PDA

View Full Version : ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ



akamarinos
14/06/2006, 10:27
Επειδή με δυο δουλείες και σχολή δεν μου φτάνει ο χρόνος πλέον για να ασχολούμαι με την μηχανή μου και η τελευταία φορά που πλύθηκε ήταν πριν από ένα χρόνο, θα ήθελα να μου πείτε εάν γνωρίζετε κάποιο καλό πλυντήριο για μηχανές

Περιοχές που με βολεύουν είναι βόρεια προάστια (Μαρούσι και τριγύρω περιοχές) και Πειραιάς (κοντά στο λιμάνι)

Λεωνίδας
14/06/2006, 10:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από akamarinos
Επειδή με δυο δουλείες και σχολή δεν μου φτάνει ο χρόνος πλέον για να ασχολούμαι με την μηχανή μου και η τελευταία φορά που πλύθηκε ήταν πριν από ένα χρόνο, θα ήθελα να μου πείτε εάν γνωρίζετε κάποιο καλό πλυντήριο για μηχανές

Περιοχές που με βολεύουν είναι βόρεια προάστια (Μαρούσι και τριγύρω περιοχές) και Πειραιάς (κοντά στο λιμάνι) Εχμ ένα (http://www.dirtymotowash.gr/) είναι το πλυντήριο :rolleyes:

mihalis81
16/06/2006, 15:27
Πολύ καλό είναι και το mototown jack.
Eiναι στην διασταύρωση Παλλήνης-Ανθούσας.
Πήγα την δικιά μου και έπαθα πλάκα!!
Και σπρέυ την αλυσιδα!!

Tropeas
16/06/2006, 16:58
Τα 3 SV του forum πλένονται εκεί που σου πε και ο Λεωνίδας...
δεν είναι τυχαίο ότι αν πείς του Ντέρτι Θανάση "με απόλα και τζατζίκι έξτρα" και θα γυαλίζει και θα μοσχομυρίζει μετά για πολύ καιρό και θα γλυστράει το νεράκι απάνω...

Θα κανονίσουμε κάνα καφεδάκι να σε γνωρίσουμε εσένα?:confused: ή δεν γουστάρεις γιατί βρωμάν τα πόδια μας...???:lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :wave2:

George-3-
17/06/2006, 07:22
O ντερτι απο εδω δεν εχει πλυντηριο.... ωχ γκαφα πρεπει να ειπα