PDA

View Full Version : fz6-gsr600



nick900
14/06/2006, 09:52
Ειμαι αναμεσα σε αυτα τα μηχανακια και εχω καποιες αποριες.Τα fazer 06 εχουν ακομα προβλημα με tps?Τα 06 εχουν κατι διαφορετικο απο τα 05 για να μην την πατησω και παρω κανα 05?Η σελα για οδηγο και συνεπιβατη ειναι ξεκουραστη? Θα το αλλαξει συντομα με κανα καινουργιο η θα αργησει?(sorry αν σας ζαλισα):beer:

H.A.Balafoutre
14/06/2006, 14:53
Και οι 2 μηχανές είναι πολύ καλές για τα λεφτά τους και θα σε ικανοποιήσουν σχεδόν απόλυτα τηρουμένων των αναλογιών. Αν το Fazer είναι το φεριγκάτο, οπότε και σε ταξιδάκι θα είσαι οκ.

Διάξεξε ποιά σου αρέσει πιο πολύ για τα λεφτά που διαθέτεις, να ξέρεις πως θα χρειαστείς και κάποια έξτρα λεφτά για καλό εξοπλισμό.

Κάντα και τα 2 τέστ ράϊντ και ΠΡΟΤΙΜΗΣΕ ΤΗΝ ΜΑΡΚΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ (σε συμπεριφορά, σε ειληκρίνια, σε εξυπηρέτηση, σε τεχνογνωσία και σε τιμές) ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ επίσημο της μάρκας που θα επιλέξεις.

sotosfz6
15/06/2006, 15:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από nick900
Ειμαι αναμεσα σε αυτα τα μηχανακια και εχω καποιες αποριες.Τα fazer 06 εχουν ακομα προβλημα με tps?Τα 06 εχουν κατι διαφορετικο απο τα 05 για να μην την πατησω και παρω κανα 05?Η σελα για οδηγο και συνεπιβατη ειναι ξεκουραστη? Θα το αλλαξει συντομα με κανα καινουργιο η θα αργησει?(sorry αν σας ζαλισα):beer:

σχετικα με FAZER...προβλημα με tps δεν υπαρχει (εχει λυθει και για αυτα που το παρουσιασαν, δωρεαν για τα μηχανακια της ΜΟΤΟΔΥΝΑΜΙΚΗΣ)....

διαφορα το γυμνο 06 με τα προηγουμενα δεν εχει (μονο χρωματικες αλλαγες). Το φαιρινγκατο εχει βγει το 06 και με abs.

ΣΥΓΚΡΙΣΗ θα κανεις εσυ,ειναι υποκειμενικο ...οδηγησε τα...στα χαρτια φαινεται να υπερτερει το gsr...αλλα παλι fz θα επαιρνα!!!:wave2: :wave2: