PDA

View Full Version : Πευκώνας Τετάρτη 12/05 στις 21:00



periklisk
10/05/2004, 15:51
Κανονίστηκε συνάντηση στον Πευκώνα στους Αγ. Αναργύρους την Τετάρτη 12/05 στις 9 το βράδυ.

Συμμετοχές μέχρι στιγμής:

jimbar
idi
periklisk
capo_di_capi
γιαγια αρκουδα
spyrosTDM
navigator (αν θα είναι Αθήνα)

Έλα και όποιος άλλος θέλει λέμεεεεεεε!!!!!!

GyPsy
10/05/2004, 15:58
ρε παιδια θα λειπω μαλλον και απο τις 2
συναντησεις...καλα να περασετε...

LINA
10/05/2004, 16:21
ΘΑ ΕΡΘΩ ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΚΟΡΑΚΛΑΣ ΜΟΥ (ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΝΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΜΙΑ ΠΙΣΗΝΗ) , ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ

kapeos
10/05/2004, 16:30
στους Αγ. Αναργύρους.
Kapeos λοιπόν μέσα.:beer:

Capo_Di_Capi
10/05/2004, 16:41
Τη νεαρά κοράκλα σου την βλέπω να γινεται η επίσιμη αγαπημένη του φλόρουμ

Φέρτην μαζί και αν υπάρχει πρόβλήμα ευχαρίστως να έρθω να σας πάρω μα το κουτί

LINA
10/05/2004, 16:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Capo_Di_Capi
Τη νεαρά κοράκλα σου την βλέπω να γινεται η επίσιμη αγαπημένη του φλόρουμ

Φέρτην μαζί και αν υπάρχει πρόβλήμα ευχαρίστως να έρθω να σας πάρω μα το κουτί

___________________

OK CAPO_DI_CAPI ΘΑ ΤΟ ΦΡΟΝΤΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΣΕΤΕ... ΞΕΡΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΓΚΑΖΙΑΡΑ ΣΑΝ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΗΣ (ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ)

Capo_Di_Capi
10/05/2004, 16:57
Ουπς τα νιάτα μας βάλαν τα υαλία τα ρέιμπαν......
και μικρή και γρήγορη......
ωχ χχχχχχχχ

ruyjin
10/05/2004, 17:09
Περικλη εκτός απροόπτου θα προσπαθήσω να έρθω κι εγώ....

THEOD
10/05/2004, 17:49
Μήπως κάποιος μπορεί να εξηγήσει που στο διάτανο πέφτει αυτός ο Πευκώνας (αλλά και οι Αγ. Αναργυροι - βοήθειά μας) για την περίπτωση που καταφέρω να ξεμπλέξω ???

periklisk
10/05/2004, 17:58
Σύνορα με Ιλιον κλπ....
Αν θέλεις να πάμε παρέα θα είμαι με τον Γιώργο (idi) να ανέβουμε.
Θες να σου τηλεφωνήσω την Τετάρτη το απόγευμα?

ruyjin
10/05/2004, 18:02
οκ, θα μιλήσουμε και αύριο, αλλά για σίγουρα μιλάμε και Τετάρτη.

Χαιρετώ παιδιά...
καλό απόγευμα:wave2:

periklisk
10/05/2004, 18:03
Για τον theod πήγαινε αλλά ΟΚ! θα μιλήσουμε Νάσο!!! Άντε καλό απόγευμα!!!!

THEOD
10/05/2004, 18:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Σύνορα με Ιλιον κλπ....
Αν θέλεις να πάμε παρέα θα είμαι με τον Γιώργο (idi) να ανέβουμε.
Θες να σου τηλεφωνήσω την Τετάρτη το απόγευμα?


Χωρίς να είναι σίγουρο κάνε ένα τηλ. 6977396288 .
Λογικά μετά τις 6-7 θα ξέρω

periklisk
10/05/2004, 18:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
Χωρίς να είναι σίγουρο κάνε ένα τηλ. 6977396288 .
Λογικά μετά τις 6-7 θα ξέρω

OK εκείνη την ώρα σχολάω και γω...

Κανένας
10/05/2004, 19:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk

navigator (αν θα είναι Αθήνα)

[/B]
Είμαι δεν είμαι Αθήνα θα έρθω :) :beer:

Κανένας
10/05/2004, 20:32
Βρήκα αυτό σε προηγούμενο ποστ από τον hornet

Βγαινεις στην πλατεια των αγιων αναργυρων και συνεχιζεις για αθηνα ακριβως απεναντι απο το στρατοπεδο εχει ενα μαγαζι που γραφει πευκωνας διοτι πισω απο το μαγαζι εχει πευκα.Αν ρωτησεις στην πλατεια που ειναι το στρατοπεδο θα σου πουν.Δεν μπορω να θυμηθω πως λενε το δρομο μπροστα απο το μαγαζι


Όποτε πρέπει να είναι κάπου στην Λεωφορο Δημοκρατίας πριν την πλατεία όπως ερχόμαστε από Αθήνα
:confused: :)


1799

periklisk
11/05/2004, 09:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από NAVIGATOR
Είμαι δεν είμαι Αθήνα θα έρθω :) :beer:

Σωστός!:beer:

Στη Λ. Δημοκρατίας είναι.....

Julius
11/05/2004, 09:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από NAVIGATOR
Βρήκα αυτό σε προηγούμενο ποστ από τον hornet

Βγαινεις στην πλατεια των αγιων αναργυρων και συνεχιζεις για αθηνα ακριβως απεναντι απο το στρατοπεδο εχει ενα μαγαζι που γραφει πευκωνας διοτι πισω απο το μαγαζι εχει πευκα.Αν ρωτησεις στην πλατεια που ειναι το στρατοπεδο θα σου πουν.Δεν μπορω να θυμηθω πως λενε το δρομο μπροστα απο το μαγαζι


Όποτε πρέπει να είναι κάπου στην Λεωφορο Δημοκρατίας πριν την πλατεία όπως ερχόμαστε από Αθήνα
:confused: :)


Για να είμαστε ακριβείς.... Εκεί που γράφει στο χάρτη την λέξη «Δημοκρατίας» είναι μια πευκόφυτη περιοχή, το μαγαζί είναι στο "Ο" της Λέξης Δημοκρατίας, κόψτε πριν φτάσετε γιατί ακριβώς μπροστά πρέπει να ανέβετε στο πεζοδρόμιο και να αφήσετε τις μοτοσυκλέτες στο χώρο που έχει μπροστά από το κατάστημα για αυτό τον λόγο.

:ninja:

kapeos
11/05/2004, 12:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
Για να είμαστε ακριβείς.... Εκεί που γράφει στο χάρτη την λέξη «Δημοκρατίας» είναι μια πευκόφυτη περιοχή, το μαγαζί είναι στο "Ο" της Λέξης Δημοκρατίας, κόψτε πριν φτάσετε γιατί ακριβώς μπροστά πρέπει να ανέβετε στο πεζοδρόμιο και να αφήσετε τις μοτοσυκλέτες στο χώρο που έχει μπροστά από το κατάστημα για αυτό τον λόγο.

:ninja:



ΣΤΟ "Ω" ΕΝΝΟΕΙΣ. ΠΗΓΑΙΝΩΝΤΑΣ ΠΡΟΣ ΜΕΝΙΔΙ, ΣΤΗΝ ΔΕΞΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΕΚΑΤΟ ΜΕΤΡΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΡΟΜΟ, ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΗΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΠΡΟΣ ΜΕΝΙΔΙ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΧΕΡΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ "301". ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΜΑΝΤΡΑ ΤΟΥ, ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΑΣ ΧΕΡΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΕΙΟ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΜΕ. ΟΙ ΜΗΧΑΝΕΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΚΑΡΙΣΤΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΠΕΥΚΩΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΧΩΡΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ.

Julius
11/05/2004, 12:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimikap
ΣΤΟ "Ω" ΕΝΝΟΕΙΣ. ΠΗΓΑΙΝΩΝΤΑΣ ΠΡΟΣ ΜΕΝΙΔΙ, ΣΤΗΝ ΔΕΞΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΕΚΑΤΟ ΜΕΤΡΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΡΟΜΟ, ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΗΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΠΡΟΣ ΜΕΝΙΔΙ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΧΕΡΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ "301". ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΜΑΝΤΡΑ ΤΟΥ, ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΑΣ ΧΕΡΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΕΙΟ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΜΕ. ΟΙ ΜΗΧΑΝΕΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΚΑΡΙΣΤΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΠΕΥΚΩΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΧΩΡΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ.


Nai nai kala katalaves

:uplate: :hypnotize

kapeos
11/05/2004, 12:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimikap
ΣΤΟ "Ω" ΕΝΝΟΕΙΣ. ΠΗΓΑΙΝΩΝΤΑΣ ΠΡΟΣ ΜΕΝΙΔΙ, ΣΤΗΝ ΔΕΞΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΕΚΑΤΟ ΜΕΤΡΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΡΟΜΟ, ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΗΓΑΙΝΟΝΤ ΑΣ ΠΡΟΣ ΜΕΝΙΔΙ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΧΕΡΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ "301". ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΜΑΝΤΡΑ ΤΟΥ, ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΑΣ ΧΕΡΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΕΙΟ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΜΕ. ΟΙ ΜΗΧΑΝΕΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΚΑΡΙΣΤΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΠΕΥΚΩΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΧΩΡΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ.


ΣΩΣΤΑ ΣΤΟ "Ο" ΠΗΓΑΙΝΩΝΤΑΣ ΠΡΟΣ ΜΕΝΙΔΙ, ΣΤΗΝ ΔΕΞΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΕΚΑΤΟ ΜΕΤΡΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΡΟΜΟ, ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΗΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΠΡΟΣ ΜΕΝΙΔΙ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΧΕΡΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ "301". ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΜΑΝΤΡΑ ΤΟΥ, ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΜΑΣ ΧΕΡΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΕΙΟ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΜΕ. ΟΙ ΜΗΧΑΝΕΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΚΑΡΙΣΤΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΠΕΥΚΩΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΧΩΡΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ.


ΓΑΜΩ ΤΟΥΣ ΔΑΙΜΟΝΕΣ :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


:beer: :beer: :beer: :beer: :cry: :cry:

Μικρή Λουλού
11/05/2004, 14:28
ΣΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΤΟΥ ΠΕΥΚΩΝΑ ???YEESSS !!!

AYRIO ΣΤΙΣ 9.00 ???? ΜΟΥΡΛΙΑ !!!!

ΚΑΙ ΘΑ ΝΑΙ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΓΡΑΨΑΝΕ ????ΤΡΕΛΑ !!!!








ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΡΘΩ......:( :( :( :(

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

periklisk
11/05/2004, 14:51
Γιατί ρε Θανάση?????????:beer: :beer: :beer: :beer:

sniper
11/05/2004, 15:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Γιατί ρε Θανάση?????????:beer: :beer: :beer: :beer:


Τι γιατί;;;; δεν καταλαβαίνεις ρε παιδί μου και εσυ....

Αν ξεκινήσει από το σπίτι του με το sex machine μέχρι να φτάσει στον Πευκώνα, ολόκληρο ταξίδι, ξέρεις πόσες ντίζες και άλλα "αναλώσιμα" θα χρειαστεί να έχει μαζί του;;;;;

Άσε που ο κινέζος πλανώδιος μου είπε χθες ότι μόνο Ηλεκτρονικές από Aprilia & Ducati έχει σε στοκ. Για ΚΤΜ περιμένει από Ιούλιο και μετά :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:


:beer: :beer: :beer: :smokin:

Μικρή Λουλού
11/05/2004, 15:27
Άσε που ο κινέζος πλανώδιος μου είπε χθες ότι μόνο Ηλεκτρονικές από Aprilia & Ducati έχει σε στοκ. Για ΚΤΜ περιμένει από Ιούλιο και μετά :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:





:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:beer: :beer: :beer:

periklisk
11/05/2004, 15:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από snipper
Τι γιατί;;;; δεν καταλαβαίνεις ρε παιδί μου και εσυ....

Αν ξεκινήσει από το σπίτι του με το sex machine μέχρι να φτάσει στον Πευκώνα, ολόκληρο ταξίδι, ξέρεις πόσες ντίζες και άλλα "αναλώσιμα" θα χρειαστεί να έχει μαζί του;;;;;

Άσε που ο κινέζος πλανώδιος μου είπε χθες ότι μόνο Ηλεκτρονικές από Aprilia & Ducati έχει σε στοκ. Για ΚΤΜ περιμένει από Ιούλιο και μετά :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:


:beer: :beer: :beer: :smokin:


:lol: :lol: :lol:

Ρε συ Νικ!!!!! Μόλις φάγαμε!!! :lol: :lol: :lol:

Capo_Di_Capi
11/05/2004, 17:58
ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΙΝΕΖΟ!!!!!!!!!

ΠΙΑΣΤΕ ΤΟΝ ΕΝΑΣΣΣΣΣΣ
ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ

anco
12/05/2004, 13:53
Εαν με θελετε στην παρεα ειμαι μεσα!.

:wave2:

periklisk
12/05/2004, 14:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από ancogsxr
Εαν με θελετε στην παρεα ειμαι μεσα!.

:wave2:

έλα να μαζευτούμε να γίνουμε πολλοί!!!

idi
12/05/2004, 14:30
περικλη κανονισε ραντεβου με το θεοντ καπου στη βουλιαγμενης (στα σχολεια στην ηλιουπολη καλα ειναι?) να παμε μαζι, γιατι δεν εχω ιδεα που πεφτει το μερος και χλομο να παω μονος:wave2:

ireneepi
12/05/2004, 14:37
Και εγω μεσααααααααααααα ειμαι μιασ και δεν παω(Ακους Νασσο????) Λαμια σημερα...γι'αυτο λοιπον θα τα πουμε εκει........................!!!


Αντε επιτελους γιατι εχω να σας δω κατι αιωνες....

Μικρή Λουλού
12/05/2004, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
περικλη κανονισε ραντεβου με το θεοντ καπου στη βουλιαγμενης (στα σχολεια στην ηλιουπολη καλα ειναι?) να παμε μαζι, γιατι δεν εχω ιδεα που πεφτει το μερος και χλομο να παω μονος:wave2:

EXEI GOYSTO NA ΕΝΝΟΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΕΥΚΩΝΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ !!!


ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΡΕ ΙΝΤΙ...

ΝΤΡΟΠΗ...

idi
12/05/2004, 14:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
EXEI GOYSTO NA ΕΝΝΟΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΕΥΚΩΝΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ !!!
ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΡΕ ΙΝΤΙ...
ΝΤΡΟΠΗ...

:smilea: :smilea: :smilea: :smilea: :smilea:

ελα και εσυ ρε φιλε να σε γνωρισω απο κοντα:wave2: :wave2:

ruyjin
12/05/2004, 14:49
καλά θα βρεθούμε Ειρήνη!!! Δε το πιστεύω!!!!

Ελπίζω να μη χαλάσει ο καιρός...:D :D

Μικρή Λουλού
12/05/2004, 14:51
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ....

ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΣΚ@ΤΟΔΟΥΛΕΙΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΦΑΝΕ ΧΡΟΝΟ..

ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ,ΚΑΙ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΕΝΑ ΣΩΡΟ..!!

ΚΡΥΕΣ ΜΠΥΡΕΣ,ΖΕΣΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ !!!

:beer: :beer: :beer: :beer:

periklisk
12/05/2004, 14:58
ναι ρε συ είπαμε θα μιλήσουμε και μετά θα σε πάρω να σου πω.... υπάρχει και η πιθανότητα να συναντηθούμε προς το κέντρο.....

THEOD
12/05/2004, 15:00
Εκτός απροόπτου ραντεβού 8.00-8.15 στην Βουλιαγμένης μπροστά στον Παναγιωταράκο (ακριβώς μετά τα φανάρια της Αγ. Κωνσταντίνου, εκεί που είναι τα έργα για τον νέο σταθμό του μετρό).
Τηλ. πριν για 100% επιβεβαίωση 6977396288

idi
12/05/2004, 15:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
Εκτός απροόπτου ραντεβού 8.00-8.15 στην Βουλιαγμένης μπροστά στον Παναγιωταράκο (ακριβώς μετά τα φανάρια της Αγ. Κωνσταντίνου, εκεί που είναι τα έργα για τον νέο σταθμό του μετρό).
Τηλ. πριν για 100% επιβεβαίωση 6977396288

μιααααααααα χαρααααααα ....
ελα απο κει περΔεκλη... να μας οδηγησεις... ΗΓΕΤΗ:wacko:

THEOD
12/05/2004, 15:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
μιααααααααα χαρααααααα ....
ελα απο κει περΔεκλη... να μας οδηγησεις... ΗΓΕΤΗ:wacko:

Και στον γυρισμό που θα έχει νυχτώσει θα σου δείχνω τον δρόμο με τις φωτούκλες μου...

idi
12/05/2004, 15:13
Έεεεεεεεκανα τη νύυυυυυυυυυυχτα μέεεεεεεεερα, δε κοιμόμουναααααααααααααααααααααααα


Ρε δεν πάτε καλά ρεεεεεεεεεεε... μόνο εγώ είμαι λογικός here?

Τα λέμε tonight

periklisk
12/05/2004, 15:15
ΧΕΧΕ!!! ΑΝ ΑΛΛΑΞΕΙ Ο ΤΟΠΟΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ ΘΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ! ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΣΤΗΛΕΣ ΟΛΥΜΠΙΟΥ ΔΙΟΣ Ή ΤΕΡΜΑ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ.... ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΤΗΛ....

ruyjin
12/05/2004, 15:58
Περικλή μιλάμε στο τηλ κατά τις 6:30 που τελειώνω οκ!!!

periklisk
12/05/2004, 16:07
οκ!

ireneepi
12/05/2004, 16:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από ruyjin
καλά θα βρεθούμε Ειρήνη!!! Δε το πιστεύω!!!!

Ελπίζω να μη χαλάσει ο καιρός...:D :D


Ειδες ενα πραγμααααααααααααααααα????????????????

αχαχαχαχ


Ετοιμασουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

ireneepi
12/05/2004, 21:37
Δυστυχως δεν μπορεσα να ερθω................


συγγνωμη παιδια θα επανορθωσω την επομνη αν ειμαι Αθηνα βεβαια...

jimbar
13/05/2004, 09:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από ireneepi
Δυστυχως δεν μπορεσα να ερθω................συγγνωμη παιδια θα επανορθωσω την επομνη αν ειμαι Αθηνα βεβαια...


Δεν πειράζει που δεν μπόρεσες … εσύ να είσαι καλά και αυτά τα ραντεβού για καφέ, τα ξαναδίνουμε. Μην αγχώνεσαι.