PDA

View Full Version : After market βάση για πινακίδα SV1000?



gian_nykt
09/06/2006, 13:58
Παίδες παίζει καμιά βάση για πινακίδα (τιμή-φωτό) για το SV1000 που να γεμίζει λίγο το κενό? (δεν έχω λασπωτήρα και δεν μου αρέσουν τα λεπτά βασάκια που ίσα ίσα στηρίζουν πινακίδα και φλασάκια!(πςςςςςςςςςςς κάνει και ρήμα!!!)

gcrook
10/06/2006, 07:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από gian_nykt
Παίδες παίζει καμιά βάση για πινακίδα (τιμή-φωτό) για το SV1000 που να γεμίζει λίγο το κενό? (δεν έχω λασπωτήρα και δεν μου αρέσουν τα λεπτά βασάκια που ίσα ίσα στηρίζουν πινακίδα και φλασάκια!(πςςςςςςςςςςς κάνει και ρήμα!!!)

Τρελος εισαι;
Αστηνα εκει που βρισκεται με τετοιο ωραια κωλο...(της μηχανης εννοω):blush:

Tropeas
10/06/2006, 11:44
Μια απο τις ποιο φθηνές και όμορφες λύσεις που έχω δεί είναι αυτή, αλλά απο ότι κατάλαβα εσύ κάτι τέτοιο έχεις....

Με τα συνεπαγώμενα προβλήματα του φουλ λασπώματος όλου του πισινού ως το σελάκι του συνεπιβάτη ευτυχώς μόνο μέχρι εκεί και σίριζα όχι στο δικό σου μπουφάν....


51448

Tropeas
10/06/2006, 11:48
Το παραπάνω κάνει 30? και βρίσκεται εδώ,
http://cgi.ebay.fr/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1,1&item=4645877367&sspagename=STRK%3AMEWA%3AIT
ή αν λήξει το λινκ ψάξε στο ebay χρήστη bikecover.

Αν θες την μαμά είσαι λίγο γκαντέμης γιατί πριν απο κανα δυο μέρες τέλειωσε πληστηριασμός, στα 15$... θα σε έχω στο νου μου αν ξαναδώ κάτι μιας και τα παρακολουθώ... ;)

οτιδήποτε άλλο ιδιαίτερα κάτι αλουμινίου με ένα χιαστί σχήμα θα τα πληρώσεις πανάκριβα (γύρω στα 100-200?) και δεν αξίζουν κιόλας...:wave2:

gian_nykt
12/06/2006, 10:49
Ναι, υην έχω δεί κι εγώ στο ebay αλλά δεν μου αρέσει καθόλου. Εμένα δεν έχει ΤΙΠΟΤΑ πίσω. είναι σαν undertray. Εχω βρεί κι ένα τργωνικό αλλά θα δώ...