PDA

View Full Version : Προς αποφυγήν παρεξηγήσεως...



jimbar
10/05/2004, 08:32
Καλημέρα,

Κάποιος συνforumίστας μου είπε το εξής: «Ρε ‘συ Μήτσο, αφού λες ότι δεν ξέρεις καλά Ελληνικά, πως γράφεις με λέξεις που και για μένα είναι «δύσκολες»;»

Λοιπόν για να μην παρεξηγηθούμε, αυτά τα γραπτά, όπως και κάποια άλλα ακόμα, τα έχω γράψει από 1994-1996, χρονολογία που συγκατοικούσα με το ξαδελφάκι μου τον Αυγερινό. Ο Αυγερινός γνωρίζει Γαλλικά, όπως και Αγγλικά, απταίστως, καθότι η θεία μου στην Νέα Μάκρη είναι καθηγήτρια ξένων γλωσσών.

Αυτά για να σας φύγει η απορία. Αν συγκρήνετε την «πιο όμορφή μου ιστορία αγάπης» [http://www.moto.gr/forums/showthread.phps=&threadid=2395] με το γραπτό μου λόγο της εκδρομής [στις 25/04,

http://www.moto.gr/forums/showthread.phps=&threadid=2193&perpage=15&pagenumber=2 ]
τότε θα δείτε την διαφορά γραψίματος, σύνταξης και λέξεων.

Να μου είστε πάντα καλά και να περνάτε ακόμα καλύτερα. Τζίμης

bikersonly
10/05/2004, 08:41
Εγώ το μόνο που έχω να πω φίλε Jim είναι ότι τελευταία πολλές παρεξηγήσεις υπάρχουν στο forum.Για πολλά πολλά θέματα!

Και από εκεί που όλοι μπαίνουμε για να συζητάμε - χαβαλεδιάζουμε - κάνουμε βολτο εκδρομές ξαφνικά έχει γίνει το forum Φώσκολος και Λάμψη ή Καλημέρα Ζωή.Με σενάρια με καλούς και κακούς κτλ κτλ.

Και κάπου ξεχνάμε όλοι μας τι είναι το MOTO.GR!Και κάπου ξεχνάμε τους 2 τροχούς κτλ κτλ.

Ελπίζω να αλλάξει και να σταματήσουν οι κάθε είδους παρεξηγήσεις!
Για να ξεσκάμε μπαίνουμε στο moto να γνωριστούμε, να περάσει η ώρα μας, για βόλτες και γενικά για ευχάριστα πράγματα!
Και όχι για να έχουμε άλλου είδους προβλήματα!Αρκετά έχουμε όλοι μας!
Kαι πάνω από όλα ΔΕΝ μπαίνουμε για να δημοσιοποιήσουμε δικά μας προβλήματα ή να χρησιμοποιήσουμε το moto για δικούς μας στόχους ή να μπλέκουμε πρόσωπα και καταστάσεις!!


ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΟΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ!

Την καλημέρα μου σε όλους!Και καλή εβδομάδα να έχουμε!! :wave2:

Υ.Γ Δεν βάζω :beer: γιατί το έχει καβατζώσει ο dirtymoto!Α ρε Θανάση το καλύτερο καβάτζωσες!!! :lol:

parji
10/05/2004, 09:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
Εγώ το μόνο που έχω να πω φίλε Jim είναι ότι τελευταία πολλές παρεξηγήσεις υπάρχουν στο forum.Για πολλά πολλά θέματα!

Και από εκεί που όλοι μπαίνουμε για να συζητάμε - χαβαλεδιάζουμε - κάνουμε βολτο εκδρομές ξαφνικά έχει γίνει το forum Φώσκολος και Λάμψη ή Καλημέρα Ζωή.Με σενάρια με καλούς και κακούς κτλ κτλ.

Και κάπου ξεχνάμε όλοι μας τι είναι το MOTO.GR!Και κάπου ξεχνάμε τους 2 τροχούς κτλ κτλ.

Ελπίζω να αλλάξει και να σταματήσουν οι κάθε είδους παρεξηγήσεις!
Για να ξεσκάμε μπαίνουμε στο moto να γνωριστούμε, να περάσει η ώρα μας, για βόλτες και γενικά για ευχάριστα πράγματα!
Και όχι για να έχουμε άλλου είδους προβλήματα!Αρκετά έχουμε όλοι μας!
Kαι πάνω από όλα ΔΕΝ μπαίνουμε για να δημοσιοποιήσουμε δικά μας προβλήματα ή να χρησιμοποιήσουμε το moto για δικούς μας στόχους ή να μπλέκουμε πρόσωπα και καταστάσεις!!


ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΟΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ!

Την καλημέρα μου σε όλους!Και καλή εβδομάδα να έχουμε!! :wave2:

Υ.Γ Δεν βάζω :beer: γιατί το έχει καβατζώσει ο dirtymoto!Α ρε Θανάση το καλύτερο καβάτζωσες!!! :lol:


Πολύ σωστός Μιχάλη.
Και θέλω να συμπληρώσω...Μήπως πρέπει να σταματήσουν επιτέλους οι βρισιές? Που νομίζουν ότι βρίσκονται ορισμένοι και μιλούν έτσι και μάλιστα σε κάποιους που ούτε καν γνωρίζουν. Πρέπει οι υπεύθυνοι του site να αναλάβουν δράση και να γίνουν λίγο πιο αυστηροί, γιατί μπορεί να καταντήσουμε ξέφραγο αμπέλι που θα μπαίνει ο κάθε ανώμαλος και θα λέει ότι παπαριά του κατέβει στο μυαλό του. Δεν έχουν όρεξη όλοι να διαβάσουν τα βρισίδια του καθενός...

bikersonly
10/05/2004, 09:14
Έτσι είναι Κωστή!! :winka:

Βρε Κώστα πρέπει να θέλω να σε δω πάρα πολύ!! Δεν εξηγείται αλλιώς από αυτό το Σαββάτο να σε περιμένω στα διόδια της Ελευσίνας!! :wacko: Μία ολόκληρη εβδομάδα νωρίτερα!!!
χαχα!! :lol:

Και όταν σε πήρα τηλέφωνο και μου είπες "είμαι για καφέ στην Άρτα" εγώ :wacko: :sick: :look: Ουπς! Ντόιγκκκ!! :eek: :lol:

almalibera
10/05/2004, 09:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από parji
Πολύ σωστός Μιχάλη.
Και θέλω να συμπληρώσω...Μήπως πρέπει να σταματήσουν επιτέλους οι βρισιές? Που νομίζουν ότι βρίσκονται ορισμένοι και μιλούν έτσι και μάλιστα σε κάποιους που ούτε καν γνωρίζουν. Πρέπει οι υπεύθυνοι του site να αναλάβουν δράση και να γίνουν λίγο πιο αυστηροί, γιατί μπορεί να καταντήσουμε ξέφραγο αμπέλι που θα μπαίνει ο κάθε ανώμαλος και θα λέει ότι παπαριά του κατέβει στο μυαλό του. Δεν έχουν όρεξη όλοι να διαβάσουν τα βρισίδια του καθενός...

Ετσι...έτσι....ΠΙΠΕΡΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ!!!

:nono: Δεν κανει ουτε να βριζουμε, ουτε να κοροϊδευουμε, ουτε να το παιζουμε γενικότερα...:winka:

ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΗ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΙΝΗ ΑΓΑΠΗ!!!
...Ας μην το ξεχναμε...;)


(Μιχαλη μου δεν ξερω για ποια φατσουλα μιλας εγω παντως εβαλα αυτη που μου αρεσει και με εκφραζει καλυτερα!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!):wave2:

parji
10/05/2004, 09:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
Έτσι είναι Κωστή!! :winka:

Βρε Κώστα πρέπει να θέλω να σε δω πάρα πολύ!! Δεν εξηγείται αλλιώς από αυτό το Σαββάτο να σε περιμένω στα διόδια της Ελευσίνας!! :wacko: Μία ολόκληρη εβδομάδα νωρίτερα!!!
χαχα!! :lol:

Και όταν σε πήρα τηλέφωνο και μου είπες "είμαι για καφέ στην Άρτα" εγώ :wacko: :sick: :look: Ουπς! Ντόιγκκκ!! :eek: :lol:


Καλά και γω έπαθα πλάκα όταν διάβασα το μήνυμα στο κινητό.
Μπα, λέω, κοίτα να δεις που τόσες μέρες νωρίτερα ο Μιχάλης κανονίζει το που θα βρεθούμε...
Κάτσε λέω να πάρω κανά τηλέφωνο να του πω ότι θα ξανατηλεφωνηθούμε μέχρι τότε μπας και αλλάξει κάτι...και μου λες ότι εσύ νόμιζες ότι είμαστε στο δρόμο...!!!
Μια εβδομάδα νωρίτερα...

almalibera
10/05/2004, 09:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από parji
Καλά και γω έπαθα πλάκα όταν διάβασα το μήνυμα στο κινητό.
Μπα, λέω, κοίτα να δεις που τόσες μέρες νωρίτερα ο Μιχάλης κανονίζει το που θα βρεθούμε...
Κάτσε λέω να πάρω κανά τηλέφωνο να του πω ότι θα ξανατηλεφωνηθούμε μέχρι τότε μπας και αλλάξει κάτι...και μου λες ότι εσύ νόμιζες ότι είμαστε στο δρόμο...!!!
Μια εβδομάδα νωρίτερα...

Καλα, δεν ξερω τί ακριβώς γραφτηκε αλλα και εγω ειχα καταλαβει οτι θα κατεβαινατε απο προχτες! Και αφου ειχαμε παει με τον Μιχαλη για ψωνια, λεμε "αν μας παρουν τα παιδια τηλ. οτι ερχονται απο δω τι κανουμε??"
Αρα φορτωθηκα εγω με μπουφαν, γαντια, φωτογραφικες μηχανες μηπως και μας πετυχετε στον δρομο και που να ξαναγυρναμε πισω να ετοιμαστουμε για το ταξίδι (ναφευγαμε στο καπακι)!!! Χαχαχα:lol: !!
Και μολις μας λες "ειμαιστην Αρτα........:rolleyes: " Λεω "Παναγια μου! Ακομα να ξεκινήσουν???!!!!!!!"


Αχαααα!!!!!!!
:rotflmao: :rotflmao:

parji
10/05/2004, 09:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
Καλα, δεν ξερω τί ακριβώς γραφτηκε αλλα και εγω ειχα καταλαβει οτι θα κατεβαινατε απο προχτες! Και αφου ειχαμε παει με τον Μιχαλη για ψωνια, λεμε "αν μας παρουν τα παιδια τηλ. οτι ερχονται απο δω τι κανουμε??"
Αρα φορτωθηκα εγω με μπουφαν, γαντια, φωτογραφικες μηχανες μηπως και μας πετυχετε στον δρομο και που να ξαναγυρναμε πισω να ετοιμαστουμε για το ταξίδι (ναφευγαμε στο καπακι)!!! Χαχαχα:lol: !!
Και μολις μας λες "ειμαιστην Αρτα........:rolleyes: " Λεω "Παναγια μου! Ακομα να ξεκινήσουν???!!!!!!!"


Αχαααα!!!!!!!
:rotflmao: :rotflmao:


XAXAXAXAXAXAXXA
Καλά πολύ γέλιο...
Αφού ρε σεις το είχα γράψει στο post. 13 εώς 16 Μαίου είναι η εκδρομή.
Εντάξει ρε Μιχαλιό είπαμε ότι έχουμε on-off αλλά όχι και να ξεκινήσουμε μια βδομάδα νωρίτερα για να σας προλάβουμε...

bikersonly
10/05/2004, 09:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από parji
XAXAXAXAXAXAXXA
Καλά πολύ γέλιο...
Αφού ρε σεις το είχα γράψει στο post. 13 εώς 16 Μαίου είναι η εκδρομή.
Εντάξει ρε Μιχαλιό είπαμε ότι έχουμε on-off αλλά όχι και να ξεκινήσουμε μια βδομάδα νωρίτερα για να σας προλάβουμε...

Οκ!Θα κάνω την αποκάλυψη!!! :( Το 13 'εως 16 Μαίου το πέρασα για 13:00 με 16:00 το μεσημέρι!!! :wacko: :sick: :alien:

Ξέρω ξέρω για φατούρο είμαι!!!Αλλά τι να κάνω?:bigcry: :bawl: :lol:

almalibera
10/05/2004, 09:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
Οκ!Θα κάνω την αποκάλυψη!!! :( Το 13 'εως 16 Μαίου το πέρασα για 13:00 με 16:00 το μεσημέρι!!! :wacko: :sick: :alien:

Ξέρω ξέρω για φατούρο είμαι!!!Αλλά τι να κάνω?:bigcry: :bawl: :lol:


Εχε χαρει που δεν προσεξα καλα το ποστ ΕΓΩ!!! Αλλιως τωρα δεν θα μεναμε με το.....τηλεφωνο στο χερι!!!!!!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

parji
10/05/2004, 09:42
Κάτσε πρώτα να έρθουμε...
...ή μάλλον να έρθω!!!
Εγώ οργάνωσα την εκδρομή και υπάρχει πιθανότητα να μη συμμετάσχω τελικά. Και όλα αυτά γιατί ο λαιμός μου εδώ και μερικές μέρες είναι γάματα και δε λέει να περάσει. Αλλά και από την άλλη και ο καιρός δε λέει να φτιάξει και ανησυχώ μήπως στο ταξίδι γίνω χειρότερα. Ασε που χθες το μεσημέρι στα ξαφνικά γέμισα παντού πάνω μου σπυράκια. Επαθα αλλεργία και ευτυχώς είχα στο σπίτι zirtek και πήρα...γιατί αλλιώς θα έτρεχα στα νοσοκομεία...Και να σκεφτείς ότι δεν έχω πρόβλημα με αλλεργίες...ποτέ δεν είχα...
Τώρα ανησυχώ για το ταξίδι και για το τι πρέπει να τρώω. Ασε που τα ανιισταμινικά χάπια πρέπει να τα παίρνεις βράδυ πριν κοιμηθείς γιατί αλλιώς σου προκαλούν υπνηλία...είδομεν λοιπόν...

bikersonly
10/05/2004, 09:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από parji
Κάτσε πρώτα να έρθουμε...
...ή μάλλον να έρθω!!!
Εγώ οργάνωσα την εκδρομή και υπάρχει πιθανότητα να μη συμμετάσχω τελικά. Και όλα αυτά γιατί ο λαιμός μου εδώ και μερικές μέρες είναι γάματα και δε λέει να περάσει. Αλλά και από την άλλη και ο καιρός δε λέει να φτιάξει και ανησυχώ μήπως στο ταξίδι γίνω χειρότερα. Ασε που χθες το μεσημέρι στα ξαφνικά γέμισα παντού πάνω μου σπυράκια. Επαθα αλλεργία και ευτυχώς είχα στο σπίτι zirtek και πήρα...γιατί αλλιώς θα έτρεχα στα νοσοκομεία...Και να σκεφτείς ότι δεν έχω πρόβλημα με αλλεργίες...ποτέ δεν είχα...
Τώρα ανησυχώ για το ταξίδι και για το τι πρέπει να τρώω. Ασε που τα ανιισταμινικά χάπια πρέπει να τα παίρνεις βράδυ πριν κοιμηθείς γιατί αλλιώς σου προκαλούν υπνηλία...είδομεν λοιπόν...

Έλα βρε Κωστή!!! Τόση γκαντεμιά!!! :( Περαστικά ρε φίλε και μακάρι να πάνε όλα καλά!!!! :smilea: :wave2:

almalibera
10/05/2004, 09:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από parji
Κάτσε πρώτα να έρθουμε...
...ή μάλλον να έρθω!!!
Εγώ οργάνωσα την εκδρομή και υπάρχει πιθανότητα να μη συμμετάσχω τελικά. Και όλα αυτά γιατί ο λαιμός μου εδώ και μερικές μέρες είναι γάματα και δε λέει να περάσει. Αλλά και από την άλλη και ο καιρός δε λέει να φτιάξει και ανησυχώ μήπως στο ταξίδι γίνω χειρότερα. Ασε που χθες το μεσημέρι στα ξαφνικά γέμισα παντού πάνω μου σπυράκια. Επαθα αλλεργία και ευτυχώς είχα στο σπίτι zirtek και πήρα...γιατί αλλιώς θα έτρεχα στα νοσοκομεία...Και να σκεφτείς ότι δεν έχω πρόβλημα με αλλεργίες...ποτέ δεν είχα...
Τώρα ανησυχώ για το ταξίδι και για το τι πρέπει να τρώω. Ασε που τα ανιισταμινικά χάπια πρέπει να τα παίρνεις βράδυ πριν κοιμηθείς γιατί αλλιώς σου προκαλούν υπνηλία...είδομεν λοιπόν...

Ωραια βρε :rolleyes: :rolleyes: !!! Τιποτ'αλλο σε βρήκε?!!:confused: :sad:

Λαιμος, σπυρακια, αλλεργια απο το πουθενα, χαπια υπνηλιας.....Καλωςήλθες άνοιξη!!!!!


ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!!!!!!!:wave2: :beer: :)

parji
10/05/2004, 09:51
Thanx ρε Μιχαλιό...
Πιστεύω ότι καλά θα πάνε όλα και ότι θα το κάνω το ταξιδάκι που τόσο πολύ θέλω. Σκέψου ότι το οργανώνω από το Δεκέμβριο!!!
Αντε, ελπίζω αυτή τη φορά στο ραντεβού να είμαστε όλοι εκεί...

parji
10/05/2004, 09:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
Ωραια βρε :rolleyes: :rolleyes: !!! Τιποτ'αλλο σε βρήκε?!!:confused: :sad:

Λαιμος, σπυρακια, αλλεργια απο το πουθενα, χαπια υπνηλιας.....Καλωςήλθες άνοιξη!!!!!


ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!!!!!!!:wave2: :beer: :)


Μέχρι στιγμής όχι ευτυχώς και ελπίζω να μη με βρει τίποτε άλλο...
Καλώς ήρθες άνοιξη...παραλίγο να έρθει τον Ιούνιο και βάλε...

bikersonly
10/05/2004, 09:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από parji
Thanx ρε Μιχαλιό...
Πιστεύω ότι καλά θα πάνε όλα και ότι θα το κάνω το ταξιδάκι που τόσο πολύ θέλω. Σκέψου ότι το οργανώνω από το Δεκέμβριο!!!
Αντε, ελπίζω αυτή τη φορά στο ραντεβού να είμαστε όλοι εκεί...

Θα πάνε όλα καλά!!!Θα δεις!!! :beer:

Και θα σε περιμένω στα διόδια με σημαιάκια, με πανό "Welcome to beautifull Eleusinas tolls ":wacko: :lol:

Μετά θα έρθουν 25 κοπέλες ντυμένες χαβανέζες να σας περάσουν στεφάνια και να σας χορέψουν, μετά πιο κάτω θα σας περιμένουν Ινδιάνοι να καπνίσουμε την πίπα (να καπνίσουμε είπα έτσι?) της Ειρήνης, και μετά ξεκινάμε!!! :lol: :lol:

Υ.Γ Θες να σου ετοιμάσω κεφτεδάκια κάνα τοστάκι καμιά πορτοκαλαδίτσα κάτι με τα χεράκια μου?? :wacko: :sick: :lol:

almalibera
10/05/2004, 09:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από parji
...παραλίγο να έρθει τον Ιούνιο και βάλε...


Οπότε ......παλι καλα να λες!!!!! :) :rolleyes:

ΕΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣΑΝΕ ΟΙ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ ΟΜΩΣ!!!!!!!!!!
:ninja:

almalibera
10/05/2004, 09:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
Υ.Γ Θες να σου ετοιμάσω κεφτεδάκια κάνα τοστάκι καμιά πορτοκαλαδίτσα κάτι με τα χεράκια μου?? :wacko: :sick: :lol:


:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: εμένα παλι γιατι δεν μ'αρεσει αυτη ιδεα ...????

parji
10/05/2004, 10:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: εμένα παλι γιατι δεν μ'αρεσει αυτη ιδεα ...????


Μάλλον κάτι παραπάνω θα ξέρεις εσύ Αρτεμις...
Και πάνω που ήμουν έτοιμος να του πω...ε, καλά μη κάνεις το κόπο...κάτι θα βρούμε να τσιμπήσουμε παραπέρα...
Εεε...Μιχαλιό...όσον αφορά τις γυμνές κοπελίτσες...καλό θα ήταν να αρχίζεις να το οργανώνεις από τώρα αυτό...μου άρεσε...αρκεί να μη πάρει χαμπάρι τίποτε η γυναίκα μου και αποβάλλει το μωρό...

bikersonly
10/05/2004, 10:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από parji
Εεε...Μιχαλιό...όσον αφορά τις γυμνές κοπελίτσες...καλό θα ήταν να αρχίζεις να το οργανώνεις από τώρα αυτό...μου άρεσε...αρκεί να μη πάρει χαμπάρι τίποτε η γυναίκα μου και αποβάλλει το μωρό...

Σσσσσσσστττττττ........... :look: άκου εκεί γυμνές κοπέλες!! :eek: :nono:

Χαβανέζες είπα εγώ!! :winka:

Μα να μην θέλετε να σας φιλέψω κάτι?? :( :bawl:

ένα τοστάκι βρε αδερφέ κάτι! :D

almalibera
10/05/2004, 10:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από parji
Μάλλον κάτι παραπάνω θα ξέρεις εσύ Αρτεμις...
Και πάνω που ήμουν έτοιμος να του πω...ε, καλά μη κάνεις το κόπο...κάτι θα βρούμε να τσιμπήσουμε παραπέρα...
Εεε...Μιχαλιό...όσον αφορά τις γυμνές κοπελίτσες...καλό θα ήταν να αρχίζεις να το οργανώνεις από τώρα αυτό...μου άρεσε...αρκεί να μη πάρει χαμπάρι τίποτε η γυναίκα μου και αποβάλλει το μωρό...

ΓΥΜΝΕΣ??!!! ΠΟΙΕΣ ΓΥΜΝΕΣ?!? :mad: :D :p


ΧΑΒΑΝΕΖΕΣ ειπε ο Μιχαλης μου, οχι ΓΥΜΝΕΣ!!!!!!:) :p

ΑΝΤΕ ΜΗΝ ΑΠΟΒΑΛΛΩ ΕΓΩ ΚΑΝΕΝΑΝ........ΧΑ!


:lol: :lol:

almalibera
10/05/2004, 10:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
Σσσσσσσστττττττ........... :look: άκου εκεί γυμνές κοπέλες!! :eek: :nono:

Χαβανέζες είπα εγώ!! :winka:

Μα να μην θέλετε να σας φιλέψω κάτι?? :( :bawl:

ένα τοστάκι βρε αδερφέ κάτι! :D

ΧΜΧΜΧΜΧΧΜΜΧΧΜΧΜΧΜΧΜΧΜ................:winka:

parji
10/05/2004, 10:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
Σσσσσσσστττττττ........... :look: άκου εκεί γυμνές κοπέλες!! :eek: :nono:

Χαβανέζες είπα εγώ!! :winka:

Μα να μην θέλετε να σας φιλέψω κάτι?? :( :bawl:

ένα τοστάκι βρε αδερφέ κάτι! :D

Ντυμένες θα είναι οι Χαβανέζες?
Ααα...δε λέει μετά...
Αστο καλύτερα...φέρε τίποτε Ρωσίδες που τα βγάζουν ΟΛΑ με τη μία...
Α και ξέχασα να σου πω ότι ΟΛΑ τα παιδιά κάνουν δίαιτα...οπότε μη φτιάξεις τίποτε θα πάνε χαμένα, εκτός αν τα χλαπακιάσεις εσύ...γιατί κάπου είδα κάτι φωτογραφίες σου και διέκρινα μια κοιλίτσα...Θα κάνεις κανένα βαθούλωμα στο τεπόζιτο του ΧΧ...Αλλά τι να γίνει, αφού το μυαλό σου μου φαίνεται ότι είναι μόνο στο φαγητό...κάνω λάθος Αρτεμις...?

periklisk
10/05/2004, 10:24
καλημέρα παιδιά!!!!!

Τι κάνετε???? Βλέπω περνάτε καλά εεεεε!!!!

Κώστα περαστικά!!!!!!
Μιχάλη αν περισσεύει καμιά χαβανέζα - ρωσίδα κλπ.... ξέρεις.... μήνυμα να σας βοηθήσω βρε αδερφέ!!!:D :D
Άρτεμις εσύ θα αναλάβεις τα φαγητά και τα ποτά!!!:dizzy: :dizzy:

τι???? μ....ς λέω??????.....:dizzy: :eyepop: :yuck: καλά ντε!!!!!!

:beer:

almalibera
10/05/2004, 10:24
κάνω λάθος Αρτεμις...?


...ΜΕΓΑΛΟ!!!

parji
10/05/2004, 10:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
...ΜΕΓΑΛΟ!!!


Ναι ε?
Ε, μετά μάλλον ήταν μοντάζ στις φωτό...ή εγώ δεν είδα καλά...
Sorry Μιχαλιό...

almalibera
10/05/2004, 10:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk

1.Μιχάλη αν περισσεύει καμιά χαβανέζα - ρωσίδα κλπ.... ξέρεις.... μήνυμα να σας βοηθήσω βρε αδερφέ!!!:D :D

2.Άρτεμις εσύ θα αναλάβεις τα φαγητά και τα ποτά!!!:dizzy: :dizzy:


1. Ο Μιχαλης τα go-go dancing girls
2.Εγω γενικα το bar
3. Εσεις την παρεα......

ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ?!?!?!




P A R T Y!!!!!!!!!!!!!




:) :rotflmao: :lol: :wave2: :beer: :ninja: :wacko:

bikersonly
10/05/2004, 10:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από parji
Ναι ε?
Ε, μετά μάλλον ήταν μοντάζ στις φωτό...ή εγώ δεν είδα καλά...
Sorry Μιχαλιό...

Ε καλά βρε Κωστή και λίγο κοιλίτσα να έχω τι θα γίνει? Θα μου ρίξεις χυλόπιτα??? :lol: :lol:

Άσε που στο ΧΧ βαθούλωμα δεν κάνω γιατί είμαι συνέχεια σούζα! :evil: :wave2: Δεν σου λέω για τις επιταχύνσεις!Οπότε δεν προλαβαίνει η κοιλιά να κάνει βαθούλωμα στο ντεπόζιτο! :winka:

Καθότι το Χ είναι μεγαλύτερο του Ψ δηλαδή Χ>Ψ όπου Χ=επιτάχυνση και Ψ= κοιλιά :wacko:

Δεν ξέρω αν με πιάνεις ρε παιδί μου! :wave2: :lol:

periklisk
10/05/2004, 10:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
1. Ο Μιχαλης τα go-go dancing girls
2.Εγω γενικα το bar
3. Εσεις την παρεα......

ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ?!?!?!




P A R T Y!!!!!!!!!!!!!




:) :rotflmao: :lol: :wave2: :beer: :ninja: :wacko:


ΠΑΡΤΥ ΥΕΕΑΗΗΗΗΗ!!!!:beer: :beer: :beer:

free rider
18/01/2005, 14:03
Αγαπητοί φίλοι,

Διαβάζοντας αυτό το ποστ θα ήθελα από μεριάς μου να πω τις σκέψεις μου σχετικά με τις άσχημες και άκομψες συζητήσεις στις οποίες μπορεί ηθελημένα ή και όχι να έχω πάρει μέρος...

Είναι γεγονός ότι η κουβέντα πολλές φορές ξεφεύγει από τα συνηθισμένα ευπρεπή όρια και ίσως να έχω αρκετά μεγάλο κομμάτι υπαιτιότητας..
Στην τελική ίσως να μολύνω το φόρουμ με την επιθετική συμπεριφορά που πολλές φορές βγάζω προς τα έξω..

Για τον λόγο αυτό θα ήθελα να ζητήσω συγνώμη ειλικρινά από όλα τα παιδιά που τυχόν έχω προσβάλει με την συμπεριφορά μου. .απλά κρατήστε για μένα αυτό.

Ποτέ δεν είμαι υπέρ του να βωμολοχήσω με σκοπό να θίξω κάποιον και να τον προσβάλω ..
Μπορεί να μην κρατάω τόσο τους τύπους όμως ποτέ δεν έχω πρόθεση εναντίον κάποιου..


:beer:

crs-k
18/01/2005, 14:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
Αγαπητοί φίλοι,

.............................

Μπορεί να μην κρατάω τόσο τους τύπους όμως ποτέ δεν έχω πρόθεση εναντίον κάποιου..

:beer:


Που το ξεθαψες αυτο τωρα ρε τυμβορυχε ? :lol:

Και τι κρισεις αυτοκριτικης ειναι αυτες που σε επιασαν? :rotflmao:


Λοιπον φιλαρακι ...
Να πας να το κοιταξεις ... :sick:
Δενκαλο αυτο ... :(

Εκτος αν εχεις πιει κατι πραγματικα καλο ... :wacko:

afrotwin
18/01/2005, 14:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
MISITOI φίλοι,

Διαβάζοντας αυτό το ποστ θα ήθελα από μεριάς μου να πω τις σκέψεις μου σχετικά με τις άσχημες και άκομψες συζητήσεις στις οποίες μπορεί ηθελημένα να έχω πάρει μέρος...

Είναι γεγονός ότι η κουβέντα πολλές φορές ξεφεύγει από τα συνηθισμένα ευπρεπή όρια και ίσως να έχω αρκετά μεγάλο κομμάτι υπαιτιότητας..
Στην τελική ίσως να μολύνω το φόρουμ με την επιθετική συμπεριφορά που πολλές φορές βγάζω προς τα έξω..

Για τον λόγο αυτό DEN θα ήθελα να ζητήσω συγνώμη από τα παιδιά που τυχόν έχω προσβάλει με την συμπεριφορά μου. .απλά κρατήστε για μένα αυτό. MPRRRRRRRRRRRRR

είμαι υπέρ του να βωμολοχήσω με σκοπό να θίξω κάποιον και να τον προσβάλω ..
Μπορεί να μην κρατάω τόσο τους τύπους όμως έχω πρόθεση εναντίον κάποιου..


:beer:

KE DILONO ENOPION OLON OTI O PSILOS INE PEDI TOU SOLINA KE EXI KAPIA SINES8IMATIKA KE EGKEFALIKA KENA
:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

free rider
18/01/2005, 14:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
KE DILONO ENOPION OLON OTI O PSILOS INE PEDI TOU SOLINA KE EXI KAPIA SINES8IMATIKA KE EGKEFALIKA KENA
:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

eisaste kakoi re....

efaga ki ego ena flas meta ta sxetika mpinelikia poy exo rixei kai plakosate oloi na pite thn kali koybenta sas....

:beer: :beer:

afrotwin
18/01/2005, 14:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
eisaste kakoi re....

efaga ki ego ena flas meta ta sxetika mpinelikia poy exo rixei kai plakosate oloi na pite thn kali koybenta sas....

:beer: :beer:

NA MIN TA TROS TA FLASH PALIKARI MOU AFTA INE GIA NA ANAVOSVINOUN KE NA KANOUN GNOSTI TIN PRO8ESI MAS NA ALAKSOUME PORIA
DEN INE GIA FAGOMA ASE POU 8A TRAVMATISIS KE TA ANTERAKIA SOU....


TI INE AFTO TO PEDI RE?:eyepop:
FONAKSTE TI MAMA TOU RE NA TO MAZEPSI...
:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

free rider
18/01/2005, 14:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
NA MIN TA TROS TA FLASH PALIKARI MOU AFTA INE GIA NA ANAVOSVINOUN KE NA KANOUN GNOSTI TIN PRO8ESI MAS NA ALAKSOUME PORIA
DEN INE GIA FAGOMA ASE POU 8A TRAVMATISIS KE TA ANTERAKIA SOU....


TI INE AFTO TO PEDI RE?:eyepop:
FONAKSTE TI MAMA TOU RE NA TO MAZEPSI...
:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

re ta xapia soy gia tin podagra ta pires i pali ta xexases....

re gkmoto

meta tin egxirisi egkefaloy poy ekanes mipos soy ksexasane kamia labida mesa sto karmpyrater kai mpoykonei to imitasion stithoskopio poy exeis gia na anabosbineis ta fota....


oxi ama thes to sinexizoyme....

pali tha ta pareis sto kranio kai tha brizeis...

afoy eisai enas mikros kai abgaltos afroylis....


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
18/01/2005, 15:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
re ta xapia soy gia tin podagra ta pires i pali ta xexases....

re gkmoto

meta tin egxirisi egkefaloy poy ekanes mipos soy ksexasane kamia labida mesa sto karmpyrater kai mpoykonei to imitasion stithoskopio poy exeis gia na anabosbineis ta fota....


oxi ama thes to sinexizoyme....

pali tha ta pareis sto kranio kai tha brizeis...

afoy eisai enas mikros kai abgaltos afroylis....




AFTO SIMENI POLEMO
DIALEKSE TO SIMIO
KE EGO 8A DIALEKSO TA MPIMPERA
ALA PES MOU 8ES NA EXOUNE GALA I TILIO MESA
ALA OPOS KE NA EXI 8A SOU DOSO TIN SALIARA STO XERI
KE 8A SE KAPELOSO ME TO GIOGIO
DEN MOU GLITONIS
ISE XAMENOS APO XERI
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

free rider
18/01/2005, 16:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
AFTO SIMENI POLEMO
DIALEKSE TO SIMIO
KE EGO 8A DIALEKSO TA MPIMPERA
ALA PES MOU 8ES NA EXOUNE GALA I TILIO MESA
ALA OPOS KE NA EXI 8A SOU DOSO TIN SALIARA STO XERI
KE 8A SE KAPELOSO ME TO GIOGIO
DEN MOU GLITONIS
ISE XAMENOS APO XERI
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

SAN MPOREIS PSOFIMI POLEMISE ME XORIS NA BRIZEIS
DISKOLO E???

XAXAXA


H SOY EINAI TOSO DISKOLO

MIKRE AMORFOTE...

ALIOS EGO DEN SIMETEXO STIN

YPANAPTIKTH SIZITISI SOY...

periklisk
18/01/2005, 16:04
Ρεεεεεεε δε πάτε καλά!!!!!

που το ξεθάψατε αυτό το πεθαμένο??????:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jimbar
18/01/2005, 16:32
παίδες,
το postάκι είχε άλλο .. θέμα
αλλά ας μην το κάνουμε θέμα..

εκφραστείτε .. ελεύθερα

free rider
18/01/2005, 16:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin

TI INE AFTO TO PEDI RE?:eyepop:
FONAKSTE TI MAMA TOU RE NA TO MAZEPSI...


ayto mikre einai sigoyro oti den mporei na simbei ...