PDA

View Full Version : παιρνει μπροστα και τρεχει η βενζινη!?!?!!



vassilis88
19/06/2006, 12:10
πως εγινε παλι αυτο?πηγα να βαλω μπροστα οπως καθε πρωι να φυγω και δεν το καταλαβα στην αρχη μετα ειδα κατι υγρα να τρεχουν το σβηνω λαδια δεν ηταν ειχε γεμισει ο τοπος και προσεχω απο κει που εσταζαν ξαναβαζω μπροστα παλι τα ιδια μυριζε κιολας και τελως παντων φαινεται να χει ξεβιδωσει κατι ενα σωληνακι ειναι κ απο κει τρεχει η βενζινη αμα παρει μπρος!!δεν το εψαξα κ πολυ παραλιγο το πρωι να καθυστερησω για τις εξετασεις και τωρα παω θαλασσα θα το ξανακοιταξω οταν γυρισω να δω μηπως θελει τιποτα βιδωμα γμτ γμτ.να το παω σε μηχανικο?

OldMan
19/06/2006, 12:16
Για να σΕ πω την (οποιουδήποτε χρώματος) αλήθεια, ΔΕΝ κατάλαβα τίπτις !!! (Εφάμιλλος του Kerouac στην απουσία τελειών).

Πάντως, αν όντως τρέχει βενζίνη, καλύτερα να αναβάλλεις την θάλασσα !!!
(Το αλμυρό νερό διαβρώνει εύκολα τα μέταλα που ΚΑΙΓΟΝΤΑΙ ...).

:wave2: :beer: :wave2:

odt
19/06/2006, 13:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88
και τωρα παω θαλασσα θα το ξανακοιταξω οταν γυρισω να δω μηπως θελει τιποτα βιδωμα γμτ γμτ.να το παω σε μηχανικο?

Αν δε μείνεις από βενζίνη :a029:

booZe
19/06/2006, 13:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88
γμτ γμτ.να το παω σε μηχανικο?

Επιτρέπεται στα 17,5 να οδηγείς το 749;

kalant
19/06/2006, 15:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από booZe
Επιτρέπεται να στα 17,5 να οδηγείς το 749;

εσυ τι λες, επιτρεπεται?

:nono:

dirtbird
19/06/2006, 18:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Για να σΕ πω την (οποιουδήποτε χρώματος) αλήθεια, ΔΕΝ κατάλαβα τίπτις !!! (Εφάμιλλος του Kerouac στην απουσία τελειών).

:wave2: :beer: :wave2:


Στο δρόμο ...έτρεχαν οι βενζίνες?:hypnotize

costas81
19/06/2006, 18:54
:smokin: :smokin: :smokin: :smokin:

καθώς θα περιμένεις να ζεσταθεί κάνε και ένα τσιγάρο βοηθάει να ζεσταθεί η μηχανή πιο γρήγορα!!!

vassilis88
20/06/2006, 10:56
λοιπον
1ον δεν εχω 749!αλλα cbr 125.που ουτε αυτο επιτρεπεται αλλα ..το 749 θα το παρω καποια στιγμη(στανταρ)ειναι το αγαπημενο μου μηχανακι!λαβ φερστ σαητ πρωτη αγαπη κ παντοτινη.
τωρα κ που το κοιταξα μετα δεν εβγαλα ακρη αλλα ετσι κ αλλιως το μηχανακι σιγουρα το πειραξε καποιος δεν ειναι φυσιολογικο προβλημα αυτο.αλλωστε την ιδια μερα που το ειδα εγω κ του αδερφου μου η μηχανη,Ζ750,δεν επαιρνε μπροστα με τιποτα ενω πριν λιγες μερες που γυρισε απο το τει πηρε με την πρωτη!κ στο συνεργειο του ειπανε οτι σιγουρα του το πειραξανε και το Ζ αρα κ το δικο μου!γαμω πια τωρα το βαζω μες στο σπιτι...αλλα ουτε σημερα θα το παω γιατι ξυπνησα κ αργα πρεπει να παω κ θαλασσα παλι...:D :D μαλλον βενζινη θα θελανε να κλεψουν...η τιποτα σωληνακια που τωρα μου λειπουν.....:mad: καλα δεν πειραζει ευκαιρια να το κανω καλυτερο να αλλαξω κ καποια πραγματα που θελω.