PDA

View Full Version : ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑ Brno (ζητουνται πληροφοριες)



FZMAN
09/06/2006, 18:25
Καταρχήν παιδιά γράφω πρώτη φορά αν και σας παρακολουθώ αρκετό καιρό. Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής: Ενδιαφέρομαι φέτος να πάω στο BRNO για το motogp (πέρσι είχα πάει στο Muggelo με φοβερές εντυπώσεις). Έχω έρθει ήδη σε επικοινωνία με το πρακτωρείο που πήγε και πέρσι το περιοδικό ΜΟΤΟ στο BRNO και κάτι άκουσα για 690 ευρώ τιμή η μοτό και ο οδηγός. Ερώτηση, μήπως καταρχήν έχει κάποιος εμπειρία απο BRNO και βέβαια μήπως πρόκειται να πάει και κάποιος άλλος ώστε να επικοινωνήσουμε; :beer:

zolotas
09/06/2006, 21:59
απ οτι γνωριζω ο SOL-VFR-VTEC πηγε περυσι.........και εγινε και μια κουβεντα πιο παλια για αυτη την εκδρομη αλλα ηταν νωρις

SOL-VFR-VTEC
10/06/2006, 01:41
SOSTOS O ZOLOTAS:wave2: ....EGO ME ENAN FILO PIGA..2 MIXANES..ATOMIKA...VGALAME APO FILO ME PRAKTORIO..EISITHRIO AGONA....KAI DOMATIO..HOSTELS APO INTERNET...OTI THES...ROTA NA SOU PO....KAI H THESH STIN PISTA EINAI SUPER....

FZMAN
11/06/2006, 07:49
Πήγατε απο Βενετία; Πες μου λίγο για την διαδρομή και οτι έχει σχέση με Τσεχία που αξίζει να δω. Απο money τι λέει;

kakricas
11/06/2006, 10:03
Ένα R6, ένα Vstrom 1000 καί ένα monster620 θα ξεκινήσουν για Brno 13 Aυγούστου.... χτες κλείσαμε θέσεις στην Τ6......πάμε για :beer: να τα πούμε από κοντά.

SALFORD

gavos
11/06/2006, 11:30
epeidh endiaferomai tha borouse kapoios na postarei leptomereies sxetika me ti diadromi, taksidiwtika praktoreia, eisitiria gia to gp, hostels ktl...

SOL-VFR-VTEC
11/06/2006, 14:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από 654321
Πήγατε απο Βενετία; Πες μου λίγο για την διαδρομή και οτι έχει σχέση με Τσεχία που αξίζει να δω. Απο money τι λέει; MIPOS MENIS APENADI MOU???KOITA TA PROSOPIKA MYNHMATA :wave2: :wave2:

SOL-VFR-VTEC
11/06/2006, 14:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από gavos
epeidh endiaferomai tha borouse kapoios na postarei leptomereies sxetika me ti diadromi, taksidiwtika praktoreia, eisitiria gia to gp, hostels ktl... AN EISAI APO ATHINA....PINOUME ENA KAFE KAI TA LEME APO KODA....:wave2: :wave2: :wave2:

SOL-VFR-VTEC
11/06/2006, 14:57
THESH T4 YAMAHA..BLE EKSEDRA.......OLA TA LEFTA


51490

SOL-VFR-VTEC
11/06/2006, 15:06
KAI TV APENANTI SPECIAL..........LASTIXO EINAI O TYPOS:lol: :lol:


51492

gavos
12/06/2006, 07:39
eimai apo athina.. pou sixnazeis..?

SOL-VFR-VTEC
12/06/2006, 10:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από gavos
eimai apo athina.. pou sixnazeis..? APO MAROUSI MERIA....KOZARE KAI TO Π.Μ ΣΟΥ

biglebowski
12/06/2006, 15:55
Σκεφτομαι για το ιδιο ταξιδι μαζι μ'ενα φιλο.Μονοι μας,ανευ γκρουπ μοτο,0-300 κτλ..
Και ηθελα να σε ρωτησω...εισιτηρια του αγωνα απο που βγαλατε?
Με την διαμονη στο brno τις μερες του αγωνα τι παιζει?Βρισκεις κανα δωματιο η πρεπει να'χεις κλεισει?Κανα καμπινγκ στη περιοχη παιζει?
Αυτα τα ολιγα...και οτι αλλο tip ευπροσδεκτο..ειτε μεσω διαδικτυου ειτε και απο κοντα αν κανονισεις συναντηση (μενω μαρουσι επισης)..

SOL-VFR-VTEC
12/06/2006, 22:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από biglebowski
Σκεφτομαι για το ιδιο ταξιδι μαζι μ'ενα φιλο.Μονοι μας,ανευ γκρουπ μοτο,0-300 κτλ..
Και ηθελα να σε ρωτησω...εισιτηρια του αγωνα απο που βγαλατε?
Με την διαμονη στο brno τις μερες του αγωνα τι παιζει?Βρισκεις κανα δωματιο η πρεπει να'χεις κλεισει?Κανα καμπινγκ στη περιοχη παιζει?
Αυτα τα ολιγα...και οτι αλλο tip ευπροσδεκτο..ειτε μεσω διαδικτυου ειτε και απο κοντα αν κανονισεις συναντηση (μενω μαρουσι επισης).. EPIDH KSANAPSINOMAI NA PAO......KATHE PEMPTH PINO FREEDO STO TERRA PETRA PETROUPOLH.....PERIPOU 6-6.30.....AN DEN MPOREIS TA LEME KAI GIA KOFH STA MERH MAS EDO..........ASE POU EIDA OTI EXEIS KAI SOSTO MHXANAKH.....GIA AYTO PARE TA REPSOLAKIA.....OPOU EINAI OLA TA LEFTA


51591

SOL-VFR-VTEC
12/06/2006, 22:26
:eek: :eek: :eek:


51592

kostasnaoum
13/06/2006, 11:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από biglebowski
Σκεφτομαι για το ιδιο ταξιδι μαζι μ'ενα φιλο.Μονοι μας,ανευ γκρουπ μοτο,0-300 κτλ..
Και ηθελα να σε ρωτησω...εισιτηρια του αγωνα απο που βγαλατε?
Με την διαμονη στο brno τις μερες του αγωνα τι παιζει?Βρισκεις κανα δωματιο η πρεπει να'χεις κλεισει?Κανα καμπινγκ στη περιοχη παιζει?
Αυτα τα ολιγα...και οτι αλλο tip ευπροσδεκτο..ειτε μεσω διαδικτυου ειτε και απο κοντα αν κανονισεις συναντηση (μενω μαρουσι επισης)..


Δεν ξερω για το Brno αλλα αποφυγε το καμπινγκ.
Εμας περυσι στην Πραγα μας κλεψανε την ωρα που
κοιμομασταν στη σκηνη.
Ο ρεσεψιονιστ μας ειπε:¨εδω ειναι Τσεχια και συμβαινουν αυτα¨
επισης ¨πρεπει να ειναι αυτοι που εχουν κλεψει και τις
αλλες φορες.
Η δικη μας ηταν μια απο τις 4 σκηνες που ληστεψανε εκεινο
το βραδυ.
Το ονομα του καμπινγκ DZBAN.

sotokan
13/06/2006, 21:15
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από SOL-VFR-VTEC
EPIDH KSANAPSINOMAI NA PAO......KATHE PEMPTH PINO FREEDO STO TERRA PETRA PETROUPOLH.....PERIPOU 6-6.30[/QUOTE

freddaki δηλ και αυτή την πέμπτη στο terra petra ???
Όμορφα...καλό καφέ,καλή παρέα,καλή θέα (της Αθήνας και όχι μόνο),τι άλλο να ζητήσει κανείς για πέμπτη απόγευμα???:a46: :a46: :a46:
Και που σαι Τάκη...???φέρε και τα σχετικά με το brno να πέσει μελέτη.

c u there......

SOL-VFR-VTEC
14/06/2006, 22:26
AXX...OLA TA LEFTA H THEA APO TO TERRA...THA FERO KAI TO TSADAKI ME OLA TA STOIXEIA GIA TO THEMA POU EINAI STA SKARIA;) ;) ....ME MIA LEKSH=AERAAAA,,STA FERING MAS...6.00 EDOSA RADEVOU ME ENA FREDDAKI...OPOU THA EXEI MAZI TOU KAI KANELA:rotflmao: :rotflmao:

zolotas
03/07/2006, 19:49
ελα ρε ταξιδιοπουλα......χωραει αλλος ενας με 110 ιππους η χρειαζεται κι αλλο καραβι??? :D με τρωει η τσεπη και δεν ξερω τι να κανω

ριξτε ενα προχειρο προγραμμα με ημερομηνιες αναχωρησης .......

zephyr1
03/07/2006, 20:05
Εχει κλεισει το group η χωρανε και αλλοι?

Το σκεφτομαι απο περσυ αλλα το χρημα φετος απομακρυθηκε.

Up.

zolotas
03/07/2006, 20:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Εχει κλεισει το group η χωρανε και αλλοι?

Το σκεφτομαι απο περσυ αλλα το χρημα φετος απομακρυθηκε.

Up.

μη χαλιεσαι .......και θα βρεθει η ακρη ,αρκει να εχεις ορεξη για ταξιδι........ειμαστε καλα παιδια :a9: ........απλα τα βραδυα θα φιλας σκοπια τα μηχανακια ως αντιτιμο :a10:

zephyr1
03/07/2006, 20:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
μη χαλιεσαι .......και θα βρεθει η ακρη ,αρκει να εχεις ορεξη για ταξιδι........ειμαστε καλα παιδια :a9: ........απλα τα βραδυα θα φιλας σκοπια τα μηχανακια ως αντιτιμο :a10:


Ολα τα βραδυα?:evil:

zolotas
03/07/2006, 20:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Ολα τα βραδυα?:evil:

ενταξει παρε το 2-4 εσυ και τα βρισκουμε ........τελος παντων κανε μια κατασταση ,βολεψε τα δλδ.....και γω ταπι θα ειμαι αφου θα εχω παει και καπου πριν με την γκο....α .Αποφασισα ομως φετος να εξαντλησω τις μερες αδειας καθως και τα χρηματα μιας και στην δουλεια τρωω μεγαλο φουτσο απο το πρωι μεχρι το βραδυ.

ποσα εχεις στην μπαντα δλδ???

το πολυ πολυ να πουλησουμε το κορμι μας στην τσεχια .........ειμαστε και ομορφοι λεμε ,θα κανουμε θραυση :lol:

zephyr1
03/07/2006, 20:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
ενταξει παρε το 2-4 εσυ και τα βρισκουμε ........τελος παντων κανε μια κατασταση ,βολεψε τα δλδ.....και γω ταπι θα ειμαι αφου θα εχω παει και καπου πριν με την γκο....α .Αποφασισα ομως φετος να εξαντλησω τις μερες αδειας καθως και τα χρηματα μιας και στην δουλεια τρωω μεγαλο φουτσο απο το πρωι μεχρι το βραδυ.

ποσα εχεις στην μπαντα δλδ???

το πολυ πολυ να πουλησουμε το κορμι μας στην τσεχια .........ειμαστε και ομορφοι λεμε ,θα κανουμε θραυση :lol:

Τσεχια και με τοσα χλμ και 2-4 ξεχνα το.
Βρισκουμε παρκινγ τα χωνουμε και τελος.

Εγω αμα ειναι θα φυγω σφηνα γιατι δουλευω τοτες.

Δυστιχως ολοι τρωμε φουτσο αλλα παμε δεν παμε φουτσο θα τρωμε παλι, γι΄αυτο παμε καλυτερα.

Στην μπαντα δεν εχω μια, τοτε μπορει να εχω κατι τις.(θα δουλεψω και λιγο πιστωτικη).

Θα κανω μια νυξη αυριο σε ενα φιλο με ταξιδιωτικο γραφειο να δω ποσο περιπου παει η φαση.

Θα πουλησουμε η θα αγορασουμε?:winka:

zolotas
03/07/2006, 21:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Τσεχια και με τοσα χλμ και 2-4 ξεχνα το.
Βρισκουμε παρκινγ τα χωνουμε και τελος.

Εγω αμα ειναι θα φυγω σφηνα γιατι δουλευω τοτες.

Δυστιχως ολοι τρωμε φουτσο αλλα παμε δεν παμε φουτσο θα τρωμε παλι, γι΄αυτο παμε καλυτερα.

Στην μπαντα δεν εχω μια, τοτε μπορει να εχω κατι τις.(θα δουλεψω και λιγο πιστωτικη).

Θα κανω μια νυξη αυριο σε ενα φιλο με ταξιδιωτικο γραφειο να δω ποσο περιπου παει η φαση.

Θα πουλησουμε η θα αγορασουμε?:winka:

:a08: εισαι οκ ...........και γω για σφηνα ειμαι .......εισαι θετικος ,μια φορα γινονται αυτα και επειδη εισαι και συνομηλικος δεν μας μενουν και πολλα χρονακια γιατι μας περιμενουν και νυφες και κλαφτα μετα ........σωστοοοος???? μαλλον αγορασουμε :D

zephyr1
03/07/2006, 22:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
:a08: εισαι οκ ...........και γω για σφηνα ειμαι .......εισαι θετικος ,μια φορα γινονται αυτα και επειδη εισαι και συνομηλικος δεν μας μενουν και πολλα χρονακια γιατι μας περιμενουν και νυφες και κλαφτα μετα ........σωστοοοος???? μαλλον αγορασουμε :D


Μην δενεις τπτ 100% γιατι εγω και την νυφη εχω(χωρις να ειμαι παντρεμενος)αλλα και τον υιο.

Θετικος οσο μπορω για τα πολλα χρονακια που μας μενουν.

Ας το δουμε λιγο χαλαρα, αυριο θα βρω τις περισσοτερες πλφ.
Καλο γι΄αυτο θα ηταν να βοηθησουν οι απο πανω.:ZZZ:
Να δουμε αν εχουμε σημαντικη διαφορα χρηματων σε σχεση με καποια ετοιμη εκδρομη (μοτο,αν και το 0-300 βγαζει πολυ καλα πακετα).

Το μονο που μου την δινει γιατι ρωτησα
ενα παιδι που πηγε περσυ,ειναι οτι εχει πολυ εθνικη:dizzy: .

Οποτε γνωμη μου αν εχουμε ορεξη για χλμ να παρακαμτουμε απο επαρχιακο.
Αυτο σημαινει οτι πρεπει να μαστε καπως καλα οργανωμενοι και προσεκτικοι,στο δρομο.

Σου ξαναλεω για να μην σε κρεμασω ακομα δεν ειναι 100% σιγουρο απο μερους μου,αλλα θα το παλεψω.:smokin:

Τι λες?

.......σωστοοοος:a01:

Daffizx
04/07/2006, 00:14
ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΟΣ ΕΝΑΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ <ΘΕΣΗ>. ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ 100%
ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΛΟΓΟ ΔΟΥΛΕΙΑΣ .

zephyr1
04/07/2006, 08:47
Κυριε crs-k μηπως οι χαρτες σας περιλαμβανουν ταξιδι Ελλαδα-Τσεχια(Brno)?

Αν εχετε την καλοσυνη και τον χρονο,θα μας βοηθουσατε πολυ.:wave2:

crs-k
04/07/2006, 11:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Κυριε crs-k μηπως οι χαρτες σας περιλαμβανουν ταξιδι Ελλαδα-Τσεχια(Brno)?

Αν εχετε την καλοσυνη και τον χρονο,θα μας βοηθουσατε πολυ.:wave2:


ΔΕΝ ασχολουμαι με ασφαλτους :yuck: :lol:

Ψαξτε με το AutoRoute ή κοιταξτε στο www.viamichelin.com ... :wacko:

zephyr1
06/07/2006, 04:23
:confused:

crs-k
06/07/2006, 05:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
:confused:


Τι ΔΕΝ καταλαβες καρντια μου?

Οι χαρτες μου αφορουν χωματοδρομους στην Ελλαδα.

Αμα θες να σΕ βγαλω καμμια Of-Road διαδρομη μεχρι τα συνορα πολυ ευχαριστως ... :D

zephyr1
06/07/2006, 10:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Τι ΔΕΝ καταλαβες καρντια μου?

Οι χαρτες μου αφορουν χωματοδρομους στην Ελλαδα.

Αμα θες να σΕ βγαλω καμμια Of-Road διαδρομη μεχρι τα συνορα πολυ ευχαριστως ... :D

Σεβαστε crs-k το emoticon ηταν για τους φιλους μας παραπανω που εχουν κανονισει ταξιδι,αλλα δεν εμφανιζονται να μας πουν καποια πληροφορια.

Thx για την πληροφορια.:wave2:

Ο χαρτης της michelin με παει μονο απο μακεδονια και μεσα απο τα δυσκολα κρατη.
Μολις βρω χρονο θα παλεψω λιγο το autoroute.

FZMAN
06/07/2006, 15:09
Δυστυχώς για μένα άκυρο το BRNO γιατί πρόσφατα είχα ατύχυμα με την μηχανή μου με πολλές ζημιές και εμένα με σπασμένα πλευρά 8 μέρες στο νοσοκομείο και περίπου 1 μήνα αραχτό σπίτι.Ίσως του χρόνου.:sick:

zolotas
06/07/2006, 15:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από 654321
Δυστυχώς για μένα άκυρο το BRNO γιατί πρόσφατα είχα ατύχυμα με την μηχανή μου με πολλές ζημιές και εμένα με σπασμένα πλευρά 8 μέρες στο νοσοκομείο και περίπου 1 μήνα αραχτό σπίτι.Ίσως του χρόνου.:sick:

:eyepop: ατυχια .......και δεν ειναι για το ταξιδι εξω ,αλλωστε καλοκαιρι ελλαδα ειναι τελεια, αλλα μεσα σπιτι........οτι χειροτερο,περαστικα ........

SOL-VFR-VTEC
06/07/2006, 21:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από 654321
Δυστυχώς για μένα άκυρο το BRNO γιατί πρόσφατα είχα ατύχυμα με την μηχανή μου με πολλές ζημιές και εμένα με σπασμένα πλευρά 8 μέρες στο νοσοκομείο και περίπου 1 μήνα αραχτό σπίτι.Ίσως του χρόνου.:sick: TH EGINE RE SY GIORGH?????ESY EISAI KALA TORA????..TORA TO EIDA....PARE AN MPOREIS NA PIOUME KANA KAFE....PO PO TA PEKSA TORA....PERASTIKA RE MAGA ....NA EINAI OLA....

SOL-VFR-VTEC
06/07/2006, 21:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Σεβαστε crs-k το emoticon ηταν για τους φιλους μας παραπανω που εχουν κανονισει ταξιδι,αλλα δεν εμφανιζονται να μας πουν καποια πληροφορια.

Thx για την πληροφορια.:wave2:

Ο χαρτης της michelin με παει μονο απο μακεδονια και μεσα απο τα δυσκολα κρατη.
Μολις βρω χρονο θα παλεψω λιγο το autoroute. MAS FAGAN OI DOULIES;) ;) RE SY ADERFE....KATA PROTON MIA APO VENEZIA BRNO(AFTO POU EKANA PERSI.......735XLM...KAI 7 OPES KAI 34 LEPTA(XORIS STASH)


54368

SOL-VFR-VTEC
06/07/2006, 21:49
KAI MIA APO ANCONA-BRNO......1.027XLM....10 OPES KAI 22 LEPTA(XORIS STASH)...........TO KARAVANI TO DIKO MAS..APO ANCONA THA PAEI INNSBRUCK-SALZBURG-PRAGA-BRNO........KAI APO EISHTIRIA=PATRA ANCONA XORIS KABINA ME MHXANH...KAI EPISTROFH=170 EYRO.....KAI GIA THN PISTA 20 EYROUDAKIA STON LOFO.....KAI THS3 MERES :eek: :eek: ..KALOOOO???


54370

sotokan
07/07/2006, 09:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από 654321
Δυστυχώς για μένα άκυρο το BRNO γιατί πρόσφατα είχα ατύχυμα με την μηχανή μου με πολλές ζημιές και εμένα με σπασμένα πλευρά 8 μέρες στο νοσοκομείο και περίπου 1 μήνα αραχτό σπίτι.Ίσως του χρόνου.:sick:


Πακέτο χοντρό έφαγες ρε φίλε Γιώργο,και μην χειρότερα να λέμε.
anyway περαστικά και από εμένα και τη Σία.....Κουράγιο και του χρόνου παμε για άλλα λέμε.....

Μα πως έγινε ρε Γιώργο,εσύ απ ότι έχω καταλάβει είσαι ιδιαίτερα προσεχτικός στο δρόμο????

zephyr1
07/07/2006, 20:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από 654321
Δυστυχώς για μένα άκυρο το BRNO γιατί πρόσφατα είχα ατύχυμα με την μηχανή μου με πολλές ζημιές και εμένα με σπασμένα πλευρά 8 μέρες στο νοσοκομείο και περίπου 1 μήνα αραχτό σπίτι.Ίσως του χρόνου.:sick:


Εσυ να σε καλα και του χρονου παμε ολοι μαζι.

Ευχομαι ταχεια αναρωση και να μην σου ξανατυχει ποτε.

Περαστικα.


Ευχαριστω SOL-VFR-VTEC για της πλφ,προλαβαινουμε να ρθουμε και μεις η πρεπει να τα χω κλεισει ολα πολυ καιρο πριν?

Να κερασω κανα καφεδακι να τα πουμε?

SOL-VFR-VTEC
08/07/2006, 10:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Εσυ να σε καλα και του χρονου παμε ολοι μαζι.

Ευχομαι ταχεια αναρωση και να μην σου ξανατυχει ποτε.

Περαστικα.


Ευχαριστω SOL-VFR-VTEC για της πλφ,προλαβαινουμε να ρθουμε και μεις η πρεπει να τα χω κλεισει ολα πολυ καιρο πριν?

Να κερασω κανα καφεδακι να τα πουμε? KAI GIA TH OXI...TH KYRIAKH THA PO KAI STON FILO SOTOKAN NA TON PIOUME......OSO GIA PLOIO....EMEIS KANAME MONO KRATISH....KAI MPOROUME NA PLHROSOUME MEXRI 17 TOU MHNOS.....TA EISHTHRIA AGONA THA TA VGALOUME AFTHN THN EVDOMADA...STOUS LOFOUS DEN EXEI SOLD OUT....KAI EKEI NA PAS..THA VREIS......AN KAI STON KAFE POU THA PIOUME THA TA POUME APO KODA...:wave2: :wave2:

FZMAN
08/07/2006, 12:08
Παιδιά, συγνώμη που δεν απάντησα αμέσως αλλά είχα τρεξίματα με νοσοκομεία και γιατρούς. Το ατύχημα έγινε την Κυριακή 25/6 στην Μαλακάσα στην εθνική οδό. Πήγαινα στην μεσαία λωρίδα της εθνικής γυρίζοντας προς Αθήνα με 110-120 χλμ τελείως χαλαρός και ξαφνικά απ΄την δεξιά λωρίδα άλλαξε απότομα λωρίδα προς την μεσαία ένας γερανός της express service χωρίς να έχει δει ότι ήμουν εγω σ αυτή την λωρίδα με αποτέλεσμα να μου βγει στα 5 μέτρα και να μην προλάβω να κάνω κιχ μιας και με έπιασε απροετοίμαστο. Το μόνο που πρόλαβα να κάνω ήταν να μπλοκάρω (απο πανικό) το πίσω φρένο και να κάνω ελιγμό προς την δεξιά λωρίδα προσπαθώντας να τον αποφύγω και ενω σε πρώτη φάση τα κατάφερα η μηχανή μου (που πήγαινε με μπλοκαρισμένο πίσω φρένο λόγο πανικού μου) μου δίπλωσε και με έριξε. Αποτέλεσμα 8 ημέρες στον Ερυθρό Σταυρό με 5 σπασμένα πλευρά, πρόβλημα με τον ώμο μου, κάτι νύχια μείον απ΄το δεξί μου πόδι και κάποιες μικρές κακώσεις στο δεξί μου πόδι. Πάντως παιδιά αυτό που έχω να πω είναι ότι το ΚΡΑΝΟΣ ΜΟΥ ΕΣΩΣΕ ΤΗΝ ΖΩΗ!!!!!!!!!!! Ειλικρινά εαν δεν φορούσα κράνος δεν θα σας έγραφα τώρα. Ο αδελφός μου που μάζεψε τα πράγματα μου αργότερα μου είπε οτι το κράνος έφαγε δυνατή στούκα με τον δρόμο αλλά ΑΝΤΕΞΕ, πραγματικά αν και έσκασα κάτω με το κεφάλι και τα πλευρά η απώλεια ήταν μόνο σπασμένα πλευρά. Γι αυτό παιδιά αυτό που έχω να πω είναι ΠΑΝΤΑ ΚΡΑΝΟΣ!!!!!!!!!.
Τώρα όσο αφορά εμένα μετά απο 8 ημέρες στο νοσοκομείο είμαι σπίτι σχεδόν σε ακινησία. Αυτά απο μένα......

SOL-VFR-VTEC
08/07/2006, 21:06
TH EKANE TO ATOMO???:a31: :a31: :a31: :a31:....RE TO ARX@D@.....THA SE TROGE TSABA....NAI RE GIORGH..OLA STO MEGALITERO POSOSTO FTIAXNODE.....AN EINAI KEFALI XORIS KRANOS....XAIRETAME.......NA SOU PO KAI KATI POU NIMIZO OTI THA SIMFONHS.....THS PERISOTERES FORES LEME OTI APO TYXH DEN EGINE KATI ALLO...EGO LEO OTI EVALE TO XERI TOU O PADODINAMOS .........PERASTIKA KAI PALI...KAI NA TOUS XAIRESE...KAI NA SE XAIRODE OLOI....:wave2:

FZMAN
12/07/2006, 18:09
Παιδιά ευχαριστώ πολύ, όντως ήταν μια πολύ κακιά στιγμή που πρέπει να ξεπεράσω.

zolotas
12/07/2006, 20:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από 654321
Παιδιά ευχαριστώ πολύ, όντως ήταν μια πολύ κακιά στιγμή που πρέπει να ξεπεράσω.

εγω που δεν ειχα κακια στιγμη αλλα μου εκοψαν την αδεια :mad: και δεν παω πουθενα μετα τις 10 αυγουστου .......περαστικα μου ,αι σιχτιρ:bigcry:

zolotas
24/07/2006, 22:24
:a08: ο θεος ειναι μεγαλος και ειναι μηχανοβιος στανταρ........λοιπον οποιος ψηνεται ακομη για την εκδρομη ας βγει .......:a09: ......τσιμπισα αδεια αλλα θα χασω 2 μερες απο την δουλεια και δε χαλιεμαι :D .................

μονο εισητηρια καραβιου πρεπει να ειναι κλεισμενα 1 βδομαδα πριν ....τιποτε αλλο ......και τελικα σκοπος δεν ειναι να παμε να δουμε ενα gp αλλα η διαδρομη και ξενοιασια του "φευγειν"

zephyr1
25/07/2006, 10:21
ΑΑΑΑχχχχχχχχχχχ.:sick:

SOL-VFR-VTEC
25/07/2006, 14:29
KAI DIADROMH KAI AKSIOTHEATA KAI LIMNES KAI TOUNEL KAI KASTRA...ALLA KAI GP...OPOU EINAI O PIO SIMANTIKOS AGONAS GIA TO PROTATHLIMA.....................................KAI OLA AFTA EINAI MAKRIA BABASTROUMF???......... OXI POLY.........13 TOU MHNOS MAS PERIMENH H ANEK NA MAS PAEI APENADI.......:beer: :beer: :beer:

FZMAN
26/07/2006, 09:49
Ax ζηλεύω, αλλά δυστυχώς για φέτος τουλάχιστον ΑΝΑΡΡΩΣΗ.

SOL-VFR-VTEC
26/07/2006, 14:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από 654321
Ax ζηλεύω, αλλά δυστυχώς για φέτος τουλάχιστον ΑΝΑΡΡΩΣΗ. KAI OPOS EXO PEI KATEPANALIPSI..............YGEIA....KAI OLA TA ALLA...THA ERTHOUN .......NA SE PADA KALA RE SY GIORGH........:wave2: :wave2:

the_passenger
26/07/2006, 15:34
Γιώργο σου εύχομαι γρήγορα περαστικά και ταχεία ανάρρωση...

Γειά σου μεγάλε Τάκη και από το Internet! (είμαι ο Γιώργος που τα λέγαμε χτές στο Balar). Απ΄ότι βλέπω αν και πολύ νωρίς είναι πολλές οι μοτό που "ψήνονται" για Brno για το επόμενο καλοκαίρι.. υγεία να έχουμε να το πώ και εγώ, και να το κανονίσουμε και για το 2007 περισσότεροι!!!

Τα λέμε!

:wave2: :wave2: :wave2:

SOL-VFR-VTEC
26/07/2006, 21:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από the_passenger
Γιώργο σου εύχομαι γρήγορα περαστικά και ταχεία ανάρρωση...

Γειά σου μεγάλε Τάκη και από το Internet! (είμαι ο Γιώργος που τα λέγαμε χτές στο Balar). Απ΄ότι βλέπω αν και πολύ νωρίς είναι πολλές οι μοτό που "ψήνονται" για Brno για το επόμενο καλοκαίρι.. υγεία να έχουμε να το πώ και εγώ, και να το κανονίσουμε και για το 2007 περισσότεροι!!!

Τα λέμε!

:wave2: :wave2: :wave2: GEIA SOU VRE GIORGH...AN KAI TO VARADERO MOU EKANE PARAPONA POU DEN TO PAS EKSO......TO HREMISA KAI TOU EIPA OTI TOU XRONOU THA SE PAEI TSARKA G@M@TH.....PADOS OTI KAI NA KANONISEIS GIA TOU XRONOU....THA SE GEMISO PLOIROFOREIES GIA TA PADA....+ OTI THA PISOUME KAI TON FAZER 600.......NA KSEREIS OTI OTAN APO THN STIGMH POU TO PERNEIS APOFASH....EINAI SAN NA TAKSIDEVHS..............................:wave2: :wave2: :beer:

zephyr1
27/07/2006, 11:30
Λοιπον θα κανω το σκατο μου παξιμαδι μπας και παω.

Ακομα τπτ δεν ειναι σιγουρο αλλα¨

Εισητιρια υπαρχουν
Τιμες

13-08-06

Πατρα-ανκονα αναχωρηση 17:00 απογευμα

Ατομο 80 ευρω
Μηχανη 49 ευρω
Καμπινα 170 ευρω(ξεχνατο)

Επιστροφη
20-08-06

Ατομο 44 ευρω
μηχανη 30 ευρω
Καμπινα 86(ετσι δεν το ξεχναω)

Σκεφτομαι πολυ σοβαρα να παρω σλιπινγκ μπαγκ και αν τα ξενοδοχεια ειναι ακριβα να την πεσω κατω απο κανα δεντρο.Τι διαολο στην τσεχια θα μαστε δεν θα βρω κατι.

Hey zolotas τι λες?
Οι αλλοι πρεπει να ταχετε πλεον κανονισει ολα?ε?

zolotas
27/07/2006, 21:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
.

Hey zolotas τι λες?
Οι αλλοι πρεπει να ταχετε πλεον κανονισει ολα?ε?

λοιπον εγω τα κανονισα ολα ..........δλδ τιποτα :lol: .............

εβγαλα μονο πρασινη καρτα ,διαβατηριο οκ και σκεφτομαι τα εξης ...

εισιτηρια υπολογιζω 230 με επιστροφη για βενετια γιατι ειναι hi-season ....σλιπι.μπανκ(σιγουρα) + αντισκοινο (20ε εχει ,ισως να μην χρειαστει )...........αναχωρηση δεν ξερω ακομη ,ισως απο 12/8 ......γιατι σκεφτομουν να μην παω αποκλειστικα για το gp αλλα καποιο ειδος τουρ .....π.χ να περασω απο ελβετια,γαλλια ,γερμανια και απο τσεχια πισω .......(υπερβολες ε?? )

και αφιξη στην πατριδα στις 22/8 ........γιατι εγραψες 20/8??? τα καραβια μεσημερι αναχωρουν αν δεν κανω λαθος ........


σε βλεπω τρελλαμενο ε??? παντως ειμαι γενικως ανοιχτος σε ολα ......ειτε μπρνο ειτε αλλου αλλα η αληθεια ειναι οτι προτιμω αρκετες μερες ,αν γινεται απο δευτερα δλδ το ξεκινημα γιατι θελω να μαζεψω οξυγονο απο τα βουνα ........

θα βαλω παρακατω μια απιθανη διαδρομη που σκεφτομουν και την ειδα σε dvd .....

zephyr1
28/07/2006, 00:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
........γιατι εγραψες 20/8??? τα καραβια μεσημερι αναχωρουν αν δεν κανω λαθος ........


σε βλεπω τρελλαμενο ε???

Αστα να πανε.

Ρε καθησα και υπολογισα της ημερες..και βλεπω οτι 13 ειναι κυριακη,το καραβι φευγει 17.00 απο πατρα.

Την αλλη μερα φτανει 12.00 δευτερα.
Τι θα κανουμε ρε σειρα μεχρι το σαββατο που εναι τα δοκιμαστικα?:confused:

Θα παμε Τσεχια με 10χλμ την ωρα?

Βολτες στην ευρωπη?

Αν το κανουμε ετσι μονο για βενζινες θα θελουμε 500 με 600 ευρα.

Εγω περιθωρια για τουρισμο δεν εχω.

Τα φραγκα θα φευγουν σαν να ειναι τρυπιες οι τσεπες μας.

Αυτο που σκεφτομαι ειναι...................γκουχ γκουχ

Αναχωρηση 17-08 ημερα πεμπτη απο πατρα στις 17.00 φτανουμε ανκονα στις 12.00 την παρασκευη.

Κανουμε 1027 χλμ και φτανουμε Brno.(παρασκευη βραδυ)βρισκουμε ξενοδοχειο, τεσπα βολευομαστε.
Την αλλη μερα δοκιμαστικα και βολτιτσα ολο το απογευμα.
Κυριακη αγωνα, το απογευμα τον πουλο η κοιμομαστε εκει.
Και πουρνο πουρνο δρομο για ανκονα (στις 17.00 φευγει το καραβι)
Τριτη πρωι 12.00 ειμαστε πατρα
:a08:

Ειναι πολυ τραβηγμενο?:eyepop:

Πως σου φαινεται?:dizzy:

Μοιαζει με 36ωρο?:look:

zolotas
28/07/2006, 17:27
zephyr τι μοτο εχεις ?? νομιζω την πουλησες αυτην στο αβαταρ ε?? κανα k 1200 s? :eek:

οκ το προγραμμα ......αυριο φευγω για κυθηρα και επιστρεφω την αλλη κυριακη .....αν την σκαπουλαρω και βρω νετ καφε θα μπω να δω τι γινεται :lol: και τι κανονισες ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ....

παντως ειμαι ετοιμος ,απλα οταν γυρισω θα βγαλω και εισητηρια καραβιου ,sold oyt δεν παιζει :D ολα ηρεμα δλδ ......περισσοτερα νεα το βραδυ :a08: +:beer: :beer:

Tropeas
28/07/2006, 17:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1

Και πουρνο πουρνο δρομο για ανκονα (στις 17.00 φευγει το καραβι)
Τριτη πρωι 12.00 ειμαστε πατρα
:a08:

Ειναι πολυ τραβηγμενο?:eyepop:

Πως σου φαινεται?:dizzy:

Μοιαζει με 36ωρο?:look:
Όλα τα άλλα καλά,
αλλά στον γυρισμό καλύτερα να κάνεις κάπου μια διανυκτέρευση πιο κοντά στο λιμάνι , ή στην μισή διαδρομή τουλάχιστον... ή αν είσαι ψυχάκιας και δεν γουστάρεις να διανυκτερεύσεις να ξεκινήσεις βράδυ και ότι ώρα φτάσεις να πας να την πέσεις μέσα στο πλοίο...
μπορεί το πλοίο να φεύγει 5, αλλά δεν περιμένει και δεν πέρνεις άλλο μετά...

zephyr1
28/07/2006, 18:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Αυτο που σκεφτομαι ειναι...................γκουχ γκουχ

Αναχωρηση 17-08 ημερα πεμπτη απο πατρα στις 17.00 φτανουμε ανκονα στις 12.00 την παρασκευη.

Κανουμε 1027 χλμ και φτανουμε Brno.(παρασκευη βραδυ)βρισκουμε ξενοδοχειο, τεσπα βολευομαστε.
Την αλλη μερα δοκιμαστικα και βολτιτσα ολο το απογευμα.
Κυριακη αγωνα, το απογευμα τον πουλο η κοιμομαστε εκει.
Και πουρνο πουρνο δρομο για ανκονα (στις 17.00 φευγει το καραβι)
Τριτη πρωι 12.00 ειμαστε πατρα
:a08:

Ειναι πολυ τραβηγμενο?:eyepop:

Πως σου φαινεται?:dizzy:

Μοιαζει με 36ωρο?:look:

Αυτο δεν μου ειπες πως σου φαινεται?

Αν θελουμε να την βγαλουμε φθηνα νομιζω oτι ειναι oτι καλυτερο,αντε και μια μερα παραπανω.

R1 00.:smokin:

zephyr1
28/07/2006, 18:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Όλα τα άλλα καλά,
αλλά στον γυρισμό καλύτερα να κάνεις κάπου μια διανυκτέρευση πιο κοντά στο λιμάνι , ή στην μισή διαδρομή τουλάχιστον... ή αν είσαι ψυχάκιας και δεν γουστάρεις να διανυκτερεύσεις να ξεκινήσεις βράδυ και ότι ώρα φτάσεις να πας να την πέσεις μέσα στο πλοίο...
μπορεί το πλοίο να φεύγει 5, αλλά δεν περιμένει και δεν πέρνεις άλλο μετά...

Γι 'αυτο λεω αντε και μια μερα ακομα σε περιπτωση που το χασουμε η ειναι ανεφικτο να το προλαβουμε.

Βεβαια εγραψα μετα απο σενα.

Γεια σου ρε λαμπρο.:beer:

SOL-VFR-VTEC
28/07/2006, 20:06
KATI EIPES GIA DEDRA.......MIA KAREKLA XREIAZETAI.....ANAPAFTIKH............KAI TIPOTA ALLO.......:lol: :lol: :lol: :lol: ........KAPSE ME HLIE...... KAPSEME:sun: :sun: :sun: :sun:


57328

SOL-VFR-VTEC
28/07/2006, 20:12
NA SE DO SOTOKAN EPANO STHN VEFA ME AFTO TO KAPELO...:lol: :lol: :lol: .................AYSTRIAKE KAVALARI..........


57329

zolotas
28/07/2006, 21:13
zephyr για anek lines μιλας ετσι ??? απο πατρα 1700 και ηγουμενιτσα 2230 το βραδυ ,οποτε ταξιδευω μερα αλλα εχω και 400 κμ στην πλατη :D ,σχεδον θες-αθηνα....... εκλεισε οκ 17 ,βγαλε εισητηριο ,διαβατηριο,πρασινη

zephyr1
28/07/2006, 23:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
κανα k 1200 s? :eek:

:a21:



OK . :a10:


:p :beer: :beer: :beer:

zephyr1
07/08/2006, 19:09
Zolota εχεις pm.

zolotas
07/08/2006, 23:47
παιδες τα νεα ειναι ευχαριστα !!! ο SOL-VFR-VTEC ειναι φυλακη γιατι χρωσταει τα κερατα του :lol: και δεν θα παει εκδρομη ..........καρτ -ποσταλ δεχεται στο κελι του ...............

οσον αφορα την εκδρομη οποιος ψηνεται ΤΩΡΑ ας δηλωσει γιατι προβλεπεται μεγαλη και απροοπτου καταληξης ...........

χαιρετιζω και καλο ταξιδι να εχουμε τους ..........zephyr 1 και τους υπολοιπους που ερχονται παρεα μεχρι ηγουμενιτσα (ειστε παλαβοι) ,sotokan ,SOL-VFR-VTEC και την παρεα τους που θα πανε πιο νωρις :beer: :beer:

SOL-VFR-VTEC
09/08/2006, 00:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
παιδες τα νεα ειναι ευχαριστα !!! ο SOL-VFR-VTEC ειναι φυλακη γιατι χρωσταει τα κερατα του :lol: και δεν θα παει εκδρομη ..........καρτ -ποσταλ δεχεται στο κελι του ...............

οσον αφορα την εκδρομη οποιος ψηνεται ΤΩΡΑ ας δηλωσει γιατι προβλεπεται μεγαλη και απροοπτου καταληξης ...........

χαιρετιζω και καλο ταξιδι να εχουμε τους ..........zephyr 1 και τους υπολοιπους που ερχονται παρεα μεχρι ηγουμενιτσα (ειστε παλαβοι) ,sotokan ,SOL-VFR-VTEC και την παρεα τους που θα πανε πιο νωρις :beer: :beer: ELA RE ZOLO....EISAI ETOIMOS GIA PANO???ASTA KARTPOSTAL.....KANA PERIODIKO MOTOSIKLETAS FERE...
NA VLEPO TA NEA MODELA....KANE TA ADYNATA DYNATA NA ERTHEIS MIA.. APO KAMIA 50ARIA EKSO APO PRAGA......KERNAME KAFE STO PALKONI OPOU VLEPOYME STA 200 METRA...TI????
PARE MIA APO KODA FOTO....KAI MIA TO TH LEEI TO MEROS:eek: :eek:........
FERE AN BOREIS KANA GALATAKI GIA THN FRAPA :lol: :lol: ...ADE ME TO KALO NA PAME....KAI NA ERTHOUME........PADOS STHN PISTA THA EIMASTE......EKEI POU THA KREMASO THN ELLINIKH SHMAIA....


58177

SOL-VFR-VTEC
09/08/2006, 00:32
:eek: :eek: :eek: :eek:
ETI KAI LIGO PRASINO...........GIA OKSIGONO


58178

zolotas
09/08/2006, 20:07
ναι θα φερω περιοδικα και σταυρολεξα γιατι εμαθα οτι εκει οι γυναικες ειναι κακομουτσουνες ,απο φαι δεν μας ειπες τι γινεται εκει ??? θα πεσει κρυο σαντουιτς ??

SOL-VFR-VTEC
12/08/2006, 11:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
ναι θα φερω περιοδικα και σταυρολεξα γιατι εμαθα οτι εκει οι γυναικες ειναι κακομουτσουνες ,απο φαι δεν μας ειπες τι γινεται εκει ??? θα πεσει κρυο σαντουιτς ?? OSO GIA THS GYNAIKES EXEIS DIKIO...:a020: DEN VLEPODE



KATA ARXHN EXEI BIRA FOUL.....THN LEGOMENH....STARBRNO......APO MASA EGO DEN RISKARO POUTHENA KAI TROO SADOUITSAKI KAI PITSOULA.....


KALA XLM NA EXOUME OLOI....KAI TA LEME STA EKSOTERIKA.....GIA ENAN KAFE..........ALLA ELLHNIKA:wave2: :wave2:




:a25: :a25: :a25: :a30: :a30: :a30: :a30:


58341

zolotas
12/08/2006, 13:34
αυτες ειναι φωτο !!!!!!! ΟΧΙ ΤΑ ΗΧΕΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΒΑΖΕΙΣ :beer: :beer:

zephyr1
12/08/2006, 13:42
Κοιτα που για χαβαλε το ξεκινησαμε και την τριτη φευγουμε.

Να πω οτι χαιρομαι σαν 5 χρονων παιδακι που περιμενω να παρω απο το μπαμπα μου τον καινουργιο power ranger,θα ειναι λιγο.
:D

zolotas
12/08/2006, 20:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Κοιτα που για χαβαλε το ξεκινησαμε και την τριτη φευγουμε.

Να πω οτι χαιρομαι σαν 5 χρονων παιδακι που περιμενω να παρω απο το μπαμπα μου τον καινουργιο power ranger,θα ειναι λιγο.
:D

ετσι ειναι ......αν τα κανονιζεις καιρο πριν κατι στραβωνει παντα!!



η αποβαση θα γινει ,παροτι ο καιρος δεν ειναι συμμαχος ......ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ........υπαρχει και εμπροσθοφυλακη με τον Τακη αλλα τα βαρεα οπλα ερχονται μετα για ενισχυσεις ....

επιχειρηση barbarosa λεμε .....:a08:

zephyr1
24/08/2006, 10:45
Γυρισαμε ρεεεεεεεεεεεε.

3250 χλμ και ολα καλα.

Photo στο μελλον, απλα απιστευτα.

Πορεια.

Πατρα-ιταλια-αυστρια-γερμανια-τσεχια-αυστρια-ιταλια-ηγουμενιτσα.

Γυρισαμε καλα, αλλα το σωμα ποναει λιγο.:beer:

Tropeas
24/08/2006, 11:05
Μπράβο!!!
ξεκουραστείτε και βάλτε μετά με την ησυχία σας φωτό και περιγραφή σε καινούριο ποστ...;)

zolotas
25/08/2006, 21:39
αχαχαχαχα ......φωτογραφιες ???? εγω λεω να τις ποσταρεις ολες !!!!!!!! ακους ζεφυρε????

zephyr1
25/08/2006, 22:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
αχαχαχαχα ......φωτογραφιες ???? εγω λεω να τις ποσταρεις ολες !!!!!!!! ακους ζεφυρε????

Εισαι σιγουρος? :a24:

Giorgos19
25/08/2006, 22:40
ΘΑ ποσταρετε καμια φοτο για εμας που μειναμε πισωωωωω??????



:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


:D


:beer:

zolotas
26/08/2006, 23:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Giorgos19
ΘΑ ποσταρετε καμια φοτο για εμας που μειναμε πισωωωωω??????



:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


:D


:beer:

παρε να εχεις ........την κυρια με τα κοκκινα


59181

zolotas
26/08/2006, 23:03
εδω διακρινεται ενα αγαλμα......τωρα ποιος κερατας ειναι ουτε με νοιαζει...


59182

zolotas
26/08/2006, 23:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Εισαι σιγουρος? :a24:

μονο αξιοθεατα εβγαλες εσυ ρε......κλασσικος τουριστας δλδ,ασε που δεν σε εβγαλα με το πουκαμισο που κουβαλησες .......:lol:

zephyr1
27/08/2006, 15:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από pyrotexnoyrgos
Ένα R6, ένα Vstrom 1000 καί ένα monster620 θα ξεκινήσουν για Brno 13 Aυγούστου.... χτες κλείσαμε θέσεις στην Τ6......πάμε για :beer: να τα πούμε από κοντά.

SALFORD

Τελικα μ'αυτα τα μηχανακια πηγατε?:rolleyes:



Που στε ρε?:lol: :rotflmao: :beer:

kakricas
28/08/2006, 08:25
Πήγαμε, Γυρίσαμε, όλα καλά άντε καί του χρόνου

kakricas
28/08/2006, 08:32
Πάρτε τρεις φωτο γιατί κουράστικα από το κατεβατό από πάνω....


http://www.bikepics.com/pictures/664753/

http://www.bikepics.com/pictures/664752/

http://www.bikepics.com/pictures/664751/

zolotas
28/08/2006, 16:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από pyrotexnoyrgos
Πήγαμε, Γυρίσαμε, όλα καλά άντε καί του χρόνου

αντε και του χρονου με τριπλετα στη ducati ......εμαθα .

ο Τακης και Σωτος ακομα τσεχια ειναι ?? η σε κανα μουσειο βασανηστηριων την επεσαν ???? τους την επεσαν μαλλον

pissaman
28/08/2006, 17:33
Πήγατε στο μουσείο βασανηστηρίων? Δεν πρόλαβα, και το άφησα για την επόμενη φορά!
άξιζε?

zephyr1
28/08/2006, 17:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από pissaman
Πήγατε στο μουσείο βασανηστηρίων? Δεν πρόλαβα, και το άφησα για την επόμενη φορά!
άξιζε?


Ουτε εμεις.

Ειχαμε βασανιστει τοσο για να βρουμε Hostel,που ουτε το σκεφτηκαμε.:lol:

Περασαμε ομως και δεν μας τραβηξε,ψιλομπουρου φαινονταν.

Μπορει να ειναι και καλο ομως, δεν ξερω.

SOL-VFR-VTEC
29/08/2006, 01:41
NA MASTE KAI EMEIS...OLA KALA KALA KALA.....TRELH FASH ..OLA TA MERH.....KAI APO FOTO??...EVGALA KAI EGO LIGES..1300....ETSI GIA VLEPOUME.....POY EIMASTAN...AX




OSO GIA TA VASANISTIRIA.....ENA APO TA POLA...TO DOKIMASE O SOTOKAN:lol: :lol:


59311

SOL-VFR-VTEC
29/08/2006, 17:04
ADE NA VALOUME KAI KAMIA FOTO.....SAS KANEI EDIPOSI H THESH POU EIXA?KAI TRAVAGA TZAMATA..FOTO KAI VIDEO?/


59378

SOL-VFR-VTEC
29/08/2006, 17:08
ELOUROS O SOL....OPIOS PERNAGE PATHENE PLAKA:lol:


59379

SOL-VFR-VTEC
29/08/2006, 17:11
KAI EGO FISIKA....OPOIA PERNAGE......PATHENA PLAKA::eek: :eek: :look:


59380

zolotas
29/08/2006, 21:29
καλα στο ιδιο σημειο του λοφου καθομασταν και μεις .....Τακη εισαι αρχηγος πανω στην κολωνα :lol: