PDA

View Full Version : Για τα παιδάκια που περνούν με κοκκινο...



Electra
12/05/2004, 09:02
167ευρώπουλα - αφαίρεση πινακίδων για 20 μέρες - και 7 όμορφοι πόντοι....

:smokin: :smokin: :smokin:

(κάπως πρέπει να γεμίσουμε τα άδεια ταμεία που βρήκε η "κυβέρνηση"):winka:

Julius
12/05/2004, 09:06
Kala na pathoune ta paidakia pou pernane me kokkino, afou einai anipomona kai exoune leftakia periseyma.

NLS
12/05/2004, 09:17
πωπωπω ρε τζουλ, έγινες αφρικάνος με τα όλα σου...

periklisk
12/05/2004, 09:18
το πρόστιμο και οι πόντοι υπήρχαν και από πριν..... νομίζω πως ήταν 8 αντί 7.....

Οι αφαίρεση πινακίδων τσούζει περισσότερο....

Για το κόκκινο και 1167 ευρώ να το κάνανε πάλι λίγα θα ήταν.....

niko13g
12/05/2004, 09:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
πωπωπω ρε τζουλ, έγινες αφρικάνος με τα όλα σου...

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX
AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

Electra
12/05/2004, 09:21
...πως τα στρουμφάκια έχουν βάλει τα καλοκαιρινά τους και βγάλαν τα μπλοκάκια για τις "παραγγελιές" τους!!!!!

Εξού και το τιμολόγιο που όρισαν και ανέφερα παραπάνω...:eyepop: :eyepop:

:sun: :sun: :sun:

periklisk
12/05/2004, 09:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Electra
...πως τα στρουμφάκια έχουν βάλει τα καλοκαιρινά τους και βγάλαν τα μπλοκάκια για τις "παραγγελιές" τους!!!!!

Εξού και το τιμολόγιο που όρισαν και ανέφερα παραπάνω...:eyepop: :eyepop:

:sun: :sun: :sun:

να φωνάξω τον δρακουμέλ?????

χεχε!!!:D :D

:wave2: :beer:

ruyjin
12/05/2004, 09:28
Μιας και μιλήσατε για στρουμφάκια....
Χτεσ βράδυ περίμενα ένα φίλο να πάμε βόλτα και βλέπω στο δρόμο μπροστά μου ένα περιπολικό. Πισω του ένα παλικάρι με ένα Duke χωρίς κράνος να πλησιάζει το περιπολικό από δεξιά για να βγει μπροστα του στο φανάρι. Και τι κάνει το απίστευτο το στρουμφάκι. Του μιλάει από το μεγάφωνο και του λέέι γιατί δε φοράει κράνος και να μην κινείται από δεξιά. Ρεεεεεε είμαστε καλά.... τι τσοπαναρέοι είναι αυτοί ρεεεεεεεεε ουστ!!!

ΥΓ αντε και με ...πατάτες!!!!!!!!!!!!!!!!! εδώ οι καλές πατάτες, ακούτε νοικοκυρές!! ...πατάτες!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Electra
12/05/2004, 09:39
Χωρίς να θέλω να θίξω άτομα από την επαρχία με το γνωστό λλί και ννί, ρε παιδιά ΔΕ τον καταλάβαινω αυτόν τον άνθρωπο. Ειλικρινά μιλάω. Τον άκουγα που μίλαγε στα κανάλια και ΔΕ Κ Α Τ Α Λ Α Β Α Ι Ν Α.... (παρόλου που έχω ακούσει δικούς μου γνωστούς να μιλούν έτσι)


Τέλος πάντων, έχουμε και παράπονο?????????:nono: :nono:

ruyjin
12/05/2004, 10:03
πάντως εγώ το τσοπαναρέοι το είπα πειραχτηκά, δεν εννοούσα κάτι. Απλά ήθελα να πω ότι κάνουν ότι γουστάρουν μόνον επειδή έχουν μια στολή και φοράνε.
Εξάλλου κι εγώ από Λαμία είμαι παίδες. :)
Το τσοπαναρεόι το είπα σα νοοτροπία που μπορεί να έχει κάποιος ακόμα κι όταν μιλαέι "πρωτευουσιάνικα":rotflmao:

NLS
12/05/2004, 10:11
κάτσε και οι μηχανόβιοι φοράνε στολή και γουστάρουν (και κάτι έγινε και κάτι έγιναν)

άσε μην το πιάνεις αυτό το θέμα

ruyjin
12/05/2004, 10:30
ξέρεις τι εννοώ όταν λέω στολή αστυνομικού.
Αλλά και μηχανόβιοι όπως λες πολλές φορές φορώντας μια στολή νομίζουν πως γίνανε όλοι Rossi kai Sete και δε ξέρω εγώ ποιος.
όπως είπα και πριν αναφέρθηκα κυρίως στη νοοτροπία που έχουν κάποιοι, υπάρχουν και μπάτσοι που είναι καλά παιδιά, στον συγκεκριμένο αναφέρθηκα.......και σε όποιους άλλους συμπεριφέρονται κατά παρόμοιο τρόπο....

filippos_hornet
12/05/2004, 13:00
θελω απλα να προσθέσω οτι υπάρχουν και εξαιρέσεις.

Πχ. πριν 2 βδομαδες ερχόμενος βραδυ από Χαλκιδα και μετα απο πολυ κουραστική μερα με αδειο δρομο ερχομουν με 180-200χμ. Στο δρομο ομως συναντω ενα περιπολικο της τροχαιας που κατευθυνοταν και αυτο προς Αθηνα με σταθερη ταχυτητα 170χμ. Τοτε αναρωτιομουν αν θα επρεπε να μεινω απο πισω του η να διακτινιστω μπροστα του. Αυτο που παρατηρησα ηταν οτι στις αλλαγες λοριδας το περιπολικο εβγαζε πάντα φλας!!!!!!! Μεχρι σε καποιο σημειο με λυπηθηκαι και μου έκανε σημα να τον προσπερασω. πολυ παραξενο, αφου νομιζα οτι ηταν παγιδα

ireneepi
12/05/2004, 13:12
Το επαθε ενας φιλος μου και ετσι ειναι..!

hornet
12/05/2004, 19:58
ρε παιδια τι μπλεκετε τις φορμες με τα ετσι και τα γιουβετσι,οταν ενας μοτοσυκλεττιστης φοραει φορμα την φοραει για να τον προστατευει τελεια και παυλα και οχι για να το παιζει καπως

NLS
12/05/2004, 21:30
yeah right

Electra
12/05/2004, 22:04
... που τους παρέχει εξουσία και "οδηγική παιδεία" :winka: :winka:

:beer: :beer:

tatoo23
13/05/2004, 00:24
emena pantos i gnomi moy einai oti oyte oi mpatsoi ftaine alla kai oyte oi mixanovioi(poy forane mia stoli kai kala). ayto poy ftaiei einai i ekpaideysi poy toys kanoyne kai dimioyrgoyne mpatsoys vlaxokaoympoides kai gia toys mixanovioys i paideia kai i nootropia poy pairnei o kathe enas apo to spiti toy.
einai poly aplo se kapoia themata eimaste poly piso.

yg1dilono ti megali antipatheia moy stoys mpatsoys vreeeeeeeeee oust.

milaber
13/05/2004, 15:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
πωπωπω ρε τζουλ, έγινες αφρικάνος με τα όλα σου...

Σιγά εσύ ρε "Παράνομε"!

:lol: :lol: :lol:

nimbus
13/05/2004, 15:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
ρε παιδια τι μπλεκετε τις φορμες με τα ετσι και τα γιουβετσι,οταν ενας μοτοσυκλεττιστης φοραει φορμα την φοραει για να τον προστατευει τελεια και παυλα και οχι για να το παιζει καπως

σωστόοοοοοοος

dariosk
13/05/2004, 20:08
ΔΕΝ ΜΕ ΝΙΑΖΕΙ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΩ ,
ΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΤΙ ΧΡΩΜΑ ΕΧΕΙ,
ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΚΑΙ ΤΗΝ
ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΕ ΣΟΥΖΑ ΚΑΙ ΑΝ ΜΕ ΔΕΙ
ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΜΠΑΤΣΟΝΙ
ΤΟΝ ΓΡΑΦΩ ΚΑΤ'ΕΥΘΕΙΑΝ !

gtsiros
13/05/2004, 21:31
Εύχομαι την επόμενη φορά που θα το κάνεις αυτό να σε κοπανήσει φορτηγό ώστε και ζημιές να μη προκαλέσεις και να ξεβρωμίσει η κοινωνία από σένα.

Electra
14/05/2004, 00:55
...αφήστε τις κακοπροαίρετες "ευχές" τώρα...:nono: :nono:

milaber
14/05/2004, 01:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Electra
...αφήστε τις κακοπροαίρετες "ευχές" τώρα...:nono: :nono:

Aν και σκληρά καλά τα λέει ο φίλος tsiros!
Και εγώ κάπως έτσι σκέφτηκα όταν διάβασα την "εξυπνάδα- μαγκιά" του "συναδέλφου" μοτοσυκλετιστή από πάνω...

:mad: :mad: :mad:

Electra
14/05/2004, 01:15
Ας κοιτάμε να είμαστε σωστοί εμείς, και ο καθένας ας κάνει ότι νομίζει!!!

Δέ βαριέσαι????:D

Η αστυνομία έχει βγεί εκτός ορίων λίγο και αναγκαστικά ψάχνουμε κι εμείς τρόπους εκτόνωσης!!!!:winka:

:beer: :beer:

milaber
14/05/2004, 01:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Electra
Ας κοιτάμε να είμαστε σωστοί εμείς, και ο καθένας ας κάνει ότι νομίζει!!!

Δέ βαριέσαι????:D

Η αστυνομία έχει βγεί εκτός ορίων λίγο και αναγκαστικά ψάχνουμε κι εμείς τρόπους εκτόνωσης!!!!:winka:

:beer: :beer:

Εδώ πάνω πάντως κοιμούνται σαν τα ζώα μάλλον ακόμα!
Μόνο βολτούλες κόβουν χαλαροί...
Σήμερα μόνο είδα δύο μπατσικά και δεκάδες τύπους με Ι.Χ. ή μοτό να κάνουν τα απίστευτα δίπλα τους!
Μάλλον είμαστε δίκαια η πατρίδα του φραπέ!

:wave2:

sunderlanos
14/05/2004, 02:57
Kai bebaia filarako eimaste h xwra tou frape kai oxi mono, ama exeis anthropous me tis apopseis twn parapanw EIMASTE KAI THA EIMASTE GIA PANTA KATADIKASMENOI STHN IDIA MAS THN AMATHEIA.Kai den ftaine oi mpatsoi einai kai aftoi granazia tou mhxanismou ths xeftilas pou kyriarxei sthn Ellada.Ama omws exoume kai emeis tetoies apopseis den prepei na exoume kai apaithseis apo tous allous...

Θάνος
14/05/2004, 08:21
Χθες με σταμάτησε η αστυνομία σε μπλόκο μέσα στα στενά του Φαλήρου. Με κοίταζε ο μπάτσος χαμογελώντας και δεν ήξερε τι να ζητήσει... Φορούσα κράνος, δερμάτινο, γάντια...

Έτσι όπως είσαι μου λέει εσύ δεν γράφεσαι με τίποτα! Αυτό είναι σίγουρο του λέω αλλά αν θέλεις να το ψάξουμε κιόλας... Να πας στο καλό μου λέει...

Γιατί με σταμάτησε; Ίσως λόγω νοοτροπίας. Αν αντί να κοιτάει τις μηχανές κοιτούσε προς τα αυτοκίνητα, ειδικά μέσα στα στενά, θα έγραφε 9 στους 10 χωρίς ζώνη.

Φταίνε όμως οι μπάτσοι; όσο τύποι σαν τον dariosk που θα έπρεπε να τους αφαιρεθεί η άδεια και το δίπλωμα για όλη τους τη ζωή υπάρχουν και κάνουν ό,τι κάνουν, τα ίδια θα γίνονται...

ΥΓ:


Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
yeah right

Ρε συ NLS δώσε μας λίγη αξία... δεν θέλουν όλοι να πουλήσουν μούρη ούτε είναι όλοι δήθεν.

NLS
14/05/2004, 09:00
δεν είπα αυτό

ούτε το να είναι κάποιος ΚΑΙ δήθεν σε κάποια φάση, του δίνει καμιά ετικέτα ζωής
(εκτός από κάποιους που κυριαρχεί το δήθεν)

ναι τα φοράμε για καλό αλλά και ναι θέλουμε να φαίνονται

(κάποιοι πχ. όπου και να παν ακόμα και όταν δεν χρειάζεται θα φορέσουν φουλ φόρμα... ε οκ... δεν είναι μόνο ο φόβος τους... είναι και το "κοίτα είμαι biker")

αλλά μη χαλάμε το θέμα

DUKASII
14/05/2004, 09:08
PAS KALA RE PALIKARI;;TI EYXH HTANE AYTH KAI MOYRLATHIKA PROI PROI;;;
PAS KALA RE;;


E;;;:mad:

EGO LOIPON SOY EYXOME NA MH SOY XANASIKOTHEI KAI H GYNAIKA SOY NA TRABIETAI ME ALOYS GIA NA IKANOPOIOHSEI TIS OREXEIS THS!!


ESY MILABER;;SYMFONEIS KAI ESY;;;NA PAITHANOYNE OSOI SAS ENOXLOYNE LOIPON..NA MEINETE OI SWSTOI SE TOYTH EDO TH TOSO KALA DOMHMENH KOINONIA!


RE DE GAMIESTAI PROI PROI RE TSOBENA POY EYXESTE NA PAITHANEI TO PALIKARI;

monstermind
14/05/2004, 09:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
PAS KALA RE PALIKARI;;TI EYXH HTANE AYTH KAI MOYRLATHIKA PROI PROI;;;
PAS KALA RE;;


E;;;:mad:

EGO LOIPON SOY EYXOME NA MH SOY XANASIKOTHEI KAI H GYNAIKA SOY NA TRABIETAI ME ALOYS GIA NA IKANOPOIOHSEI TIS OREXEIS THS!!


ESY MILABER;;SYMFONEIS KAI ESY;;;NA PAITHANOYNE OSOI SAS ENOXLOYNE LOIPON..NA MEINETE OI SWSTOI SE TOYTH EDO TH TOSO KALA DOMHMENH KOINONIA!


RE DE GAMIESTAI PROI PROI RE TSOBENA POY EYXESTE NA PAITHANEI TO PALIKARI;

έχετε καταντήσει αηδεία.... και εσείς και η παιδεία σας....

Julius
14/05/2004, 10:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros
Εύχομαι την επόμενη φορά που θα το κάνεις αυτό να σε κοπανήσει φορτηγό ώστε και ζημιές να μη προκαλέσεις και να ξεβρωμίσει η κοινωνία από σένα.


File sou eyxome na eisai panta kala kai na skeftese kai na ypologizeis thn zoh toy allou akoma kai ean autos den ypologizei thn dikh toy.

einai krima na grafonte tetoia sxolia........

NLS
14/05/2004, 10:19
συμφωνώ

εγώ θα το έγραφα αλλιώς

να τον κοπανίσει ένα φορτηγό, να του κάνει μικρά κοματάκια και βίδες το μηχανάκι, να σπάσει το χέρι του (απλά) και να χτυπήσει λίγο ΚΑΙ ο φορτηγατζής ώστε όταν βγει η υπετειότητα να πληρώσει και αυτόν να μην μπορεί να πάρει και μηχανή για ΠΟΛΥΥΥΥΥ καιρό ο τυπάς (γιατί τέτοιους δεν θέλουμε να οδηγούν - όχι δεν θέλουμε να ζουν)

όχι να σκοτωθεί... πιο το κέρδος; τι θα μάθει; τι θα μάθει ο επόμενος αντίστοιχος; τι φταίει η μάνα του κλπ.;

afrotwin
14/05/2004, 10:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
ρε παιδια τι μπλεκετε τις φορμες με τα ετσι και τα γιουβετσι,οταν ενας μοτοσυκλεττιστης φοραει φορμα την φοραει για να τον προστατευει τελεια και παυλα και οχι για να το παιζει καπως

edo pou ta leme re sta8i exi ke ligo dikio o nls
me aftin tin forma tin mple ise san ton ZOUMPERMAN
(superman apo to zoumperi)
:lol: :lol:

tipota se mavro me ligo kokino den pezi?
galazio tora pano sto kokino vfr san ti simea tou mpouzoukistan ise re file
:lol: :lol: :lol:
(me tin kali enia)

monstermind
14/05/2004, 10:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
edo pou ta leme re sta8i exi ke ligo dikio o nls
me aftin tin forma tin mple ise san ton ZOUMPERMAN
(superman apo to zoumperi)
:lol: :lol:

tipota se mavro me ligo kokino den pezi?
galazio tora pano sto kokino vfr san ti simea tou mpouzoukistan ise re file
:lol: :lol: :lol:
(me tin kali enia)

εγώ προσωπικά θα ντρεπόμουν να φορέσω φόρμα και να κάτσω σε καφετέρια... πολύ κιτσ

sniper
14/05/2004, 10:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
εγώ προσωπικά θα ντρεπόμουν να φορέσω φόρμα και να κάτσω σε καφετέρια... πολύ κιτσ


Έλα ρε συ!!!! χωράς σε φόρμα; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

Γεια σου ρε Μαρίνο!!!! :wave2:

NLS
14/05/2004, 10:35
εσείς το προσωποποιήσατε - εγώ δεν το συγκεκριμενοποίησα (ούτε εννοούσα κάποιον εδώ μέσα) - απλά για να μην ξεχνιόμαστε το σημειώνω

afrotwin
14/05/2004, 10:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
εσείς το προσωποποιήσατε - εγώ δεν το συγκεκριμενοποίησα (ούτε εννοούσα κάποιον εδώ μέσα) - απλά για να μην ξεχνιόμαστε το σημειώνω

kita oloi agapiomaste edo mesa ala pirazomaste ke ligo na pernai i ora
:lol: :lol:

Θάνος
14/05/2004, 10:49
Το χέσαμε το θέμα πάλι...

Εγώ δεν νομίζω ότι χρειάζεται να χτυπήσει κανείς. Ας κάνει η αστυνομία σωστά τη δουλειά της εκεί που πρέπει να τους μπουζουριάσει όλους αυτούς και να μην ξαναοδηγήσουν για πολύ καιρό και θα είμαστε μια χαρά.

Γιατί άλλο να τα λέει κάποιος πιτσιρικάς που στο κάτω κάτω έχει και το ελαφρυντικό της εφηβείας του και άλλο να στο λέει τριαντακάτι χρονών μαντράχαλος.

afrotwin
14/05/2004, 10:56
etsi etsi ama mas klisoun olous isovia den prokite na xtipisoume pote to kol@r@k1 mas ligo 8a ksexilosi ala den 8a pe8anoume vre aderfe
:lol: :lol:

ego leo na kanoume ena silogo xtipimenis mpielas na min pigenoun xamenas i malakies mas na katagrafonte sta praktika gia tis genies pou erxonte
:lol: :lol:

ke episis kalo 8a ine na metriasoume ligo oti perni o ka8e enas
alos amfetamines alos tripakia alos antisiliptika
alos ligmena :lol: :lol:

ke na alaksoume to url tou moto se www.motoidrima.gr
:lol: :lol:

Θάνος
14/05/2004, 11:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
etsi etsi ama mas klisoun olous isovia den prokite na xtipisoume pote to kol@r@k1 mas ligo 8a ksexilosi ala den 8a pe8anoume vre aderfe

Ρε συ άφρο με απογοητεύεις... εννοούσα φυσικά να τους πιάσουν και να τους πάρουν κανένα δίπλωμα, όχι να τους κλείσουν μέσα...

afrotwin
14/05/2004, 11:29
prepi na katalavoume merika pragmata ke na kseroume pou na strafoume
diladi den 8a papsoun pote na iparxoun atoma pou i adrenalini tous 8a apsifai ton kindino
opos den 8a papsoun ke afti pou 8eoroun oti i motosikleta ine spor ine meso metakinisis ine o xristos fantaros ke oti dipote alo

to 8ema ine oti prepi na apetisoume me kapio tropo na mas xorigi8i kapios xoros idikos ke as plironoume ke ena mikro antitimo gia na mporoume mesa eki na epididomaste se diafora pou exi anagki i psixi mas i odigikes mas tasis i oti alo tespa goustaroume i as gini mia pista gp karaepagkelmatikou tipou kapou me ksenodoxia me touristikou endiaferontos egkatastasis na vgazi ke xontra lefta to sistima afto ke an ine idiotiko 8a forologite opote ke to kratos 8a exi kerdos ke se forea an aniki 8a exi kerdos alisidota gia oli tin kinonia ke otan den exi agones na mporoun idiotes na nikiazoun me tin ora mera den exi simasia ke na ekpedevonte epididonte se odigikes ke oxi mono asxolies
sto muggelo ine pio magkes pou se ligo 8a strafoun ola ta matia tis dimosiotitas eki
ke mpori na doume ke elines anavates sta motogp 8a anava8mistoun poli tomis apo tourismo dimosiotitas ke ekseliksis se oti afora tin motosikleta

ke min rotate pios 8a asxoli8i me afto kirios silogi ala meso ton politon 8a energopioi8oun afti i silogoi ke otan prepi na apetisoume kati den leei na kotevoume ke na to pezoume siga more ke ase tora ke ales pipes

alios 8a trone ta moutra tous stous dromous osi goustaroune ke mia merida ef8inis gia afto 8a exoun oi ox aderfe pou na trexis
gia afto min milate ke to pezete sosti me la8os prodiagrafes
an itan ola sosta tote na kaname kritiki se ili8ious pou odigane epi8etika ston dromo ke na tous mpaglaroname emis oxi i mpatsoi i stroufakia i afto to an8ropoides temaxio pou iparxi kato apo ena astinomiko kapelo

idi
14/05/2004, 11:29
SORRY ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΑΥΤΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΑΪΔΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ... ΚΑΙ ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΩ...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ...
:(

NLS
14/05/2004, 11:33
συμμετείχες για να πεις ότι δεν συμμετέχεις;

μου θυμίζεις το avatar σου :)

έρχεται αλλά δεν έρχεται

afrotwin
14/05/2004, 11:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
SORRY ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΑΥΤΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΑΪΔΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ... ΚΑΙ ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΩ...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ...
:(

den simetexi simetexontas :lol: :lol:
kalo afto prepi na ine diko mas fenomeno enxorio eliniko :lol:
na to eksagoume

les ke ipe kapios
ke tora 8a xeretisi tin sizitisi o xarilaos florakis:lol:
ki aftos ipe mono ena gia sas:lol:

re na min exo malia............

idi
14/05/2004, 11:41
ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΜΥΑΛΟ, ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Ο «ΚΛΑΣΙΚΟΣ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ»

monstermind
14/05/2004, 11:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από snipper
Έλα ρε συ!!!! χωράς σε φόρμα; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

Γεια σου ρε Μαρίνο!!!! :wave2:

ρατσισμός φίλε μου...

δεν μπορώ να καταλάβω γιατί φτιάχνουν φόρμες στα πρότυπα τα δικά σου...
δηλαδή, όλοι οι υπόλοιποι που τον έχουμε πάνω απο 10εκ δεν έχουμε το δικαίωμα να προστατευτούμε?


:beer:

NLS
14/05/2004, 11:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
ρατσισμός φίλε μου...

δεν μπορώ να καταλάβω γιατί φτιάχνουν φόρμες στα πρότυπα τα δικά σου...
δηλαδή, όλοι οι υπόλοιποι που τον έχουμε πάνω απο 10εκ δεν έχουμε το δικαίωμα να προστατευτούμε?


:beer:

ναι αλλά αυτοί έχουμε άλλα δικαιώματα :)

gtsiros
14/05/2004, 13:41
Epimenw sthn euxh mou gia ton aploustato logo oti tupoi san kai auton, oxi oti mas enoxloun, alla prokaloun atuxhmata.

se ti sou ftaine re malaka autoi pou pernane me prasino?

kane souzes, 3epatwsou, alla toulaxisto kan'to me prasino

aei sto diaolo pia, brizoume paidies, brizoume mpatsous, brizoume o enas ton allon, alla th malakia pou mas dernei emas tous idious pote den thn koitame e?

aei
sto
diaolo
pia

kaneis den eipe "mhn kanete kagkouries". egw toulaxisto den to eipa kai oute prokeitai na to pw. kai egw kanw. sunexeia.me to mizero suzuki gn250. alla prospa8w na to kanw otan eimai sigouros oti den 8a kindunepsei kaneis *E3AITIAS* *EMOU*. alla, tou pousth, toulaxisto kante tes ntumenoi kai otan o dromos kai oi katastaseis to epitrepoun. kai me 250 8a mporeseis na pas ston autokinhtodromo otan den exei kinhsh kai souzes 8a mporeseis na kaneis kai ola.

alla to na leei to malakismeno, me thn pragmatikh ennoia, dioti skeftetai mono ton eauto tou, oti den ton noiazei, auto einai e3wfreniko. dld re malaka ama pernaei filos sou apo to prasino, ti nomizeis oti 8a ginei? 'h mhpws pernas me kokkino alla koitas an erxetai allos ? de goustarw na analuw thn hli8ia skepsh tou ka8e papara pou den upologizei oute tous allous oute ton eauto tou kai tioutotropws petaei sta axrhsta to mualo tou.

oust, pseuto-rebels

milaber
14/05/2004, 14:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
συμφωνώ

εγώ θα το έγραφα αλλιώς

να τον κοπανίσει ένα φορτηγό, να του κάνει μικρά κοματάκια και βίδες το μηχανάκι, να σπάσει το χέρι του (απλά) και να χτυπήσει λίγο ΚΑΙ ο φορτηγατζής ώστε όταν βγει η υπετειότητα να πληρώσει και αυτόν να μην μπορεί να πάρει και μηχανή για ΠΟΛΥΥΥΥΥ καιρό ο τυπάς (γιατί τέτοιους δεν θέλουμε να οδηγούν - όχι δεν θέλουμε να ζουν)

όχι να σκοτωθεί... πιο το κέρδος; τι θα μάθει; τι θα μάθει ο επόμενος αντίστοιχος; τι φταίει η μάνα του κλπ.;

Kαλύτερος ο Nίκος στις ευχές του!

Και Δούκα, αν ο κύριος περνώντας το φανάρι με κόκκινο και σούζα και εσύ περνάς κανονικά από την άλλη κανονικά και νόμιμα και καρφωθεί πάνω σου και στείλει και την μηχανή και εσένα για service να δούμε τι θα λες!

DUKASII
17/05/2004, 08:35
THA LEO NA TOY PETHANOYNE TA 2 PAIDIA H GYNAIKA O SKYLOS NA TOY KAEI T DVD,NA pathei kati kai na mh ftanei aima ston egkefalo toy kai na paithanei arga kai basanistika!!



ANTE FAE MIA MPOYGATSA TORA ESY ANTE MHXANOBIE ME KREMA!

monstermind
17/05/2004, 09:20
dariosk
τυπος
========
ΔΕΝ ΜΕ ΝΙΑΖΕΙ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΩ ,
ΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΤΙ ΧΡΩΜΑ ΕΧΕΙ,
ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΚΑΙ ΤΗΝ
ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΕ ΣΟΥΖΑ ΚΑΙ ΑΝ ΜΕ ΔΕΙ
ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΜΠΑΤΣΟΝΙ
ΤΟΝ ΓΡΑΦΩ ΚΑΤ'ΕΥΘΕΙΑΝ !


gtsiros
ΠΕΦΤΩ!!!
========
Εύχομαι την επόμενη φορά που θα το κάνεις αυτό να σε κοπανήσει φορτηγό ώστε και ζημιές να μη προκαλέσεις και να ξεβρωμίσει η κοινωνία από σένα.


ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ είσαι φίλε gtsiros... εντελώς όμως.

πέραν του γεγονότος ότι ο dariosk το είπε για πλάκα ...

Julius
17/05/2004, 09:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros
Epimenw sthn euxh mou gia ton aploustato logo oti tupoi san kai auton, oxi oti mas enoxloun, alla prokaloun atuxhmata.

se ti sou ftaine re malaka autoi pou pernane me prasino?

kane souzes, 3epatwsou, alla toulaxisto kan'to me prasino

aei sto diaolo pia, brizoume paidies, brizoume mpatsous, brizoume o enas ton allon, alla th malakia pou mas dernei emas tous idious pote den thn koitame e?

aei
sto
diaolo
pia

kaneis den eipe "mhn kanete kagkouries". egw toulaxisto den to eipa kai oute prokeitai na to pw. kai egw kanw. sunexeia.me to mizero suzuki gn250. alla prospa8w na to kanw otan eimai sigouros oti den 8a kindunepsei kaneis *E3AITIAS* *EMOU*. alla, tou pousth, toulaxisto kante tes ntumenoi kai otan o dromos kai oi katastaseis to epitrepoun. kai me 250 8a mporeseis na pas ston autokinhtodromo otan den exei kinhsh kai souzes 8a mporeseis na kaneis kai ola.

alla to na leei to malakismeno, me thn pragmatikh ennoia, dioti skeftetai mono ton eauto tou, oti den ton noiazei, auto einai e3wfreniko. dld re malaka ama pernaei filos sou apo to prasino, ti nomizeis oti 8a ginei? 'h mhpws pernas me kokkino alla koitas an erxetai allos ? de goustarw na analuw thn hli8ia skepsh tou ka8e papara pou den upologizei oute tous allous oute ton eauto tou kai tioutotropws petaei sta axrhsta to mualo tou.

oust, pseuto-rebels

RE file se Evrise kaneis? Sou milise kaneis asxyma??? ti karagiozilikia einai ayta??? to genonos oti den symfoneis den sou dinei to dikaioma na milas etsi.

Gia ksipna ligo kai diavase pali th egrapse to DasioK kai ean den mporesei na diakrineis HUMOR mesa sta grafomena toy mallon prepei na pas prota sto forum toy www.mentalhelth.com

periklisk
17/05/2004, 09:41
Ρε σεις δεν είναι τίποτα.... Το παλικάρι κάτι πίνει και δεν μας δίνει...

Και καλύτερα δηλαδή γιατί βλέπω παρενέργειες!!!

Ρε όργιοοοοο!!! Ο Ντάριος τα λέει για πλάκα ρεεεεεεε!!!!

Άλλαξε το κοκτέιλ γιατί σε χάλασεεεεεεε!!!!!

Capo_Di_Capi
17/05/2004, 10:14
Εγω πάντως περναω με βαθύ πορτοκαλί μόνο. Πράσινο και Κόκκινο είναι για τους σοβαρούς οδηγούς.... βλέπε τον Ακατανόμαστο, τον gtsiros

gtsiros
17/05/2004, 10:54
De mou fainetai gia asteio emena. An einai, toso to kalutero gia ton DariosK.

Gia osous omws pragmatika kanoun tetoia, ta legomena mou isxuoun.

Osoi apo sas enoxlh8hkate epeidh milhsa epi8etika kai me epi8eta, prosexete pws pate, giati 8a to fate to kefali sas. Gia mena to exete faei hdh.

DUKASII
17/05/2004, 11:00
GRAFEIO KHDEION KAI MAS TA LES ETSI;;:confused: :confused:

periklisk
17/05/2004, 11:07
Έλα μεγάλε χαλάρωσε λίγο..... Αν δεν μπορείς να ξεχωρίσεις την πλάκα από το σοβαρό έχεις πρόβλημα....

και ναι έχεις δίκιο είναι μαλάκες όσοι περνάνε στεγνά τα κόκκινα δε χωράει αμφιβολία αυτό....

Μικρή Λουλού
17/05/2004, 11:16
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ,ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ..."ΠΕΡΝΑΝΕ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ...":uplate: :uplate: :uplate:

ΡΕ ΤΣΙΡΟ,ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΕΖΕΣ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ.....ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΜΕΣ ΣΤΟ ΞΥΔΙ....

"..ΣΑΝ ΠΕΣΕΙ Ο ΛΥΚΟΣ ΣΤΟ ΚΟΠΑΔΙ..
ΑΛΙ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΠΟΥ ΧΕΙ ΤΟ `ΝΑ...."

sniper
17/05/2004, 11:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ,ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ..."ΠΕΡΝΑΝΕ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ...":uplate: :uplate: :uplate:

ΡΕ ΤΣΙΡΟ,ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΕΖΕΣ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ.....ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΜΕΣ ΣΤΟ ΞΥΔΙ....

"..ΣΑΝ ΠΕΣΕΙ Ο ΛΥΚΟΣ ΣΤΟ ΚΟΠΑΔΙ..
ΑΛΙ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΠΟΥ ΧΕΙ ΤΟ `ΝΑ...."


Κόκκινο είναι αυτό το στρογγυλό φως στο πάνω μέρος από το πορτοκαλί και το πράσινο, που ανάβει ορισμένες φορές και όποιος θέλει σταματά....

Αν δεν θες, δεν είναι υποχρεωτικό..... Αρκεί να μην περνάει νταλίκα από τον άλλο δρόμο που έχει πράσινο - το στρογγυλό φώς κάτω από το κόκκινο και το προρτοκαλί.

Βέβαια τώρα, αν έχεις κόκκινο, κανείς δεν σου απαγορεύει να ξεπεζέψεις, και να περάσεις πηγαίνοντας την μηχανή με τα χέρια...



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

Μικρή Λουλού
17/05/2004, 11:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από snipper
Κόκκινο είναι αυτό το στρογγυλό φως στο πάνω μέρος από το πορτοκαλί και το πράσινο, που ανάβει ορισμένες φορές και όποιος θέλει σταματά....

Αν δεν θες, δεν είναι υποχρεωτικό..... Αρκεί να μην περνάει νταλίκα από τον άλλο δρόμο που έχει πράσινο - το στρογγυλό φώς κάτω από το κόκκινο και το προρτοκαλί.

Βέβαια τώρα, αν έχεις κόκκινο, κανείς δεν σου απαγορεύει να ξεπεζέψεις, και να περάσεις πηγαίνοντας την μηχανή με τα χέρια...



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ε ΡΕ ΝΙΚΟ...

ΜΑΣ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ,ΝΑ ΤΣΟΥΛΑΜΕ ΠΕΡΑ-ΔΩΘΕ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ..!!!!

:lol: :lol: :lol:

Spazz
17/05/2004, 11:33
μαλακια να το καψεις.....ευκαιρια για endo .μερικα φαναρια σε παιρνει να τα καψεις ομως.αυτα για τους πεζους αν εχεις σταματησει μην πειτε οτι εισαι και τυφλος μπορεις να δεις και να περασεις! :eyepop:

Capo_Di_Capi
17/05/2004, 11:46
Τώρα που το ξανασκεφτομαι και με κόκκινα περνάω διότι



Λεφτά έχομεν και πλερώνωμεν τας ζημίας


Έχουμε και εφτά ψυχές να γουστάρουμε

gtsiros
17/05/2004, 23:56
To kalutero den to skefthkate omws...

blepeis to fanari kokkino? sumplekth, sbhneis th mhxanh, pernas to dromo sa podhlato kai meta thn bazeis mpros kai sunexizeis...

NLS
18/05/2004, 07:51
ρε συ φίλε μου τι παίρνεις και δεν μας δίνεις;

Capo_Di_Capi
18/05/2004, 14:40
To kalutero den to skefthkate omws...


blepeis to fanari kokkino? sumplekth, sbhneis th mhxanh, pernas to dromo sa podhlato kai meta thn bazeis mpros kai sunexizeis...


Τι λε ρε μεγάλε?

Με τίποτα σκατόφλωρους νομίζεις ότι έχει να κάνεις?

Άκου ποδήλατο. Ρε για γυμναστικές είμαστε εμείς?

Όρθιος στη μία ρόδα να τα βλέπω από ψηλά!!!!!!!

tzanismille
19/05/2004, 12:40
ΑΝ ΤΟΝ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΕ ΤΟΝ ΤΥΠΟ ΜΕ ΤΟ ΔΟΥΚΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΓΡΑΦΕ ΘΑ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΤΣΟΠΑΝΗΣ?ΠΟΛΛΑ ΣΤΡΟΥΜΦ ΕΧΟΥΝ ΜΗΧΑΜΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ.ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ:ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ Κ ΑΥΤΟΙ.

sunderlanos
19/05/2004, 22:38
Paidia parakolouthw poli kairw aythn thn koubenta kai pragmatika exw arxisei kai sxhmatizw arnhtikh gnwmh gia merika atoma edw mesa. Twra tha poun poli sta arxidia mas kai emas.Alla ayto den me peirazei katholou, ayto pou me peirazei omws einai to oti bgike enas typos kai eipe oti egw pernaw me kokkino kai sta paparia mou oloi kai oloi bgikate kai kathgoreite ena palikari pou tou apanthse oti eyxete na ton pathsei forthgo. Oxi oti symfono me ton teleuteo alla en pash periptwsh eite apo proswpikh tou empeiria eite apo antidrash ths stigmhs eipe kapia baria pragmata. Kaneis omes den bgike na kathgorhsei ton allo pou einai pragmatika dolofonws kai to dhlwnei kiolas oti pernaei me kokino kai den skeftetai kanenan.Kai toulaxiston re filarako esy den thn thes thn zoi sou ton allo pou exei oikogeneia kai paei sthn douleia tou ti sou ftaei?.Merikoi eipan oti to eipe gia plaka an kai den diakrinw kanena humor sta logia tou, toulaxiston den bgike na pei kserete re paidia mhn ta pernete ola ths metrhths plaka kanw...Ti na pw re paidia loipame poli. Exoume ftasei se shmeio na eksumnoume thn kafrila kai thn aneythinothta tou kathenos.Eleos pia eleos...

gtsiros
19/05/2004, 22:47
Eipes auta pou akribws h8ela na pw alla den h3era pws akribws.

Se paradexomai oxi mono pou me katalabes me poio pneuma milaw alla kai pou eides pera apo thn uperbolh sta logia mou kai pou ekanes ton kopo na grapseis ths skepseis sou.

Pragmatika se euxaristw gia to post sou kai xairomai pou se gnwrizw estw kai ligo mesa apo auto to forum.

telos, to pleon paranoiko avatar pou exw dei. AERAAAAAAAAAAAAAAA :wacko:

(Einai kati paizakia me skouterakia katw apo to mpalkoni mou kai o enas pataei 3erogkaza kai skaei h kwloe3atmish tou. to kanei twra 10 lepta.)

Re filaraki, eisai KAI xalkideos KAI sunonomatos?

NLS
19/05/2004, 23:13
Σταμάτα να Ενοχλείς τους Γαμάτους (R)

και μην πεις τίποτα περί δήθεν... θα φας πετροπόλεμο

άντε γεια

:ZZZ:

swtos
20/05/2004, 08:22
Ρε παιδιά, όλα αυτά τα πόστ για ένα κόκκινο ??????
Η διύλισις του κώνωπος και η κατάποσις της καμήλου ..........

Υγ. Εσείς οι σίγουροι να προσέχετε και στα πράσινα, γιατί
η κατάσταση έχει γίνει αφόρητη @#$%#@$%^#%$^&


ΥΓ2. Η ισοπέδωση είναι καθολική, μην μπαίνετε στην πρίζα
του περνώ δεν περνώ, αυτό θέλουν οι πολέμιοί μας .............

NLS
20/05/2004, 08:34
εγώ έχω περάσει άπειρες φορές με κόκκινο, ΛΙΓΕΣ από αυτές και μη-σωστά (ναι υπονοώ ότι τις υπόλοιπες για κάποιο λόγο το θεώρησα "σωστό" - πχ. ήταν ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΔΕΙΟΣ μέχρι πέρα ο άλλος δρόμος) - καμία από αυτές (εκτός ίσως αν έκανα λάθος και δεν είδα) δεν πέρασα "αέρα" χωρίς να δω τι παίζει στη διασταύρωση

δεν είναι αυτό που με χαλάει (βασικά τίποτα δεν με χαλάει - αρκεί να μη σκοτώσουν εμένα - απλά δεν έβρισκα καλύτερη λέξη), αυτό που με χαλάει είναι η "φιλοσοφία" του "είμαι από αμίαντο, δεν παθαίνω τίποτα και χέστηκα (ή το μυαλό μου δεν πάει μέχρι εκεί) αν προκαλέσω τίποτα σε άλλους"

γι'αυτό και για μένα ο sunderlanos μια χαρά τα λέει (και ω τι σύμπτωση συμπέφτει με κάποια άλλα "ενοχλητικά" μου σχόλια)

τέλος πάντων οι σούπερ ντούπερ έξτρα τυρογαριδάκι τούρμπο ιντερκούλερ, που περνάν κόκκινα και δεν βάζουν καθρέφτες και ξέρουν να στρίβουν κλπ., γενικά γαμάν και δεν κατουράν ποτέ και γενικά την έχουν δει "είναι της μοδός (με παίζουν οι φίλοι μου) να είμαι politicaly incorrect επειδή είναι φλώρικο να είμαι politicaly correct" ας μας πουν που κυκλοφορούν και πότε για να ξέρουμε εμείς οι μαλάκες άσχετοι να είμαστε αλλού

:evil:

DUKASII
20/05/2004, 09:02
EILIKRINA DILADI PISTEYETE OTI AYTA POY EIPE TO PALIKARI GINONTE;
THA ZOYSE NA MAS TA PEI PISTEYETE ESEIS AN PERNOYSE ETSI TA FANARIA;
TI NA PO....KAI DEN EPAIZE KAI ENA TZOKER....H NA MAS PEI KANA NOYMERO TOYLAXISTON!

EGO PALI NLS..POY EIMAI ..σούπερ ντούπερ έξτρα τυρογαριδάκι τούρμπο ιντερκούλερ...γενικά γαμάν και δεν κατουράν ποτέ και γενικά την έχουν δει "είναι της μοδός (με παίζουν οι φίλοι μου) να είμαι politicaly incorrect επειδή είναι φλώρικο να είμαι politicaly correct"


DEP PAIRNAO POTE ME KOKKINO...KAI MOLIS ANAPSEI TO PRASINO KOITAO PERA DOTHE MHN TYXON KAPOIOS..[STHN ELLADA EIMASTE ] THN EIDE PROLABENO MORE SIGA..!!!AYTO DE TO KANO GIA NA EIMAI politicaly correct" ALA GIA NA MHN KATALHXO PALI STO GENHMATA KAI ANAGAZO TOYS DIKOYS MOY KAI POLLOYS ALOYS APO EDO MESA NA TREXOYNE NA MATHOYNE AN EIMAI KALA KAI AN THA ME XANADOYNE!
ETSI EINAI EDO OPOS KAI NA TO KANOYME PAIDEIA STOYS DROMOYS DEN YPARXEI...ALA OXI NA EYXOME NA PAITHANOYNE OLOI GIA NA EIMAI ASFALHS EGO!

ESY POY PERNAS ME KOKKINO OTAN KAI EFOSON ESY O GAMAOYA NLS..POY DEN EISAI KAI DITHEN...EKATSES KAI EGRAPSES OTI SYMFONEIS NA PATHEI KATI TO PALIKARI POY PERNAEI ME KOKKINO!
EGO LOIPON SOY EYXOME ESENA KAI OLONON..PAROLH TH PETSA KAI TO TYRI POY MPOREI LEO MPOREI NA EXEI KATSEI STO KEFALI SOY APO MIKRO PAIDI...NA MH PATHEIS TIPOTA POTE KAI NA EISAI PANTA YGEIHS!
GIATI AN ESY POY PERNAS ME KOKKINO EISAI SWSTOS EPIDI EISAI ESY...KAI O ALOS EINAI LATHOS KAI NA PAITHANEI.....DIOTI ...EINAI O ALOS....EXEIS PROBLHMA!MEGALO PROBLHMA!

NLS
20/05/2004, 09:34
Θα μου πεις που συμφώνησα να σκοτωθεί;

το ψάχνω αλλά δεν το βρίσκω

απλά ΓΕΝΙΚΑ αυτοί που κάνουν μαλακία ως επιστήμη (και συνήθως ΑΛΛΟΥΣ βλάπτουν) και όχι τυχαία 1-2 φορές (όπως όλοι), θα "ήθελα" να παθαίνουν λίγα (για μάθημα) οι ίδιοι (είδες είπα για ένα σπασμένο χέρι) και ΠΟΛΛΑ το 2-τροχο ή 4-τροχο που έχουν για προέκταση του μικρού πουλιού τους

σε αυτή μου την άποψη, εμμένω κιόλας και δεν της αλλάζω ούτε λέξη

---

εσύ που φαίρεσαι έτσι έπαθες ακριβώς αυτό μάλλον, έπαθες και έμαθες και ΚΑΛΩΣ δρας τώρα - με επιβεβαίωσες ή μου φαίνεται;

(και επειδή δεν καταλαβαίνω γιατί το να κρίνεις σημαίνει ότι ΔΕΝ κρίνεσαι και ποτέ δεν το έκανα αυτό, απλά σε κάποιους αρέσει να λένε ότι το κάνω για να με βγάζουν λάθος ή για να δικαιολογούν τα αδικαιολόγητα, γι'αυτό να πω ότι και εγώ επειδή ΕΠΑΘΑ ΕΜΑΘΑ... καμία διαφορά, δεν κατάλαβα πότε με διαχώρισα)

DUKASII
20/05/2004, 09:46
DEN ALAXA EPIDI EPESA KAI XTYPHSA KAI AN DE XEREIS POS EPESA KALYTERA NA TO BOYLOSEIS!OUTE ME KOKKINO PERASA..OYTE EBALA SE KINDYNO KAPOION ALO!DE SE EPIBAIBEONO SE TIPOTA!

KAI PRIN PESO THN IDIA SYMPERIFORA EIXA STO DROMO DEN ALAXE TIPOTA APOLYTOS!

LOIPON AYTES TIS PAPARIES SOY DE TIS MPORO ALO !
SYMFONHSES NA PATHEI KATI TELOSPANTON TO PALIKARI GIA NA NIOSEIS ESY KALYTERA MALON!

DEN EIDA OMOS POYTHEN NA LES ...NA PATHO KAI EGO TO IDIO !
TO TI LES TORA ...DE MOY LEEI TIPOTA..ASTA ELEGES APO THN ARXH..
DITHEN OMOS DITHEN!


ESY THELEIS NA PATHAINEI ZHMIES O KOSMOS....GIA NA GOYSTAREIS TELIKA!NA MATHENEI LEEI...

NLS
20/05/2004, 09:54
ρε συ φίλε

1- μάζεψε τη γλωσίτσα σου

2- εννοείται αν κάνω τα ίδια να τα πάθω και εγώ, πρέπει να το διευκρινήσω δηλαδή;

3- πάσο αν δεν έπαθες για να μάθεις, αποδεικνίεσαι καλύτερος από μένα που έπαθα για να μάθω

DUKASII
20/05/2004, 10:06
1/ POTE GINAME FILOI???
2/ TO MAZEPSE TH GLOSITSA SOY TI EINAI ;;MAS APEILEITAI KYRIE??
AN DE TH MAZEPSO DILADI;NA ARXISO NA FOBAME PALI;

DEN APODYKNEIOME POYTHENA KALYTEROS GIATI DEN ETHESA TETOIO THEMA POYTHENA!
KALYTEROS..XEIROTEROS...

NLS
20/05/2004, 10:09
όπως θέλεις πάρ΄το, κε. Λέω Ότι Θέλω Όπου Θέλω

εφόσον δεν είμαστε φίλοι, να λες μόνο σε αυτούς να το βουλώσουν - σε μένα όχι αυτά

DUKASII
20/05/2004, 10:22
THELO !
SE SENA OXI AYTA NLS!GIATI MPOREI NA KLASEIS KANA ARXIDI...

NLS
20/05/2004, 10:33
ρε συ δούκα, δικαίωμα σου να δείχνεις την πνευματική σου ηλικία κάθε λίγο και λιγάκι

δικαίωμα σου κιόλας να μιλάς όπως θες κλεισμένος πίσω από την οθονίτσα σου

δεν θα παίξω το ηλίθιο παιχνιδάκι σου που μου θυμίζει γυμνάσιο με το ζόρι (περισσότεορ δημοτικό)

τσίου

DUKASII
20/05/2004, 10:50
PISO APO THN OTHONH TOY NLS...

ASE NA TO KRINOYNE ALOI! MIA FORA EMFANISTHKES KAI EIDANE ALOI OTI YPARXEIS..NOMIZAME OTI EISAI IOS TON FORUM!

THES NA MOY PEIS DILADI OTI AN AYTA STA ELEGA STA MOYTRA SOY THA EKANES TIPOTA BIAIO;;
O CONAN O BARBAROS EISAI;;

DE PAS NA FAS KANA LOYKOYMA RE SY NLS;


ELA LOIPON OPOTE THES KAI OPOTE GOYSTAREIS ESY NLS...NA ME BREIS! APOFASIZEIS KAI MOY LES!

KAI THA FERO EGO KAI MIA OTHONH MAZI NA KRYFTTO APO PISO! OK KOYKLE;
SOY XANALEO...OPOTE THES KAI OPOY THES ERXOME STH TELIKH EGO NA DO TI SKATA ENNOEIS!

NLS
20/05/2004, 10:52
χέσε με ρε δούκα που έχουμε την όρεξη σου κάθε μέρα

monstermind
20/05/2004, 11:19
χαχαχαχχ:rotflmao: :rotflmao:

αχ... μη σταματάτε...

έχω λιώσει στα γέλια...

χαχαχαχα:rotflmao:

τι γελοίοι που είστε....

:rotflmao: :rotflmao:

το αστοίο είναι οτι το πόστ γράφτηκε για να βρίσει την κυβέρνηση, και εσείς το κάνατε μεσανατολικό...

χαχχαχα...:rotflmao:

λες και το φόρουμ αυτό φτιάχτηκε για να βρίζονται οι απανταχού επί της γής μηχανόβιοι καραγκιόζηδες...

χααχαχαχ....:rotflmao:

αλλά μη σταματάτε... το γέλιο δίνει ζωή...

... άλλωστε τον θάνατο τον βλέπω πολύ συχνά, όπως και όλοι μας εδώ μέσα, και δεν το βρίσκω αστοίο να τον μελετάω...

αλλά εσείς συνεχίστε.... μέχρι να επισκεφτεί πάλι κάποιον από εδω μέσα... μπας και θυμηθείτε.. οτι μερικά πράγματα δεν λέγονται για πλάκα... ούτε μεταξύ σοβαρού και αστοίου... ούτε για να υπονοήσουμε κάτι άλλο...

NLS
20/05/2004, 11:31
λυπάμαι που έπεσα τόσο χαμηλά, γι'αυτό και δεν θα αντικρούσω το σχόλιο περί γελοίων κλπ.

-πάντως εύκολα μιλάει κάποιος χοντρά τελικά όταν δεν φοβάται την αντίδραση (πίσω από PC, σε μηχανή και ο άλλος κολημένος στην κίνηση κλπ.) ...το είδαμε και πριν το βλέπουμε και τώρα από σένα-

αν θες να (ξάνα)σχολιάσω το αρχικό θέμα, ευχαρίστως...

1) όσο και αν το βάλουν το πρόστιμο, θα τα παίρνουν από τους ίδιους και τους ίδιους... γιατί λοιπόν να μην γίνει και η κονόμα; αν έχετε τον μαγικό τρόπο να σταματήσουν οι (πραγματικές, πνεύμα όχι γράμμα του νόμου) παραβάσεις να μας τον πείτε και εμάς... προς το παρόν ναι εισπρακτικό το θέμα, πράγμα που δεν βρίσκω κακό

2) δεν κατάλαβα το "κυβέρνηση" σε εισαγωγικά... βάζουμε ετικέτες;

nimbus
20/05/2004, 13:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
χαχαχαχχ:rotflmao: :rotflmao:

αχ... μη σταματάτε...

έχω λιώσει στα γέλια...

χαχαχαχα:rotflmao:

τι γελοίοι που είστε....

:rotflmao: :rotflmao:

το αστοίο είναι οτι το πόστ γράφτηκε για να βρίσει την κυβέρνηση, και εσείς το κάνατε μεσανατολικό...

χαχχαχα...:rotflmao:

λες και το φόρουμ αυτό φτιάχτηκε για να βρίζονται οι απανταχού επί της γής μηχανόβιοι καραγκιόζηδες...

χααχαχαχ....:rotflmao:

αλλά μη σταματάτε... το γέλιο δίνει ζωή...

... άλλωστε τον θάνατο τον βλέπω πολύ συχνά, όπως και όλοι μας εδώ μέσα, και δεν το βρίσκω αστοίο να τον μελετάω...

αλλά εσείς συνεχίστε.... μέχρι να επισκεφτεί πάλι κάποιον από εδω μέσα... μπας και θυμηθείτε.. οτι μερικά πράγματα δεν λέγονται για πλάκα... ούτε μεταξύ σοβαρού και αστοίου... ούτε για να υπονοήσουμε κάτι άλλο...


ΣΩΣΤΟΣ Ο ΜΑΡΙΝΟΣ!

illuminatios
20/05/2004, 14:11
Τι λες τώρα ρε....!!! Τι συζητησάρα δεν παρακολούθησα!
Gtsiros....Γουστάρω !
Άντε ρε φίλε να τα πούμε σε μια εκδρομούλα:D

BIKENEST
20/05/2004, 16:51
πολυ γουσταρω να σας πετυχω πουθενα για καφεδακι...................................:smilea: :smilea: :smilea:
να τα πουμε λιγακι βρε:beer: :beer: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NLS
20/05/2004, 16:56
δεν καταλαβαίνω γιατί η σύγκριση

ο ένας είπε να πεταχτεί ένα λεωφορείο να τον κάνει κιμά (τον Χ μαλάκα)

ο άλλος είπε να του κάνει σμπαράλια ότι οδηγεί και να χτυπήσει ελαφρά (από αυτό που μπορεί να πάθεις σκουντουφλόντας)

τέσπα - χλωμό να με πετύχετε σε καφέ, σε διαδρομή μπορεί

:wave2:

gtsiros
21/05/2004, 00:41
Dieukrinish dioti par'olo pou to 8ema to £$%^%^ kai psofhse, polloi den ennooun akoma ta logia mou.

Lew.

Yparxoun kapoioi, pou kanoun tous dromous perissotero epikindunous ap'oti einai. sfhnes, kokkina kai de summazeuetai.

egw DE 8ELW tetoious an8rwpous sto dromo.

Kai epeidh ap'oti parathrw polloi edw mesa kremontai apo to paramikro prokeimenou na "apodei3oun" kapoia skepsh ws strabh, lew kai to epomeno:

otan:
-kapoios einai epikindunos gia tous upoloipous
-o idios to gnwrizei
-epimenei na to kanei
-to diatumpanizei

e, autos de prepei na kukloforei eleu8eros, oxi mono stous dromous alla opoudhpote.

kai eipa forthgo. oxi leofwreio.

illuminatios
21/05/2004, 09:18
Μήπως είσαι ο δικαστής Ντρεντ??

Electra
21/05/2004, 09:48
Επειδή είμαι η CatWoman, λέω να αφήσουμε τους κόκκινους και τους σφηνωμένους και σουζώμενους επικίνδυνους να πέσουν στα χέρια αυτών που θα τους κάνουν καλά ή στα χέρια της τύχης!!!

Τί άλλο μπορούμε να κάνουμε??:confused:

Γειά σου ρε illu ! :beer: :beer:


1963

Capo_Di_Capi
21/05/2004, 11:48
Ρε παιδιά πότε ο NLS ήρθε σε συνάντηση και δεν με πείρατε ένα τηλέφωνο?

Ένα μήνυμα δεν στείλατε?

Κάτι τελως πάντων?


Μήπως είσαι ο δικαστής Ντρεντ??

ΑΧΑΧΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

o minaras dead είναι αλλά τέλως πάντων.

gtsiros
21/05/2004, 12:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Electra
Επειδή είμαι η CatWoman, λέω να αφήσουμε τους κόκκινους και τους σφηνωμένους και σουζώμενους επικίνδυνους να πέσουν στα χέρια αυτών που θα τους κάνουν καλά ή στα χέρια της τύχης!!!

Τί άλλο μπορούμε να κάνουμε??:confused:

Γειά σου ρε illu ! :beer: :beer:

WWWW TO NINI GOUTSOU GOUTSOU TI GLYKO GATAKI AXOYTOOOOOOOOOOOOOOO :D

NLS
21/05/2004, 13:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Capo_Di_Capi
Ρε παιδιά πότε ο NLS ήρθε σε συνάντηση και δεν με πείρατε ένα τηλέφωνο?

Ένα μήνυμα δεν στείλατε?

Κάτι τελως πάντων?

γιατί; θα έπρεπε;

illuminatios
21/05/2004, 15:18
Γεια σου ρε electra party animal:sun:

Capo_Di_Capi
21/05/2004, 16:12
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Αρχικά δημιουργήθηκε από Capo_Di_Capi
Ρε παιδιά πότε ο NLS ήρθε σε συνάντηση και δεν με πείρατε ένα τηλέφωνο?

Ένα μήνυμα δεν στείλατε?

Κάτι τελως πάντων?
--------------------------------------------------------------------------------



γιατί; θα έπρεπε;



Έπρεπε γιατί κάποτες ΚΡΥΜΕΝΟΣ πίσω από την οθόνη σου μου είπες ότι αυτά που σου γράφω δεν τολμάω να στα πω

NLS
21/05/2004, 19:41
ααααα βεβαίως έχεις δίκιο

το είχα ξεχάσει

είσαι εκείνος που χωρίς να έχω καν μιλήσει σε σένα ή για σένα πετάχτηκες και με σκυλόβρυσες και οι admins είχαν κάνει την κότα (παρέα γαρ)

σωστά - ξεχνιούνται τέτοια πράγματα;

ε να μην το αφήσουμε τότε

τώρα που ξαναβγήκε η μαγκιά στην επιφάνεια και είναι κι άλλοι που απέκτησαν στόμα, ε μην το αφήσεις να πάει χαμένο

ωστόσο θα σε απογοητεύσω σε κάτι, εσύ μπορεί να θες να γίνεις κλόουν σε κάποιο meeting μια και είναι και άλλα άτομα που δεν με πάνε μια (καλά και εγώ το ίδιο), εγώ όμως δεν θέλω να γίνω θέαμα, οπότε αν θες τόσο πολύ να μου δείξεις την όποια μαγκιά σου, το κανονίζουμε με PM

αυτά - αρκετά συνέβαλα στην καταστροφή του thread που αρχικά είχε θέμα το πέρασμα με κόκκινο

periklisk
22/05/2004, 12:03
μερικοί μερικοί θα πρέπει όταν έχουν λερωμένη τη φωλιά τους να κάνουν τουμπεκί.....

....γιατί ο κόσμος είναι τόοοσο μικρός που τα πάντα μαθεύονται αργά ή γρήγορα.....