PDA

View Full Version : Εκδρομη αστραπη........στο βολο η συναυλια κρουστων(τουμπανα κυριως)



hornet
10/05/2004, 14:42
Κανονιζαμε με βαλαντη για βολτα αλλα το κινητο μου ειχε αλλη διαθεση.Τελικα με τα πολλα τους βρηκα την κυριακη 1 η ωρα.Λεω που ειστε στο βολο μολις φτασαμε μου λενε

Καλα ερχομαι λεω...
Εφυγα και πηγαινα πηγαινα ωσπου εφτασα στο βολο non stop αρε βεφα χιλιομετροφαγε!
Τους βρηκα σε κατασταση αποσυνθεσης ξαπλωμενοι σε κατι ξαπλωστρες στην παραλια να βογγανε απο το πολυ φαγητο.Η συνθεση της ομαδας
Βαλαντης zxr900 τουμπανο1
στεφανος gsxr1000 τουμπανο2
νικος zxr6 τουμπανο3
σωτος cbr900rr τουμπανο4
νικος cbr600f2 τουμπανο 5
ενα gsxr750 srad
κωστας fazer 600 μπασο
σταθης vfr800 βιολι .... το στομαχι μου απο τη πεινα!!!
Τους βρισκω που λετε ακουω κατι γαμωσταυρα ξεγυρισμενα που εισαι ......ρε π@@#@!ρα και ανυσηχησαμε (ειχε παθει γκαγκα το κινητο και δεν μπορουσα να ειμαι online απο το σαββατο το βραδυ)
Κανω ενα τσιγαρο και τα παιδια λενε αντε παμε για πισω,μου λενε φαε τα δυο σουβλακια που περισεψανε και βουρ για πισω....!

Πωπω βαλαμε μπροστα και τα τουμπανα αρχισαν το κοντσερτο για πολυβολα.Καυσιμα και εθνικη οπου στις στροφες εξω απο το βολο εεε στριβαμε.....ειχα πλακα να βλεπεις το κορδονι να πηγαινει μπροστα.Πιο κατω πλεον στον Αγ.Κωνσταντινο σταση για καυσιμα ....διψαγαν τα γαμη@#!να και σταση και για τσιγαρακι αλλα και να καθαρισουμε τις λασπες και τα μυγακια,οχι δεν καναμε εντουρο απλα εβρεχε λασπη και τα μυγακια ειχαν αποφασισει να αυτοκτονουν κατα χιλιαδες πανω στα κρανη και τα φαιρινκ...εμενα ειχε και ψοφια μυγακια πανω στο ντεποζιτο!!!!!Συνεχεια και σταση γρηγορη στο καστρο και αποχαιρετισμος στο σωτο (ευχαριστω σωτε για τις ευχες και το τουμπανο σου ειναι εντυπωσιακοτατο με τη γιοσι).Εδω θελω και να πω ευχαριστω για τις ευχες σας σε ολους.
Συνεχεια μετα μεχρι τα διοδια αφιδνων οπου και τελικη σταση για τσιγαρο και παρολιγο να γινουμε μαρτυρες τρακου ηλιθιου τελειως!!!Οταν το mini cooper club εκαλης σταματησε για ανασυγκροτηση και ενας τελευταιος την ειδε αλλαζω πεντε λουριδες κιολας και στα αρ#@!δια μου το king cub με το κυριουλη που παει σπιτι του και ας παλευε με το θηριο να το φερει μετα (το εφερε καλα ευγε στο κυριουλη) αλλα κοτα λυρατη ο αλλος μετα οταν εκανε πισω να του την πει και εκανε πισω και αυτος και παραλιγο να πεσει επανω μας.
ρε τι ειναι τουτοι!!!!!!

τελικα αποχαιρετισμος και αλητες μηχανοβιοι εκκινηση με το srad στον αερα και τα τα τουμπανα να ουρλιαζουν για να γουσταρουμε.....

Για το πηγαινε θα γραψουν οι αλλοι
εγω παντως 600χλμ σε 6 ωριτσες καλα ητανε μπραβο στη βεφα που δεν με κουρασε καθολου!!!

Αντε ρε και στα πολλα ρεεεεεε


Αχαχαχα ερε χαρες σημερα!!

GyPsy
10/05/2004, 16:09
Σταθη σε πετυχα.....


1798

hornet
10/05/2004, 16:16
Αχαχαχαχαα πολυ πολυ ωραια φωτο την κραταω οπωσδηποτε!


Σωτε τη φωτο ρε!!!!

swtos
11/05/2004, 10:26
Πώς να μην αγαπήσεις ένα τέτοιο θαύμα ????
Έ???? Πώς ???


1802

ruyjin
11/05/2004, 12:02
αυτά είναι γούστα.
Ελπίζω να τα πούμε από κοντά να μου δείξεις και τη κούκλα!!!

φτου!!!!! ξανα :)


1804

flavor
11/05/2004, 15:48
τι βλέπω σταθάκο την πήραμε την βέφα?
καλοτάξειδη με πολλά και ασφαλή χιλιόμετρα όπως ξέρεις να κάνεις φίλε:beer:
έλα και από δω καμιά βόλτα να καμαρώσουμε την κούκλα