα το τι έχουν κάνει.

Zid
08/06/2006, 17:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Τσάκο ένα (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=23234) προσωπικό, τσάκο κι ένα δεύτερο (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=23641) προσωπικό και άν ψάξεις θα βρείς και άλλα...
Όπως θα βρείς και μερικούς από αυτούς που τα περνάνε (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=23012) και είναι και μοτοσυκλετιστές!
Φαντάσου τα αυτοκίνητα...

Έγώ πάντως ξέγελάστικα Κηφισίας και Πανόρμου προς Αθήνα γιατί ανάβει πρώτα το φανάρι πράσινο για δεξιά για πανόρμου και μετά από 1-2 sec ανάβει για ευθεία για κηφισίας και ξεκίνησα με κόκκινο..
Η κατάληξη ήταν όπως ερχόταν ενα golf να μου ρίξει μια από το πλάι και ευτυχώς ελαφρά να πέσει η μηχανή και εγώ να μην πάθω τίποτα.Αλλά δεν έτρεχε και φρέναρε τελείως .Έγώ νόμιζα ότι είχα περάσει με πράσινο έλα όμως που είχα περάσει με κόκκινο και δεν το είχα πάρει γραμμή ούτε κατα διάνοια... οι πίσω μου το είπαν...

Καλό είναι να προσέχουμε όλοι και να μην είμαστε αφηρημένοι και για το καλό μας και για τους άλλους..:) :)

vaskunito
08/06/2006, 20:27
Ευτυχώς τα ατυχήματα δεν φαίνονται σοβαρά (αν και δεν κατάφερα να δω το 4 και τελευταίο βίντεο).
Πάντως μου έκανε εντύπωση αυτός ο τύπος που τον χτύπησε πλάγιως το πράσινο αμάξι και αυτός πρίν καλά καλά πέσει στον δρόμο όλως δια μαγείας πετάγετε πάνω και αρχίζει τις χριστοπαναγίες. Ο άνθρωπος-λάστιχο.
Γιατί όμως στα ατυχήματα είναι όλοι τους εθελοντές των Ολυμπιακών;
Πλεκτάνη μου μυρίζεται..... :D μπα...

H.A.Balafoutre
08/06/2006, 20:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaskunito
Ευτυχώς τα ατυχήματα δεν φαίνονται σοβαρά (αν και δεν κατάφερα να δω το 4 και τελευταίο βίντεο).
Πάντως μου έκανε εντύπωση αυτός ο τύπος που τον χτύπησε πλάγιως το πράσινο αμάξι και αυτός πρίν καλά καλά πέσει στον δρόμο όλως δια μαγείας πετάγετε πάνω και αρχίζει τις χριστοπαναγίες. Ο άνθρωπος-λάστιχο.
Γιατί όμως στα ατυχήματα είναι όλοι τους εθελοντές των Ολυμπιακών;
Πλεκτάνη μου μυρίζεται..... :D μπα...


Ε το τέταρτο είναι το χειρότερο.:mad:

JimmyZ
08/06/2006, 21:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaskunito
Ευτυχώς τα ατυχήματα δεν φαίνονται σοβαρά (αν και δεν κατάφερα να δω το 4 και τελευταίο βίντεο).
Πάντως μου έκανε εντύπωση αυτός ο τύπος που τον χτύπησε πλάγιως το πράσινο αμάξι και αυτός πρίν καλά καλά πέσει στον δρόμο όλως δια μαγείας πετάγετε πάνω και αρχίζει τις χριστοπαναγίες. Ο άνθρωπος-λάστιχο.
Γιατί όμως στα ατυχήματα είναι όλοι τους εθελοντές των Ολυμπιακών;
Πλεκτάνη μου μυρίζεται..... :D μπα...


Σωστή η παρατήρησή σου....

Το ίδιο ερώτημα έχω και εγώ.

Χμμμ.....η μυρωδιά ήρθε μέχρι εδώ......ναι....πλεκτάνη είναι....

:lol: :lol: :lol: :lol:

alximistis
08/06/2006, 23:12
"Mporei kapoios na fiaksei ena video me ola auta ta videakia enomena kai na to proo8isoume san mia kampania gia "asfalh" odighsh?"

Πολύ σωστό αυτό!!! +1!
Να τα χρησιμοποιούσαμε τα βιντεάκια υπέρ μας;;;
Αν λέω τώρα μια βλακεία ερχόμασταν σε επαφή με κάποια περιοδικά;;;
να τα έβαζαν κάπως μέσα ώστε να τα δουν μοτοσικλετιστές άνθρωποι σαν εμάς;;;;;;;;
Στην τελική για μας θα είναι...

banditgr
08/06/2006, 23:21
oxi kai na ta dosoume se periodika...gia na poulane filades me ton kopo mas.Tora an ta vroune apo edo kai ta valoune den mporoume na poume tipota.Ta periodika ypostirizoun tis kagkouries mages epidi etsi POULANE.
Tespa yparxoun 2-3 video akoma alla einai arketa megallitera opote otan tha exo xrono tha ta anevaso paidia.Oson afora tous olympiakous,plektanes klp. apla tha po oti ta exo apo ekinei tin epoxi,opote giayto emplekontai.

vaskunito
08/06/2006, 23:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από banditgr
oxi kai na ta dosoume se periodika...gia na poulane filades me ton kopo mas.Tora an ta vroune apo edo kai ta valoune den mporoume na poume tipota.Ta periodika ypostirizoun tis kagkouries mages epidi etsi POULANE.
Tespa yparxoun 2-3 video akoma alla einai arketa megallitera opote otan tha exo xrono tha ta anevaso paidia.Oson afora tous olympiakous,plektanes klp. apla tha po oti ta exo apo ekinei tin epoxi,opote giayto emplekontai.

Ωστέ ήτω πλεκτάνη ολυμπιακών διαστάσεων; Καλά το μυρίστικα εγώ :rotflmao: :rotflmao:
Πάντως αυτό περί χρήσης των βίντεο δείτε τι παίζεται περί δικαιωμάτων. Ποιός έχει τα δικαιώματα αυτών;

Πάντως άμα έχεις κανένα βιντεάκι με καμιά γκόμενα με τεράστια "καλη" ρίχτο κι αυτό στη λίστα. :beer: :beer:

KLX
08/06/2006, 23:41
Φίλε ο τύπος με scooter είχε ΑΓΙΟ

vaskunito
08/06/2006, 23:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από KLX
Φίλε ο τύπος με scooter είχε ΑΓΙΟ

Όλοι ήταν με σκούτερ (απ΄ότι είδα) και επειδή επέζησαν (όσοι επέζησαν) πρέπει να είχαν άγιο.

xastoukopsaro
08/06/2006, 23:49
το πρωτο βιντεακι τα παιδια φυγαν με κοκκινο, η δεν σταματησαν καθολου. αν ακουσετε το βιντεο ο τυπος με τα ασπρα πρεπει να ειναι ο οδηγος του αυτοκινητου

KLX
08/06/2006, 23:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaskunito
Όλοι ήταν με σκούτερ (απ΄ότι είδα) και επειδή επέζησαν (όσοι επέζησαν) πρέπει να είχαν άγιο.

Εκείνος που έλεγε " ΕΙΧΕΣ ΚΟΚΚΙΝΟ ΓΑΜΩ !@$%%^^%*$"

vaskunito
08/06/2006, 23:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από xastoukopsaro
το πρωτο βιντεακι τα παιδια φυγαν με κοκκινο, η δεν σταματησαν καθολου. αν ακουσετε το βιντεο ο τυπος με τα ασπρα πρεπει να ειναι ο οδηγος του αυτοκινητου


Επειδή δεν έχουμε καλή ορατότητα δεν μπορούμε να ξέρουμε με απόλυτη σιγουριά ποιός έφτεγε σε κάθε ατύχημα (εκτός ίσως από την αναστροφή των εθελοντών (πλεκτάνη πλεκτάνη :D ) ). Αν και ο μηχανόβιος που έπεσε στο αμάξι αυτό περνούσε διαστάυρωση με κάποια ταχύτητα και νομίζω μπορούσε να το δει το αμάξι απο μακριά (γιατί έκανε την αναστροφή σχετικά αργά). Ποτέ με ταχύτητα στις διασταυρώσεις παίδες...γιατί βλέπετε τι γίνεται. όλα τα ατυχήματα γίναν σε διασταυρώσεις.

Εάν μπορούμε να πούμε κάτι με σιγουριά απ΄όλα αυτά που είδαμε (και να το συγκρατήσουμε και για τους εαυτούς μας) είναι πως τα παιδιά στο πρώτο ατύχημα εγώ είδα μόνο τον τύπο που φορούσε κράνος και σηκώθηκε. Ο άλλος χωρίς κράνος δεν μπορούμε να ξέρουμε τι έπαθε και αν ήταν σοβαρό.

KLX
09/06/2006, 00:01
[i]Αρχικά δημιουργήθηκε από vaskunito
Πάντως άμα έχεις κανένα βιντεάκι με καμιά γκόμενα με τεράστια "καλη" ρίχτο κι αυτό στη λίστα. :beer: :beer: [/B]

:D :D :D :D :D :D :smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :smokin:

vaskunito
09/06/2006, 00:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από KLX
Εκείνος που έλεγε " ΕΙΧΕΣ ΚΟΚΚΙΝΟ ΓΑΜΩ !@$%%^^%*$"

Ναι όντως. Είχε άγιο και τον λέγαν Τιραμόλα. Είδατε πως πετάχτηκε πάνω πριν καλά καλά πέσει στο έδαφος; Και αντί να κάτσει να δει άμα είναι καλά ή του λείπει κανένα χέρι ή πόδι, η πρώτη του αντίδραση ήταν να αρχίσει το βρισίδι.

Εμένα μου φάνηκαν όλοι καλά, εκτός από τον συνοδηγό στο πρώτο και τον τύπο που έκανε το 360-σάλτο μορτάλε όταν χτύπησε το αμάξι στο τελευταίο βίντεο. Ας ελπίσουμε να ήταν καλά όλοι.

n1k3man
09/06/2006, 00:26
το παιδι να ναι καλα ηταν εξυπνο. αν προσεξετε προλαβε και σηκωσε το αριστερο του ποδι. σωτήρια κινηση.

μετα σκαει με το κεφαλι στο τζαμι του yaris και νομιζω πρεπει να το εσπασε κιολας. απορω πως σηκωθηκε ελατηριο ο τυπος.

vaskunito
09/06/2006, 00:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από n1k3man
το παιδι να ναι καλα ηταν εξυπνο. αν προσεξετε προλαβε και σηκωσε το αριστερο του ποδι.

Αυτό όταν το πρωτοείδα μου φάνηκε ώς αντανακλαστική κίνηση καθώς προσπαθούσε να σταματήσει την μηχανή. ϊσως πάλι να κάνω και λάθος

makis206
09/06/2006, 07:01
Πωπω.. δολοφόνοι...

Ανατρίχιασα..:uplate:

Gandalf dr685sm
09/06/2006, 07:35
τα video θα ενωθούν σε ενα , συν οτι άλλο βρεθεί με παρόμοιες ΑΛΗΘΙΝΕΣ καταστάσεις όπως είπα στην αρχή...
αρκεί ο φίλος μας , εδώ να προσθέσει και 1-2 μεγαλύτερα που είπε, γιατί αυτά ούτε 5 λεπτά δεν βγάζουν.

Gandalf

DimChios
09/06/2006, 08:39
Τωρα να γίνω λίγο κακός? :mad:
Παρατήρησε κανείς πως εκτός από το βίντεο στη Θηβών οπου μάλλον το αμάξι είχε πράσινο, στις άλλες 3 περιπτώσεις που έγινε καθαρή μ@λ@κί@ οι οδηγοί των αυτοκινήτων ήταν...

:rolleyes: :mad:

alex14
09/06/2006, 09:04
Ελα ρε συ, τυχαιο ειναι που οι 3 στις 4 ηταν .... :mad:

:wave2:

Kortenaer
09/06/2006, 09:32
Μια στις δεκα διαφημισεις του ΟΠΑΠ που υποτιθεται οτι προσφερει κοινωνικο εργο να ηταν ενα απο αυτα τα βιντεο θα ειχαν αλλαξει πολλα πραγματα..:mad:

PortisHead
09/06/2006, 09:49
Επειδη το ηλιθιο FireWall της εταιρειας βλεπει το rapidshare σαν Hacking Site......μου το κόβει.:cry: :cry: :cry:

Μπορει να μου στειλει κάποιος τα videos ???

ή

να τα κατεβάσω απο αλλού ???
:wave2:

vaskunito
09/06/2006, 09:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Kortenaer
Μια στις δεκα διαφημισεις του ΟΠΑΠ που υποτιθεται οτι προσφερει κοινωνικο εργο να ηταν ενα απο αυτα τα βιντεο θα ειχαν αλλαξει πολλα πραγματα..:mad:

Πάντως εδώ παίδες (στο Αγγλία) όταν δεν παίζουνε με τις τάπες των βαρελιώνε, δείχνουν αρκετές διαφημήσεις προς τους οδηγούς αυτοκινήτων να προσέχουνε για μηχανές. Μερικά από αυτά τα βίντεο είναι αρκετά γραφικά :sick: αλλά περνάνε μια χαρά το μήνυμα τους.
Στο Ελλάντα τι γίνεται; Μήπως πρέπει να διαμαρτηρηθούν μερικοί μερικοί μπας και πάρει το κράτος καμία "πρωτοβουλία";

xastoukopsaro
09/06/2006, 10:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xlitos
πάντως βλέπω αρκετά λάθη ρε σεις...δηλαδή ο Άφθαρτος απο πάνω λεει ''έχεις κόκκινο την Πα..''.

Τι παει να πει έχεις κόκκινο;Υφίσταται τέτοιο πράγμα?

Το βλέπεις καθημερινά είμαι με κόκκινο στο φανάρι ανάβει πράσινο και ρίχνω το βλέμα μου στην δίπλα λωρίδα να δω αν σταμάτησαν τ αμάξια...ως συνήθως κάποιοι περνάνε με κόκκινο ακολουθώντας το μπούγιο και βλέπω ένα τύπο με παπί παει να φύγει κοιτώντας δεν ξέρω κι εγώ που και παραλίγο να χαμε σύγκρουση...άρχισα να παταω κόρνες και να φωνάζω ΠΡΟΣΕΧΕ.Δηλαδή είναι κάποια πράγματα που είναι αυτονόητα πλεον ότι όταν οδηγείς μηχανή Α-ΠΑ-ΓΟ-ΡΕ-ΥΕ-ΤΑΙ να σαι αφηρημένος και κοιτάς συνέχεια ποιο όχημα ΑΝ κανει τη μαλακία σε θέτει σε κίνδυνο.Φυσικά υπάρχουν και περιπτώσεις που απλά τη γ@μησες.


θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου. Δυστηχως πρεπει να σκαφτεις τι μ@μ@κια θα καναει ο αλλος αν θες να επιβιωσεις στην κινηση της πολη.... Χτες κιωλας ξεκιναω στο φαναρι σε μια διασταυρωση οπυ στην μια πλευρα εχει τουνελ.. ι με την ακρη του ματιου μου κοιταω την εξοδο του τουνελ και βλεπω εναν τυπο με αλφα να ερχεται σαν να μην τρεχει τιποτα... χωρις πανικο και με απολυτο ελεγχο εκανα οτι πηγαινα κατα πανω του να πεσω (να φοβηθει λιγο)... δεν πιστευω οτι ειχα παρει χαμπαρι οτι υπηρχε φαναρι... . Στις διασταυρωσεις ΚΟΙΤΑΜΕ ΠΑΝΤΑ το "σβησιμο" του τελευταιου φαναριου πριν το δικο μας
Φταει δεν φταει ο αλλος αν μου σαπσει ενα ποδι τι να το κανω? (τυχερος θα ειμαι)

Οταν ο πατερας μου με μαθαινε να οδηγω αυτοκινητο στα 13-14 μου ελεγε... δεν θα γινεις ποτε καλος οδηγος αν δεν μαθεις να προβλεπεις τι μ@μ@κια που θα κανει καθε οδηγος. Να κοιτας ακομα και τους καθρεπτες των αλλων να δεις αν σε ειδαν... και να θυμασαι.... οπου δεν το περιμενεις εχει πιτσαδορο με παπι που βγαινει..
Τοτε μου φαινοταν υπερβολη και χαζομαρα. τωρα απλα λεω ευχαριστω!
:wave2:

costas81
09/06/2006, 10:15
καλα με εχει πιασει το στομαχι μου μιλαμε!!!
Τα εχω δει ολα γαματα!!!!

bartlal
09/06/2006, 10:41
για να μην ανοιγω καινουργιο thread, μου ηρθε αυτο το επιμορφωτικο κατα τ'αλλα βιντεακι (http://rapidshare.de/files/15284273/CINTO_SEGURANCA.wmv.html).
οκ, δεν εχει σχεση με μηχανες, αλλα αναφερεται στα μετρα προστασιας γενικοτερα που πρεπει να τηρουμε.

ΥΓ: εχει παρει (συμφωνα με τα γραφοντα του αποστολεα του email) 8 βραβεια... :wave2:

kachius
09/06/2006, 11:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Επειδη το ηλιθιο FireWall της εταιρειας βλεπει το rapidshare σαν Hacking Site......μου το κόβει.:cry: :cry: :cry:

Μπορει να μου στειλει κάποιος τα videos ???

ή

να τα κατεβάσω απο αλλού ???
:wave2:

Στείλε ένα πμ με το e-mail σου
να στα στείλω

:wave2:


Κ Α Φ Ρ Ι Λ Α ! ! !

PortisHead
09/06/2006, 11:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από kachius
Στείλε ένα πμ με το e-mail σου
να στα στείλω

:wave2:


Κ Α Φ Ρ Ι Λ Α ! ! !

Σ' ευχαριστώ πολύ φίλε μου.
Μου τα στέλνει ήδη άλλος συμφορουμίτης.:cool:
:wave2:

costas81
09/06/2006, 13:42
Το καλυτερο στο τεταρτο βιντεο ειναι οτι δεν σταματαει κανεις να δει αν το παιδι ειναι καλα η να βοηθησει!!


Το τελευταιο το διαφημιστικο βιντεακι ειναι παρα πολυ καλο!!!

sub_zero
09/06/2006, 14:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
για να μην ανοιγω καινουργιο thread, μου ηρθε αυτο το επιμορφωτικο κατα τ'αλλα βιντεακι (http://rapidshare.de/files/15284273/CINTO_SEGURANCA.wmv.html).
οκ, δεν εχει σχεση με μηχανες, αλλα αναφερεται στα μετρα προστασιας γενικοτερα που πρεπει να τηρουμε.

ΥΓ: εχει παρει (συμφωνα με τα γραφοντα του αποστολεα του email) 8 βραβεια... :wave2:

m@l@k@... ανατριχιασα.... ΤΡΟΜΕΡΟ!!! απλα...

bartlal
09/06/2006, 14:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από sub_zero
m@l@k@... ανατριχιασα.... ΤΡΟΜΕΡΟ!!! απλα...

μια απο τα ιδια: οσες φορες και να το ειδα, ανατριχιλα! :winka:

master of art στο ειδος της διαφημισης! :a013:

DimChios
09/06/2006, 15:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
για να μην ανοιγω καινουργιο thread, μου ηρθε αυτο το επιμορφωτικο κατα τ'αλλα βιντεακι (http://rapidshare.de/files/15284273/CINTO_SEGURANCA.wmv.html).
οκ, δεν εχει σχεση με μηχανες, αλλα αναφερεται στα μετρα προστασιας γενικοτερα που πρεπει να τηρουμε.

ΥΓ: εχει παρει (συμφωνα με τα γραφοντα του αποστολεα του email) 8 βραβεια... :wave2:



ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ BART!

:beer:

bartlal
09/06/2006, 15:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από paris_it
padia kalhspera! epeidh den exw katalabei pws akribws katebazei apo to rapid share mhpws mporei na mou ta steilei kaneis se mail? thanks!!! ean den einai eukolo me mail toulaxiston eksigiste ligo analytika mpas kai bgalw akrh!!!!:confused:

Πατάς "Free", περιμένεις να τελειώσει η αντίστροφη μέτρηση, δίνεις τον 3ψήφιο κωδικό στο κουτάκι και πατάς download! :wave2:

the_passenger
09/06/2006, 16:28
Τί να πώ, απίστευτα βίντεο...

Ο τύπος που χτυπήθηκε από το γιάρις ...μάλλον κατέβηκε ο Θεός και τον σήκωσε όρθιο (και να τα χώνει κι όλας).. όχι απλά είχε άγιο.. τί να πώ...

ΚΡΑΝΟΣ..........

ΠΡΟΣΟΧΗ...........

Είναι πολλοί οι μ@λάκες εκεί έξω...............

:rolleyes:

paris_it
09/06/2006, 17:17
paiadia kalhspera! epeidh den exw katalabei pws akribws katebazei apo to rapid share mhpws mporei na mou ta steilei kaneis se mail? thanks!!! ean den einai eukolo me mail toulaxiston eksigiste ligo analytika mpas kai bgalw akrh!!!!:confused:

paris_it
09/06/2006, 17:19
eyxaristw bartlal!!!! twra prepei na perimenw bebaia 70 lepta!!! alla den peirazei!!:a11: :a11:

xastoukopsaro
09/06/2006, 17:32
να και ενα βιντεακι απο μια διαφημηση πορτογαλικη που δειχνει τι πραγματικα εστι κρανος....

οπου υπαρχει κεφαλι βαλτε κρανος....:smilea: ;) ;) ;) ;) ;)


http://rapidshare.de/files/10811432/Casque.mpg.html

_DaGaD_
09/06/2006, 18:03
Το πιό τραγικό απ'όλα είναι στο τελευταίο βιντεάκι η τελευταία φάση μ'ένα μπλέ αυτοκίνητο που το μόνο που κοίταζε ήταν να περάσει από'κει που χώραγε...

ermis21
09/06/2006, 19:31
Τραγικά όλα τα βιντεάκια....
Ανατρίχιασα λέμε....
Επίσης τα διαφημιστικά περνούσαν ακριβώς το μύνημα όπως θα έπρεπε να το περάσουν. Στο Ελλαδιστάν όμως σαν διαφήμιση μόνο καμιά στατιστική ξέρουν να βγάλουν....



Στο τελευταίο βιντεάκι με το σαλτο μορτάλε νομίζω πρέπει να οδηγά ο άτυχος V-Strom αν μπορώ να διακρίνω καλά.Επίσης πρέπει να φορά και κράνος!Επίσης μου φαίνετε ότι ο οδηγός του αυτοκινήτου παραβιάζει προτεραιότητα.Μάλλον σκέφτηκε ότι προλάβαινε και αυτός....

johnpan
10/06/2006, 00:49
Υπήρχε ένα βιντεάκι με έναν τύπο που ρίχνει μια σφυριά σε ένα ανθρώπινο κρανίο και μια σε κράνος. Μετά μέσα δείχνει ότι το κράνος το φοράει άνθρωπος. Και φυσικά το σκέτο κρανίο είναι σμπαράλια. Αν το έχετε βάλτε το

Λεωνίδας
10/06/2006, 08:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
Υπήρχε ένα βιντεάκι με έναν τύπο που ρίχνει μια σφυριά σε ένα ανθρώπινο κρανίο και μια σε κράνος. Μετά μέσα δείχνει ότι το κράνος το φοράει άνθρωπος. Και φυσικά το σκέτο κρανίο είναι σμπαράλια. Αν το έχετε βάλτε το Έχει μπει 3 posts πιο πάνω :rolleyes:

dimmeneidis
12/06/2006, 23:48
Μόνο ήχο έχω, τι γίνεται;

mbjp
13/06/2006, 01:01
ας μου εξηγησει καποιος πως γλυτωσε το παλικαρι που εσκασε πανω στο yaris..

xastoukopsaro
13/06/2006, 02:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από mbjp
ας μου εξηγησει καποιος πως γλυτωσε το παλικαρι που εσκασε πανω στο yaris..

απλα πηδηξε.
Αν δεις σηκωνει το ποδι πριν το χτυπησει το γιαρις.
Πριν τρα χρονια με χτυπησε αυτοκινητο ετσι ακριβως μονο που ημουν με τα ποδια. τον ειδα και την τελευταια στιγμη πηδηγα. η τουμπα μου ηταν παρομοια μονο που αντι για το μπαρμπριζ επεσα στην πλαινη κολονα και πηρα ενθυμιο ενα καθρευτη. Η τοτε η κοπελα μου τον χρησιμοποιουσε να βγαζει τα φρυδια της χαχαχαχα:D :D :D :D :sun: :sun: :sun: :sun:

Alx 84
13/06/2006, 08:33
Τραγικά πράγματα. μονο αυτό έχω να πώ.

Για να δείτε όμως που φτάνει η αδιαφορία του Έλληνα, όσοι ξέρουν τα 2 φανάρια της καποδιστρίου στο ύψος της πλατείας κοριζή, θα ξέρουν τον ηλήθιο συγχρονισμό τους. (έχουν μια διαφορά 50-70 μέτρα κ το μπροστά ανάβει πρώτο κόκκινο) Εκεί παρατηρείται το εξής.
Για να μη τους πιάσει κόκκινο το φανάρι πλακώνονται αναπτύσσοντας μια μεγάλη ταχύτητα. Περνούν το ένα με πορτοκαλί προς κόκκινο, αλλά το άλλο έχει ανάψει κόκκινο για τα καλά. Φρένο δε παίζει γιατί όταν κάποιος πάει με 120+ δε σταματάει σε 50 μέτρα. έτσι λοιπον το περνάει στεγνό κ αυτό (όπως ακριβώς το είδα χθές το βράδυ). Εκεί έχουν σκοτωθεί 2 παλικάρια κ κανένας μα κανενας δεν έχει ενδιαφερθεί να αλλάξει τον καταραμένο τον συγχρονισμό των φαναριών ώστε να προλαβαίνει ο γκαζωμένος να περνάει κ τα 2 με πορτοκαλί. Πόσοι άλλοι θα πρέπει να σκοτωθούν ακόμα για να γίνει κάτι;:mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

mbjp
13/06/2006, 12:55
μιας και το εφερε η κουβεντα για τα κοκκινα..

το νου σας στην δεξια λωριδα..

http://rapidshare.de/files/19905708/norocporcesc1.wmv.html

:sick: :uplate: :hypnotize :dizzy:

costas81
13/06/2006, 13:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από mbjp
μιας και το εφερε η κουβεντα για τα κοκκινα..

το νου σας στην δεξια λωριδα..

http://rapidshare.de/files/19905708/norocporcesc1.wmv.html

:sick: :uplate: :hypnotize :dizzy:


ti ekane re o m#%#kas?

:a53: :a53: :a53: :a53: :a53:

hidefnick
17/06/2006, 07:16
pantos otan o ilithios rosos tifla sto methisi ke xoris diploma opos apodixtike, mas kopanise gonia bas. sofias ke papadiamantopoulou (ke paraligo na xaso tin fraula mou) se ena apo ta pio kentrika simeia tis athinas ke dipla stin amerikaniki prsbeia, den mporesa me tipota na paro ta video apo tis cameres tis perioxis.
Mipos prepi na organothoume ligo se afton ton tomea san motosikletistes? Na zitisoume diladi tin paradosi afton ton video se periptosi atiximatos?

A episis tou ekl@s@ ta @rxidi@ epidi ixe PRASINES PINAKIDES ke oute alcotest den dextike na tou kanoun. Eno irthan sto evagelismo na kanoun se emena. (Milame gia 5 to apogebma)

FestoNero
17/06/2006, 10:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από mbjp
μιας και το εφερε η κουβεντα για τα κοκκινα..

το νου σας στην δεξια λωριδα..

http://rapidshare.de/files/19905708/norocporcesc1.wmv.html

:sick: :uplate: :hypnotize :dizzy: Ε καλα δε παιζει αυτο ειναι...
εεε


Πως λεν' το photoshop για τα βιντεο ρε παιδια;;;
:wave2: