PDA

View Full Version : Κλασσικη Γυναικα Οδηγος



pelargos1
09/06/2006, 10:04
Γυρναω εχτες απο Συναυλια στο Θεατρο Βραχων στο Βυρωνα και στον κεντρικο που ανεβαινει προς Κατεχακη πηγαινω (ευτυχως υπερβολικα σιγα) σαν κυριος εχοντας το νου μου και στις καθετους που συνηθιζουν να πεταγονται και στις λακουβες που ειναι μπολικες.
Τι στιγμη που περναω διπλα απο μια λωριδα που περιμενει στο φαναρι να στριψει αριστερα ,τιγκα στα κουτια , η τυπισσα αποφασιζει οτι δεν θελει να στριψει και βγαινει δεξια.Πρεπει να την ειδα στα τρια μετρα μπροστα μου.Για φρενα ουτε λογος σε τετοια αποσταση και με δευτερο ατομο πισω εστω και με 40 που πηγαινα.Οποτε κλασσικα...Χορεψα ΚΑΡΣΙΛΑΜΑ...:D Προλαβα και εκοψα δεξια αλλα αρχισα να το χανω.8 μποφωρ και βαλε κουνημα.Τα ειχα ολα πατησα και χωματα που καποιος καλος κυριος εργολαβος ειχε φροντισει να παρατησει...

Πως το εσωσα ακομα δεν ξερω πραγματικα.

Η κυρια αταραχη.Ουτε με κοιταξε.Την πλευριζω και αρχιζω τον εξαψαλμο.
Και τι μου λεει?

-Ζητας και τα ρεστα?Δεν με ειδες :eek: :eek: :bigcry: :confused: :eek: :dizzy:

Ρε δεν ειναι τρελοι οι ανθρωποι.Ηλιθιοι ειναι
Αν πηγαινα με 5 χλμ παραπανω θα ειχα βρεθει αγκαλια με το λεβιε της.Και το χειροτερο ειχα πισω μια φιλη που την πηγαινα πιο κατω να βρει ταξι γιατι αφου δεν ειχε κρανος δεν ηθελα να διασχισω ολη την Αθηνα με συνεπιβατη ξεκρανωτο.Πες οτι δεν την κραταγα τη μηχανη.Δεν θελω να το σκεφτομαι...

Προσοχη παλικαρια.Εχουν αμοληθει τα τροχο-ζομπι και ζητανε σαρκες να τραφουν

mumbler
09/06/2006, 11:13
Δυστηχώς είμαστε εκτεθειμένοι σε κάθε :a31:.
Πάντως όποτε πας να ζητήσεις το λόγο κανένας
δε παραδέχετε το λάθος του.Ούτε συγγνώμη
δε λένε.Τελικά είναι νόμος,ΔΕ ΜΑΣ ΣΕΒΟΝΤΑΙ!!

Akis@SF
09/06/2006, 12:56
Ακους εκει "ζητας και τα ρεστα? Δεν με ειδες?" :eyepop: :eyepop: Τελικα το χειροτερο δεν ειναι οι μλκιες που κανουν οι κλασσικες γυναικες ":a31: οδηγοι :a31: " αλλα οι ατακες που πεταν οταν εσυ το λιγοτερο που περιμενεις ειναι μια απλη συγνωμη!!!!!!

ΟΥΟΥΟΥ:a023: :a016: ΣΤΟΝ ΚΑΙΑΔΑ!!!!!!!

wild_cat/anima
09/06/2006, 13:20
η λύση είναι απλή ...
ανοίγεις την πόρτα , τη βουτάς από τα μαλλιά και αρχίζεις να την κοπανας στον καθρεφτη ...λέγοντας" εσύ τι βλέπεις τώρα τώρα?????", την αφήνεις και φευγοντας χαράζεις το αγαπημενο της αυτοκίνητο-σκοτώστρα με το κλειδάκι της μηχανής σου.
ανεβαίνεις στο μοτορι και φευγεις σαν κύριος !!!
την επόμενη φορά πιστεψε με θα δει ......ακομα και χωρίς καθρεφτη !!!
κ@ριολες!!! :alien: :alien: :alien: :alien: :alien:

Akis@SF
09/06/2006, 13:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από wild_cat/anima
η λύση είναι απλή ...
ανοίγεις την πόρτα , τη βουτάς από τα μαλλιά και αρχίζεις να την κοπανας στον καθρεφτη ...λέγοντας" εσύ τι βλέπεις τώρα τώρα?????", την αφήνεις και φευγοντας χαράζεις το αγαπημενο της αυτοκίνητο-σκοτώστρα με το κλειδάκι της μηχανής σου.
ανεβαίνεις στο μοτορι και φευγεις σαν κύριος !!!
την επόμενη φορά πιστεψε με θα δει ......ακομα και χωρίς καθρεφτη !!!
κ@ριολες!!! :alien: :alien: :alien: :alien: :alien:

Παρακληση.....
Αν εχεις ποτε σκοπο να πραξεις ετσι εναντιον αλλης γυναικας οδηγου PLEASE....... μπορω να βλεπω????:wacko: :wacko:

Υ.Γ. Θα πηγαινε πολυ αν ζηταγα την μαχη και σε λασπη?????:D :D

Cpt. Haddock
09/06/2006, 13:44
:a014:







ρε τι πάθαμε μεσημεριάτικα...
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Λεωνίδας
09/06/2006, 13:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akis@SF
Παρακληση.....
Αν εχεις ποτε σκοπο να πραξεις ετσι εναντιον αλλης γυναικας οδηγου PLEASE....... μπορω να βλεπω????:wacko: :wacko:

Υ.Γ. Θα πηγαινε πολυ αν ζηταγα την μαχη και σε λασπη?????:D :D Το σχέδιο είναι πολύπλοκο αλλά εφικτό:
- Χαρίζουμε χωμάτινα λάστιχα και εντουράδικο εξοπλισμό στη Βανέσσα. Την παρασύρουμε μόλις ρίξει τις πρώτες καλές βροχές σε βόλτα στην Πάρνηθα.
- Βρίσκουμε φίλη / γνωστή που μόλις αγόρασε jeep-οειδές όχημα και έχει δίπλωμα 1-2 μήνες και κάποιος εθελοντής - ομορφόπαιδο (makis?) την παρασύρει σε "εξερεύνηση των δυνατοτήτων του οχήματός της" επίσης στην Πάρνηθα.
- Με ενδοσυνεννόηση επιτυγχάνουμε συγχρονισμό συνάντησης σε λασπο-λιμνο-διασταύρωση.

Τα υπόλοιπα γίνονται μόνα τους.

Ζητούνται ιδέες για το πώς θα φοράνε και οι 2 bikini :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
09/06/2006, 13:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από wild_cat/anima
η λύση είναι απλή ...
ανοίγεις την πόρτα , τη βουτάς από τα μαλλιά και αρχίζεις να την κοπανας στον καθρεφτη ...λέγοντας" εσύ τι βλέπεις τώρα τώρα?????", την αφήνεις και φευγοντας χαράζεις το αγαπημενο της αυτοκίνητο-σκοτώστρα με το κλειδάκι της μηχανής σου.
ανεβαίνεις στο μοτορι και φευγεις σαν κύριος !!!
την επόμενη φορά πιστεψε με θα δει ......ακομα και χωρίς καθρεφτη !!!
κ@ριολες!!! :alien: :alien: :alien: :alien: :alien:

αυτο ειναι! female attacks another female! βρε συ, που πηγε η αληλεγγυη, παλιοκοριτσο? :D


:a22: :a22: :a22: :a22: :a22: :a22: :a22:

Cpt. Haddock
09/06/2006, 13:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
- Χαρίζουμε χωμάτινα λάστιχα και εντουράδικο εξοπλισμό στη Βανέσσα. Την παρασύρουμε μόλις ρίξει τις πρώτες καλές βροχές σε βόλτα στην Πάρνηθα.


:a21: :a21: :a21:

ρε μάστορα μας περισσεύουν για να χαρίσουμε;

καλό τοσχέδιο αλλά ακριβό... :sick:









spammers... :evil:

bonepeeler
09/06/2006, 13:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από wild_cat/anima
η λύση είναι απλή ...
ανοίγεις την πόρτα , τη βουτάς από τα μαλλιά και αρχίζεις να την κοπανας στον καθρεφτη ...λέγοντας" εσύ τι βλέπεις τώρα τώρα?????", την αφήνεις και φευγοντας χαράζεις το αγαπημενο της αυτοκίνητο-σκοτώστρα με το κλειδάκι της μηχανής σου.
ανεβαίνεις στο μοτορι και φευγεις σαν κύριος !!!
την επόμενη φορά πιστεψε με θα δει ......ακομα και χωρίς καθρεφτη !!!
κ@ριολες!!! :alien: :alien: :alien: :alien: :alien:

Τώρα εμένα γιατί με πονάει ο κώλος μου;

Cpt. Haddock
09/06/2006, 14:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
Τώρα εμένα γιατί με πονάει ο κώλος μου;

Γιατί ρωτας εμάς; :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:





:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bonepeeler
09/06/2006, 14:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Γιατί ρωτας εμάς; :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:





:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Δε ρώτησα εσένα Καπετάν Φουρτούνα.:lol: :lol: :lol:

GIXXERAKIAS
09/06/2006, 14:02
ά δημιουργήθηκε από bonepeeler
Τώρα εμένα γιατί με πονάει ο κώλος μου;
--------------------------------------------------------------------------------

Μηπως επινες μπυρες εχθες το βραδυ?:confused::a13: :a13::a27:

wild_cat/anima
09/06/2006, 14:05
Ζητούνται ιδέες για το πώς θα φοράνε και οι 2 bikini :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: [/B][/QUOTE]


monokini με back protector,προστασίες σε αγκώνες+γόνατα και μποτίτσες dainese σε χαλάει ???





:evil:

wild_cat/anima
09/06/2006, 14:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
Τώρα εμένα γιατί με πονάει ο κώλος μου;
θες μεσουλίτ που έχω για το πόδι??:D

bonepeeler
09/06/2006, 14:07
Ωραία όλ'αυτά με τα μπικίνι αλλά τσίκι-τσίκι θα πέσει ή τσάμπα ο κόπος;:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Cpt. Haddock
09/06/2006, 14:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από wild_cat/anima
μποτίτσες dainese

dainese?

:yuck: :yuck: :yuck: :yuck:













:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

catmaster
09/06/2006, 14:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από wild_cat/anima
Ζητούνται ιδέες για το πώς θα φοράνε και οι 2 bikini :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


monokini με back protector,προστασίες σε αγκώνες+γόνατα και μποτίτσες dainese σε χαλάει ???





:evil: [/B][/QUOTE]

Εγω σου κανω δωρο τη σιδερογροθια για πιο σιγουρα αποτελεσματα..

:lol:

bonepeeler
09/06/2006, 14:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster


Εγω σου κανω δωρο τη σιδερογροθια για πιο σιγουρα αποτελεσματα..

:lol:

Κάντε έρωτα,όχι πόλεμο.:a03: :a021:

Κι αυτή είναι μιά λύση.:a31: :a31: :a31:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Λεωνίδας
09/06/2006, 14:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από wild_cat/anima
monokini με back protector,προστασίες σε αγκώνες+γόνατα και μποτίτσες dainese σε χαλάει ???





:evil: αν είναι string, σύμφωνοι



string είπα ? :rolleyes:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
09/06/2006, 14:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
- Βρίσκουμε φίλη / γνωστή που μόλις αγόρασε jeep-οειδές όχημα και έχει δίπλωμα 1-2 μήνες και κάποιος εθελοντής - ομορφόπαιδο (makis?) την παρασύρει σε "εξερεύνηση των δυνατοτήτων του οχήματός της" επίσης στην Πάρνηθα.


Στηριχτείτε επάνω μου.:smokin:

Και θα :a2: και το Jeep !:lol: :lol:


Ρε Λεώ, μήπως αυτή η φίλη/γνωστή είναι κανα κουκλί και κάνω τελικά εγώ το λασπόλουτρο ;

Ξέρω'γω; Συνήθως αυτές οδηγούν Jeep...:cool:

:lol: :beer: :lol:

wild_cat/anima
09/06/2006, 14:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
monokini με back protector,προστασίες σε αγκώνες+γόνατα και μποτίτσες dainese σε χαλάει ???





:evil:

Εγω σου κανω δωρο τη σιδερογροθια για πιο σιγουρα αποτελεσματα..

:lol: [/B][/QUOTE]
μπα αστο .....
1)έχω
2)υπήρχαν επόχες που εκανα καμψεις με τους 2 κόμπους των δακτύλων οπότε μάλλον δεν την χρειαζομαι ....!








:ninja:

catmaster
09/06/2006, 14:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από wild_cat/anima
Εγω σου κανω δωρο τη σιδερογροθια για πιο σιγουρα αποτελεσματα..

:lol:
μπα αστο .....
1)έχω
2)υπήρχαν επόχες που εκανα καμψεις με τους 2 κόμπους των δακτύλων οπότε μάλλον δεν την χρειαζομαι ....!

:ninja: [/B][/QUOTE]

Ρε Βανεσσα...
Επειδη προσπαθω να καταλαβω ακομη μερικα πραγματα για την ψυχοσυνθεση των γυναικων και την αιωνια αντιπαραθεση των φύλων (πως τα λεω ο φουστης:smokin: ) να Αρωτηξω κατις???



Λενε για τους αντρες οτι ειναι αγροικοι, χοιριδια κλπ,κλπ...

Τωρα τελευταια ολο και πετυχαινω περισσοτερες γυναικες στο δρομο ειτε με διτροχο ss χωρις κρανος και 200 κιλα βαρβατιλα ενα πραγμα..ειτε με γκαζερο τετρατροχο και γυαλια ηλιου με στυλ και σεξαπιλ και το υφος του Πρεκα ετοιμος να μπουκαρει με το υποπολυβολο στην κομαντατουρ...

Τι παιζει??Εγω γερναω??:mad:

Akis@SF
09/06/2006, 14:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από wild_cat/anima
Εγω σου κανω δωρο τη σιδερογροθια για πιο σιγουρα αποτελεσματα..

:lol:
μπα αστο .....
1)έχω
2)υπήρχαν επόχες που εκανα καμψεις με τους 2 κόμπους των δακτύλων οπότε μάλλον δεν την χρειαζομαι ....!

ΑΧΑ....Και γυμνασμενη βλεπω.......
Σε περιπτωση μαχης......10 προς 1 στην wild cut!!!!!

Ετσι....και για τον τζογο της υποθεσης!!!!








:ninja: [/B][/QUOTE] :D :D :D :D

bartlal
09/06/2006, 15:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
...το υφος του Πρεκα ετοιμος να μπουκαρει με το υποπολυβολο στην κομαντατουρ...

:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

ρε Ακη, με ελιωσες εντελως! :beer: :beer: :beer:

catmaster
09/06/2006, 15:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

ρε Ακη, με ελιωσες εντελως! :beer: :beer: :beer:

κλεμμενο ειναι ρε..οχι ανακυκλωμενο ομως..

:beer: :beer: :beer:

gregorgeous89
13/06/2006, 17:13
Για να γυρίσουμε στο θέμα μας (θυμάστε?) Μου συνέβη το ίδιο ακριβώς και όταν την πρόλαβα στο φανάρι και την ρώτησα για τι βγήκε και ότι θα μας (ήμουν με την γυναίκα μου) χτυπούσε μου λέει με ύφος: τη πρόβλημα έχεις σε χτύπησα???
Έλεος…

Akis@SF
14/06/2006, 19:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από gregorgeous89
Για να γυρίσουμε στο θέμα μας (θυμάστε?) Μου συνέβη το ίδιο ακριβώς και όταν την πρόλαβα στο φανάρι και την ρώτησα για τι βγήκε και ότι θα μας (ήμουν με την γυναίκα μου) χτυπούσε μου λέει με ύφος: τη πρόβλημα έχεις σε χτύπησα???
Έλεος…

Επρεπε και εσυ λοιπον να της γυρισεις ενα σωστο ΤΡΕΣΟΥΛΟ :evil: :evil: :evil:
και να της πεις...."Εγω ομως σε χτυπησα"
ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ......ατακα στην ατακα!!!!!!
:a29: :a29: :a29:

Alx 84
15/06/2006, 12:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από wild_cat/anima
η λύση είναι απλή ...
ανοίγεις την πόρτα , τη βουτάς από τα μαλλιά και αρχίζεις να την κοπανας στον καθρεφτη ...λέγοντας" εσύ τι βλέπεις τώρα τώρα?????", την αφήνεις και φευγοντας χαράζεις το αγαπημενο της αυτοκίνητο-σκοτώστρα με το κλειδάκι της μηχανής σου.
ανεβαίνεις στο μοτορι και φευγεις σαν κύριος !!!
την επόμενη φορά πιστεψε με θα δει ......ακομα και χωρίς καθρεφτη !!!
κ@ριολες!!! :alien: :alien: :alien: :alien: :alien:

ΕΕΕΕετσι!!!
Είναι πολύ απλή η διαδικασία!!!!
Πολιτισμένα πράγματα!!!!!! :winka: :wave2:

DRUMMES!
05/07/2006, 18:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από wild_cat/anima
η λύση είναι απλή ...
ανοίγεις την πόρτα , τη βουτάς από τα μαλλιά και αρχίζεις να την κοπανας στον καθρεφτη ...λέγοντας" εσύ τι βλέπεις τώρα τώρα?????", την αφήνεις και φευγοντας χαράζεις το αγαπημενο της αυτοκίνητο-σκοτώστρα με το κλειδάκι της μηχανής σου.
ανεβαίνεις στο μοτορι και φευγεις σαν κύριος !!!
την επόμενη φορά πιστεψε με θα δει ......ακομα και χωρίς καθρεφτη !!!
κ@ριολες!!! :alien: :alien: :alien: :alien: :alien: Σωστοςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Να πεθανουνεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:a26: :a26: :a26: :a26: :a31: :a31: :a31: :a57: :a57: :a57:

merkouris
07/07/2006, 09:33
mages akouste paketo pou eixa faei.ksemparkaro ton ianouario apo ekpaideutiko taksidi gia tin sxoli mou,tesseris mines se fortigo ploio kai mono sto eksoteriko.ksemparkaro pou les kai agorazw to adventure to 950 oti evgala apo to taksidi ta akoubisa ekei,sin kati danika.to exw to mixanaki peripou 2misi mines kai opws katevainw tin peiraiws konta stin elais kai ston sklaveniti apeksw mou paitagete mia ilithia katheta kai fusika eixe stop,egw me kamia 70 peripou,egw sto aristero reuma sto deksi psilo stamatimeno fortigo kai aristera mou nisida kai skaei i tipisa ka8eta kai stamataei sto aristero reuma,xwros diafigis kanenas oute paparos den xorage na perasei apo ta plagia kai etsi to epaiksa superman.eutixos den epa8a tipota mono ligo omws ponage kai kati gratzounies sta xeria.fusika paradextike to 8alos tis,alla ti na to kaneis pou mou gamise tin psixologia,afou itan i prwti megalou kivismou mixani pou eixa.

ANDREAS27
08/07/2006, 07:29
Σίγουρα υπάρχου άσχετες γυναίκες οδηγοί αλλά μετά το χτεσινό που είδα πωπωπ...


Ένα τρελό ξανθό μωρό στον περιφερειακό Θεσσαλονίκης να τις δίνει σε μια SS (δεν πρόσεξα μάρκα...) και να έχει σηκωθεί όλο το μακό μπλουζάκι της από πίσω μέχρι του σουτιέν της :D