PDA

View Full Version : Τι ειπε ρε ο Hayden????



ktm640lc4
19/06/2006, 14:12
Δηλώσεις πρωταγωνιστών
Valentino Rossi: "Hταν πολύ δύσκολο να κρατήσω την αυτοσυγκέντρωσή μου γιατί όταν φτάσαμε στο σημείο του ατυχήματος διαπιστώσαμε το μέγεθος της καταστροφής. Οταν είδα τους αναβάτες που ήταν κάτω, ανησύχησα. Ιδιαίτερα για τον Μελάντρι που έδειχνε πολύ άσχημα. Στη συνέχεια ενημερωθήκαμε ότι οι αναβάτες είναι καλά στην υγεία τους και μπορέσαμε να επανεκκινήσουμε. Ομως, δεν ήμουν συγκεντρωμένος με αποτέλεσμα να κάνω κακή εκκίνηση. Ηταν δύσκολο να κάνω προσπεράσματα με γεμάτο το ντεπόζιτο, αλλά όταν βρήκα τον ρυθμό μου τους πέρασα όλους. Ηταν μια μεγάλη νίκη".

Nicky Hayden: "O Rossi έπαιζε μαζί μου και παρά το γεγονός ότι αυτό δεν είναι αστείο, είμαι χαρούμενος που τερμάτισα στη 2η θέση και που κατάφερα να ακολουθήσω τον ρυθμό του αφού δεν ήταν και πολύ καλό Σαββατοκύριακο για μας. Είναι εξαιρετικό συναίσθημα να βρίσκεσαι στο πόντιουμ, αλλά στο Αssen πρέπει να νικήσω".
Nicky Hayden:



Aντιγραφη απο το site της ετ3 για το μοτο gp.

ktm640lc4
19/06/2006, 14:30
Να εξηγησω τι εννοω.

Βγαινει ο hayden και λεει οτι ο ροσι επαιζε μαζι μου?

Εχει ξαναγινει τετοια δηλωση απο αναβατη μετα το τελος του αγωνα?:eyepop:



Α ξεχασα το βραδυ το dvd-r θα γραψει τον αγωνα σε maximum quality. Οποιος τον θελει και δεν προλαβει να τον γραψει ας στειλει μυνημα να του στειλω το dvd.

Αυτα, ευχαριστω.:wave2:

sapila racing
19/06/2006, 14:43
Αυτα παθαίνεις αν πιστεύεις οτιδήποτε λεγεται στην ΕΤ3 :rotflmao:

Στην πραγματικοτητα τα είπε έτσι:

"There was a lot of drama at the first corner, but I just had to stay focussed, that's my job, and luckily it seems like everyone's ok, which is really important. Rossi was playing today - he had more in the tank and was saving his tyres so I knew it was going to be hard to stay with him at the end of the race, especially the hotter it got out there because that made traction an even bigger issue. I wanted to be smart and stay consistent today - I can't afford to have any off-days."

Δεν είπε οτι έπαιζε μαζί του, είπε ότι έπαιζε με την εννοια οτι δεν άνοιξε όλα του τα χαρτιά από την αρχή. Φύλαγε τα λάστιχα του για το τέλος με λίγα λόγια.

ktm640lc4
19/06/2006, 14:58
Εχω βασιμες αντιρρησεις φιλε μου.
:D
Ειπε played, οποτε εννοουσε αυτο ακριβως. Αν υποθεσουμε οτι ολοι εχουν μια στρατηγικη μεσα στο παιχνιδι δεν μπορει να βγαινει και να λεει τα αυτονοητα. Δηλαδη ολοι παιζουν μεσα εκει αφου ολοι εχουν στρατηγικες.


Οποτε εννοουσε ακριβως αυτο, οτι επαιζε γενικοτερα. Ισως οχι μονο με τον hayden αλλα μολις ειδε οτι εχει απο πισω μονο αυτον, καταλαβε οτι μονο με δικια του μαλακια θα χασει τον αγωνα γιαυτο και τον επαιξε τον πιτσιρικα.

ruyjin
19/06/2006, 15:06
σορρυ κι ολας,
αλλα επειδη δεν τον ειδα χτες τον αγωνα και θα τον δω σε επαναληψη αποψε...

... πως τον επαιξε τον Χευντεν δλδ?



θυμαστε οταν ηταν στη Ρεπσολ ο Ροσσι
εκει τοτε τι τους εκανε???
οχι μονο τους επαιζε, αλλα τους εκανα πλακα, για πλακα....
εμενε πισω τους σε ολο τον αγωνα και στους τελευταιους γυρους τους περναγε και εξαφανιζοταν....

κατι τετοιο εννοειτε, οταν λετε οτι επαιζε?

ktm640lc4
19/06/2006, 15:14
Μπες εδω και δες τι εγραψε η ετ3.

Αυτο συζηταμε με τον συναδερφο εδω.

:wave2:



http://motograndprix.2delta.gr/newsdetails.asp?ID=336

byron
19/06/2006, 15:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από ruyjin
κατι τετοιο εννοειτε, οταν λετε οτι επαιζε?

Όχι.
Έχει αλλάξει τακτική πλέον....
Τους έχει από πίσω του, τον πλησιάζουν, αρχίζουν να λένε ¨Ρε λες να; ¨, μέχρι που ο Dock, αποφασίζει να προσφέρει θέαμα, και να τους κάνει τα όνειρα σμπαράλια.....:rotflmao: :lol: :rotflmao:

ktm640lc4
19/06/2006, 15:24
Αυτο ακριβως.

Αλλα να βγαινει οδηγος και να το λεει στο τελος, ουσιαστικα να το επιβεβαιωνει δηλαδη καπου ειναι περιεργο......





Εντομεταξυ ειχα παιξει στιχοιμα τον stoner και μεχρι τον 6 γυρο που επεσε πηγαινε το βρισιδι και ερχονταν. Βιωνεις αλλιως εναν αγωνα αν εχεις παιξει στοιχημα.

Του εδινε 30 αποδοση και ειχα παιξει 3 ευρα. Δηλαδη 90 ευρουλακια. Αλλα ο γιατρος ειχε αλλη γνωμη. :rolleyes:

byron
19/06/2006, 15:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
Αλλα να βγαινει οδηγος και να το λεει στο τελος, ουσιαστικα να το επιβεβαιωνει δηλαδη καπου ειναι περιεργο......
:rolleyes:

Έφαγε την κάπνα από το λάστιχο του Doctor στην μάπα, στις τελευταίες στροφές, και δεν ήξερε τι έλεγε.... :dizzy:

Μην δίνεις σημασία.....:wave2:

ruyjin
19/06/2006, 15:36
παντως απο απιστευτα ατυχως ο Ροσσι, με το ατυχημα αυτο τεθηκαν εκτος αυτοι που ηταν μπροστα του στη βαθμολογια με εξαιρεση τον Χευντεν

αν μαλιστα χασουν εκτος απο τον επομενο και το μεθεπομενο αγωνα τοτε θα εχουμε μια απο τα ιδια......

ktm640lc4
19/06/2006, 15:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Έφαγε την κάπνα από το λάστιχο του Doctor στην μάπα, στις τελευταίες στροφές, και δεν ήξερε τι έλεγε.... :dizzy:

Μην δίνεις σημασία.....:wave2:



Καλα αυτη η σκηνη ειναι για πολλες ωρες μελετη. Ειναι για wallpaper, ειναι για εγγραφη σε βιντεο, ειναι ολα τα λεφτα λεμε.

Και στην επομενη που σηκωσε το χερι επισης.


Ειναι τρελλος ο γιατρος. Γεννηθηκε για να οδηγει μοτοσυκλετες ο ανθρωπος. Τελος.

idi
19/06/2006, 15:48
το 11 στα 12 ειναι πολυ κοντα.....:beer:

jbear
19/06/2006, 16:41
Μπορει και 10 στα 10 (πλεον) !!! Η μονη ελπιδα του hayden να νικησει ειναι στη χωρα του, αλλα κι εκει θα ειναι τοσο αγχομενος (γιατι αν δε νικησει κι εκει...) που μπορει να πιεσει τοσο πολυ που να εχει την πτωση στο τσεπακι του... Το powerslide ηταν κορυφαιο!!! :beer: Εκπληκτικη σκηνη!!! :beer:

ktm640lc4
20/06/2006, 08:44
Λοιπον εκανα μαλακια.

Εχει γραψει κανεις σας το χτεσινο αγωνα στις 12.30???

Με πηρε ο υπνος το μαλακα και δεν το εγραψα. :a31:

ΠΛΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖζ
αν το εχει καποιος ας στειλει μυνημα να το παρω γιατι θα σκασω.:cry: :confused:

xastoukopsaro
20/06/2006, 09:44
αυτο το επαιζε ο ροσσι δεν το εχει πει μονο ο χαιντεν αλλα και ο μελαντρι και ο καπιροσσι.
Συνηθως αναφερονται στο επαιζε οταν ο βαλεντινο παει εκει μπροστα και δεν φευγει. Κανει γρηγοροτερους γυρους ως δευτερος απ οτι σαν πρωτος. Οποτε δινοντας ελπιδες δειχνει οτι παιζει
Δεν εχει τιποτα κακο σε αυτο που λενε.
Ο μελαντρι περυσι σε εναν αγωνα ειπε ... ο βαλνεντινο δεν ειναι γηινος οποτε προσπαθονατς να φτασουμε το απολυτο και να ειμαστε κοντα απλα ανεβαζει εμας.

Ο μονος οδηγος ο οποιος δεν εχει παραδεκτει το "παιχνιδι" του βαλε ειναι ο μπιατζι... γιατι αραγε???:wave2: :wave2:

tsiros_temp
20/06/2006, 13:22
Γιατί είναι ανώριμος;

Electra
20/06/2006, 13:35
Μη δίνετε και τρομερή βάση στο ελληνικό site motogp...
Οι μεταφράσεις είναι υπερβολικές, όπως και ο Διατσίδης αρκετές φορές...

:mad:

sniper
20/06/2006, 13:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Electra
Μη δίνετε και τρομερή βάση στο ελληνικό site motogp...
Οι μεταφράσεις είναι υπερβολικές, όπως και ο Διατσίδης αρκετές φορές...

:mad:

δεν ξέρω αν είσαι σωστή.... αλλά μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι :) :wave2:

dimitris74
20/06/2006, 14:54
Rossi was just playing with me, and while that's not fun, I was happy with the pace that I was able to run because it's not been a good weekend," Hayden said. "It's great to be on the podium but that win will have to come next week in Assen.



http://www.eurosport.com/motorcycling/catalan-gp/2006/sport_sto908613.shtml
4-5 παραγραφους πριν το τελος

ktm640lc4
20/06/2006, 15:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimitris74
Rossi was just playing with me, and while that's not fun, I was happy with the pace that I was able to run because it's not been a good weekend," Hayden said. "It's great to be on the podium but that win will have to come next week in Assen.



http://www.eurosport.com/motorcycling/catalan-gp/2006/sport_sto908613.shtml
4-5 παραγραφους πριν το τελος



Οριστε και η απαντηση. Οπως ακριβως τα λεει η ΕΤ3.

Παιζει μαζι τους και το ξερουν. ΟΛΟΙ.:D

vassilis88
20/06/2006, 19:54
αφου τους εχει για τη ...τσα αμα δεν παιξει λιγο ο ανθρωπος θα βαρεθει.