PDA

View Full Version : Κυκλοφορουν Ψυχακιδες!!!!!



FestoNero
19/06/2006, 04:32
10+10=50 χρονια απο τη ζωη μου εχασα πριν απο λιγο στη Κατεχακη...
Ας αρχισουμε απο τα απλα..
Ψυχακιας #1:
Οπως μπορειτε να δειτε στο χαρτη, οσοι ξερουν τη Κατεχακη, αν κινεισαι προς Ηλιουπολη το σημειο #1 υποδεικνυει οτι εχεις περασει απο το σημειο "καρμανιολα" και ουσιαστικα εχεις γλιτωσει τη ζωουλα σου..
Ελα που η τυχη σου παιζει παραξενα παιχνιδια..
Στην αριστερη στροφη αμεσως μετα το φαναρι, που πηγαινα με καμια ογδονταρα στην αριστερη λωριδα, εκει στους θαμνους ΠΑΝΩ στο διαζωμα βλεπω, η μαλλον εχω την εντυπωση οτι βλεπω κατι σαν κουστουμι...
Με τη ταχυτητα που περασα δεν προλαβα να δω καλα, περασα ξυστα..
Κοβω, τσεκαρω στο καθρεφτη, και βλεπω τον ψυχακια #1 να περπαταει στην ακρη της αριστερης λωριδας, σε σημειο που δεν εχει φωτισμο απο καμια μερια, μεσα στους θαμνους..
Λεω...
Οκ..
Ζακι θα'ταν, παω πασο.
Συνεχιζω παρακατω, περναω τα πρωτα φαναρια του νεκροταφειου του Βυρωνα, και ανεβαινω την ανηφοριτσα.. Μπροστα μου (και πριν τον ψυχακια #1) εχω ενα beverly (κρανος+μπουφαν, μονο γαντια δε φοραγε..) το οποιο πηγαινει στην αριστερη ακρη της δεξιας λωριδας..
Ξαφνικα, με το που φτανει στη κορυφη την ανηφορας και εχει πανοραμικη θεα μεχρι τα επομενα φαναρια, τον βλεπω να το κοβει δεξια...
:eyepop: :eyepop:
Η πρωτη μου σκεψη;
ΠΩΣ ΣΚΑΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝΕ ΝΑ ΤΡΑΚΑΡΟΥΝΕ ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ;;;!!!
Ελα που αλλο ηταν αυτο που επροκειτο να δω...
:sad: :sad:
Κοβω και γω δεξια, (κατι θα ξερει το beverly)
και φτανω στη κορυφη...
Και τι βλεπω;
(οχι δεν ειχε προσγειωθει ιπταμενος δισκος ρεεεε!!!!)
2 Φαναρια να κατευθυνονται προς τα μενα!!!!!
Πρωτη σκεψη;;
Ρε λες να κοιμαμαι;;;
ΟΟΟΟΟΟοοοοοοχιιι φιλε μου.
Εισαι στην Ελλαδα.
Αυτο σημαινει οτι ετσι οπως προχωρας ομορφα και ωραια στη κατεχακη, μπορεις ξαφνικα να βρεις εναν μαλακα με opel corsa να εχει μπει στο ρευμα σου και να προχωραει κανονικα.
Ακομα χειροτερα, οταν του αναβοσβηνεις τα φωτα μαζι με το beverly και του κορναρεις κιολας, αυτος αναβει δεξι φλας, αριστερο για σενα, και συνεχιζει!!!!!!!
ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ!!!!!!
Νταξ, εχω διαβασει ΤΑ κουλα εδω μεσα, αλλα λες, ειναι περιπτωσαρες, δε παιζει..
Κατευθειαν με το που φτανω στα φαναρια αναστροφη (με χειροφρενο περικαλω, τσαμπα εξασκηση του κανω;;; -και ναι κοιταξα αν ερχοταν κανεις)
Και βουρ στο κυνηγι του μαλακα.
Δυστυχως με επιασε κοκκινο στα φαναρια του νεκροταφειου (οχι ρε, αυτο δε το περναω) και ετσι τον ειδα να χανεται...

ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΕΕΕΕΕΕ!!!!!
:hypnotize :hypnotize :hypnotize


52258

Λεωνίδας
19/06/2006, 09:09
:a53: :a53: :a53: :a53: :a53: :a53:

ktm640lc4
19/06/2006, 12:18
Δηλαδη ερχονταν κατα πανω σου??????????/

Καλα καταλαβα?????

:eyepop:

FestoNero
19/06/2006, 12:32
Ο ψυχακιας #1 περπατουσε στην ιδια κατευθυνση με μενα.
Ο ψυχακιας #2 πηγαινε αντιθετα, στο ρευμα μου.
Για να το καταφερεις αυτο πρεπει να εχεις ειδικη αδεια ανικανοτητας οδηγου απο το κρατος..
Πρεπει να αναγνωριζεται σε ολη την ευρωπαικη ενωση..
:eek: :eek:

bartlal
19/06/2006, 13:06
:eyepop: :uplate: :eek:

τι ειπες τωρα ρε συ! δεν γινονται αυτα!!!!!
τουλαχιστον καμμια κληση στο 100 εκανες? αν προλαβαινες βεβαια να συνελθεις απο το σοκ...

:mad:

Boxer
19/06/2006, 13:11
Το ιδιο μου εχει τυχει στην κηφισιας στο υψος του ΟΤΕ πριν γινει ο κομβος. Αναποδα στο αριστερο ρευμα. Ειδα το Χριστο φανταρο.:a53:

AFTER
19/06/2006, 13:15
Ενας φιλος τρακαρε ετσι, με εναν γερο που ειχε μπει αντιθετα στην κηφησιας, απο το χαλανδρι(Αγια Βαρβαρα, εθνικης αντιστασεως)
Τρακαρε στην βυθιση στο κτηριο της allianz
!!!!!!!

Ναι καλα διαβασατε!!

Akis@SF
23/06/2006, 18:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Ενας φιλος τρακαρε ετσι, με εναν γερο που ειχε μπει αντιθετα στην κηφησιας, απο το χαλανδρι(Αγια Βαρβαρα, εθνικης αντιστασεως)
Τρακαρε στην βυθιση στο κτηριο της allianz
!!!!!!!

Ναι καλα διαβασατε!!

Τι??????? Πως?????????? :eek: :eek: :eek:
ποσο μα ποσο μα ποσο :a31: :a31: πρεπει να εισαι για να το κανεις αυτο:confused: :confused: :confused: :confused:

AFTER
23/06/2006, 18:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akis@SF
Τι??????? Πως?????????? :eek: :eek: :eek:
ποσο μα ποσο μα ποσο :a31: :a31: πρεπει να εισαι για να το κανεις αυτο:confused: :confused: :confused: :confused:


Οσο αυτος που εκανε αναστροφη μεσα στην Αττικη οδο
ΑΚΡΙΒΩΣ τοσο!!!!!!

FestoNero
04/08/2006, 11:21
ΨΥΧΑΚΙΔΩΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...
Τη Τριτη στις 01:20 (ξημερωματα Τεταρτης δηλαδη)
περναγα με το τουτου απο το παραλιακο δρομο στο εξοχικο
μου στο Ματι (διπλα στο Ζουμπερι, παραδιπλα απο τη Ν.Μακρη)..
Ο δρομος λεγεται Ποσειδωνος για οσους ξερουν.
Λιγο πριν το ξενοδοχειο Aquamarina με κατευθυνση προς κεντρο Ματιου
(αμεσως μετα τη γαμησε-τα-στροφη στα γρασιδια, στη γωνια της Τριτωνος -για οσους ξερουν και παλι)
Βλεπω κατι ογκους στο οδοστρωμα..
Κοιταω, ξανακοιταω, μπα, λαθος κανω, σκια απο τα δεντρα ειναι..
Φτανω κοντα και τι ηταν;;
ΗΤΑΝ 3 ΚΑΔΟΙ ΑΠΟΡΡΙΜΑΤΩΝ, (οι πρασινοι)
ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΠΛΩΜΕΝΟΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΜΗΚΟΣ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΚΑΙ ΞΑΠΛΩΜΕΝΟΙ ΚΑΤΩ..

:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:
Σταματαω κατευθειαν, αλαρμ και τριγωνακι :winka:
Και καθομαι και τους κοιταω..
Τριγυρω ψυχη.
Τι να κανω, καθομαι και τους σηκωνω,
ευτυχως οι 2 ηταν αδειοι αλλα ο τριτος ειχε περιεχομενο και... δυσκολευτηκα..
Οση ωρα τους σηκωνα περνουσαν αυτοκινητα
(χωραγε ενα) και ουτε που σταματουσαν τα ζΑ..
Με το που σηκωνω τον τριτο σκαει ο πυροσβεστης μας
(εχουμε "δημοτικο" πυροσβεστη, με δικο μας οχημα προιον ερανου),
του λεω τι εγινε, και μου λεει ναι το ξερω το ιδιο εγινε και χθες
:eyepop: :eyepop: :eyepop: Μπέ;
Και τωρα καλεσα την αστυνομια..
Καπακια σκαει το περιπολικο και καπου εκει την εκανα..
Δυστυχως δεν ειχα τη φωτογραφικη μαζι να βγαλω τα αισχη μας..
Καποιος νομιζε οτι ειναι καλη φαρσα;
Καποιος ψυχακιας (εχουμε μερικους στο Ματι);
Τι σκατα εχετε στο κεφαλι σας ρε γαμωτο...

:sad: :sad:

idi
04/08/2006, 11:22
μου τυχαινει τετοιος "ψυχακιας" συστηματικα 2 μ3 3 φορες το μηνα!!!! :sad:

tsiros_temp
04/08/2006, 11:49
Αρχίζω και αναρωτιέμαι μήπως τελικά η βία, σαν άμυνα για ζήσουμε εμείς δηλαδή, που προσπαθούμε να είμαστε σωστοί, είναι λύση...

Το πράμα σοβαρεύει.

EVI
04/08/2006, 12:16
δλδ βαλαν τους καδους στο δρομο?για πιο λογο?για να πεσει κανεις πανω τους?να τραυματιστει η ακομα χειροτερα?

και τι?θα καθοντουσαν εκει να τρωνε ποπ κορν και να γελανε ?


οπως ο αλλος που πεταγε πετρες στα αμαξια?

και κυκλοφορουν ελευθεροι?

ειλικρινα .......... μονο καθυστεριμενοι τα κανουν αυτα

αλλα οι καθυστεριμενοι εχουν την διαυγεια να σκευτουν να κανουν μια τετοια κινιση ξανα και ξανα?μαλλον οχι

με το συνδρομο νταουν τι γινετε?με τους αυτιστικους?

η λερος εχει πολλα κρεβατια ακομη.......η οχι?

Giorgos19
04/08/2006, 12:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750
δλδ βαλαν τους καδους στο δρομο?για πιο λογο?για να πεσει κανεις πανω τους?να τραυματιστει η ακομα χειροτερα?

και τι?θα καθοντουσαν εκει να τρωνε ποπ κορν και να γελανε ?


οπως ο αλλος που πεταγε πετρες στα αμαξια?

και κυκλοφορουν ελευθεροι?

ειλικρινα .......... μονο καθυστεριμενοι τα κανουν αυτα

αλλα οι καθυστεριμενοι εχουν την διαυγεια να σκευτουν να κανουν μια τετοια κινιση ξανα και ξανα?μαλλον οχι

με το συνδρομο νταουν τι γινετε?με τους αυτιστικους?

η λερος εχει πολλα κρεβατια ακομη.......η οχι?


Χθες που περασα μια απο εκει ειδα οτι ηταν μισο αδεια οποτε υπαρχει απλετος χωρος........:a021:

Λεωνίδας
04/08/2006, 12:24
Και στο Άουσβιτς είδα κάτι άδειους φούρνους...
Ρε είστε σοβαροί :confused: :confused: :confused:

EVI
04/08/2006, 12:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Και στο Άουσβιτς είδα κάτι άδειους φούρνους...
Ρε είστε σοβαροί :confused: :confused: :confused:


εμεις?


ε ναι ρε φιλε εμεις δεν σκορπαμε καδους στους δρομους


αν εσυ το θεωρεις φυσιολογικο .....τι να σου πω

το πλοιο για λερο φευγει απο το λιμανι στις 8

:lol: :wave2: :smokin:

Λεωνίδας
04/08/2006, 13:03
ναι ε...


57809

FestoNero
04/08/2006, 13:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750
εμεις?


ε ναι ρε φιλε εμεις δεν σκορπαμε καδους στους δρομους


αν εσυ το θεωρεις φυσιολογικο .....τι να σου πω

το πλοιο για λερο φευγει απο το λιμανι στις 8

:lol: :wave2: :smokin: Μπα..
Ετσι οπωε καταντησαμε, καλυτερα να παμε οι φυσιολογικοι στη Λερο..
:hypnotize :hypnotize :hypnotize
:beer:

EVI
04/08/2006, 13:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από FestoNero
Μπα..
Ετσι οπωε καταντησαμε, καλυτερα να παμε οι φυσιολογικοι στη Λερο..
:hypnotize :hypnotize :hypnotize
:beer:



ελα ντε....... :uplate:

idi
04/08/2006, 13:10
δε σε πιανω φιλε Λεωνιδα

τι θες δηλ να κυκλοφορει ο καθε ζακιας στους δρομους ταχείας... να τον πατήσω και να εχω τυψεις.... και να τον “πληρώνουμε για καλο”???

αμα ειναι έτσι ας φερουμε και τιποτα ελεφαντες χυμα στους δρομους και τιποτα ιπποπόταμους, λιονταρια κτλ

να γινουμε κανονικα ζουγκλα

καποιος πρεπει να τους μαζέψει γιατι μια φορα ΕΞΥΣΑ με τον αγκώνα μου ενα ζακι... χεστηκα πανω μου. τρομαχτική εμπειρία. τρεμω τωρα που το σκέφτομαι.

στα παπαρια μου αν θελει να πεθανει αυτος!! ναι οσο σκληρο και αν ακούγεται. γιατι να παω και εγω μαζι του? επέλεξα εγω τη πρεζα και τον αργο θανατο???

αυτος ναι - εγω ΟΧΙ.

θελω να ζησω τη σκατοζωη μου και οχι να πεθανω αργα.

ας παρει ΤΟ ΜΠΟΥΛΟ απο εμπρος μου και ας κανει οτι θελει! (αυτος το επελεξε)

AFTER
04/08/2006, 17:38
Κανεις λακαμας παποπυς θα τους εβαλε εκει ''για να μην τρεχουν οι αλητες με τα αμαξια''

Οσο για τα αλλα σχολια περι ηττοπαθειας:
Ζηστε εσεις στο καβουκι σας, εγω θα ειμαι ελευθερος

TATAR
04/08/2006, 18:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Κανεις λακαμας παποπυς θα τους εβαλε εκει ''για να μην τρεχουν οι αλητες με τα αμαξια''

Οσο για τα αλλα σχολια περι ηττοπαθειας:
Ζηστε εσεις στο καβουκι σας, εγω θα ειμαι ελευθερος
Αδελφή αντιδημάρχου σε κεντρικό δρόμο στη γειτονιά μου αφήνει 'ενα λάστιχο ανοιχτό όλο το βράδυ να τρέχουν τα νερά για να κόβουν οι κάγκουρες με τα παπιά και να μην της χαλάνε την ησυχία στο μπαλκόνι !! Ασε, μη το ψάχνεις, δεν υπάρχει κράτος, μόνο νόμοι αδέσποτοι.

zzr2005
04/08/2006, 19:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από TATAR
Αδελφή αντιδημάρχου σε κεντρικό δρόμο στη γειτονιά μου αφήνει 'ενα λάστιχο ανοιχτό όλο το βράδυ να τρέχουν τα νερά για να κόβουν οι κάγκουρες με τα παπιά και να μην της χαλάνε την ησυχία στο μπαλκόνι !!
????????ΠΙΣΣΑ ΚΑΙ ΠΟΥΠΟΥΛΑ.?...ΑΠΑΓΧΟΝΙΣΜΟΣ??? ΓΚΙΛΟΤΙΝΑ???ΣΑΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΤΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΕΣΕΙΣ,:eek:
ΡΙΞΕ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΝΑ ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΠΕΤΑΩ ΠΕΤΡΕΣ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ......

TATAR
04/08/2006, 19:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005
????????ΠΙΣΣΑ ΚΑΙ ΠΟΥΠΟΥΛΑ.?...ΑΠΑΓΧΟΝΙΣΜΟΣ??? ΓΚΙΛΟΤΙΝΑ???ΣΑΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΤΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΕΣΕΙΣ,:eek:
ΡΙΞΕ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΝΑ ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΠΕΤΑΩ ΠΕΤΡΕΣ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ......
Δυστυχώς ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ :beer: :beer:

zzr2005
04/08/2006, 19:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από TATAR
Δυστυχώς ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ :beer: :beer:
κατι τετοιες ωρες θα ήθελα να ήμουν στέλεχος της χεζμπολάχ...
πάς στην αποθήκη βγάζεις τον πύραυλο, τον καλό με το μεγάλο βεληνεκές, και τον στέλνεις συστημένο...:D

el_hymador
04/08/2006, 21:18
Τωρα που πηρα φορα δεν σταματαω.....

Περιστατικο με ξυλο.....

Στην Χρ.Σμυρνης στην Πευκη , μονοδρομος ειναι με δυο λωριδες κυκλοφοριας ....στο τελειωμα της βγαζει στην Λ.Ειρηνης δεξια πας για Μαρουσι , αριστερα για Μεταμορφωση....ανεβαινω λοιπον και σε καποια φαση η δεξια λωριδα λιγο πριν το φαναρι εχει ουρα απο αυτοκινητα...κανω αριστερα και βλεπω ενα χαρτοκουτο αρκετα μεγαλο , στην μεση του δρομου ....αυτο σε αποσταση 30 μετρα απο το φαναρι ...δεξια ειπαμε εχει αυτοκινητα ουρα , αριστερα ειναι η κουτα και ενα αυτοκινητο στο φαναρι ....σταματαω προχειρα στην ακρη του δρομου , κατεβαινω και κλωτσαω την κουτα αλλα αυτη δεν κουνιεται!!! ανοιγω και βλεπω μεσα ενα πυροσβεστηρα αυτοκινητου!!!!!:eyepop: ταυτοχρονα ακουω καποιον να γκαριζει ''ρε μαλακισμενο τι κανεις? αντε #$%$^%^ ασε την κουτα εκει!!!'' ηταν ο οδηγος του μοναδικου αυτοκινητου που ηταν σταματημενο αριστερα ....παρ΄ολα αυτα κανω στην ακρη την κουτα και το περιεχομενο της και πλησιαζω στο αυτοκινητο ενω ο οδηγος με βριζει ασταματητα ....περεπιπτοντως ηταν γνωστος δικηγορος που εμφανιζεται στην τηλεοραση!!! (οχι πολυ γνωστος , αλλα αναγνωρισιμος.....) βγαζοντας αφρους μου γαυγισε οτι ειχε βαλει την κουτα επειδη εμεινε το αμαξι του για να προειδοποιει !!! τον πυροσβεστηρα τον εβαλε για να μην παρει την κουτα ο αερας!!! οταν τον ρωτησα γιατι δεν βαζει τριγωνο ομολογω οχι με τον πιο κοσμιο τροπο , παρεκτραπηκαμε εχασα την ψυχραιμια και ακολουθησε σφαλιαρο μπουνο μαχια....για την ιστορια απλα αναφερω πως οι γραβατες ειναι πολυ βολικες (να φοραει ο αλλος οχι εσυ!) και προσφερουν αριστη λαβη! Οταν μας χωρισαν , αυτος απειλουσε οτι θα με κλεισει ισοβια μεσα , θα καλεσει το εκατο , την ΕΜΑΚ , τον ερυθρο σταυρο κ.τ.λ.-κ.τλ.
τελικα τιποτε δεν εγινε ....αλλα περασαμε ομορφα..

TATAR
05/08/2006, 08:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Τωρα που πηρα φορα δεν σταματαω.....

Περιστατικο με ξυλο.....

Στην Χρ.Σμυρνης στην Πευκη , μονοδρομος ειναι με δυο λωριδες κυκλοφοριας ....στο τελειωμα της βγαζει στην Λ.Ειρηνης δεξια πας για Μαρουσι , αριστερα για Μεταμορφωση....ανεβαινω λοιπον και σε καποια φαση η δεξια λωριδα λιγο πριν το φαναρι εχει ουρα απο αυτοκινητα...κανω αριστερα και βλεπω ενα χαρτοκουτο αρκετα μεγαλο , στην μεση του δρομου ....αυτο σε αποσταση 30 μετρα απο το φαναρι ...δεξια ειπαμε εχει αυτοκινητα ουρα , αριστερα ειναι η κουτα και ενα αυτοκινητο στο φαναρι ....σταματαω προχειρα στην ακρη του δρομου , κατεβαινω και κλωτσαω την κουτα αλλα αυτη δεν κουνιεται!!! ανοιγω και βλεπω μεσα ενα πυροσβεστηρα αυτοκινητου!!!!!:eyepop: ταυτοχρονα ακουω καποιον να γκαριζει ''ρε μαλακισμενο τι κανεις? αντε #$%$^%^ ασε την κουτα εκει!!!'' ηταν ο οδηγος του μοναδικου αυτοκινητου που ηταν σταματημενο αριστερα ....παρ΄ολα αυτα κανω στην ακρη την κουτα και το περιεχομενο της και πλησιαζω στο αυτοκινητο ενω ο οδηγος με βριζει ασταματητα ....περεπιπτοντως ηταν γνωστος δικηγορος που εμφανιζεται στην τηλεοραση!!! (οχι πολυ γνωστος , αλλα αναγνωρισιμος.....) βγαζοντας αφρους μου γαυγισε οτι ειχε βαλει την κουτα επειδη εμεινε το αμαξι του για να προειδοποιει !!! τον πυροσβεστηρα τον εβαλε για να μην παρει την κουτα ο αερας!!! οταν τον ρωτησα γιατι δεν βαζει τριγωνο ομολογω οχι με τον πιο κοσμιο τροπο , παρεκτραπηκαμε εχασα την ψυχραιμια και ακολουθησε σφαλιαρο μπουνο μαχια....για την ιστορια απλα αναφερω πως οι γραβατες ειναι πολυ βολικες (να φοραει ο αλλος οχι εσυ!) και προσφερουν αριστη λαβη! Οταν μας χωρισαν , αυτος απειλουσε οτι θα με κλεισει ισοβια μεσα , θα καλεσει το εκατο , την ΕΜΑΚ , τον ερυθρο σταυρο κ.τ.λ.-κ.τλ.
τελικα τιποτε δεν εγινε ....αλλα περασαμε ομορφα..


:a18: :a18:

Alx 84
08/08/2006, 10:02
ρε παιδιά, εδώ μιλάμε για αναστροφή στην αττική οδό και να πηγαίνει ο στοκος στην αριστερή λωρίδα για να γυρίσει πίσω.


τι λέμε τώρα...
θα πρέπει να εφοδιάσουν τις κάμερες κυκλοφορίας με τηλεκατευθυνόμενους πυραύλους. Αλλά βλέπεις, δεν έχει μίζα το θέμα...:mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

danaos75
08/08/2006, 10:16
θα πρέπει να εφοδιάσουν τις κάμερες κυκλοφορίας με τηλεκατευθυνόμενους πυραύλους

χαχαχαχαχαχα

αυτό είναι λύση.

Καθαρματα δεν ξαναδιαβάζω τίποτα απο τα "Στραβά κα Ανάποδα", στην θέση της πρώην πλούσιας κόμης μου τώρα αντριφεγγίζει ενα υπεροχο γυαλιστερο παρκε.

:a53: :a7:

και εγώ μεχρι τώρα νομιζα οτι το να με κόβουν χωρις να ελεγχουν και χωρίς φλασ ήταν επικίνδυνο.

Sabre
08/08/2006, 10:34
Ρε εδώ σήμερα το πρωϊ στην Λ.Μεσογείων στον κλειστό λεωφορειόδρομο που βγάζει Λ.Αλεξάνδρας έκανε ο άλλος όπισθεν με το κάρο του μετά το φανάρι που είναι στην μέση - ενώ είχε φτάσει στο τελευταίο φανάρι πρίν την ανηφόρα για Λ.Αλεξάνδρας.
Ευτηχώς (λόγο κόκκινου σηματοδότη για τους λοιπούς που είχαμε μείνει πίσω) ήταν μόνος του.Αλλά μάλλον αυτό σκέφτηκε και αυτός.
Ατάραχος με τα αλάρμ του και όπισθεν.........:eek:
Κάθε μέρα έχει εκεί τροχονόμο...σήμερα δεν είχε, και το κτήνος πήρε θάρος....:a023:

Morpheus_X
09/08/2006, 01:42
Μου έτυχε και μένα τις προάλλες, περνάω μπροστά από το ΟΑΚΑ και στο φανάρι μετά τη γέφυρα κάνω αριστερά για να βγώ κηφισίας και τι να δω;Πάνω στη στροφή της εξόδου(είσοδος ουσιαστικά στην κηφισίας) μα τύπισσα παρκαρισμένη στην εσωτερική της στροφής και κόντρα στο ρεύμα!!:eyepop: Ευτυχώς που ήταν βράδυ και την ψιλιάστηκα νωρίτερα από τα φώτα της!!Ο μεγαλοδύναμος να μας φυλάει από κάτι τέτοια!!