PDA

View Full Version : Περί μάσκας



Anritsu
19/06/2006, 23:08
Πριν λίγο βρηκα ξαπλωμένο το BROSακι μου πάνω στο πορτ μπαγκαζ ενός κουτιου . Καποιό 'αλλο κουτι υποθέτω την έριξε η καποιος περαστικός θα εκνευρίστηκε απο τη σχάρα που βγάινει νοήτα στο στενό πεζοδρομίο και θα της εριξέ καμία να περάσει . Ευτυχως το δίπλα αυτοκίνητο ηταν πολύ κοντά και η μηχανη δεν έπαθε τιποτά το τρομέρο . Εσπασε όμως η μασκα . Και στεναχωρήθηκα γιατί ητανε και γάμω τις μάσκες αυτη . Το ποστ το βάζω εδω γιατι εχω δει τέτοιες μάσκες σε στρογγυλοφάναρα CB και CBF , και ελπίζω κάποιος να μου υποδέιξει που μπόρω να την ξαναβρώ μια και το μηχανάκι το πήρα μεταχειρισμένο . Γι'αυτο και η σχετική φωτό .ΕΙναι αυτή που αγγαλιάζει το φανάρι κατα τα 3/4 και ειναι η μιση φιμε τζάμικαι το κάτω μέρος πλαστικο με την ζελατίνα πριτσινομενη με κατι ωραία μεταλικα .

:( :mad:


52338

Anritsu
20/06/2006, 22:05
Την εντοπίσα τελικά . Προκειται για αυτήν εδώ (http://www.kappamoto.com/catalogo/cat_04.asp?idC=4&lan=eng&idM=38&model=KA750N) .Σε μια πρώτη έρευνα 120 ευρά μου ζητήσανε οι αντιπρόσωπες. Θα ερευνήσω απο ΝΕΤ πόσα μπορώ να κερδίσω αν την βρώ φτηνοτέρη και θα πράξω . Αν πάντως κάποιος ψάχνεται για μασκά η συγκεκριμένη δεν παίζεται ....

:wave2:

SF
21/06/2006, 09:45
Όταν τελειώσεις την έρευνα αγοράς, κάνε ένα ποστ με το που και πως και ποσο την πήρες... :)