PDA

View Full Version : ΧΟΡΝΕΤΑΚΙΔΕΣ ΒΟΛΤΑ2



power hornet
10/06/2006, 11:42
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΗΖΗΤΑΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΙΑ ΜΟΥ ΑΜΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΑΥΡΙΟ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΑ ΤΡΑΒΗΧΤΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΤΑΝΤΗΘΟΥΝ ΟΙ ΣΦΙΓΓΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΛΕΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΛΑΜΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΙΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΑΜΑ ΕΧΕΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕ ΠΙΑ ΕΝΟΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΡΟΧΑ ΑΛΙΩΣ ΚΑΝΕΝΑ ΛΑΥΡΙΟ ΑΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑ ΚΑΛΑΜΟ ΕΚΤΟΣ ΑΜΑ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΤΙ ΑΛΟ ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΝΑΥΠΛΙΟ ΚΑΙ ΧΑΛΚΙΔΑ ΤΑ ΕΧΩ ΣΚΗΡΟΒΑΡΕΘΕΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΝΙΣΥΧΙΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΗΣΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ.

tsiros_temp
12/06/2006, 12:37
Παίρνεις κάτι δυνατό και γράφεις έτσι, ή σου βγαίνει αυθόρμητα;

power hornet
12/06/2006, 14:24
ΓΙΑΤΙ ΡΩΤΑΣ?ΟΧΙ ΑΥΘΟΡΜΗΤΑ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ Η ΕΚΦΡΑΣΗ ΚΑΙ ΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΟΥ

RαNd
12/06/2006, 14:57
Aρχικα θα προτεινα να μην γραφεις κεφαλαια γιατι στο Internet ειναι σαν να φωναζεις. Κατα δευτερον βαζε κ καμια τελεια κανα κομα κλπ να καταλαβαινουμε ποτε τελειωνει η καθε προταση :)

Και . .. ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙΡΟ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!! :p :p :p :p

Sabre
12/06/2006, 16:56
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Και εγώ θα πρότεινα

Να κανονιστεί μια βόλτα από την αρχή της εβδομάδας για ΣΚ (έτσι ώστε να μαζευτούμε όσοι θέλουμε)
:uplate:
και να μην βρέχει :look:

power hornet
13/06/2006, 13:48
Εγω το σαββατο αυτο που θα μας ερθει θα παω ερμοιονη εχω κατι γνωστους εκει αλα την κυριακη ειμαι ελευθερος αμα εχετε να προτινετε κατι.τωρα τονους δεν εβαλα δεν θυμαμε το κουμπι παντος εκοψα τα κεφαλαια γραμματα τα λεμε παιδια:wave2: :beer:

Sabre
13/06/2006, 13:56
:wave2:
Άλλος? η θα πάω πάλι μόνος μου (που είσαι ρε Bill?) :rotflmao:
Κυριακή καλά είναι αρκεί να πέσει καμιά συμμετοχή ακόμα.
Άντε να δούμε....

BILLY FILTH
13/06/2006, 18:49
Κυριακή θα είμαι έξω οπότε αν είναι για κάπου κοντά είμαι μέσα. Τελικά sabre μάλλον θα περιμένω το μοντέλο του 2007 δες σχετική φωτό στα νέα του φλόρουμ

Sabre
14/06/2006, 12:48
@Billy: Για κάτσε να δούμε ολόκληρη την μηχανή διότι μόνο ένα φανάρι βλέπω (photoshopia ole).Και τα ξαναλέμε.:wave2:

Βόλτα μπορούμε να κάνουμε και εντός Αττικής εάν υπάρχει πρόβλημα χρόνου για όσους θέλουν να έρθουν την Κυριακή.
Και πολύ θα ήθελα να έρθουν τόσο hornets όσο και άλλα μοντέλα.:D
Αλλά δέν βλέπω κίνηση.
Πάαααλε μόνος μου θα πάω........................

sapila racing
14/06/2006, 13:59
Αντε να δούμε πότε θα μαζευτούμε.....

Εγώ πήγα Σερρες στο Ducati weekend, 3 μέρες στην πίστα και σύνολο 1600 χλμ σε 3 μέρες.
Οπότε πρέπει να κάτσω λίγο στα αυγά μου, να κάνω βόλτα τα παιδάκια μου και άλλα τέτοια.

Πάντως εδώ είμαστε δεν χανόμαστε!

power hornet
14/06/2006, 16:11
Θα ερθω και εγω την κυριακη να δειτε που το εχω φτιαξει ας το κανουμε κανενα σουνιο η λαυριο επειδη πολλοι δεν θα μπορουν για πιο μακρια.

BILLY FILTH
14/06/2006, 20:49
παίζει και Μαραθώνας πάντως για αλλαγή.
με τις βόλτες που κανονίζετε θα με κάνετε να αγοράσω το μοτόρι παρόλο που λέω να περιμένω το μοντέλο του 2007.

Sabre
14/06/2006, 21:04
:lol: :lol:
That's the plan!:winka:

Παίζει Μαραθώνας,Πόρτο Ράφτη (με alternative διαδρομή)και φυσικά στα Σούνια στα Λαύρια!

Άντε και θα ψήσω τον κολλητό με το Ζ να έρθει.

:wave2:

power hornet
15/06/2006, 13:04
Κανονιστε που εγω μεσα ειμαι αρκει να ξερω θα ερθει κανεις με την κοπελια του για να ξερω να φερω και εγω την δικια μου μην ερθω και ειμαστε ολο αντρες και φρικαρει με αυτα που θα λεμε μπορει να ψησω τον αδερφο μου να ερθει με το cbr600rr.

power hornet
15/06/2006, 13:19
Την κυριακη δουλευω γαμωτο:a11: αλλα σχολαω γυρω στις εντεκα το λεω για να ξερετε τι ωρα μπορειτε να κανονισετε

Sabre
15/06/2006, 13:28
Αναμένουμε μήπως και μαζευτεί και κανένας άλλος :ZZZ: και φιξάρουμε Παρασκευή το που θα πάμε και τι ώρα.
Πρόταση(ς): οι γυναίκες stay home:winka: