PDA

View Full Version : Δεν νομίζετε πως έχει παραγίνει....



tanuki
15/06/2006, 14:11
ΤΟ ΚΑΚΟ!!!!

με τα ηλίθια ανούσια επαναλαμβανόμενα ανέκδοτα, τις ανακυκλώσεις, τις επιανακυκλώσεις, με τα χαζοχαρούμενα

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:rotflmao: :rotflmao:

και δεν συμμαζεύεται λέμε...

ΕΛΕΟΣ ΡΕ!!!!!

Υποτίθεται πως μπαίνω σε ένα φόρουμ μοτοσυκλετιστών (και πιστέψτε με...μπορεί να μην γράφω αλλά μπαίνω κάθε πρωί) και το μόνο που βλέπω είναι 5 σελίδες καινούρια ανέκδοτα...

:yuck:

αλλάξτε και όνομα στο site όπως πάει..



Δεν είναι μομφή προς κάποιον τα παραπάνω..
Προσωπική μου γνώμη μόνο!



Κάτι έχει χαθεί στη διαδρομή ίσως..

Νο hard feelings

:smokin:

Με τιμή

tanuki
:wave2:

Tigas
15/06/2006, 14:21
Ναι ναι να το μετονομάσουμε και σε motolol.gr :smokin:


:smokin: :smokin: :smokin: :alien:

SF
15/06/2006, 14:23
Βρε τανούκι, ποιό το πρόβλημα? Εγώ δεν μπαίνω ποτέ στα ανέκδοτα. Εσένα σε πιέζει κανείς να μπεις? Μπες στα μονο στα τοπικ που σε ενδιαφέρουν...

cityfly
15/06/2006, 14:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
Ναι ναι να το μετονομάσουμε και σε motolol.gr :smokin:


:smokin: :smokin: :smokin: :alien:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


καλό

DUKASII
15/06/2006, 14:29
ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ.


ανεκδοτα δε θα πρεπε να υπαρχουν...

οπως και πολλα αλλα.

αλλα βλεπεις αμα φυγουν τα ανεκδοτα..θα πρεπει να απολυθουν 3 μοντ...

και δε θελουμε να τους αφήσουμε στο δρομο΄.

cityfly
15/06/2006, 14:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από tanuki
ΤΟ ΚΑΚΟ!!!!

με τα ηλίθια ανούσια επαναλαμβανόμενα ανέκδοτα, τις ανακυκλώσεις, τις επιανακυκλώσεις, με τα χαζοχαρούμενα

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:rotflmao: :rotflmao:

και δεν συμμαζεύεται λέμε...

ΕΛΕΟΣ ΡΕ!!!!!



τι έχει δηλαδή η σαύρα και ο πίθηκας;


και όπως στο πε και ο SF ξεχωριστή ενότητα είναι άμα θες δεν μπαίνεις

μερικοί γουστάρουνε να διαβάζουνε το Ε ανάποδα, ξέρεις πρώτα τον αρκά και μετά τα άλλα, πειράζει;

tanuki
15/06/2006, 14:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
Βρε τανούκι, ποιό το πρόβλημα? Εγώ δεν μπαίνω ποτέ στα ανέκδοτα. Εσένα σε πιέζει κανείς να μπεις? Μπες στα μονο στα τοπικ που σε ενδιαφέρουν...


Νο problem for me αγαπητέ SF!

:smokin:
Αυτό ακριβώς κάνω..

Μιλάω για την είκονα που βγαίνει προς τα έξω όταν στη θεματολογία του ΜΟΤΟ το 50%<τουλάχιστον> είναι ανέκδοτα και ανακυκλώσεις...

Θάνος
15/06/2006, 14:34
Ναι εγώ για την τιμή των όπλων θα συμφωνήσω! Φλομώσαμε στ'ανέκδοτα πια!! Έχετε χιούμορ; Βγάλτε το στις συζητήσεις! Όλη την ώρα πια με τον τοτό έλεος!!!

Θα έπρεπε να υπάρχει παραμετροποίηση στα new posts ώστε κάποιες κατηγορίες να μην εμφανίζονται...

bartlal
15/06/2006, 14:41
να το προσαρμοσω (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&postid=379078#post379078) αναλογα? :winka:


:wave2:



edit: μαλλον για τις διαμαχες το βλεπω να τραβαει...!

sub_zero
15/06/2006, 14:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από tanuki
ΤΟ ΚΑΚΟ!!!!

Κάτι έχει χαθεί στη διαδρομή ίσως..

Νο hard feelings

:smokin:

Με τιμή

tanuki
:wave2:

Αγαπητέ tanuki

Πήρα την πρωτοβουλία να απαντήσω (καθαρά για μένα, μιάς και δεν ανήκω στο site ως admin ή οτιδήποτε άλλο μελος του "διοικητικού").

Στο συγκερκιμένο site έχω γραφτεί από πολύ παλιά και πάντα μου άρεσε το περιεχόμενο του (απο τεχνικά θέματα έως τα χαζοχαρούμενα -όπως αποκαλείς ανένδοτα..)

Οπως και στην ζωή έτσι και εδώ μέσα υπάρχουν επιλογές... Αν δε σου αρέσουν τα ανέκδοτα μια καλή αρχή είναι να πάψεις να ανοίγεις την ενότητα "Ανέκδοτα"...

Προσωπικά μου αρέσει η πολυμορφία και η ποικιλία αυτού του site γιαυτό και συνεχίζω (παρόλο που ούτε και εγώ απαντώ πολύ συχνά- Βλ. μυνήματα σε σχέση με το χρόνο εγγραφής)...

Μου αρέσει που μπορώ να βρώ πληροφορίες σχετικά με κάποιο πρόβλημα, αγορά, προβληματισμό ή οτιδήποτε άλλο θελήσω (αν δε με βοηθήσει τουλάχιστον κάποιος θα με ακούσει).

Μην ξεχνάς ότι μπορεί να μην είναι μία παρέα όπως την έχεις συνηθήσει, αλλα παραμένει για πάρα πολλούς μία πολύ καλή παρέα όπου μπορείς "μέσα" σε αυτήν να εκφραστείς για όποιο θέμα θέλεις άσχετα με το πόσο μακριά είσαι (βλ. ο κοπρίτης ο Makis206 που είναι στην κρήτη)...

Δεν θα ήταν σωστό (κατά την άποψη μου) να τεθούν περιορισμοί σε μιά τόσο ποικιλόμορφη "παρέα" γιατί θα χανόταν η μαγεία αυτής και θα καταλήγαμε σαν κάποια forum που το μόνο θέμα συζήτησης είναι το πόσα BMW-AUDI-VW-ΚΤΜ κτλ... "πατησα" χτές στο δρόμο ή το πόσο ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ έιναι το παπαράκι που έβαλα κάπου στην μηχανή και μου έδωσε 300+ hp...

Αλλωστε δεν νομίζω ότι και στην προσωπική σου ζωή μέσα στις παρέες σου συζητάτε μόνο για ενα θέμα ή αντικείμενο...

Αλλωστε η ενότητες έχουν δημιουργηθεί αρκετά καλά κατα την άποψη μου, οπότε ο καθένας επιλέγει ανάλογα... για να σε προλάβω όντος κάποια ρεμαλια spamαρουν σε κάποια θέματα :lol: (πράγμα το οποίο έχει περιοριστεί αρκετά) αλλά έχει και αυτο την "νοστιμιά" του...

Χωρίς καμιά διάθεση να σε πικάρω ή να σου την πώ... απλά έτσι αισθάνομαι...

Φιλικά
Αποστόλης (Sub_Zero)

Πιάσε και καμιά μπύρα γιατί σε "βλέπω" λίγο αγχωμένο...
:beer: :beer: :beer:

makis206
15/06/2006, 14:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από sub_zero
.......

Απλά... Είπες ότι ακριβώς σκεφτόμουν και θά'θελα να γράψω !

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Alx 84
15/06/2006, 14:48
+1 στον sub_zero!!

sniper
15/06/2006, 14:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από tanuki
Νο problem for me αγαπητέ SF!

:smokin:
Αυτό ακριβώς κάνω..

Μιλάω για την είκονα που βγαίνει προς τα έξω όταν στη θεματολογία του ΜΟΤΟ το 50%<τουλάχιστον> είναι ανέκδοτα και ανακυκλώσεις...


Οταν λέμε "Μιλάω για την είκονα που βγαίνει προς τα έξω ..."

ποιο είναι το "προς τα έξω"; Δίνει κανένας εξετάσεις;

Το φόρουμ απλά δεν ειναι στείρο περιβάλλον όπου μιλάς ΜΟΝΟ για μηχανές.... Υπάρχουν συγκεκριμένα τμήματα που γίνεται αυτό.

Όπως είπαν και οι από πάνω κυρίες αν δεν θες, μην τα διαβάζεις.....

:wave2:

tanuki
15/06/2006, 14:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από sub_zero


Πιάσε και καμιά μπύρα γιατί σε "βλέπω" λίγο αγχωμένο...
:beer: :beer: :beer:


Kαθόλου άγχος sub...:nono:


Eυχαριστώ για τις μπύρες..

θα προτιμήσω το άλλο όμως!
:smokin:

evvou
15/06/2006, 14:52
+1 ακομα στον sub_zero
:beer: :beer: :beer: :beer:

sub_zero
15/06/2006, 14:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
...Όπως είπαν και οι από πάνω κυρίες αν δεν θες, μην τα διαβάζεις.....

:wave2:

Ε Οχι και κυρίες... Δεσποινίδες... παρακαλώ..

...
Απλά... Είπες ότι ακριβώς σκεφτόμουν και θά'θελα να γράψω !

Εγραψα απλά ότι ασθαίνομαι...

Και για να συμπληρώσω προς τον φίλο tanuki....

Καλά είναι να συζητάς για μηχανές μιάς καί όλοι αγαπάμε τον μηχανοκίνητο αθλητισμό λιγο ή πολύ δεν έχει σημασία...

Αλλά όλο για μηχανές....μηχανές....

το πολύ το "ΚΥΡ' ΕΛΕΗΣΟΝ" το βαριέτε και ο παπάς... έτσι δεν είναι?

Αλλωστε δεν αρχίσαμε να μιλάμε και για μόδα... και το τί θα φορεθεί στις παραλίες... ακόμα.... (λές???:rolleyes: :rolleyes: :a53:... κομμένες οι μπύρες για σήμερα sub....)

Θάνος
15/06/2006, 15:00
Στην πραγματική ζωή μας όμως άντε να λέμε ή να ακούμε ένα το πολύ ανέκδοτο την ημέρα... τι λέω... το μήνα ίσως για να μην πω το εξάμηνο ή το χρόνο... Εδώ κάποιοι προφανώς μπαίνουν καθημερινά σε site με ανέκδοτα και μετά τα μεταφέρουν εδώ.

Όπως και σε κάθε τι θα έπρεπε να έχουμε ένα μέτρο που αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει και είναι πάρα πολύ κουραστικό έως και βαρετό. Τόσο σαν ιδέα όσο και πρακτικά για όλους εκείνους που πατάνε new posts όποτε μπαίνουν και πρέπει να ξεσκαρτάρουν ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ 2 σελίδες ανέκδοτα για να δουν τι τους ενδιαφέρει!

Θα μπορούσαμε να έχουμε και topics με cinema, μουσική, δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο... όλα του καθημερινού μας ενδιαφέροντος είναι. Απ'όλα αυτά έχουμε διαλέξει τα ανέκδοτα ώς "αναγκαίο κακό". Θα μπορούσαν και να μην υπάρχουν σαν κατηγορία αλλά να εμφανίζονται όπως στην καθημερινή μας ζωή... μέσα στην κουβέντα έτσι ώστε να υπάρχει και ένα μέτρο...

Εναλλακτικά θα μπορούσε να με ενοχλεί πολύ λιγότερο έως και καθόλου αν υπήρχε τρόπος να μην τα βλέπω στα new posts!

sub_zero
15/06/2006, 15:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από tanuki
Kαθόλου άγχος sub...:nono:

Eυχαριστώ για τις μπύρες..

θα προτιμήσω το άλλο όμως!
:smokin:

ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ!!!!!

Nα θυμάσαι όμως το ρητό: Το "φυτό" σε κάνει φυτό...

Take care...

devil's animal
15/06/2006, 15:00
να βαλω και εγω +1 στον sub_zero....



































τι εγινε ρε παιδια τελικα βγηκε ο sub??:look: :look:

τοσους ψηφους του ριξαμε...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
15/06/2006, 15:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
........
τοσους ψηφους του ριξαμε...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Ευτυχώς αναφέρεις ευκρινώς την λέξη "ψήφος" :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gregorgeous89
15/06/2006, 15:11
Exei kai anekdota to forum???:confused:

simeon
15/06/2006, 15:22
Στην πραγματική ζωή μας όμως άντε να λέμε ή να ακούμε ένα το πολύ ανέκδοτο την ημέρα... τι λέω... το μήνα ίσως για να μην πω το εξάμηνο ή το χρόνο... Εδώ κάποιοι προφανώς μπαίνουν καθημερινά σε site με ανέκδοτα και μετά τα μεταφέρουν εδώ.

Όπως και σε κάθε τι θα έπρεπε να έχουμε ένα μέτρο που αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει και είναι πάρα πολύ κουραστικό έως και βαρετό. Τόσο σαν ιδέα όσο και πρακτικά για όλους εκείνους που πατάνε new posts όποτε μπαίνουν και πρέπει να ξεσκαρτάρουν ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ 2 σελίδες ανέκδοτα για να δουν τι τους ενδιαφέρει!

Θα μπορούσαμε να έχουμε και topics με cinema, μουσική, δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο... όλα του καθημερινού μας ενδιαφέροντος είναι. Απ'όλα αυτά έχουμε διαλέξει τα ανέκδοτα ώς "αναγκαίο κακό". Θα μπορούσαν και να μην υπάρχουν σαν κατηγορία αλλά να εμφανίζονται όπως στην καθημερινή μας ζωή... μέσα στην κουβέντα έτσι ώστε να υπάρχει και ένα μέτρο...

Εναλλακτικά θα μπορούσε να με ενοχλεί πολύ λιγότερο έως και καθόλου αν υπήρχε τρόπος να μην τα βλέπω στα new posts!



+2 :)

costas81
15/06/2006, 15:40
Όπως επίσης θα μπορούσαμε να μην έχουμε διαμάχες!
Γιατί να μπαίνω και να βλέπω τον καθένα που λεει πράσινο και ο άλλος κόκκινο?Ούτε που κάθε μέρα όλοι λένε χρόνια πολλά και καλημέρα!Ούτε που όλοι θέλουν να πάνε βόλτα!Κ γιατί κάθε Δευτέρα?Και γιατι Δέλεαρ?

Ωραία λογική!
Να μαζευτούμε όλοι να πούμε τι μας χαλάει και τι δεν μας αρέσει και στο τέλος να σβήσουμε και το site!!
Το moto δεν ανηκει σε κανεναν για να το φερει στα δικα του μετρα και να το κανει οπως θέλει και όπως αρέσει σε αυτόν!

Θάνος
15/06/2006, 15:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
Το moto δεν ανηκει σε κανεναν για να το φερει στα δικα του μετρα και να το κανει οπως θέλει και όπως αρέσει σε αυτόν!

Το ίδιο ισχύει και για σένα.

Ωστόσο το moto όντως ανήκει σε κάποιους και αν θέλουν το φέρνουν και στα μέτρα τους.

Παρ'όλα αυτά δικαιούμαστε να έχουμε γνώμη, γούστο και άποψη και να τη λέμε επίσης ελεύθερα χωρίς υποδείξεις.

Συνάδελφος σχολίασε τα ανέκδοτα και για τα ανέκδοτα μιλήσαμε.

tifoefs
15/06/2006, 16:01
Σε ποιο λινκ ειναι τα ανεκδοτα ;;

:confused: :confused:

gixxerpap
15/06/2006, 16:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από tanuki
ΤΟ ΚΑΚΟ!!!!

με τα ηλίθια ανούσια επαναλαμβανόμενα ανέκδοτα, τις ανακυκλώσεις, τις επιανακυκλώσεις, με τα χαζοχαρούμενα

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:rotflmao: :rotflmao:

και δεν συμμαζεύεται λέμε...

ΕΛΕΟΣ ΡΕ!!!!!

Υποτίθεται πως μπαίνω σε ένα φόρουμ μοτοσυκλετιστών (και πιστέψτε με...μπορεί να μην γράφω αλλά μπαίνω κάθε πρωί) και το μόνο που βλέπω είναι 5 σελίδες καινούρια ανέκδοτα...

:yuck:

αλλάξτε και όνομα στο site όπως πάει..



Δεν είναι μομφή προς κάποιον τα παραπάνω..
Προσωπική μου γνώμη μόνο!



Κάτι έχει χαθεί στη διαδρομή ίσως..

Νο hard feelings

:smokin:

Με τιμή

tanuki
:wave2:

καταρχας φιλε μου, το no hard feelings, δεν ταιριαζει με το ηλιθια ανουσια ανεκδοτα......

γιατι, αν ταιριαζει..........

θα μπορουσα να σου πω οτι εισαι μαλακας, και να υπογραψω,

no hard feelings,
pap, και να μη τρεχει τιποτα!

εξαλλου, θα πρεπει να εχεις κατα νου, οτι ο μοτοσυκλετιστης, ή ο μηχανοβιος, ή όπως θελεις ονομασε μας, ξεχωριζει απο τη μαζα, οχι μονο επειδη οδηγει μηχανη, αλλα επειδη βλεπει τη ζωη και οσα συμβαινουν γυρω του με τελειως διαφορετικο ματι.

προσωπικα λοιπον, αισθανομαι πολυ τυχερος που ειμαι μελος μιας τετοιας ''κοινοτητας'', και που συναναστρεφομαι με ανθρωπους που καταφερνουν με ηλιθια ανεκδοτα να ξεγελουν την καθημερινοτητα που οι καιροι μας επιβαλλουν....

ειναι χαρισμα για καποιον, να μπορει να αντιμετωπιζει τις καταστασεις γυρω του με χιουμορ, και την ωρα που οι υπολοιποι ''γερνανε'' πισω απο ενα γραφειο, να εχει τη διαθεση να γραψει ενα ανεκδοτο και να το μοιραστει με τους υπολοιπους!

ειλικρινα λοιπον, no hard feelings at all,
γιωργος παπανικολαου.

lampros_fazer
15/06/2006, 17:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
Έχετε χιούμορ; Βγάλτε το στις συζητήσεις!
Το βγάζαμε και το βγάζουμε (αν ξεφύγει απ'το ξύρισμα..)

Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
Εναλλακτικά θα μπορούσε να με ενοχλεί πολύ λιγότερο έως και καθόλου αν υπήρχε τρόπος να μην τα βλέπω στα new posts!
Στο χέρι σας δεν είναι αυτό..;; (δεν ξέρω αν γίνεται..).Εμένα δεν θα με πείραζε αυτό (να μην φαίνονται στα new posts..)

lampros_fazer
15/06/2006, 17:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από sub_zero
Αλλωστε δεν αρχίσαμε να μιλάμε και για μόδα... και το τί θα φορεθεί στις παραλίες... ακόμα.... (λές???:rolleyes: :rolleyes: :a53:... κομμένες οι μπύρες για σήμερα sub....)
Mαγιώ dainese ή alpinestars..;; :a21:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μικρή Λουλού
15/06/2006, 17:28
και που ν'ανεβουν και οι θερμοκρασιες...:smokin:

arxaios
15/06/2006, 18:09
Πάντως από ότι κατάλαβες φίλε tanuki στους πιό πολλούς μας αρέσει το moto.gr όπως είναι γιατί ασχολούμαστε με τις μοτό αλλά όχι μόνο με αυτές, μας αρέσει η ζωή να έχει πολλές πλευρές :beer: :beer: :beer:

Μικρή Λουλού
15/06/2006, 19:21
εγω αυτο που δεν καταλαβα,ειναι τι θελει να μας πει ο "μιστερ 16 μηνυματα"...
οτι αντιπροσωπευει και αλλους 30-40 που δεν μπαινουν λογω του επιπεδου..??
οτι στα 16 μηνυματα ενδιαφεροντος και συμμετοχης απογοητευτηκε..??
οτι θα μας ενισχυε,αλλα ετσι οπως ειμαστε δεν αξιζει τον κοπο..??

Τανουκι..
ουτε φιλικα,ουτε συναδερφικα θα σου το πω..
εγω προσωπικα,χεστηκα για το τι νομιζεις.
και ξαναδιαβαζοντας 3 φορες το ποστ σου,απο τον τιτλο μεχρι τις απαντησεις ,το μονο που καταληγω ειναι οτι εισαι και αγενης.

διαβασα και τις 16 απαντησεις...
δεν καθεσαι στο "αλλο" σαϊτ" καλυτερα που σου ταιριαζει κιολας..??
μην ασχολεισαι με μας..
και δεν αλλαζουμε και δεν σου αξιζει.

gixxerpap
15/06/2006, 19:38
ρε ταναση, με συγκινησες ρε μπαγασα......:bawl:

Μικρή Λουλού
15/06/2006, 19:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
ρε ταναση, με συγκινησες ρε μπαγασα......:bawl:





τωρα...
αμα σου πω,οτι και γω συγκινηθηκα,θα με πιστεψεις..??? :rotflmao:

μα...που τα βρισκω ο πουστης ωρες-ωρες,μου λες..?? :rotflmao: :rotflmao:

tifoefs
16/06/2006, 00:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από ντερτι-moto
και που ν'ανεβουν και οι θερμοκρασιες...:smokin:

Δε κατεβαζω κινητηρα οσο και να χτυπιεσαι !

Θα τον δροσισεις χωρις κατσαβιδια !!

:smokin:

hidefnick
16/06/2006, 01:09
ego protino na ton ksenerosoume telios postarontas ke kamia tsonta.:)

tote tha gini i nea LOUKA (i eleni bre) sta kanalia ke tha menete kata tou forum.

Ne re na kopsoume ke to ligo pou gelame.......

Exi xazepsi telios o kosmos leme.

hornet
16/06/2006, 07:59
προφανως ο φιλος εβλεπε το forum αρκετα πριν γραψει...απο εκει και περα ομως φιλε τανουκι υπαρχει μεγαλη αποσταση απο το να πεις οτι δεν θελω μια ενοτητα ενος forum που βρισκεται εκει απαρχης και εχει και το δικο της κοινο...και ολα αυτα επειδη ο μονος τροπος που εχεις για να παρακολουθεις το forum ειναι η ευρεση των νεων ποστ!!!

Υπαρχουν και αλλοι τροποι ψαξε λιγακι
επελεξε τις κατηγοριες που θελεις και κοιτα μονο αυτες

Και χρειαζεται και λιγο χιουμορ στη ζωη μας οποτε χαλαρωσε κανε τσιγαρο πιες καμια μπυρα,πορτοκαλαδα,σαμπουκα η οτι αλλο ζηταει η ψυχη σου και πορευσου με τους υπολοιπους εδω μεσα

costas81
16/06/2006, 08:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
προφανως ο φιλος εβλεπε το forum αρκετα πριν γραψει...απο εκει και περα ομως φιλε τανουκι υπαρχει μεγαλη αποσταση απο το να πεις οτι δεν θελω μια ενοτητα ενος forum που βρισκεται εκει απαρχης και εχει και το δικο της κοινο...και ολα αυτα επειδη ο μονος τροπος που εχεις για να παρακολουθεις το forum ειναι η ευρεση των νεων ποστ!!!

Υπαρχουν και αλλοι τροποι ψαξε λιγακι
επελεξε τις κατηγοριες που θελεις και κοιτα μονο αυτες

Και χρειαζεται και λιγο χιουμορ στη ζωη μας οποτε χαλαρωσε κανε τσιγαρο πιες καμια μπυρα,πορτοκαλαδα,σαμπουκα η οτι αλλο ζηταει η ψυχη σου και πορευσου με τους υπολοιπους εδω μεσα




:a19: :a19: :a19: :a19:

DUKASII
16/06/2006, 09:06
παιδιά καλησπέρα σας..

παρακολουθώ το φόρουμ σας Κανά 2 χρόνια αλλά τώρα που αποφάσισα να γράφω και εγώ θέλω να κάνουμε κάποιες αλλαγές γιατί δεν γίνεται να γραφω εγω σε αυτό το φορουμ και να εχει κατηγορίες που μπορει να κακοχαρακτηριστουν στον εξω κοσμο και η εικόνα μου να σπιλωθεί.

το λεπον..

αυτά τα ανέκδοτα κομμένα ...έχω μαζέψει και υπογραφές.
Honda monda tsonta μοντέλα πανε και αυτά.δε τα θέλω.

τεχνικά θέματα δε χρειάζονται ...κλέφτες θα γίνουν οι συνεργειαδες?
νέα- ανακοινώσεις..στα περίπτερα παιδιά...και οι μοτοπεριοδικάδες κλέφτες??

τις γενικές άντε να τις αφήσω..

στραβά και ανάποδα- δεν θέλω
τέτοια ....δε θέλω τετοια..αμανειναι..να βάλουμε και "ίσια και κανονικά"

καλά για σκέψεις και προβληματισμούς δε το συζητώ καθόλου...
σκέφτηκα λεει και προβληματίσθηκα....ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΑΣ ΜΕΓΑΛΕ..πανε χέσε και μία να σου φύγει..



τώρα σε όλα τα αλλά δεν έχω πρόβλημα και αν και νομίζω ότι στη πορεία θα το ξαναεξετάσω λίγο βαθύτερα.

λοιπόν φιλικά Σπύρος...

και από Δευτέρα θα κοπεί και το ΔΕΛΕΑΡ...ΚΑΡΙΟΛΕΣ.
:mad:

hornet
16/06/2006, 09:09
"και από Δευτέρα θα κοπεί και το ΔΕΛΕΑΡ...ΚΑΡΙΟΛΕΣ."


Σπυρο εισαι μεγαλος πουτα...ος

χαχααχα βρε το λαλακα πρωινιατικο!!!!!!

GST
16/06/2006, 09:21
για σενα πιπι θα φτιαξουν μια καινουργια κατηγορια οι μοντ...... ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ:lol: :wave2:

Λεωνίδας
16/06/2006, 09:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
και από Δευτέρα θα κοπεί και το ΔΕΛΕΑΡ...ΚΑΡΙΟΛΕΣ.
:mad: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:a20:

Μικρή Λουλού
16/06/2006, 09:32
τι ωραια που ειναι οταν ξαναμονοιαζει η οικογενεια..:)




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tifoefs
16/06/2006, 09:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
παιδιά καλησπέρα σας..

παρακολουθώ το φόρουμ σας Κανά 2 χρόνια αλλά τώρα που αποφάσισα να γράφω και εγώ θέλω να κάνουμε κάποιες αλλαγές γιατί δεν γίνεται να γραφω εγω σε αυτό το φορουμ και να εχει κατηγορίες που μπορει να κακοχαρακτηριστουν στον εξω κοσμο και η εικόνα μου να σπιλωθεί.

το λεπον..

αυτά τα ανέκδοτα κομμένα ...έχω μαζέψει και υπογραφές.
Honda monda tsonta μοντέλα πανε και αυτά.δε τα θέλω.

τεχνικά θέματα δε χρειάζονται ...κλέφτες θα γίνουν οι συνεργειαδες?
νέα- ανακοινώσεις..στα περίπτερα παιδιά...και οι μοτοπεριοδικάδες κλέφτες??

τις γενικές άντε να τις αφήσω..

στραβά και ανάποδα- δεν θέλω
τέτοια ....δε θέλω τετοια..αμανειναι..να βάλουμε και "ίσια και κανονικά"

καλά για σκέψεις και προβληματισμούς δε το συζητώ καθόλου...
σκέφτηκα λεει και προβληματίσθηκα....ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΑΣ ΜΕΓΑΛΕ..πανε χέσε και μία να σου φύγει..



τώρα σε όλα τα αλλά δεν έχω πρόβλημα και αν και νομίζω ότι στη πορεία θα το ξαναεξετάσω λίγο βαθύτερα.

λοιπόν φιλικά Σπύρος...

και από Δευτέρα θα κοπεί και το ΔΕΛΕΑΡ...ΚΑΡΙΟΛΕΣ.
:mad:

Ρε αει σαπερα που θα με κοψεις το Λεμεαρ ακομα δε το βρηκα !!

ΠαληοΚΤΜακια !!


51944

Nostra
16/06/2006, 09:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Και χρειαζεται και λιγο χιουμορ στη ζωη μας οποτε χαλαρωσε κανε τσιγαρο πιες καμια μπυρα,πορτοκαλαδα,σαμπουκα η οτι αλλο ζηταει η ψυχη σου και πορευσου με τους υπολοιπους εδω μεσα

για να πω και εγω τη γνώμη μου...

Νομίζω ότι παραφέρεστε και επιτίθεστε ανάρμοστα σε έναν άνθρωπο που απλά είπε τη γνώμη του....

Στο κάτω κάτω όλοι εδώ μέσα λέμε (ανάλογα με την κατηγορία) το μακρύ μας και το κοντό μας.... εγώ προσωπικά λέω το μακρύ μου και το μακρύ μου ( με πιάνεις έτσι; ) ...

Εξάλλου αν ο φίλος που ξεκίνησε το post έχει έρθει στο Δέλεαρ θα έχει βρει μια τέτοια (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=24015) κατάσταση οπότε αν δεν του αρέσει δε τρέχει και τίποτα....

Εγώ αυτό το κάνε τσιγάρο δε κατάλαβα! :confused: :smokin:

ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ!
Στις κατηγορίες ΑΝΑΒΑΤΗΣ και ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ δε βρίσκει τίποτα το ενδιαφέρον;

Α, υπάρχουν και άνθρωποι (αλήτες, μηχανόβιοι , τσαντάκηδες) που λένε και ακούνε ανέκδοτα 10 φορές τη μέρα και εξορκίζουν τη μιζέρια και πέρνουν χαπάκι γέλιου ή απλά μειδιάματος στην καθημερινότητά τους.


ΤΕΛΙΚΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ MOTO.GR ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ
SITE ΓΝΩΡΙΜΙΩΝ?
φτου σου ρε φούστη.... πάλι καλά που έχω ήδη κοπέλα ... αλλιώς :a31:

ΥΓ1: ξέρω, ξέρω είμαι μ@λάκας, ανεγκέφαλος, χεστήκατε για ότι λέω, άμα γουστάρω να μη ξαναμπώ εδώ κλπ.

ΥΓ2: τα λέμε τη δευτέρα στο Δέλεαρ, ε; :winka:

ΥΓ3: με νελέ Sosta στα ποδανά... :alien:


:wave2:

Χωμάτινος
16/06/2006, 09:43
Αμ το άλλο που το πας, τόσες καλημέρες σε καθημερινή βάση δεν ανταλλάσουν ούτε τα στρουμφάκια που είναι μεσ' την καλή χαρά.

Κομμένες οι Καλημέρες....χαζοχαρούμενοι!

:rotflmao: :lol: :rotflmao:

hornet
16/06/2006, 09:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
για να πω και εγω τη γνώμη μου...

Νομίζω ότι παραφέρεστε και επιτίθεστε ανάρμοστα σε έναν άνθρωπο που απλά είπε τη γνώμη του....

Στο κάτω κάτω όλοι εδώ μέσα λέμε (ανάλογα με την κατηγορία) το μακρύ μας και το κοντό μας.... εγώ προσωπικά λέω το μακρύ μου και το μακρύ μου ( με πιάνεις έτσι; ) ...

Εξάλλου αν ο φίλος που ξεκίνησε το post έχει έρθει στο Δέλεαρ θα έχει βρει μια τέτοια (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&postid=406425#post406425) κατάσταση οπότε αν δεν του αρέσει δε τρέχει και τίποτα....

Εγώ αυτό το κάνε τσιγάρο δε κατάλαβα! :confused: :smokin:

ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ!
Στις κατηγορίες ΑΝΑΒΑΤΗΣ και ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ δε βρίσκει τίποτα το ενδιαφέρον;

Α, υπάρχουν και άνθρωποι (αλήτες, μηχανόβιοι , τσαντάκηδες) που λένε και ακούνε ανέκδοτα 10 φορές τη μέρα και εξορκίζουν τη μιζέρια και πέρνουν χαπάκι γέλιου ή απλά μειδιάματος στην καθημερινότητά τους.


ΤΕΛΙΚΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ MOTO.GR ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ
SITE ΓΝΩΡΙΜΙΩΝ?
φτου σου ρε φούστη.... πάλι καλά που έχω ήδη κοπέλα ... αλλιώς :a31:

ΥΓ1: ξέρω, ξέρω είμαι μ@λάκας, ανεγκέφαλος, χεστήκατε για ότι λέω, άμα γουστάρω να μη ξαναμπώ εδώ κλπ.

ΥΓ2: τα λέμε τη δευτέρα στο Δέλεαρ, ε; :winka:

ΥΓ3: με νελέ Sosta στα ποδανά... :alien:


:wave2:

απανταω διοτι εκανες παραθεση ενα μερος του μυνηματος μου θα σου απαντησω ως εξης:

Καταρχην δεν τον επιασα εγω απο τα μουτρα οπως προανεφερες,απλα ειπα οτι αυτο που δεν αρεσει σε αυτον αρεσει σε καποιους αλλους και αυτο που αρεσει στους αλλους δεν αρεσει στον τανουκι και σε σε καμποσους ακομα...και τι να κανω τωρα;

Δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα οπως θελουμε εμεις και απανταω και λεω αμα δεν μας αρεσει ενα πραγμα απλα δεν το κοιτας ...δεν σου ειπε κανεις να φυγεις αλλα ουτε και να μην μιλας...απλα ειναι τουλαχιστον αστειο να θελουμε να σβυσουμε τα ανεκδοτα...γιατι ειναι η ευθυμη νοτα...και πρωτη φορα ακουω στη ζωη μου καποιον να μην θελει το χιουμορ!!


Μην δημιουργουμε ζητηματα εκει που δεν θα επρεπε να υπαρχουν

tifoefs
16/06/2006, 09:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από χωμάτινος
Αμ το άλλο που το πας, τόσες καλημέρες σς καθημερινή βάση δεν ανταλλάσουν ούτε τα στρουμφάκια που είναι μεσ' την καλή χαρά.

Κομμένες οι Καλημέρες....χαζοχαρούμενοι!

:rotflmao: :lol: :rotflmao:

Και συ με το ψαλιδι κανεις βολτες ;

:eek: :eek:

Nostra
16/06/2006, 10:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
απανταω διοτι εκανες παραθεση ενα μερος του μυνηματος μου θα σου απαντησω ως εξης:

Καταρχην δεν τον επιασα εγω απο τα μουτρα οπως προανεφερες,απλα ειπα οτι αυτο που δεν αρεσει σε αυτον αρεσει σε καποιους αλλους και αυτο που αρεσει στους αλλους δεν αρεσει στον τανουκι και σε σε καμποσους ακομα...και τι να κανω τωρα;

Δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα οπως θελουμε εμεις και απανταω και λεω αμα δεν μας αρεσει ενα πραγμα απλα δεν το κοιτας ...δεν σου ειπε κανεις να φυγεις αλλα ουτε και να μην μιλας...απλα ειναι τουλαχιστον αστειο να θελουμε να σβυσουμε τα ανεκδοτα...γιατι ειναι η ευθυμη νοτα...και πρωτη φορα ακουω στη ζωη μου καποιον να μην θελει το χιουμορ!!


Μην δημιουργουμε ζητηματα εκει που δεν θα επρεπε να υπαρχουν

βρε hornet,

το μήνυμα σου το έκανα παράθεση μόνο για να σχολιάσω το "κάνε τσιγάρο", δεν είπα ότι τον άρπαξες εσύ από τα μούτρα...

για όλα τα υπόλοιπα.... έκανα χιούμορ 5ου επιπέδου...

άντε πάρε και μια :beer: ... παρεξηγησιάρη.... :lol:
:wave2:

mystique
16/06/2006, 10:53
moto.gr (2006)--- Εγγεγραμένα μέλη: 14,283, Συζητήσεις: 23,628, Μηνύματα: 398,832


einai tosos o kosmos pou einai to pleon fysiko na yparxoun polles fones k apopseis....

gia mena dektes oles k sizitisimes...

to mono pou theoro aftonoito k thelo einai na vlepo na xerei k aftos pou tis thetei k aftos pou apada to pos exei to pragma k ton tropo na ekfrazete thetika k irema xoris ti granitoura prosvolis-epithetikotikas-eironias-magias-eiste xalies-ktl... (amin :lol: )


oso gia ta posts ton anegdoton k ta sxetika...

kathe mera benoun posts gia tis istories kathimerinis trelas pou zoume + atyximata-dystiximata-thanatous...

an exete tpt kalytero gia adidoto.....




That's all folks!

c u @ Ανέκδοτα - humor !!!!!

:winka:

Θάνος
16/06/2006, 11:07
Τα ανέκδοτα δεν είναι χιούμορ... μασημένη τροφή είναι. Το χιούμορ το έχει ο καθένας μέσα του και το εκφράζει στα δικά του κείμενα.

Αυτό είναι το αντίδοτο... Οι καθημερινές συζητήσεις που γίνονται! Νομίζω ότι ελάχιστοι είναι εκείνοι που τους αρέσει το moto.gr για τα ανέκδοτα του.

Τώρα γιατί μπήκαν τόσοι παρεξηγημένοι και φοβήθηκαν μήπως τους κόψουμε το γέλιο δεν καταλαβαίνω. Στην καθημερινότητα τους με ανέκδοτα χαίρονται και γελάνε; γιατί δεν το νομίζω...

Εντέλει δικαιούμαστε όλοι να γουστάρουμε ή να μη γουστάρουμε κάποιες κατηγορίες χωρίς αυτό να σημαίνει ότι θα σβηστούν όπως πολύ βιαστικά μπήκαν κάποιοι να πούνε.

Προσωπικά θεωρώ την κατηγορία chat area και δεν μπαίνω ποτέ. Αλίμονο αν περίμενα αυτά για να ευθυμήσω... Ωστόσο έθεσα ένα πρόβλημα που αντιμετωπίζω όταν πατάω new posts, κάτι που ως mod αναγκάζομαι να κάνω συνέχεια.

Σε ένα μοτοσυκλετιστικό φόρουμ το να υπάρχει τόσο μεγάλος όγκος από "ανέκδοτα" το θεωρώ υπερβολή και θα έπρεπε να υπάρχει έστω ένας τρόπος να μην τα βλέπω όταν δεν θέλω!

adam_tsouk
16/06/2006, 11:21
εμενα μου τη δινουν οι σπαμμερς.....


:rolleyes:

tanuki
16/06/2006, 11:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
Τα ανέκδοτα δεν είναι χιούμορ... μασημένη τροφή είναι. Το χιούμορ το έχει ο καθένας μέσα του και το εκφράζει στα δικά του κείμενα.

Αυτό είναι το αντίδοτο... Οι καθημερινές συζητήσεις που γίνονται! Νομίζω ότι ελάχιστοι είναι εκείνοι που τους αρέσει το moto.gr για τα ανέκδοτα του.

Τώρα γιατί μπήκαν τόσοι παρεξηγημένοι και φοβήθηκαν μήπως τους κόψουμε το γέλιο δεν καταλαβαίνω. Στην καθημερινότητα τους με ανέκδοτα χαίρονται και γελάνε; γιατί δεν το νομίζω...

Εντέλει δικαιούμαστε όλοι να γουστάρουμε ή να μη γουστάρουμε κάποιες κατηγορίες χωρίς αυτό να σημαίνει ότι θα σβηστούν όπως πολύ βιαστικά μπήκαν κάποιοι να πούνε.

Προσωπικά θεωρώ την κατηγορία chat area και δεν μπαίνω ποτέ. Αλίμονο αν περίμενα αυτά για να ευθυμήσω... Ωστόσο έθεσα ένα πρόβλημα που αντιμετωπίζω όταν πατάω new posts, κάτι που ως mod αναγκάζομαι να κάνω συνέχεια.

Σε ένα μοτοσυκλετιστικό φόρουμ το να υπάρχει τόσο μεγάλος όγκος από "ανέκδοτα" το θεωρώ υπερβολή και θα έπρεπε να υπάρχει έστω ένας τρόπος να μην τα βλέπω όταν δεν θέλω!


:a23: :a23: :a23:

Pokermon
16/06/2006, 11:33
Εγώ θα έλεγα ρε παιδιά όπως υπάρχει η ενότητα καλημέρες – ευχολόγια να γίνει και μια ΤΑ ΑΝΕΚΔΟΤΑ ΤΙΣ ΗΜΕΡΑΣ έτσι ώστε να είναι όλοι ευχαριστημένοι και αυτοί που θέλουνε να γράφουνε ένα σορό ανέκδοτα που μας κάνουνε να γελάμε αλλά και αυτοί που δεν θέλουνε να ανοίγουνε το προβολή νέον μηνυμάτων και να πλημμυρίζει η οθόνη τους με 40 ανέκδοτα καθημερινά!!!

:wave2: :wave2: :wave2:

beholder
16/06/2006, 11:45
Φιλε takuni
Για να μην επαναλαμβανω κι εγω τα ιδια με καλυψε ΑΠΟΛΥΤΑ σε όλα ο sub_zero και απλως θα επισημανω με κεφαλαια μια φράση του που ειναι -για εμενα- ολο το ρεζουμε της υποθεσης.

----------------------------------------------------------------------
Δεν θα ήταν σωστό (κατά την άποψη μου) να τεθούν περιορισμοί σε μιά τόσο ποικιλόμορφη "παρέα" γιατί θα χανόταν η μαγεία αυτής και θα καταλήγαμε σαν κάποια forum που το μόνο θέμα συζήτησης είναι το πόσα BMW-AUDI-VW-ΚΤΜ κτλ... "πατησα" χτές στο δρόμο ή το πόσο ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ έιναι το παπαράκι που έβαλα κάπου στην μηχανή και μου έδωσε 300+ hp...

Αλλωστε δεν νομίζω ότι και στην προσωπική σου ζωή μέσα στις παρέες σου συζητάτε μόνο για ενα θέμα ή αντικείμενο...
------------------------------------------------------------------------

Και να θυμασαι οτι τελικα εσυ επιλεγεις τι θα δεις και τι θα διαβασεις.

Φιλικά κι απο μενα αλλη μια :beer: :beer: :beer:

adam_tsouk
16/06/2006, 11:46
εγω θα ελεγα μερικοι να αρχισουν να κανουν σεξ.... :rolleyes:

Nostra
16/06/2006, 11:46
πάντως σήμερα φαίνεται να έχει πολύς κόσμος διάθεση για παρεξηγήσεις.... Παρασκευή κιόλας...

μαλακία δεν είναι?

εγώ πάλι; να μην παρεξηγούμαι με τίποτα... :confused:
τι στο διάολο, αναίσθητος είμαι?

εγώ από δευτέρα πάντως κόβω τσιγάρο, ψωμί, coca-cola και τις μαλακίες... :eyepop:

πότε θα κάνω κάνα ταξιδάκι με το honda-κι μου δε ξέρω ακόμα...

:wave2:

makis206
16/06/2006, 11:55
Δυο πραγματάκια θέλω να πω κι εγώ.

Εμένα προσωπικά τα ανέκδοτα με έφεραν τόσο κοντά με κάποιους ενώ βρίσκομαι τόσο μακρυά απ'όλους σας.

Απαντάω σχεδόν σε όλες τις κατηγορίες, σπαμμάρω κιόλας αλλά απαντάω και με σοβαρότητα σε θέματα που δεν χωράει το σπαμ και τα γέλια.

Όμως η κατηγορία των ανέκδοτων με έκανε να είμαι σήμερα φιλαράκι με τον Bartlal, τους Ολλανδούς, την α-μήχανη, τον Καλεσίν, τον Λάμπρο_Φέϊζερ, τον Κώστα81, τον DimChios, την iLia, τον, τον, τον... και φτάσαμε σήμερα να μιλάμε στα τηλέφωνα για να ρωτήσει ο ένας τι κάνει ο άλλος.

Δεν βρίσκομαι στη ίδια θέση με εσάς. Δεν μπορούν να μας φέρουν κοντά πολλά πράγματα, στις βόλτες δεν μπορώ να ακολουθώ, στις υπόλοιπες συζητήσεις θα μιλήσουν τα μέλη περισσότερο για τον τίτλο του εκάστοτε θρεντ. Δεν μπορούμε να πούμε περισσότερα απ'αυτό, πρώτον γιατί δεν στέκει και δεύτερον γιατί θεωρείται σπαμ. Και είναι σπαμ ! Στα ανέκδοτα όμως μπορούμε να μιλήσουμε με τη γλώσσα που θα μιλούσαμε εκεί που θα πίναμε και καφέ παρέα !

Δεν θα μπορούσε άλλη κατηγορία να με κάνει να ανταλλάξω τόσα πολλά με τόσους ΦΙΛΟΥΣ !

Κι αυτό μετράει για μένα πάρα πολύ ! Ξέρω οτι μου το πρόσφερε το Μοtο gr γι'αυτό με έχετε καθημερινά κοντά σας ! Αν δεν με θέλετε, απλά μου το λέτε ! Αν δεν σας ήθελα όλους εδώ, τον καθένα για το κάτι διαφορετικό που προσφέρει, απλά θα του το έλεγα !

Όμως όλοι κάτι έχουν να προσφέρουν εδώ μέσα, από ένα λιθαράκι έως έναν ογκόλιθο που στο τέλος κάνουν κατα την ταπεινή μου άποψη το Moto gr μοναδικό !

Σέβομαι τις απόψεις όλων ! Τις διαβάζω και είτε συμφωνώ, είτε διαφωνώ, αποδέχομαι !

Δέχομαι λοιπόν όσους σιχαίνονται να διαβάζουν ανέκδοτα και να βλέπουν smillies, μπορούν όμως απλά να προσπεράσουν !

Απλό είναι ! Χαλάει η συνολική εικόνα του φόρουμ ;
Ίσα ίσα που είναι και πιο ολοκληρωμένο !

Αυτή είναι η δική μου άποψη !

:beer: :beer:

sub_zero
16/06/2006, 11:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Δυο πραγματάκια θέλω να πω κι εγώ.....


....Αυτή είναι η δική μου άποψη !

:beer: :beer:


Συγκινήθηκα λεμε..... σνιφ....σνιφ....:bigcry: :bigcry: ουααααα....

Γειά σου ρε maki206..... και εμείς γραμμένο σε έχουμε....:a22: :a22:

makis206
16/06/2006, 12:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από sub_zero
Συγκινήθηκα λεμε..... σνιφ....σνιφ....:bigcry: :bigcry: ουααααα....
Γειά σου ρε maki206..... και εμείς γραμμένο σε έχουμε....:a22: :a22:

Σπάμμερ !:lol:

:beer: :beer:

iLia
16/06/2006, 12:07
Συνειδητοποιω οτι ΕΓΩ τουλαχιστον ναι, ειμαι εδω για λαθους λογους ( λαθος για μερικους). Μηχανη ΔΕΝ εχω, δεν ειχα και ουτε θα εχω. Κοιτω μονο τις συζητησεις και εχω και 2 αντε 3 ποστ στις υπολοιπες κατηγοριες.
Δεν αγνοω το υπολοιπο φορουμ επειδη δεν με ενδιαφερει..η μαλλον, ναι, δεν με ενδιαφερει απο την αποψη οτι δεν το καταλαβαινω. Ειμαι μελος γιατι καιρο ηθελα να βρω ενα ελληνικο φορουμ και ευχαριστω τον Dae που μου το εδειξε.

Οσον αφορα τα ανεκδοτα και αλλα τετοια χαριτωμενα....απλα συμφωνω με τον Μακη ( κι ας μην με ανεφερε το τερας).

Και συμφωνω με τον Θανο μονο οσον αφορα τα new ποστς. Οσον αφορα τα ανεκδοτα και την καθημερινοτητα....οχι, δεν ακουω 38 ανεκδοτα την ημερα στην ζωη μου. Αλλα ισως ΑΝ τα ακουγα...να'χα καλυτερη ζωη :lol:

adam_tsouk
16/06/2006, 12:14
εγω ακουω πολλα ανεκδοτα καθε μερα (κανω παρεα με χοντακηδες βλεπετε)

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
16/06/2006, 12:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από iLia
Οσον αφορα τα ανεκδοτα και αλλα τετοια χαριτωμενα....απλα συμφωνω με τον Μακη ( κι ας μην με ανεφερε το τερας).

Τι λες καλέ που δεν σε ανέφερα ;;:lol:

Όπως είπε και η iLia να προσθέσω οτι συμφωνώ κι εγώ με τον Θάνο όσο αναφορά τα καινούργια ποστς !

Αλλά νομίζω οτι μπορεί κάποιος απλά να προσπεράσει οτι δεν τον ενδιαφέρει να διαβάσει.

:beer: :beer:

iLia
16/06/2006, 12:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Τι λες καλέ που δεν σε ανέφερα ;;:lol:



Εννουσα τον απολυτο ( οχι τερας) που με ανεφερε :blush:



Τωρα το ειδα....Σορρυ Απολυτε :bigcry:

costas81
16/06/2006, 12:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Δυο πραγματάκια θέλω να πω κι εγώ.

Όμως η κατηγορία των ανέκδοτων με έκανε να είμαι σήμερα φιλαράκι με τον Bartlal, τους Ολλανδούς, την α-μήχανη, τον Καλεσίν, τον Λάμπρο_Φέϊζερ, τον Κώστα81, τον DimChios, τον, τον, τον... και φτάσαμε σήμερα να μιλάμε στα τηλέφωνα για να ρωτήσει ο ένας τι κάνει ο άλλος.

:beer: :beer:




Κ μεις σε αγαπάμε Μάκη!!!!!!


:a07: :a07: :a07: :a07: :a07: :a07:

devil's animal
16/06/2006, 12:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
παιδιά καλησπέρα σας..

παρακολουθώ το φόρουμ σας Κανά 2 χρόνια αλλά τώρα που αποφάσισα να γράφω και εγώ θέλω να κάνουμε κάποιες αλλαγές γιατί δεν γίνεται να γραφω εγω σε αυτό το φορουμ και να εχει κατηγορίες που μπορει να κακοχαρακτηριστουν στον εξω κοσμο και η εικόνα μου να σπιλωθεί.

το λεπον..

αυτά τα ανέκδοτα κομμένα ...έχω μαζέψει και υπογραφές.
Honda monda tsonta μοντέλα πανε και αυτά.δε τα θέλω.

τεχνικά θέματα δε χρειάζονται ...κλέφτες θα γίνουν οι συνεργειαδες?
νέα- ανακοινώσεις..στα περίπτερα παιδιά...και οι μοτοπεριοδικάδες κλέφτες??

τις γενικές άντε να τις αφήσω..

στραβά και ανάποδα- δεν θέλω
τέτοια ....δε θέλω τετοια..αμανειναι..να βάλουμε και "ίσια και κανονικά"

καλά για σκέψεις και προβληματισμούς δε το συζητώ καθόλου...
σκέφτηκα λεει και προβληματίσθηκα....ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΑΣ ΜΕΓΑΛΕ..πανε χέσε και μία να σου φύγει..



τώρα σε όλα τα αλλά δεν έχω πρόβλημα και αν και νομίζω ότι στη πορεία θα το ξαναεξετάσω λίγο βαθύτερα.

λοιπόν φιλικά Σπύρος...

και από Δευτέρα θα κοπεί και το ΔΕΛΕΑΡ...ΚΑΡΙΟΛΕΣ.
:mad:


xaxaxaxaxxaxaxa
ψοφησα λεμε....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ρε μηπως ειμαι στ'ανεκδοτα??
:lol: :lol: :lol:

evvou
16/06/2006, 13:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206

Όμως η κατηγορία των ανέκδοτων με έκανε να είμαι σήμερα φιλαράκι με τον Bartlal, τους Ολλανδούς, την α-μήχανη, τον Καλεσίν, τον Λάμπρο_Φέϊζερ, τον Κώστα81, τον DimChios, την iLia, τον, τον, τον... και φτάσαμε σήμερα να μιλάμε στα τηλέφωνα για να ρωτήσει ο ένας τι κάνει ο άλλος.


:beer: :beer: :beer: :beer:
γεια σου ρε ψυχαρα!!!
:beer: :beer: :beer: :beer:

lampros_fazer
16/06/2006, 13:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Αν δεν με θέλετε, απλά μου το λέτε !
Δεν σε θέλω ρε..! :mad: :D

:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

Μην το πάρεις κατάκαρδα και πλακωθείς στις ρακές ε..! :look:

:rotflmao:

Να μιλήσω και λίγο σοβαρά,ο άνθρωπος (ο Τανούκις) εξέφρασε την άποψη οτι έχει παραγίνει με τα ανέκδοτα όχι οτι δεν θέλει εσένα.. :rotflmao:

makis206
16/06/2006, 14:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Να μιλήσω και λίγο σοβαρά,ο άνθρωπος (ο Τανούκις) εξέφρασε την άποψη οτι έχει παραγίνει με τα ανέκδοτα όχι οτι δεν θέλει εσένα.. :rotflmao:

Κι εγώ για τα ανέκδοτα μίλησα ρε άρρωστε !:lol:

Δεν μίλησα για τον Τανούκι συγκεκριμένα ! Ίσα ίσα που σέβομαι απόλυτα την άποψή του !


ΧΙΚ !!

:lol: :lol: :beer: :beer:


51987

Leipsippos
16/06/2006, 14:23
αν ειναι κατι που δεν θελω να βλεπω σε αυτο το φορουμ ειναι ο διαφορες αναγγελιες του ποιος εφυγε και ελαφρυ το χωμα που το σκεπαζει το παιδι και ολα αυτα. Αυτα δλδ δεν ειναι πολλα; δεν μας δημιουργουν συναισθηματικη φορτιση καθε δευτερη μερα να βγαινει καποιος να λεει σκοτωθηκε ο ταδε, εφυγε ο δεινα, τα ανεκδοτα μας πειραζουν, γιατι αυτα ΔΕΝ ειναι μοτοσυκλετιστικα ενω τα αλλα ειναι, ε;

adam_tsouk
16/06/2006, 14:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Leipsippos
αν ειναι κατι που δεν θελω να βλεπω σε αυτο το φορουμ ειναι ο διαφορες αναγγελιες του ποιος εφυγε και ελαφρυ το χωμα που το σκεπαζει το παιδι και ολα αυτα. Αυτα δλδ δεν ειναι πολλα; δεν μας δημιουργουν συναισθηματικη φορτιση καθε δευτερη μερα να βγαινει καποιος να λεει σκοτωθηκε ο ταδε, εφυγε ο δεινα, τα ανεκδοτα μας πειραζουν, γιατι αυτα ΔΕΝ ειναι μοτοσυκλετιστικα ενω τα αλλα ειναι, ε;

μα το να αναφερεις τον χαμο ενος οδηγου μηχανης ειναι αν μη τι αλλο.... μοτοσυκλετιστικο θεμα! καλο ή καό δεν νομίζω ότι έχει σημασια!

:wave2:

hidefnick
16/06/2006, 15:29
Pantos petakse mia mamakia kapios, ton mpinelikonoume apo xtes to bradi, ke nomizo oti exoume oli ksexarmaniasi. Diladi oti prepi gia paraskebi.

Opote ..............









pou ine i mpires??????????????oeo

simeon
16/06/2006, 15:43
να πω κι εγω την μαμακια μου :D

τα ανεκδοτα μπαινουν σε μια συζητηση οταν δεν υπαρχει ποια τιποτα αλλο σοβαρο να ειπωθει (δεν θυμαμαι ποιος το ειπε) :smokin:

απο εκει και περα δεκτοι και αυτοι που τα θελουν δεκτοι και αυτοι που τους κουραζουν να τα βλεπουν στα new posts (me too :wave2: )
:beer: :beer: :beer:

νομιζω οτι αυτο ειναι το βασικοτερο γιατι τους επηρεαζει ολα τα μελη και εκει πρεπει να στραφει η συζητηση ωστε να ειναι ολοι χαρουμενοι... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Αντε καλο και :sun: ΣΚ.................

gcrook
17/06/2006, 00:54
Αυτο πως μου ξεφυγε τωρα;

Παντως απο το που εφτασε η κουβεντα και που κατεληξε εχει μεγαλο ενδιαφερον.

Δεν το πετατε ολο το θρεντ στα ανεκδοτα καλυτερα;

adam_tsouk
17/06/2006, 10:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Αυτο πως μου ξεφυγε τωρα;

Παντως απο το που εφτασε η κουβεντα και που κατεληξε εχει μεγαλο ενδιαφερον.

Δεν το πετατε ολο το θρεντ στα ανεκδοτα καλυτερα;

εσυ μη μιλας!

τελικα ειχε track day χτες! το ηξερες; γαμωτ...

tifoefs
17/06/2006, 15:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Αυτο πως μου ξεφυγε τωρα;

Παντως απο το που εφτασε η κουβεντα και που κατεληξε εχει μεγαλο ενδιαφερον.

Δεν το πετατε ολο το θρεντ στα ανεκδοτα καλυτερα;

Ναι για να βρω και γω που στην ευχη τα καταχωνιασατε !

Σα το λεδεαρ ενα πραμα ρε πιδιμ !

Ολο γυρω γυρω ειμαι αλλα χανομαι στο σορτκατ !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: