PDA

View Full Version : Βολτα???



Giorgos19
19/06/2006, 21:17
Καλησπερα παιδια.Ειμαι σχετικα καινουργιος στο forum και δεν ξερω κανεναν προσωπικα.Οπως εχω πει και σε ενα αλλο thread ο λογος που γραφτηκα εδω ειναι για να γνωρισω ατομα τις ιδιας ρατσας με εμενα,καθως στη παρεα ειμαι ο μονος που ασχολειται με μηχανες και νιωθω πολυ "μονος".Τι θα λεγατε λοιπον να κανονισουμε μια βολτουλα το Σαββατο η την Κυριακη προς την Βαρκιζα?

:wave2:

zolotas
19/06/2006, 21:56
αλλαξε παρεα βασικα .......:D ..............υπαρχουν και χειροτερα ,π.χ. να εχουν μηχανες αλλα να ειναι μουχλες :yuck:

Λεωνίδας
19/06/2006, 22:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
αλλαξε παρεα βασικα .......:D ..............υπαρχουν και χειροτερα ,π.χ. να εχουν μηχανες αλλα να ειναι μουχλες :yuck: bmw δηλαδή ; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tsiros_temp
19/06/2006, 23:08
Έχω παρατηρήσει πολλούς να κακοχαρακτηρίζουν τις bmw...

Επίσης έχω παρατηρήσει πολλούς να έχουν προπολεμικές bmw να κυκλοφορούν, που είναι μια καλή ένδειξη για την ποιότητα κατασκευής τους.

Αν δεν πήγαιναν μηχανικοί της sachs και δε συμμαζεύεται, μαζί με την τεχνογνωσία τους στους δίχρονους, οι ιάπωνες (και πολλοί άλλοι) θα καβαλάγαμε άλογα (ένα άλογο, όχι 170.) :a22:

μη χέσω! βαριά βιομηχανία οι κιτρινιάρηδες δεν είχαν ποτέ για να ξέρουν από κινητήρες εσ. καύσης! :a37:

idi
19/06/2006, 23:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από tsiros_temp

μη χέσω! βαριά βιομηχανία οι κιτρινιάρηδες δεν είχαν ποτέ για να ξέρουν από κινητήρες εσ. καύσης! :a37:

ΡΕ ΤΣΙΡΟ ΞΕΣ ΤΙ ΛΕΣ? :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :a7: :a11: :a21: :a24: :a02: :a018: :a022: :a022:

tsiros_temp
19/06/2006, 23:16
α.. ναι. (κάτι για "πόλεμος" μου ήρθε στο μυαλό)

dimmeneidis
19/06/2006, 23:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Giorgos19
Καλησπερα παιδια.Ειμαι σχετικα καινουργιος στο forum και δεν ξερω κανεναν προσωπικα.Οπως εχω πει και σε ενα αλλο thread ο λογος που γραφτηκα εδω ειναι για να γνωρισω ατομα τις ιδιας ρατσας με εμενα,καθως στη παρεα ειμαι ο μονος που ασχολειται με μηχανες και νιωθω πολυ "μονος".Τι θα λεγατε λοιπον να κανονισουμε μια βολτουλα το Σαββατο η την Κυριακη προς την Βαρκιζα?

:wave2:

sou esteila pm

Λεωνίδας
20/06/2006, 08:38
Ρε παιδιά λέμε και καμιά μ.... να γελάσουμε...
Μην το πάμε στις διαμάχες :D
dimmeneidis : πας στις συναντήσεις - βόλτες και ποστάρεις την ιδέα σου... μην απογοητευτείς αν φας πόρτα, ένα Σούνιο το κατάφερα με την 3η και μία Εύβοια έχει ήδη 2 άουτ ελπίζω το 3ο να είναι γκολ :lol:

Nrgman
20/06/2006, 08:45
[i]μην απογοητευτείς αν φας πόρτα, ένα Σούνιο το κατάφερα με την 3η και μία Εύβοια έχει ήδη 2 άουτ ελπίζω το 3ο να είναι γκολ :lol: [/B]

:a9: :a9: :a9: :a9:

Λεωνίδας
20/06/2006, 08:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nrgman
:a9: :a9: :a9: :a9: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Cpt. Haddock
20/06/2006, 09:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
bmw δηλαδή ; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:mad: :mad: :mad: :mad: :mad:


και μετά απορείς γιατί τρως πόρτα... :rolleyes:

PortisHead
20/06/2006, 09:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από tsiros_temp
Έχω παρατηρήσει πολλούς να κακοχαρακτηρίζουν τις bmw...

Επίσης έχω παρατηρήσει πολλούς να έχουν προπολεμικές bmw να κυκλοφορούν, που είναι μια καλή ένδειξη για την ποιότητα κατασκευής τους.

Αν δεν πήγαιναν μηχανικοί της sachs και δε συμμαζεύεται, μαζί με την τεχνογνωσία τους στους δίχρονους, οι ιάπωνες (και πολλοί άλλοι) θα καβαλάγαμε άλογα (ένα άλογο, όχι 170.) :a22:

μη χέσω! βαριά βιομηχανία οι κιτρινιάρηδες δεν είχαν ποτέ για να ξέρουν από κινητήρες εσ. καύσης! :a37:

Κιεγω για να ειμαι ειλικρινής τις φοβάμαι τις BMW με τοσα που ακουμε για προβλήματα που βγάζουν......
ΑΛΛΑ.....
...οταν πριν κανα 2 βδομάδες πηγαμε για μπάνιο στο Λουτράκι....ολοι παλεύαμε με τον αερα στην Εθνική και το GS1100 πήγαινε λες και βρισκόταν σε άλλη διάσταση...ηρεμα...λεβεντικα...γρήγορα.....
Πρπει να ειναι το απολυτο ταξηδιάρικο μηχανάκι. :wave2:

Λεωνίδας
20/06/2006, 09:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:mad: :mad: :mad: :mad: :mad:


και μετά απορείς γιατί τρως πόρτα... :rolleyes: πού; :look: :confused:

makis206
20/06/2006, 09:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
πού; :look: :confused:

Στο Πρίβιλεντζ !:evil:


:lol: :lol: :beer:

adam_tsouk
20/06/2006, 09:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Στο Πρίβιλεντζ !:evil:


:lol: :lol: :beer:
και στο ακρωτηρι του τρομου


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gixxerpap
20/06/2006, 15:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από tsiros_temp

μη χέσω! βαριά βιομηχανία οι κιτρινιάρηδες δεν είχαν ποτέ για να ξέρουν από κινητήρες εσ. καύσης! :a37:

ρε παιδια, ημαρτον!!!!
θα μας βγουν τα ματια με αυτα που γραφετε!!!:eyepop: :eyepop:

tsiros_temp
20/06/2006, 15:42
οκ εντάξει, είπα λάθος, θυμήθηκα τον πόλεμο. μου ξέφυγε. το αφήνουμε τώρα; πάντως τεχνογνωσία στα μοτόρια έχουν πάρει πολλή από τους γερμαναράδες