PDA

View Full Version : Ζ Η Τ Ε Ι Τ Ε........Ε Ρ Γ Α Σ Ι Α !!!



jimbar
11/05/2004, 11:15
Καλημέρα στην παρέα

Ζητείτε εργασία για μία κοπέλα, [και σε λίγο μετά το σχολείο θα είμαι και εγώ σε αναζήτηση] πωλήτρια σε μαγαζί με είδη μοτοσικλέτας εντός Αθήνας, αλλά δυστυχώς είναι μόνο για απόγευμα !!!

Τώρα βέβαια αν δεν είναι ακριβώς με μοτοσικλετιστηκά είδη δεν νομίζω να πειράζει. Απλά θα προτιμούσε για να μάθει και από μηχανάκια και είδη ένδυσης σε αυτό τον τομέα.

Όποιος έχει κάτι υπόψη του ας ρίξει κανά PM.

Σας ευχαριστώ πολύ

parji
12/05/2004, 07:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar
Καλημέρα στην παρέα

Ζητείτε εργασία για μία κοπέλα, [και σε λίγο μετά το σχολείο θα είμαι και εγώ σε αναζήτηση]

Τι εννοείς θα είσαι και εσύ σε λίγο σε αναζήτηση εργασίας..?

jimbar
12/05/2004, 07:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από parji
Τι εννοείς θα είσαι και εσύ σε λίγο σε αναζήτηση εργασίας..?


Καλημέρα Κώτα.

Πώς είναι βρε τα πράγματα εκεί;

Α να μην ξεχάσω. Θέλω μια χάρη ρε συ Κωστή. Θέλω όταν βρεθείτε με τα παιδιά της λέσχης για καφέ, να καλέσεις έναν αδελφικό μου φίλο [Γιάννης 6976682387] για να σας γνωρίσει και να πιει και αυτός ένα καφέ μπας και γίνει μοτοσικλετιστής. Υπήρξε απλά τώρα το ξανασκέφτεται. Δεν θα ήτανε και άσχημη ιδέα. Οκ;

Εννοώ ότι και εγώ θα έπιανα άλλη εργασία [δεύτερη] διότι τα φέρνουμε δύσκολα [έως αρκετά δύσκολα] μόνο με αυτή που έχουμε. Αλλά μάλλον σκέπτομαι το ενδεχόμενο να συνεχίσω το σχολείο για ΤΕΕ. Θα δείξει.

Εσύ πως τα περνάς;

Τα παιδιά;

Σας περιμένω όταν έρθετε προς Αθήνα. Μην με ξεχάσετε. Αλήθεια πότε θα είστε εδώ;

parji
12/05/2004, 07:33
Τζίμη, όπως σου απάντησα στο άλλο post, θα είμαστε Αθήνα το μεσημέρι του Σαββάτου, αν όλα πάνε καλά, καταφθάνοντας από τα βόρεια. Δε θα μείνουμε όμως Αθήνα μιας και το πρόγραμμα λέει διανυκτέρευση στο Ναύπλιο. Εχω κανονίσει με το Μιχάλη (BikersOnly) και το Στάθη (Hornet) να τους πάρω τηλέφωνο μόλις πλησιάζουμε στην Αττική Οδό για να βρεθούμε. Εσείς τι σκέφτεστε να κάνετε? Θα έρθετε μαζι με τα παιδιά (αν τελικά έρθουν) στα διόδια της Ελευσίνας ή είναι καλύτερα να βρεθούμε Ναύπλιο Σάββατο βράδυ?

jimbar
12/05/2004, 08:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από parji
Τζίμη, όπως σου απάντησα στο άλλο post, θα είμαστε Αθήνα το μεσημέρι του Σαββάτου...

Γι’αυτό το Σάββατο λέμε; Και αν ναι, εγώ θα σας δω στο Ναύπλιο.

parji
12/05/2004, 09:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar
Γι’αυτό το Σάββατο λέμε; Και αν ναι, εγώ θα σας δω στο Ναύπλιο.

Ακόμα καλύτερα...
Θα έχουμε και περισσότερο χρόνο να σας δούμε.
Δε μου λες αυτός ο ξαδερφός σου ο Γιάννης που βρίσκεται? Στον Ωροπό? Θα τον πάρω το απόγευμα τηλέφωνο...

jimbar
12/05/2004, 10:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από parji
Ακόμα καλύτερα...
Θα έχουμε και περισσότερο χρόνο να σας δούμε.
Δε μου λες αυτός ο ξαδερφός σου ο Γιάννης που βρίσκεται? Στον Ωροπό? Θα τον πάρω το απόγευμα τηλέφωνο...


δεν είναι ξαδελφάκι. Αδελφικός ΦΙΛΟΣ μου είναι και ναι, μένει στον Ωρωπό...