PDA

View Full Version : Vive Mar 2 τα ξημερωματα.



Giorgos19
20/06/2006, 02:27
Ειχα παει για ενα ποτακι σημερα.Καθως φευγαμε με ενα φιλαρακι (ειμασταν με κουτι) καταλαβαινω οτι στο απεναντι ρευμα της Ποσειδωνος στηνονται μηχανες για φαναρια.Στηνομαι και εγω και να δω τι θα παιξει.Ενα kawa 636 ενα GSXR600 και ενα R6.Κλασσικα το kawa μπροστα,αλλα δεν μου εκανε αυτο εντυπωση....αλλα οι οδηγοι τους...Ρε παιδια ηταν ολοι ξεκρανωτοι,με σορτσακια και κοντομανικα!Απο μπροστα μου πρεπει να περασανε με και 180αρα και τα ματια τους γαριδα!Που πας ρε καραμητρο ξεβρακωτος στ αγγουρια???
Ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω το σκεπτικο καποιων.Κονρα+σουζα+ΟΧΙ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ=τρελη μαγκια????
Αν ναι τοτε μπραβο ρε μαγκες,ειστε οι γ@μι@δες της Ελλαδας.Για ποσο ομως????:mad:

GeorgeFZR
20/06/2006, 02:59
To asklipio konta einai..
:cry: :smokin:

alexk
20/06/2006, 08:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Giorgos19
Ρε παιδια ηταν ολοι ξεκρανωτοι,με σορτσακια και κοντομανικα!

Χαχαχαχαχα. Καλώς ήρθες στον πραγματικό κόσμο. Έτσι είναι αυτά. Τα παλικάρια αυτά θα σκάσουν μύτη στο club-άκι μετά και θα πουν τις ιστορίες στα όμορφα κοριτσάκια που θα βάλουν στο σελάκι.

Εγώ την κυριακή, πήγα με το αμαξάκι στο goody's αργυρούπολης και ήταν 3 Κ5 και ένα Κ1, με αντίστοιχους "γενναίους" λεβέντες. Εγώ χάζευα τα μηχανάκια τους (τον εχθρό :winka: ) και αυτοί με κοιτούσαν με στυλάκι "κοιτάει ο κακόμοιρος τα εργαλεία μας". Ρε ουστ από εδώ άμυαλοι.

Kizoku
20/06/2006, 08:34
Μαγκιά κλανιά και.........

adam_tsouk
20/06/2006, 10:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Giorgos19
.Κλασσικα το kawa μπροστα,


ωραια πρεπει να ηταν!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

AFTER
20/06/2006, 10:38
Οι περισσοτεροι που εχουν μηχανες, ετσι ειναι.
Τι νομιζετε, επειδη μαζευτηκαμε μερικοι νοματαιοι εδω μεσα, παει να πει οτι γεμισε ο κοσμος?

Δεν τα βλεπετε καθε μερα γυρω σας, ειδικα τωρα το καλοκαιρι, πως κυκλοφορουν?

PortisHead
20/06/2006, 10:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Οι περισσοτεροι που εχουν μηχανες, ετσι ειναι.
Τι νομιζετε, επειδη μαζευτηκαμε μερικοι νοματαιοι εδω μεσα, παει να πει οτι γεμισε ο κοσμος?

Δεν τα βλεπετε καθε μερα γυρω σας, ειδικα τωρα το καλοκαιρι, πως κυκλοφορουν?

Πριν 2 Σαββατα,εθνικη οδό Αθηνών-Κορίνθου TDM με ενα ζευγαράκι,σορτσάκια,παντοφλίτσες,ξεκράνωτοι...και το μεγαλο ατού...ειδική βάση με πλαστικό ποτηρι φραπέ για να πίνει εν ώρα οδήγησης.
Το αντιανεμικό τασάκι του έλειπε.:lol:
Ντράπηκα να τραβήξω φωτογραφία απο το κινητό για να σας τους δείξω να καμαρώσετε μοτοσυκλετιστική παιδεία εν ετη 2006

:confused: :confused: :confused:

idi
20/06/2006, 10:46
πρωτα πρωτα μη ξεχνατε ποτε οτι το χειμωνα οι μοτοσυκλετιστες ειμαστε ...ΛΙΓΟΤΕΡΟΙ απο οτι το καλοκαιρι.....

if you know what i mean....

ασχετοι κουλαδια πουλ-μουρ τσογλανια καμικαζι(του κωλου) φλωρακια και ΑΡΓΟΙ ειναι ολοι αυτοι! :wave2:

το εχω πει οτι δε φοβαμαι τα αυτοκινητα να με πατησουν ...αλλα τους ασχετους με τις μοτοσυκλετες (και τους πεζους...)

alexk
20/06/2006, 10:49
Εμείς είμαστε η κατηγορία γραφικοί.

Και idi, διαφωνώ. Οι ακράνωτοι είναι οι πιλότοι. Γι'αυτό δεν φοράνε κράνος, επειδή είναι πολύ οδηγάρες και δεν πρόκεται να πέσουν, ενώ εμείς.:look:

anf125
20/06/2006, 12:18
[i]και το μεγαλο ατού...ειδική βάση με πλαστικό ποτηρι φραπέ για να πίνει εν ώρα οδήγησης.
Το αντιανεμικό τασάκι του έλειπε.:lol:


:confused: :confused: :confused: [/B]

Τασάκι δεν έχω δει αλλά τσιγαριλίκι εν ώρα οδήγησης απο πολλούς... όχι μόνο οδηγούς αλλά και συνοδηγούς.

Και κάτι άλλο μου κάνει εντύπωση αλλά δεν είμαι και ειδικός να κρίνω. Κοπελιές με τακουνάρες δίπατες να οδηγούν... και κανονικές μηχανές με ταχύτητες και μαρσπιέδες όχι σκούτερ. Κάποιος πιο ειδικός ή μάλλον ειδική να εκφέρει γνώμη;:D

wild_cat/anima
20/06/2006, 13:00
λέμε για τους άλλους που ίσως να μην έχουν επιγνωση του τι γίνεται .....
χτες ήμουν με το αυτοκινητο κι όντας σταματημενη σε φαναρι περναει γνωστό μέλος του φορουμ με παπακι, το κρανος στο χέρι και το παιδακι μπροστα !
τι να πω .......!?
ελπίζω την επόμενη φορά να μην κάνει τα ίδια τραγικά λάθη γιατι τότε μπορεί να ναι αργα !







:mad: :mad: :mad: :mad:

gcrook
20/06/2006, 13:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από GeorgeFZR
To asklipio konta einai..
:cry: :smokin:

Τα θυμασαι εσυ συναδελφε τι βλεπαμε καθημερινα εκει περσι το καλοκαιρι ε;:sad:

FestoNero
20/06/2006, 13:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από wild_cat/anima
λέμε για τους άλλους που ίσως να μην έχουν επιγνωση του τι γίνεται .....
χτες ήμουν με το αυτοκινητο κι όντας σταματημενη σε φαναρι περναει γνωστό μέλος του φορουμ με παπακι, το κρανος στο χέρι και το παιδακι μπροστα !
τι να πω .......!?
ελπίζω την επόμενη φορά να μην κάνει τα ίδια τραγικά λάθη γιατι τότε μπορεί να ναι αργα !:mad: :mad: :mad: :mad: Ποιος ηταν;;;
Πες Πες!!!
:D :D

wild_cat/anima
20/06/2006, 13:43
δε χρειαζεται να πω...
το θέμα είναι να καταλάβει το συγκεκριμενο μέλος πόσο κινδυνευει.....!

devil's animal
20/06/2006, 14:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από wild_cat/anima
δε χρειαζεται να πω...
το θέμα είναι να καταλάβει το συγκεκριμενο μέλος πόσο κινδυνευει.....!



μαλλον ομως δεν βαζει μονο την δικη του ζωη σε κινδυνο!!!:mad: :sad: :sad:

devil's animal
20/06/2006, 15:05
πριν καμια βδομαδα (ημουν με κουτι-γ@μω τα ανταλλακτικα μου και τον χρονο που κανουν να ερθουν γ@μω-) και επεστρεφα απο ν.ιωνια προς πειραια (εθνικη)..

λιγο πριν βγω στην εθνικη, στην γεφυρα της Φιλαδελφειας που ειναι λιγο πιο κατω ο Σκλαβενιτης και ενω ημουν στην δεξια λωριδα (ανοιχτη παρατεταμενη, κατηφορικη) και πηγαινα με καμια 60-70 με περναει ΑΠΟ ΔΕΞΙΑ:eek: :eek: ΚΤΜ (ουτε που προλαβα να δω τι ηταν) με καμια 120 με σουζα!!

το παλικαρι την εστριβε την μοτο πανω στην γεφυρα ΜΕ ΣΟΥΖΑ!!!
+τοσα χλμ + ξεκρανωτος + χωρις μπουφαν!!


πραγματικα φοβηθηκα για τον τυπα!!!

λεω υπαρχουν και αλλοι πιο μουρλοι απο εμενα αλλα τουλαχιστον βαλε ενα κρανακι....


να σας πω και την πικρη αληθεια:
τον ζηλεψα κιολας γιατι ηξερε τι εκανε και το "ειχε"

αλλα ευτυχως ή δυστυχως δεν εξαρταται (η ζωη μας) μονο απο εμας εκει εξω ...εξαρταται και απο τους αλλους!!

hornet
20/06/2006, 15:22
προχτες που ανεβαινα χαλκιδα γυρω στισ 12:30 το μεσημερι ενω εμεις ειχαμε κανει σαουνα μεσα στα μπουφαν ολοι οι αλλοι "μηχανοβιοι" ηταν με σορτσακι και το μπουτακι της γκομενιτσας εξω και πηγαιναν και με πολλα!!!

Δηλαδη να μην την γλυτωσεις με τιποτα ....εκει !!!


Καποιοι φοραγαν κρανος!


Βαλε ενα τζινακι ρε κακομοιρογλου...βαλε και ενα μπουφανακι..νταξ κανει ζεστη μην βαλεις και ολοσωμη αλλα προστατευσου λιγακι...ρε μπαμια!!

gcrook
20/06/2006, 15:26
Χαχα τις προαλλες στην Παραλιακη τυπος σε K5 με σαγιοναρα μαλλον ειχε ζεσταθει, και οπως πηγαινε με καμια κατοσταρα, ειχε τεντωσει το δεξι ποδι και ειχε ανοιξει τα δαχτυλα να αεριζονται:hypnotize

Που πα ρε καραμητρο παλιοτυροβρωμικουλε, με το χλιπι-χλιπι στα δαχτυλα τωνε ποδιωνε(clopyright) :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

miraze
20/06/2006, 20:37
Τι να πώ και εγώ που Κυριακή μεσημέρι γυρνώντας από Βέροια για Γιάννενα οδηγώντας στο καμήνι της Εγνατίας στην Κοζανη φορώντας ΤΑ ΠΑΝΤΑ τι λέτε να με προσπερνάει???

Τransalp με τουλάχιστον 160 με δύο άτομα φορώντας μόνο τα μαγιό τους και παντόφλες:eyepop: :eyepop: :eyepop:
Το τρελό είναι ότι τα άτομα ήταν τουλάχιστον για 100 χλμ στην Εγνατία με αυτόν τον εξοπλισμό και αν είδα καλά τις πινακίδες ήταν από τα Γρεβενά!!!
Ξεκίνησαν λοιπόν τα παλικάρια για μπάνιο από τα Γραβενά στην Κατερίνη με ένα μόνο μαγιό, α!!! και το αστείο του πράγματος....

ΜΕ ΧΑΙΡΕΤΗΣΑΝ κιόλας (η μάλλον τώρα που το σκέφτομαι μάλλον θα γελούσαν με την ΕΞΩΓΗΙΝΗ αμφίεση μου, ακους εκει μπουφάν- παντελόνι-μπότες και κράνος με 36 βαθμούς)

Tropeas
20/06/2006, 23:58
αστα τι να πω, πόσα έχω δει κάθε μέρα???:sad:

Kizoku
21/06/2006, 08:04
Τα λέμε τα ξαναλέμε αλλά δεν αλλάζει τίποτα. Τελικά πρέπει να παίξουν σφαλιάρες και όχι κλήσεις ή αφαιρέσεις διπλώματος και άλλα τεχνάσματα. :a26:

Leipsippos
21/06/2006, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
πρωτα πρωτα μη ξεχνατε ποτε οτι το χειμωνα οι μοτοσυκλετιστες ειμαστε ...ΛΙΓΟΤΕΡΟΙ απο οτι το καλοκαιρι.....

if you know what i mean....

ασχετοι κουλαδια πουλ-μουρ τσογλανια καμικαζι(του κωλου) φλωρακια και ΑΡΓΟΙ ειναι ολοι αυτοι! :wave2:

το εχω πει οτι δε φοβαμαι τα αυτοκινητα να με πατησουν ...αλλα τους ασχετους με τις μοτοσυκλετες (και τους πεζους...)

Αφου το ειπαμε, μλις εριξε μια βροχουλα στις αρχες του Ιουνη απο 30 μηχανες στο φαναρι μειναν μονο 3 και ξαφνικα ολοι φοραγαν κρανος!! :uplate: Ενα περιεργο πραγμα οταν βρεχει ... ο καγκουρας ειναι ζωο που ζει σε ξηρο καιρο και στεγνο οδοστρωμα προφανως!

alexk
21/06/2006, 15:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Leipsippos
Ενα περιεργο πραγμα οταν βρεχει ...

Όταν σκάσεις 17+ χιλιάρικα και έχεις 1000αρι με 180 άλογα, πάρ'το και πήγαινε βόλτα στη βροχή μέσα στην πόλη :look:

Μερικοί μου φαίνεται είναι τσάμπα μάγκες.
Παιδιά, θα σας δώσουν βραβείο άν πηγαίνετε στη βροχή.
"Ο υπέρτατος, παντός καιρού μοτοσικλετιστής".

sniper
21/06/2006, 16:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexk
Όταν σκάσεις 17+ χιλιάρικα και έχεις 1000αρι με 180 άλογα, πάρ'το και πήγαινε βόλτα στη βροχή μέσα στην πόλη :look:

.....


Γιατί με σλικ κυκλοφορείς; :confused:

17+? ακρίβηναν τόσο πολύ τα 1000? :confused:

alexk
21/06/2006, 16:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Γιατί με σλικ κυκλοφορείς; :confused:

17+? ακρίβηναν τόσο πολύ τα 1000? :confused:

Ok, ειρωνεία έτσι? :winka:

15 + 2 αξεσουάρ
Και όχι, δεν κυκλοφορώ με σλικ, αλλά όταν σπινιάρει με 4η και 200 στην Βουλιαγμένης, μπορείς ίσως να καταλάβεις τι κάνει στο βρεγμένο. Αλλά ναι, μάλλον ξέχασα, μερικοί είναι πιλότοι εδώ μέσα...

Αλλά ναι, εγώ φταίω. Και αυτό γιατί ασχολούμαι.
Λοιπόν, κύριοι "πιστοποιημένοι" μοτοσικλετιστές του forum, μπορείτε να λέτε ότι θέλετε, εσείς μόνο πρέπει να έχετε μηχανές...

sniper
21/06/2006, 16:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexk
Ok, ειρωνεία έτσι? :winka:

15 + 2 αξεσουάρ
Και όχι, δεν κυκλοφορώ με σλικ, αλλά όταν σπινιάρει με 4η και 200 στην Βουλιαγμένης, μπορείς ίσως να καταλάβεις τι κάνει στο βρεγμένο. Αλλά ναι, μάλλον ξέχασα, μερικοί είναι πιλότοι εδώ μέσα...

Αλλά ναι, εγώ φταίω. Και αυτό γιατί ασχολούμαι.
Λοιπόν, κύριοι "πιστοποιημένοι" μοτοσικλετιστές του forum, μπορείτε να λέτε ότι θέλετε, εσείς μόνο πρέπει να έχετε μηχανές...

Καμμία διάθεση ειρωνίας....

αλλά άμα όταν βρέχει πας με 200 στην ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ε τότε είσαι άξιος της μοίρας σου.... σόρρυ αλλά δεν ειναι καθόλου έξυπνο....

:smokin:

idi
21/06/2006, 16:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexk
Όταν σκάσεις 17+ χιλιάρικα και έχεις 1000αρι με 180 άλογα, πάρ'το και πήγαινε βόλτα στη βροχή μέσα στην πόλη :look:

Μερικοί μου φαίνεται είναι τσάμπα μάγκες.
Παιδιά, θα σας δώσουν βραβείο άν πηγαίνετε στη βροχή.
"Ο υπέρτατος, παντός καιρού μοτοσικλετιστής".

ΡΕ ΦΙΛΕ ΑΝ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΟΥΜΑΝΤΑΡΕΙΣ ΤΟ ΜΟΤΟΡΙ ΣΟΥ ΣΤΗ ΒΡΟΧΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΒΟΛΤΑ.... TI TO ΠΗΡΕΣ ???? (αν ελεγες δε θελω να λερωθει ... θα ελεγα οκ σεβαστο...)

υπαρχουν και τα honda για τυπους σαν εσενα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ασε που αν υσχυει το παραπανω... ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΤΕΓΝΟ ΠΑΛΙ ΑΡΓΟΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ.... :evil:

alexk
21/06/2006, 17:53
Το σπινιάρει στα 200, αναφέρομαι στο στεγνό, αλλά και γι' αυτό μάλλον εσείς ξέρετε καλύτερα. :winka:

Κάποιοι ανέφεραν ότι δεν παίρνουν τη μηχανή στη βροχή για να μην βρέχονται (σαν μαζώχες), και εσύ idi το γύρισες στο περί φλωρισμού και κουλαμάρας. Όχι φίλε μου, δεν γουστάρω να βρέχομαι, να λερώνω το εργαλείο μου και να χαλιέμαι που πάω με 3 χιλ στροφές.

Όσο για το ποιος είναι κουλός και άν πάει το μοτόρι του, μόλις συναντηθούμε, τα λέμε...:wave2:

alexk
21/06/2006, 17:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi

υπαρχουν και τα honda για τυπους σαν εσενα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Α και που ΄σαι, οι τύποι σαν και εμένα σε περνάνε με σούζα

FestoNero
21/06/2006, 18:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexk
Α και που ΄σαι, οι τύποι σαν και εμένα σε περνάνε με σούζα ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
:rotflmao: :rotflmao:
Τι σου πεεεεεεε.....
:rotflmao: :rotflmao:

Cpt. Haddock
21/06/2006, 18:30
:a014: :a014:


το βλέπω να μετακομίζει το θρεντ...
:smokin:

Daemon
21/06/2006, 19:25
:a014:

sniper
21/06/2006, 21:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexk
Α και που ΄σαι, οι τύποι σαν και εμένα σε περνάνε με σούζα


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

AYTO ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ!!!!!!!!!!!!!


:lol: :bawl: :lol: :lol: :bawl: :lol: :lol:

evvou
21/06/2006, 23:12
:sad: :sad: :sad: ειλικρινα στεναχωριεμαι οταν τους βλεπω ξεκρανοτους με τα κοντομανικα πανω στα μηχανακια...οκ εχω παει και εγω βολτα χωρις το μπουφαν 2 φορες φετος...αλλα το αποφευγω..

και δε χρειαζεται να παμε μακρια για παραδειγματα...η κολλητη μου με τον καλο τις...ο φιλος μονιμος ξεκρανοτος και με βερμουδιτσες γιατι δεν αντεχει τη ζεστη...και η μικρη ενω εχει κρανος..βαριεται να το κουβαλαει στη δουλεια και μονιμος τρεχω απο πισω να της δωσω το δικο μου μη παθει τιποτα :sad:

τι θα τους κανω ρε παιδια που δε βαζουν μυαλο????????
γιατι πρεπει ο κοσμος να ειναι τοσο βλακας???

και για ποιο λογο οι ανθρωποι που τους αγαπουν να καρδιοχτυπουν οταν καβαλανε το 1000 να πανε βολτα :mad: :mad:

τα πηρα βραδυατικα :mad: :mad: :mad:

bzrmiltos
22/06/2006, 00:12
σαν νεο μελος γεια χαρα !η οδηγηση
ειναι θεμα αντιληψης και εμπειριας

η οδικη ασφαλεια εχει να κανει με το ποσο
υπευθυνος εισαι στον εαυτο σου και στους
τριτους -- συνεπιβατες πεζοι συγγενεις

σορτσακια παντοφλες ψαροντουφεκα
μισοφορεμενα κρανη http://www.moto.gr/forums/newreply.php?s=&action=newreply&threadid=24528#
http://www.moto.gr/forums/newreply.php?s=&action=newreply&threadid=24528#

δειχνουν ¨ανθρωπους-χαραχτηρες-συμπεριφορες

λιγο αγαπη στον ευατο μας δε βλαπτει
καλυτερα κρανατος παρα φευγατος

idi
22/06/2006, 00:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexk
Α και που ΄σαι, οι τύποι σαν και εμένα σε περνάνε με σούζα

και εγω σε περναω με εντο ρε :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

dirtbird
22/06/2006, 07:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi


υπαρχουν και τα honda για τυπους σαν εσενα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :

Πρόσεχε γιατί υπάρχουν και Honda παντός καιρού και εδάφους (check avatar once again):lol: :lol: :lol:

Ρε, θα πάρετε κανα αντρικό Kawasaki (αφού αυτά σας αρέσουν) ή θα μας τα πρήζετε με το σκουτεράκι?:rotflmao: :rotflmao:

(κάτσε να δεις τι θα γίνει τώρα) :bigcry: :bigcry:

:beer: :wave2:

idi
22/06/2006, 10:27
:a48: :a48: :a36: :a019: :a026:

rsp
22/06/2006, 10:39
Κοιτα που σφιξανε οι ζεστες και βγηκανε ολοι οι γρηγοροι....:lol:

Μου δινετε λιγο ποπ-κορν να απολαυσω!!:wave2:

Cpt. Haddock
22/06/2006, 11:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Μου δινετε λιγο ποπ-κορν να απολαυσω!!:wave2:

βεβαίως!

:a014:



εγώ φούσκωσα :wacko:

dirtbird
22/06/2006, 11:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
βεβαίως!

:a014:



εγώ φούσκωσα :wacko:

Πιες μία :beer: να χαλαρώσεις (αν και δε βλέπω συνέχεια)

giorgosxt
22/06/2006, 19:28
Αυτό που έχω προσέξει είναι ότι όταν κάποιος σχολιάζει κάποια μ@λ@κισμένη συνήθεια (π.χ. ξεκράνοτος, χωρίς μπουφάν και άλλα πολλά) και καλά κάνει και το σχολιάζει. Όλοι συμφωνούμε μαζί του και ξεκινάμε ένα ομαδικό κράξιμο.

Αλλά ρε παιδιά πως γίνετε να συμφωνούμε και να γίνονται και διαμάχες συγχρόνως:confused:

Μόνο στο moto μπορεί να γίνει αυτό:lol: :lol: :lol:

devil's animal
23/06/2006, 15:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από FestoNero
ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
:rotflmao: :rotflmao:
Τι σου πεεεεεεε.....
:rotflmao: :rotflmao:

ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
πεθανα ρε μ@λακα!!!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: