PDA

View Full Version : Gsr600...!



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17

oulas
22/05/2009, 00:03
Αυτο που θελω να πω, μοντελο του 2006 με 13.000 χλμ και φαγωμενα αρκετα μπροστινα τακακια παει να πει, οτι το μηχανακι δεν ειναι λογικο να εχει 13.000 αλλα παραπανω απο αυτα που γραφει.... Αυτο αναρωτιεμε... Η διαδρομη του μπροστινου αρχιζει να πιανει απο αρκετα χαμηλα, λιγο πριν την μεση της διαδρομη και οπτικα τα τακακια ειναι οντως λιωμενα...

SnakeMJK
22/05/2009, 08:39
εγώ κοντεύω 9.000χλμ και είναι ακόμα σαν καινούρια....

τώρα για την περίπτωση που αναφέρεις.... ή το χει ξεμουνιάσει το μηχανάκι ή έχει γυρίσει χλμ...
ότι απ τα δύο κ αν συμβαίνει, δεν θα το προτιμούσα :p εκτός αν είναι αισθητά καλή η τιμή.

oulas
25/05/2009, 03:02
εχουμε λινκ για manual?
To μεσημερι παραλαμβανω...και το χρωμα της μαυρο...
Που θα βρω ρε παιδια να βαλω κοκκινα αυτοκολιτα γυρω απο τις ζαντες;

SnakeMJK
25/05/2009, 08:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από oulas
εχουμε λινκ για manual?
To μεσημερι παραλαμβανω...και το χρωμα της μαυρο...
Που θα βρω ρε παιδια να βαλω κοκκινα αυτοκολιτα γυρω απο τις ζαντες;

1. δώσε email να στο στείλω

2. ebay :)

oulas
27/05/2009, 14:36
Telika paidia parelava to moro mu ....ola mia xara...ala ta fota pou exi ine aparadekta..... San kantilaki fotizi ta vradia....


Exi vali kanis Xenon Hid? Exi na protini kati kapios, pou exi vali sto mixanaki? An ne ti valate kai poso kostise?

SnakeMJK
27/05/2009, 14:54
όντως τα φώτα είναι άθλια.... παρόλα αυτά είμαι ακόμα με τα εργοστασιακά. σκέφτομαι να βάλω άλλη λάμπα, πιο δυνατή, όχι xenon γιατί δεν μου αρέσουν στο μάτι. κάποια παιδιά απ το gsr600.gr έχουν βάλει στον αργυρίου με 100-120 ευρώ καλό κινέζικο xenon με 2 χρόνια εγγύηση απ τον ίδιο.

nickald
27/05/2009, 18:24
Εγω 2,5 χρονια χωρις να εχει σταματησει η μηχανη

νυχτες μερες βροχες κρυα χιονια

προβλημα με την ποιοτητα και ποσοτητα του φωτισμου δεν ειχα


Βεβαια αν εισαι στην εγνατια και πας με 200 δεν σου φτανουν τα φωτα σιγουρα

αλλα για να σου φτασουν θες προβολεα του ολυμπιακου σταδιου

fonzareli
31/05/2009, 12:23
για να μην διαβάζω 94 σελίδες...
πρόβλημα στον ψεκασμό υπάρχει καθόλου ή δουλεύει καλά;
Με ενδιαφέρει να μην μπερδεύει ή κομπιάζει χαμηλά.

nickald
31/05/2009, 23:16
ξες κανενα Ι4 να μην κομπιαζει χαμηλα??

Εχει τον βηχα που εχουν ολα τα Ι4 χαμηλα.....

fonzareli
01/06/2009, 00:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από nickald
ξες κανενα Ι4 να μην κομπιαζει χαμηλα??

Εχει τον βηχα που εχουν ολα τα Ι4 χαμηλα.....

ξέρω...
Τα hornet και τα cbf!

Ηλεκτρικά χαμηλά (και όχι διότι το άκουσα από κάπου! Δοκίμασα και τα είδα ο ίδιος.)

GSRfan
03/06/2009, 11:32
Καλημέρα σας, καλώς σας βρήκα..
Ιδιοκτήτης GSR κι εγώ εδώ και ένα μήνα.
Άλλαξα πολλά μηχανάκια στη ζωή μου, (είμαι κάποιας ηλικίας..) αλλά αυτό έγινε ο μεγάλος μου έρωτας..ακόμα πιο δυνατός κι από το προηγούμενό μου, TDM900..
Τώρα το στρώνω ακόμη..

tyxeros
03/06/2009, 12:15
Καλως ηρθες, οταν το στρωσεις και το δουλεψεις σε ολες τις στροφες , κανε μας μια αναλυτικη συγκριση μεταξυ gsr Και tdm.

GSRfan
03/06/2009, 12:32
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από tyxeros
Καλως ηρθες, οταν το στρωσεις και το δουλεψεις σε ολες τις στροφες , κανε μας μια αναλυτικη συγκριση μεταξυ gsr Και tdm. [/QUOT

thanks φίλε μου, όι συγκρίσεις ήδη γίνονται, καμμία σχέση το ένα με το άλλο, σε κανέναν τομέα..
Οταν το στρώσω σίγουρα περισσότερες εντυπώσεις αλλά. το 90% των διαφορων είναι ολοφάνερο..

gtnontas
04/07/2009, 10:31
se kamia ebdomada tha mou peite kai mena kaloriziko san gsrakias kainourgios pou tha eimai.
an kai exo tromaxei ligo me auta pou diabasa peri skeletou... alla an einai na sou katsei... oti kai na pareis..

lupo3
17/07/2009, 16:49
ρε παιδια,ακουσα οτι ετοιμαζεται gsr 750 για το 2010..λετε?

project.breeze
19/07/2009, 14:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από lupo3
ρε παιδια,ακουσα οτι ετοιμαζεται gsr 750 για το 2010..λετε?



Ωχ λέγε μας τέτοια να τρελαθούμε...:eyepop:

GSRάκιας κι εγώ εδώ και 1,5 μήνα,έχω 2300km και είμαι πολύ ευχαριστημένος,η κατανάλωση είναι υψηλή αλλά φταίει και αυτό το μοτεράκι που σε βάζει στην πρίζα να το δουλεύεις ψηλά παρόλο που αρπάζει από χαμηλά.Δεν γ@μιέται όμως,γουστάρουμε και το πληρώνουμε στο βενζινάδικο να ΄ούμ

Πάρτε και μία φωτογραφία μούρη


169194

project.breeze
19/07/2009, 14:15
Και μία ολόσωμη :wave2:


169195

project.breeze
19/07/2009, 14:23
Και μία τελευταία από Εύβοια,δεν χορταίνω να το βλέπω:a07:


169196

lupo3
19/07/2009, 15:25
καλοταξιδος φιλε και παντα ορθιος:beer:

aspetos
19/07/2009, 15:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Ωχ λέγε μας τέτοια να τρελαθούμε...:eyepop:

GSRάκιας κι εγώ εδώ και 1,5 μήνα,έχω 2300km και είμαι πολύ ευχαριστημένος,η κατανάλωση είναι υψηλή αλλά φταίει και αυτό το μοτεράκι που σε βάζει στην πρίζα να το δουλεύεις ψηλά παρόλο που αρπάζει από χαμηλά.Δεν γ@μιέται όμως,γουστάρουμε και το πληρώνουμε στο βενζινάδικο να ΄ούμ


καλοτάξιδος και πάντα όρθιος! πέρνα καμια τετάρτη από σταθμό λαρίσσης 22:22 που μαζεύεται το gsr club για να τα πούμε κι απο κοντά!

φιλικά,
kostas

project.breeze
19/07/2009, 17:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από aspetos
καλοτάξιδος και πάντα όρθιος! πέρνα καμια τετάρτη από σταθμό λαρίσσης 22:22 που μαζεύεται το gsr club για να τα πούμε κι απο κοντά!

φιλικά,
kostas



Ευχαριστώ φίλε μου,αλλά μου πέφτει λίγο μακρυά ο σταθμός Λαρίσης μιας και είμαι στην Λάρισα:wave2:

SnakeMJK
20/07/2009, 09:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από lupo3
ρε παιδια,ακουσα οτι ετοιμαζεται gsr 750 για το 2010..λετε?

παίζει πολύ....

και μην ξεχνάμε ότι βγαίνει ήδη στα 400 κυβικά σε άλλες χώρες!

aspetos
21/07/2009, 00:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Ευχαριστώ φίλε μου,αλλά μου πέφτει λίγο μακρυά ο σταθμός Λαρίσης μιας και είμαι στην Λάρισα:wave2:

hahahah kalh kardia!

Νίκοσσσ!!!
05/08/2009, 20:57
xairetw olous . den einai kairos pou xarika me tin agora tou gsr mou(metax/no). tin piga gia full service,allaksa oti xreiazotan kai panw pou imoun etoimos na to xarw exw thema kai eime pali sunergeio. Pigenontas me 4h taxutita kai 110-140 kmh mou kanei diakopes h mixani. Exei tuxei se kanenan kati tetoio? allaksame trompa venzinhs(metax/ni & panakrivh) kai pali to ekane. An exei kaneis kamia idea please help !!!!

Νίκοσσσ!!!
07/08/2009, 00:15
luthike to provlima. SUNAGERMOS legotan.Ola kla !!!!!!

ikaros892003
02/09/2009, 20:46
φιλε project breeze λαρισαιε!!και εγω απο λαρισα ειμαι!!αθηνα μενω μονιμα βασικα..να σου πω το ζελατινακι που εχεις βαλει μπροστα απο τα οργανα απο που το εχεις παρει???



akyro lathos

project.breeze
23/09/2009, 19:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από ikaros892003
φιλε project breeze λαρισαιε!!και εγω απο λαρισα ειμαι!!αθηνα μενω μονιμα βασικα..να σου πω το ζελατινακι που εχεις βαλει μπροστα απο τα οργανα απο που το εχεις παρει???



akyro lathos


Λοιπόν φίλε Ίκαρε τώρα είδα ότι ψάχνεις για GSR.Εγώ είχα την τύχη να έχει πάρει 2 μήνες πριν από μένα και ο αδερφός μου GSR,οπότε είχα μία πολύ καλή άποψη και έτσι το αγόρασα.Αν βρεθείς στην Λάρισα μπορούμε να κανονίσουμε με τον πατέρα σου να βρεθούμε να το ρίξει μια ματιά και να το κάνει και μία μικρή βόλτα αν και πίστεψέ με δεν θα προσφέρει κάτι.Σε σχέση με το V-Strom είναι μέρα με την νύχτα,πιο ελαφρύ,πιο ευέλικτο και πιο φιλικό στον αρχάριο καθώς δεν έχει τα αρπάγματα του V-Strom χαμηλά (4κύλινδρο γαρ).Ψηλά όμως ξυρίζει και σίγουρα θα τρομάξει τον αρχάριο.Θεωρώ πάντως πως με την τρέχουσα τιμή του η οποία συμπεριλαμβάνει και ABS δεν έχει αντίπαλο στην κατηγορία του και είμαι σίγουρος πως θα σου δημιουργεί μόνο χαμόγελα κάθε φορά που θα το οδηγάς:wave2:

ikaros892003
23/09/2009, 22:40
φιλε μου σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου, και το ενδιαφερον σου να σαι καλα,τελικα μου το εδωσε ενα παιδι και το εκανα βολτα και εγω και ο πατερας μου,και θα την παρω την μηχανη τον επομενο μηνα,οποτε δεν χρειαζεται να σε ταλαιπωρουμε και σενα!λαρισα ημουν δευτερα και τριτη τωρα τα χριστουγεννα λογικα θα ανεβω!,θελω να μου πεις αν μπορεις μονο που βρηκες το αυτοκολλητο που εχεις βαλει μπροστα στο ζελατινακι,δενει ομορφα και δειχνει πολυ καλο!!αν θες στειλε μου πμ,η εδω θα το δω,πες μου επισης αν υπαρχει κανενα παρομοιο σχεδιο,ευχαριστω!!! :beer:

project.breeze
27/09/2009, 17:29
Δεν το βρήκα πουθενά,το έφτιαξα.Πήρα σε φλασάκι την εικόνα του γιαπωνέζικου αυτού ιδεογράμματος,το πήγα απέναντι απο το μηχανολογικό στην Λάρισα σε ένα μαγαζί που φτιάχνει αυτοκόλλητα για αυτοκίνητα,φορτηγά κτλ και του το έδωσα και το έφτιαξε.Τόσο απλά! :beer: Άντε και όταν πάρεις και το GSR να κανονίσουμε καμμιά βολτίτσα ε!:wave2: :wave2:

ikaros892003
27/09/2009, 17:40
ωραιος φιλε,πολυ καλο αυτο με το αυτοκολλητο,τωρα για να ερθω με το γσρ λαρισα μαλλον για πασχα με κοβω φιλε μου,οπως και να εχει να σαι καλα και παντα ορθιος,ελπιζω να βρεθουμε να παμε καμια βολτα καποια στιγμη!

ares_tz
11/11/2009, 18:14
Γεια σας,

Νέος εδώ και 1μέρα (!) οδηγός GSR600. Πήγα γρήγορα να ασφαλίσω την μηχανή με την
Υδρόγειο Ασφαλιστική μέσω asfalistra.gr

Πρόκειται για μοντέλο 09/06 με ψεκασμό καυσίμου χωρίς ABS όμως με ζελατίνα,συναγερμό,
immobilizer,μανιτάρια.

Ανυπομονώ να οδηγήσω στην εθνική για να μάθω να το κουμαντάρω..

Άρης

lupo3
13/11/2009, 22:51
Καλη επιλογη:)
Καλοταξιδος και παντα ορθιος:beer:

Νίκοσσσ!!!
16/11/2009, 17:01
Παντα ορθιος φιλε! Θα γουσταρεις πολυ στην εθνικη γιατι οπως λεει και ενας φιλος η διασκεδαση με το Gisser αρχιζει μετα τις 9.000 rpm:wave2: !

Οποιος κανει κεφι ας μας επισκευθει στο www.gsr600.gr
Φιλιά!

nikoas
23/11/2009, 15:49
Παιδιά πριν μια εβδομάδα το αγόρασα κι εγώ και είμαι πολύ ικανοποιημένος!
Αν και κατατάσσομαι στους easy driver οδηγους καθώς η προηγούμενη μοτοσυκλέτα που είχα πήγε άκλαφτη μετά απο ατύχημα.... έχω να πω οτι το GSR απλά ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΥΦΗ!!!

dmf
01/12/2009, 23:26
Παιδιά γεια σας. Μπορει καποιος να βγαλει μια φωτογραφια (και δυο αμα θελει :) ) το ντουλαπακι κάτω από τη σελα του gsr?
Θελω να δω τι παιζει σε διαστασεις και τί χωραει..
Επισης ας πει αν θελει και τι βαζει εκει μεσα.

Ας πουμε χωραει αδιαβροχα + λουκετο δισκοφρενου + κανα πολυεργαλειο (για ωρα αναγκης) + καμια πατσαβουρα για να σκουπιζουμε την σελα απο σκονες νερα και ιστοριες;;; Ή μηπως ζηταω πολλα;

nikoas
01/12/2009, 23:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από dmf
Παιδιά γεια σας. Μπορει καποιος να βγαλει μια φωτογραφια (και δυο αμα θελει :) ) το ντουλαπακι κάτω από τη σελα του gsr?
Θελω να δω τι παιζει σε διαστασεις και τί χωραει..
Επισης ας πει αν θελει και τι βαζει εκει μεσα.

Ας πουμε χωραει αδιαβροχα + λουκετο δισκοφρενου + κανα πολυεργαλειο (για ωρα αναγκης) + καμια πατσαβουρα για να σκουπιζουμε την σελα απο σκονες νερα και ιστοριες;;; Ή μηπως ζηταω πολλα;


Πολλά ζητας...... Εγω προσωπικά έχω ένα πανάκι
και μια φιλική δήλωση...

dmf
01/12/2009, 23:40
εσυ εχεις gsr? Σε πειραζει να βγαλεις μια φωτογραφια να δω τι παιζει?

nikoas
02/12/2009, 00:22
Ναι φίλε μου πριν 15 μερες το πηρα.Αν το θυμηθω στις επόμενες μέρες θα σου ανεβάσω μια, γιατι είμαι πολυ πνιγμένος απο δουλειες κτλ και δεν έχω κάποια εύκαιρη τωρα....:sad:

SnakeMJK
02/12/2009, 08:18
με βάθος μόλις 2 εκατοστά δεν χωράει κ πολλά πράγματα :p
εγώ βάζω μόνο τα χαρτιά της μηχανής (άδεια, ασφάλιστρα, τέλη κυκλοφορίας).

nickald
02/12/2009, 08:43
Και αν εχεις βαλει συναγερμο τοτε δε χωραει ουτε φακελος αλληλογραφιας.

Επισης ΑΝ βαλεις χαρτια βαλτα σε αδιαβροχη σακουλα γιατι θα παπαριασουν αν φας βροχη.

dmf
02/12/2009, 11:25
2 cm? :eek: την βλεπω την δουλεια εγω.. Θα κυκλοφορω μονιμως με τσαντα στον ωμο :eyepop:

618RR
02/12/2009, 11:38
Αυτό ακριβώς κάνω εδώ και 3 1/2 χρόνια χωρίς πρόβλημα, καθότι δε θέλω να αφήνω τα χαρτιά της μηχανής κάτω από τη σέλα...
Βολεύει όταν θες να κουβαλήσεις ένα extra μπλουζάκι, πανάκια για τη ζελατίνα του κράνους, δεύτερη ζελατίνα κ.ο.κ

Δεν είναι τόσο πρόβλημα αν σκεφτείς την εικόνα του gsr με πλαστική πίσω βαλίτσα

Σε περίπτωση ταξιδιού καθάρισες με ένα tailbag ή πλαϊνές βαλίτσες
:sun:

SnakeMJK
02/12/2009, 11:50
εγώ που έχω τον εργοστασιακό συναγερμό δεν μου έκλεισε χώρο κάτω απ την σέλα... βέβαια δεν ξέρω κ που ακριβώς έχει τοποθετηθεί :p

τα χαρτιά φυσικά είναι σε αδιάβροχο θηκάκι... τα χω παπαριάσει ήδη μια φορά :lol:

εγώ είμαι μονίμως με τσάντα πλάτης, διαφορετικά αν είναι κάτι μεγαλύτερο επιστρατεύεται το tankbag

dmf
02/12/2009, 14:46
παιδια εσεις παιζει να βγαλετε καμια pic? :smilea:

dmf
04/12/2009, 20:55
ελα ρε παιδια βγαλτε μια φωτογραφια με το κινητο πριν την καβαλησετε :D

ares_tz
16/12/2009, 16:02
Γεια σας,

Προχτές είχα ένα απροσδόκητο κουτό πέσιμο με ταχύτητα 40χλμ-ώρα σε δρόμο υπο κατασκευή.
Για την ακρίβεια πρόκειται για δρόμο όπου φτιάχνουν την δεξιά λωρίδα και έχει σηκωθεί το
επίπεδο του δρόμου στα δεξιά και έστρωσαν εκεί τσιμέντο. Η μηχανή βρήκε αντίσταση στο κράσπεδο τσιμέντου και αναποδογύρισε.

Δεν χτύπησα σοβαρά εκτός από μικρά γδαρσίματα στα χέρια (φυσικα με κράνος).
Τώρα για την μηχανή και ζημιές..

σπάσιμο στο πεντάλ φρένου 50ευρώ
γδάρσιμο στο πλαστικό (βάψιμο πάλι) 50ευρώ
γδάρσιμο στα καπάκια του μοτέρ από δεξιά (καπάκι ροτάρ,καπάκι camshaft) (βάψιμο πάλι)


Άρης

psileas
24/12/2009, 13:41
επειδη με ενδιαφερει η αγορα του
to k9 της προσφορας με 6000 evro ειναι made in japan?
σε ολο μαυρο ειναι του 2009?
σε μαυρο με ασημι ψαλιδι και πλαινα ειναι και αυτο του 2009?

SnakeMJK
30/12/2009, 09:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από psileas
επειδη με ενδιαφερει η αγορα του
to k9 της προσφορας με 6000 evro ειναι made in japan?
σε ολο μαυρο ειναι του 2009?
σε μαυρο με ασημι ψαλιδι και πλαινα ειναι και αυτο του 2009?

υποτίθεται όλα τα gsr είναι made in japan...

όλο μαύρο είναι από μέσα 2008 κ πάνω (Κ8-Κ9)
μαύρο με ασημί ψαλίδι-λεπτομέρειες κλπ είναι τα προηγούμενα (Κ6-Κ7)

Chris 71
20/01/2010, 09:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από psileas
επειδη με ενδιαφερει η αγορα του
to k9 της προσφορας με 6000 evro ειναι made in japan?
σε ολο μαυρο ειναι του 2009?
σε μαυρο με ασημι ψαλιδι και πλαινα ειναι και αυτο του 2009?

Η προσφορα ειναι για το ολο μαυρο (δεν υπαρχει αλλο διαθεσιμο χρωμα!!) και ειναι κ8 και ειναι κ θα ειναι made in japan for sure !! :cool: το μαυρο-ματ με τα ασυμη ειναι κ7 κ δεν θα το βρεις πουθενα..

craven21gr
15/03/2010, 02:14
καλησπέρα παιδία και από μένα
Όντας αρχάριος με τις μοτό και κάτοχος του διπλώματος Α έκανα τεστ το gsr ενα μήνα αφού πηρα το δίπλωμα και πήγα να τσακιστώ στο ίσωμα γιατί απο 3η και 4000 σαλ περίπου εκανα κατεβασια σε 2α και πάτησα παράλληα γκάζι με απότέλεσμα να μου σουζάρει και να δω τον χριστό ΕΠ.ΟΠ. ένω γενικά μου φάνηκε πολύ δυνατο και νευρικό μηχανάκι τότε και δεν ξανασχολήθηκα ..........
μέχρι προχτές όπου το είχαν φέρει σε μαύρο στη σουζούκι καινούργιο και όταν το είδα σκέφτηκα pay back time και ξαναέκανα τεστ η απορία μου μετα το τέστ είναι :

ΕΧΕΙ ΔΙΧΑΣΜΕΝΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟ GSR ?????
αφού χωρίς να έχω όδηγησει μηχανή για περίπου 9 μήνες εγίναν τα εξ'ης παράδοξα : τη πήγαινα πολύ καλα μέσα στη κίνηση και αυτό που με εξέπληξε ήταν το στρώτο της γκάζι και η άφθονη ροπή της που έβραινέ πολύ καλά σε όλες τις γκάμες στροφών ,κατι που δεν ίσχυε στο προηγούμενο τεστ που της είχα κάνει ,βέβαια σε μια στιγμή που της έδωσα παραπάνω γκάζι και άγκιξε τις 11000 σαλ η δευτέρα της άρχισα να νιώθω μια αρκετα δυνατή κλώτσια αλλά δε με ενόχλησε καθόλου και μετά έκοψα βέβαια γιατί είχε στροφή. Γενικά εμείνα απόλυτα ικανοποιημένος και έστρηβε και με άκουγε και σταμάταγε πολύ ευκολα το μόνο κακό ότι δεν έχει την ευελιξία ενός μικρότερου κυβισμού μοντέλου κάτι που είναι λογικό
μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πως είναι δυνατό το ίδιο μοντέλο τη μία να συμπεριφέρεται σαν αραβικος καθαρόαιμος αδάμαστος επιβήτορας και την άλλη σαν γαϊδουράκι ?

ikaros892003
15/03/2010, 09:05
Μαλλον δεν αλλαξε η μηχανη αλλα εσυ σαν οδηγος φιλε μου!εγω παντως απο την πρωτη επαφη με την μηχανη ενιωσα την εμπειρια που λες οταν την οδηγησες για δευτερη φορα..α και να σε ρωτησω πως στο καλο την κανεις τεστ ride???εγω τον οκτωμβρη οταν εξαχνα δεν την δινανε!!!:wave2:

craven21gr
15/03/2010, 12:50
ο γιος της ιδιοκτήκτριας μου έδωσε και οδήγησα τη δικία του τη δεύτερη φορα και τη πρώτη μία υπάλληλος μου έδωσε τη δικία της στη λούφα

Neit
26/03/2010, 09:13
Paidia geia sas, edw kai enan mina exw psithei na parw tin prwti mou mixani an kai megalos 28 xronwn kai thelw na mpw sta 1000 cc gia na min allazw moto syntoma, alla ta lefta ine polla se aftin tin katigoria kai etsi tha ksekinisw apo ta 600 cc, ime anamesa se gsr-hornet-Z, to souzouki omos kerdizei edafos logo timis alla i antiprosopia ine poly zampon edw stin perioxi mou kai den exei oute ena gia na to dw toulaxistwn na katsw panw na dw me volevei telwspantwn i thesi odigiseis kai as min to odigisw... den kikloforei sxedon kanena mono mia fora ida ena mavro mat... kai aftes i istories gia to plaisio oti ine xalia poly akougonte twra teleytaia.. para poly tha elega kai tin katanalosi (sxetiko afto) .kai kati teleytaio pote allazei montelo to gsr kseroume? logika to 2011 prepei na skasei kainourgio...

euxaristw.

SnakeMJK
26/03/2010, 09:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Neit
Paidia geia sas, edw kai enan mina exw psithei na parw tin prwti mou mixani an kai megalos 28 xronwn kai thelw na mpw sta 1000 cc gia na min allazw moto syntoma, alla ta lefta ine polla se aftin tin katigoria kai etsi tha ksekinisw apo ta 600 cc, ime anamesa se gsr-hornet-Z, to souzouki omos kerdizei edafos logo timis alla i antiprosopia ine poly zampon edw stin perioxi mou kai den exei oute ena gia na to dw toulaxistwn na katsw panw na dw me volevei telwspantwn i thesi odigiseis kai as min to odigisw... den kikloforei sxedon kanena mono mia fora ida ena mavro mat... kai aftes i istories gia to plaisio oti ine xalia poly akougonte twra teleytaia.. para poly tha elega kai tin katanalosi (sxetiko afto) .kai kati teleytaio pote allazei montelo to gsr kseroume? logika to 2011 prepei na skasei kainourgio...

euxaristw.

υποτίθεται είχαν ένα θέμα τα πλαίσια των Κ6-Κ7... γενικά από Κ8 και πάνω δεν έχω ακούσει το παραμικρό πρόβλημα. η κατανάλωση της βενζίνης είναι φυσιολογική για τα 100 άλογα που έχει. μπορείς να κινηθείς αξιοπρεπώς με 7 λίτρα/100χλμ, αλλά αν το ζορίσεις θα πιει τα πάντα :p

οι φήμες λένε ότι το μοντέλο θα αλλάξει το καλοκαίρι του 2010, όπου απλά θα έρθουν τα Κ10 χρώματα, δεν θα έχει κάποια άλλη διαφορά.

στα 6 χιλιάρικα που κοστίζει καινούριο με ABS, είναι σίγουρα το καλύτερο που μπορείς να αγοράσεις αυτή την στιγμή.

Neit
26/03/2010, 15:41
k10 to kalokairi?? twra diladi... kala kai mou to ipes na kanw ligo ipomoni giati ine krima, amartia, kai megali malakia na to parw twra kainourgio.. na vgei k10 kai egw na exw k9... as perimenw ligo,, thema imerwn ine.. 60-70 meres. simera imoun stin suzuki mpas kai exei kanena kommati eki na to mpanisw alla tipota,, oi anthropoi koimounte eki, mou ipe enas apo to sinergio na mou poulisei tin fz6 tou montelo tou 06 (asimi plaisio=malakia) kai kati mikro extra pou exei panw.. manitaria kai manetes carbon me fagomena lastixa 4 xronwn 4000 euro tou eriksa me tin mia akiro vevea afou to gsr tis koutas mavro me ABS kostizei 6000 kai tha einai koukla. tha tou pw 3000 metrita kai kala tou ine,, eseis ti lete?

eagleye101
06/10/2011, 15:24
Μετα απο μια ολοκληρη εβδομαδα τελειωσα το διαβασμα τω 97! σελιδων του thread!

Εχει σταματησει να γραφει καποιος απο τον Μαρτιο του 10 βεβαια αλλα λογικο ειναι, ποιος να κατσει να διαβασει 97 σελιδες!

Εγω βεβαια το διαβασα επειδη το πηρα πριν μια εβδομαδα το μηχανακι μεταχειρισμενο βεβαια αφου απο τοτε που το συζητουσατε εδω εχει κυκλοφορησει το 750!

Σαν να ταξιδεψα στο χρονο ηταν ολο το thread!

Ο,τι και να πω θα ειναι λιγο οποτε απλα σας ευχομαι σε ολους

ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΙ!

:wave2:

Giorgos19
06/10/2011, 16:21
Πω πω πλακα κανεις! Τι ξεθαμα ηταν αυτο.:lol:

Να το χαιρεσαι φιλε μου το μηχανακι. Πολλα ορθια και ομορφα χιλιομετρα να εχετε μαζι!
Πολυ ωραια μηχανη, τρομερο σχολειο τουλαχιστον για εμενα.




:beer: :beer: :beer: :beer:

Chris1983gr
08/01/2012, 19:13
Τελικά στις δυσκολες εποχές που ειμαστε με την τζινα...αξιζει να παρει καποιος GSR ?
Ας πουμε σε συγκριση με το χορνετ...Ποσο καιει το χορνετ και εχει τοσο διαφορα με το GSR...?

nickald
08/01/2012, 20:12
Η διαφορα ειναι τετοια που εξαρταται απο τα γουστα του καθενα

εγω πχ θα προτιμουσα το τζιεσαρ κι ας καιει λιγο περισσοτερο

Chris1983gr
08/01/2012, 20:50
και εμενα το GSR μου αρεσει πολυ αλλα επειδη ειναι και το μηχανακι που θα εχω για καθημερινο και δεν εχω δευτερο..δεν με παιρνει και πολυ απο βενζινες ξερεις...
Η διαφορα ειναι μεγαλη ας πουμε στην καταναλωση ?για χαλαρες καταστασεις μιλαμε...
Δεν λεμε να το γκαζωνεις συνεχεια..

nickald
08/01/2012, 21:05
Απο τα τοτε 600αρια ειναι το πιο φαγανο σιγουρα

mangalord
07/02/2012, 09:56
Σαν κάτοχος gsr εχω να πω σε οτι αφορά την κατανάλωση οτι οντως καίει περισσότερο απο άλλα, αλλά μη φανταστείς οτι καίει πολύ περισσότερο. Μη ξεχνάμε και οτι βγάζει και 100 αλογα! Το δικό μου για παραδειγμα καίει γυρω στα 5.5 στα 100 με σχετικά συντηρητική οδήγηση (οχι πανω απο 140-150) σε ανοιχτό δρόμο (εθνική-αττική).Δηλαδή με τις τρέχουσες τιμές βενζίνης βγάζω περίπου 100χμ με 10ευρώ (χονδρικά).

dmf
07/02/2012, 10:01
Τα υπόλοιπα πόσο καίνε δηλαδή? 4,5/100 ?

mangalord
07/02/2012, 10:11
Ελα ντε!Απλα απ οτι εχωσυζητησει και μ αλλους η διαφορές ειναι πολυ μικρές. Δηλαδή αν το δικό μας καίει 5,5 το δικό τους θα καίει 5,2-5,3. Απο τα 180 και πάνω πάντως ξεφεύγει πολύ η κατανάλωση!

nickald
07/02/2012, 10:25
5.5 το GSR??

στο ρελαντι θα λες.....

200κμ αυτονομια οταν πας με μετριο ρυθμο ειναι κοντα στα 8λ καταναλωση

απλα και τα 5,κατι που λενε οι αλλοι ειναι παπας..... δεν παιζουν αυτα τα νουμερα

mangalord
07/02/2012, 10:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από nickald
5.5 το GSR??

στο ρελαντι θα λες.....

200κμ αυτονομια οταν πας με μετριο ρυθμο ειναι κοντα στα 8λ καταναλωση

απλα και τα 5,κατι που λενε οι αλλοι ειναι παπας..... δεν παιζουν αυτα τα νουμερα

Εννοεις οτι βγάζεις 200χμ με 8 λιτρα? Γιατι αν εννοεις οτι θες 8 λιτρα για 100 χμ τοτε μαλλον δεν εχεις Gsr και ακους διάφορα η έχεις και πας με 200. Αν εκαιγα
8*1.65=13,65ευρω θα είχα μείνει αφραγκος γιατι καθε μερα κανω μεγάλες διαδρομές λογω δουλειας και το πολυ να καψω 6 στα 100 αν το ανοιξω 150. Η μονη φορά πυ είδα κατανάλωση κοντα στο 8 ηταν σε ταξίδι που πήγαινα αρκετη ώρα με 190-200.

Πανοπτικός
07/02/2012, 11:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από mangalord


Ρε μπας κ εχεις hornet ?! :lol: :lol:


Μπορει κ να εισαι απ τους λιγους που ξερουν να πηγαινουν οικονομικα με 4κυλινδρο... :smokin:

nickald
07/02/2012, 12:18
2.5 χρονια το ειχα το εργαλειο αδερφε


για να βγαζεις πανω απο 200κμ με ενα ρεζερβουαρ πρεπει να εχεις πολλες κατηφορες στο δρομο σου και στις επιστροφες να περνεις οδικη.....

Σε γρηγορους ρυθμους (για τα κουλοχερια μου) 170-180 ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ....

Για πολη και καθημερινη μετακινηση αιντε να πας ως τα 190κμ με ενα ρεζερβουαρ

Εχω ακουσει απο καποιους να λενε για 250-260κμ αλλα με το μπαρδον κιολας ειναι μπουρδες....

Το μηχανακι καιει οσο καιει......

mangalord
07/02/2012, 12:35
260 δε μ εχει βγαλει ποτέ. αλλα 220-230χμ σε ταξιδακι χωρις πολλα μπαγκαζια μ εχει βγαλει. Παλι με ταχυτητες 130-140 και χωρις αποτομα ανοιγματα του γκαζιού. Βασικα κουμπωνα 6η και απλα πήγαινα με σταθερες στροφες. Α και τα λαστιχα ηταν αρκετα φουσκωμενα. Δε ξέρω ρε παιδιά αλλα δεν εχω λογο να πώ ψέμματα καθώς δε το πουλάω(!) και πραγματικά πιστεύω οτι είναι μηχανη που αν το ανοιξεις πάνω απο 150 αρχίζει και καίει τα κερατά του και πολύ περισσότερο απο άλλα. Με τσιφούτικη οδήγηση καίει απλά λίγο παραπάνω απο τα αλλα. Οποιος θέλει να το πάει γρήγοραθα ξηλωθεί!

mats8282
15/02/2012, 11:18
Στην Αθήνα περίπου 12-13 λτ στα 150 χλμ..Με αρκετά βαρύ χέρι..

Στην Εθνική θα κάνεις ~30-40 χλμ παραπάνω με ταχύτητες 120 μέχρι 145 και μερικά ανοίγματα...



Αρχικά δημιουργήθηκε από nickald
Εχω ακουσει απο καποιους να λενε για 250-260κμ αλλα με το μπαρδον κιολας ειναι μπουρδες....

Το μηχανακι καιει οσο καιει......


:nono: :nono:

Έκαψα 4.9λ/100 ερχόμενος Αθήνα από Δομοκό το καλοκαίρι και εκτός από 2 ανοίγματα 0~200 σε διόδια πουθενά δεν ξεπέρασα τα 100 χλμ/ώρα...Αν δεν τα είχα κάνει θα έπεφτε και πιο κάτω..Μπήκε ρεζέρβα στα 240 χλμ,είχε άλλα 4 λτ βενζίνη δηλαδή..


Ξέρω,ήταν τρομακτική εμπειρία και το πιο ενδιαφέρον που είχα να κάνω ήταν να κοιτάω την κατανάλωση :lol: :lol:

Το ανάποδο ρεκόρ είναι 2.5 ντεπόζιτα για Βόλο....


Αρχικά δημιουργήθηκε από mangalord
πιστεύω οτι είναι μηχανη που αν το ανοιξεις πάνω απο 150 αρχίζει και καίει τα κερατά του

Για την ακρίβεια πάνω από 145 με 6η,δηλαδή πάνω από 8000σαλ...

eagleye101
16/02/2012, 13:45
Εμενα παντως, δεν εχει πεσει κατω απο 7,3 λιτρα στα 100, εδω και 5 μηνες που το εχω, αλλα το χρησιμοποιω μονο στη πολη, διαδρομες αθηνα-πειραια καθημερινα.

απο τον σεπτεμβρη που το πηρα μεταχειρω, εκανα προσφατα και το πρωτο σερβις στα 12000, ειπα στο μαστορα να ριξει και μια γενικη ματια μιας και ως μεταχειρισμενο δεν το εμπιστευομουν και πολυ και ειχα δει κατι διαρροες στο κινητηρα. η απαντηση του μαστορα ηταν καλυτερη απ'ο,τι περιμενα. Το μηχανακι μου λεει ειναι "don't touch" δε σπαει δε χαλαει, απλα λαδια βενζινες και εφυγες! οι διαρροες ηταν απλα καποιες βιδες που θελανε σφιξιμο.

γενικα πολυ ευχαριστημενος, εαν δε παιξει οικονομικο προβλημα με τα νεα μετρα θα το κρατησω για παντα!

mats8282
16/02/2012, 22:24
Εμένα στα 6 χρόνια που το έχω αυτή και μόνο τη μοναδική φορά :lol:

eagleye101
17/02/2012, 10:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από mats8282
Εμένα στα 6 χρόνια που το έχω αυτή και μόνο τη μοναδική φορά :lol:

Ελα ρε φιλε...
περασανε 6 χρονια απο τοτε που το πηρες... πςςς
θυμαμαι που διαβαζα αυτο το thread (ναι το εχω διαβασει ολο!) και μολις το ειχες παρει κλπ κλπ.

mats8282
17/02/2012, 14:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από eagleye101
Ελα ρε φιλε...
περασανε 6 χρονια απο τοτε που το πηρες... πςςς
θυμαμαι που διαβαζα αυτο το thread (ναι το εχω διαβασει ολο!) και μολις το ειχες παρει κλπ κλπ.


Παρά 4 μήνες :)

ares_tz
02/03/2012, 11:28
Γεια σας,

Ειχε παλιά αναρτηθεί εδω στο φορουμ κάποια λίστα με εξιουσιοδοτημένα συνεργεία Suzuki...υπάρχει διαθέσιμη?

mats8282
05/03/2012, 11:08
http://www.suzuki.gr/motos/sales.php

hornettrela
28/03/2012, 13:34
παιδια σκεφτομαι να αγορασω gsr του '08 abs. εχετε ακουσει τιποτα οτι ραγιζει το πλαισιο? ειχε βγει ελαττωματικη παρτιδα? κατι που πρεπει να προσεξω?

mats8282
28/03/2012, 13:54
Έχει ειπωθεί κατά καιρούς αλλά δεν θυμάμαι να παραδέχτηκε η Σουζούκι τίποτα,ουτε έβαλε ενισχύσεις όπως στα gsxr...

billydurex
21/09/2012, 21:20
φοβερή μηχανή την έχω εδώ και 4 μήνες .ΕΡΩΤΗΣΗ1 :τελικά αξίζει να πειραματιστώ με την βάση πινακίδας χωρίς να χάσω τα φλας?ΕΡΩΤΗΣΗ 2:απο εξατμίσεις τι προτείνετε ?σωλήνα λέτε να παίρνει??

panagiwths
21/09/2012, 21:31
φοβερή μηχανή την έχω εδώ και 4 μήνες .ΕΡΩΤΗΣΗ1 :τελικά αξίζει να πειραματιστώ με την βάση πινακίδας χωρίς να χάσω τα φλας?ΕΡΩΤΗΣΗ 2:απο εξατμίσεις τι προτείνετε ?σωλήνα λέτε να παίρνει??

Εμένα στα GSR μου αρέσει η GPR Ghost.. παραπλανει!!!

TROOPER
24/09/2012, 09:19
φοβερή μηχανή την έχω εδώ και 4 μήνες .ΕΡΩΤΗΣΗ1 :τελικά αξίζει να πειραματιστώ με την βάση πινακίδας χωρίς να χάσω τα φλας?ΕΡΩΤΗΣΗ 2:απο εξατμίσεις τι προτείνετε ?σωλήνα λέτε να παίρνει??

μη ριξεις λ7 σε gsr.

mangalord
25/09/2012, 16:47
Καιρος για αλλαγη αλυσιδας στο Gsr μου. Μετα απο service, βρεθηκε προβλημα με την αλυσιδα την οποια πρεπει να αλλαξω σχετικα συντομα. Ο ιδιος μου πρότεινε did ενισχυμενη χρυση η οποια μαζι με τοποθετηση βγαινει κοντα στα 150-160. Νομίζω θέλει να μου τον πιάσει λιγάκι?? :-p

harris_x
25/09/2012, 19:35
Καιρος για αλλαγη αλυσιδας στο Gsr μου. Μετα απο service, βρεθηκε προβλημα με την αλυσιδα την οποια πρεπει να αλλαξω σχετικα συντομα. Ο ιδιος μου πρότεινε did ενισχυμενη χρυση η οποια μαζι με τοποθετηση βγαινει κοντα στα 150-160. Νομίζω θέλει να μου τον πιάσει λιγάκι?? :-p

δε νομίζω πως είναι κακή η τιμή ;)

yiannis172
25/09/2012, 19:59
Καιρος για αλλαγη αλυσιδας στο Gsr μου. Μετα απο service, βρεθηκε προβλημα με την αλυσιδα την οποια πρεπει να αλλαξω σχετικα συντομα. Ο ιδιος μου πρότεινε did ενισχυμενη χρυση η οποια μαζι με τοποθετηση βγαινει κοντα στα 150-160. Νομίζω θέλει να μου τον πιάσει λιγάκι?? :-p


Αλυσιδογραναζα θελεις να πεις....για DID αλυσιδα και για,λογικα,καποια επωνυμα καλα γραναζια ειναι αψογη η τιμη,μη το σκεφτεσαι.

mangalord
26/09/2012, 01:48
Οχι μου είπε τιμη μονο για την αλυσιδα. Τα γραναζια δεν εχουν παρει οποτε μου πε δε χρειαζεται να αλλαχτουν.

yiannis172
26/09/2012, 05:12
Ποτε δεν αλλαζεις μονο γραναζια ή μονο αλυσιδα.Θα εχουν ανομοιομορφη φθορα και θα φαγωθουν πολυ γρηγορα.Με τα λεφτα που ειπες παιρνεις σετακι παντως.

harris_x
26/09/2012, 08:33
Ποτε δεν αλλαζεις μονο γραναζια ή μονο αλυσιδα.Θα εχουν ανομοιομορφη φθορα και θα φαγωθουν πολυ γρηγορα.Με τα λεφτα που ειπες παιρνεις σετακι παντως.
+675


Οχι μου είπε τιμη μονο για την αλυσιδα. Τα γραναζια δεν εχουν παρει οποτε μου πε δε χρειαζεται να αλλαχτουν.
αν σου είπε τόσα μόνο για αλυσίδα πήγαινε αλλού, είναι πολλά.
εννοείτε πως θα αλλάξεις και τα γρανάζια.

billydurex
26/09/2012, 11:20
μη ριξεις λ7 σε gsr.
μόνο αν βρω σώληνα γιατί είναι η καψούρα μου ...

mangalord
26/09/2012, 12:38
Απλα τα μαμίσια γρανάζια εχουν κάτι λαστιχάκια για τους κραδασμούς του gsr και επειδή θέλω να βάλω αυτα θα μου βγεί πολύ ακριβά. Γι αυτο σκεφτόμουν μόνο αλυσιδα. Έχω και κάτι αποριες οποιος δε βαριέται....:
1.Όλες οι αλυσιδες της Did ειναι ενισχυμένες?
2.Ποια η διαφορά ανάμεσα σε απλη και ενισχυμένη?
3.Απ' οτι είδα οι περισσότερες αλυσίδες της Did ειναι xring. Δεν ειναι προτιμότερο να βάλω μια με o'ring?

nickald
26/09/2012, 12:51
αν ειναι να αλλαξεις σινεμπλοκ πρεπει να το αλλαξεις οπως και να εχει το θεμα....

κατα τα αλλα οπως σου ειπαν και οι παραπανω.....αλυσιδα γραναζια παει σετ.....

harris_x
26/09/2012, 13:52
Απλα τα μαμίσια γρανάζια εχουν κάτι λαστιχάκια για τους κραδασμούς του gsr και επειδή θέλω να βάλω αυτα θα μου βγεί πολύ ακριβά.
μας εξηγείς λιγάκι το παραπάνω....

το ότι θα αλλάξεις αλυσίδoγραναζα δε σημαίνει πως πρέπει να αλλάξεις και σινεμπλοκ...

mangalord
26/09/2012, 18:24
μας εξηγείς λιγάκι το παραπάνω....

το ότι θα αλλάξεις αλυσίδoγραναζα δε σημαίνει πως πρέπει να αλλάξεις και σινεμπλοκ...

Δε μιλαω για σινεμπλοκ. Απλα το μαμά γρανάζι (μπροστα) έχει κάποια λαστιχένια κομμάτια που εξαλειφουν το θορθβο. Χωρις αυτο ακους συνεχεια τον ηχο της αλυσιδας οπως οταν ειναι αλαδωτη με το μαμα!

SupA21
09/01/2013, 15:42
Γεια σας αλάνια!!!

Είμαι κι εγώ από χτες ένας πανευτυχής κάτοχος ενός μαύρου GSR600 (2010) :)

Το πώς αισθάνομαι δε μπορώ να το περιγράψω με κόσμιο τρόπο.. (Τελεία κ παύλα GSR είσαι.. :D )

Πρώτη μηχανή που οδηγώ (ούτε παπί δεν είχα ποτέ) και μου φαίνεται πολύ ευκολοδήγητη!
Πηγαίνω φυσικά συντηρητικά γιατί γνωρίζω ότι δεν αστειεύεται το μωρό!

Καλώς σας βρήκα λοιπόν! :beer:

nickald
09/01/2013, 16:56
Οταν νομιζεις οτι του εχεις παρει τον αερα....... κανε 2 βηματα πισω και χαλαρωσε..... εκει ειναι που την πατανε ολοι....

Καλες βολτες και με προσοχη παντα.

SupA21
09/01/2013, 23:21
Οταν νομιζεις οτι του εχεις παρει τον αερα....... κανε 2 βηματα πισω και χαλαρωσε..... εκει ειναι που την πατανε ολοι....

Καλες βολτες και με προσοχη παντα.

Ευχαριστώ πολύ φίλε για τη συμβουλή.
Το γνωρίζω και προσπαθώ να το έχω πάντα στο μυαλό μου αυτό.:)

@KONIORDOS@
28/01/2013, 14:12
Γεια σας και απο μενα....!!!! χαρηκα που μπηκα και εγω στην παρεα σας! Σας διαβαζω καιρο και μπορω να πω οτι εχω και εγω ενα εκπληκτικο GSR του '10 και ειναι απιστευτα ευχαριστο στον δρομο οπως και να το πηγαινεις! Αν και δυσκολα το πας "αργα" σε βαζει στην πριζα!! :P

nikos_oik
06/03/2013, 17:25
Καλησπέρα, καλησπέρα
Σκέφτομαι να αγοράσω ένα GSR 600 (είμαι κάτοχος επί πολλών ετών μιας XTZ-750). Έχω τις εξής ερωτήσεις: βρέθηκε ένα GSR 600 άδεια 1ος/2010 5500Κμ (μου αρέσει πολύ το συγκεκριμένο μοντέλο, απλά δε το σκεφτόμουν επειδή σταμάτησε να παράγεται) και θα το δω αύριο. Όμως ο μηχανικός μου φτιάχνει Yamaha. Ξέρει κάποιος μηχανικό να μας πει γνώμη κοντά στο κέντρο της Αθήνας? και πόσο χρεώνουν περίπου γι αυτή τη δουλειά? Πέρα από τα πολύ χοντρά τι κοιτάμε σε αυτό το μηχανάκι Παιδιά βοηθήστε όσο μπορείτε. Ελπίζω να καταλαβαίνεται τη διάθεση να πάρεις μηχανή και να κολλάς σε λεπτομέρειες (ανασφάλειες).
Ευχαριστώ πολύ
Νίκος

ares_tz
07/03/2013, 15:11
Καλησπέρα, Εαν υπάρχει κάλυμα ρεζερβουάρ για GSR600, τότε θα μ' ενδιέφερε...φιλικά, Άρης

KostasDimi
30/03/2013, 13:47
Καλησπερα παιδια. Σκεφτομαι να αγορασω παλι μηχανη και εχω βρει μια αγγελια , για την οποια θα ηθελα την γνωμη σας

http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/2612956/

hornettrela
30/03/2013, 15:39
κριμα να δωσεις τοσα λεφτα και να παρεις μηχανακι χωρις ABS. Νομιζω το συγκεκριμενο δεν εχει αν ειδα καλα....